Kā pazemināt versiju no macOS Big Sur Beta uz macOS Catalina

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 4 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 18 Novembris 2024
Anonim
Kā pazemināt versiju no macOS Big Sur Beta uz macOS Catalina - Zīmoli
Kā pazemināt versiju no macOS Big Sur Beta uz macOS Catalina - Zīmoli

Saturs

Varat pazemināt versiju no macOS Big Sur beta uz macOS Mojave, lai atgrieztos pie stabilas macOS versijas un izvairītos no jebkādām macOS Big Sur beta problēmām. Tas ir samērā viegli izdarāms, taču tā izpilde prasa nedaudz laika. Šobrīd tas jūs izslēgs no izstrādātāja macOS Big Sur beta, taču tas pats process darbojas arī publiskajā beta versijā vēlāk šogad.

Ja esat sagatavojies macOS Big Sur beta versijai, tas ir vienkāršs process, jo jums ir labs Time Machine dublējums. Plānojiet pavadīt vismaz 30 minūtes pie tā un ilgāk gaidīt.

Vieglākais veids, kā pazemināt versiju no macOS Big Sur beta uz macOS Catalina, ir atjaunot Time Machine dublējumu, kuru veicāt vietnē Catalina. Tādējādi jūs atgriezīsities tieši tur, kur bijāt pirms pārslēgšanās. Jums būs manuāli jādublē visi faili vai fotoattēli, kurus esat izveidojis kopš pārslēgšanās.

Lūk, kā veikt zemāku versiju no macOS 11 beta versijas un atgriezties pie MacOS Catalina.

Kā pazemināt macOS Big Sur Beta versiju uz Catalina

Kā noņemt macOS Big Sur beta un atkārtoti instalēt macOS Catalina.


Pievienojiet Mac datoram strāvu, ja tas ir klēpjdators, jo tas prasīs kādu laiku, un tas ir jaudīgi intensīvs uzdevums. Jūs nevēlaties, lai jūsu Mac izslēgtos šī procesa vidū.

Pazemināšana ir daudzpakāpju process, kas izdzēš jūsu Mac, instalē jaunāko MacOS Catalina versiju un pēc tam jūs atjaunosiet no Time Machine dublējuma. Tas prasa nedaudz laika, bet to ir viegli izdarīt.

Jums ir nepieciešams interneta savienojums, un šis process ir paredzēts lietotājiem, kuri savā galvenajā diskā ir instalējuši macOS Big Sur beta versiju.

Dzēst Mac disku

  1. Restartējiet Mac izmantojot Apple izvēlni augšējā labajā stūrī.
  2. Kad tas tiek restartētsturiet Command un R, līdz parādās Utilities izvēlne.
  3. Izvēlieties Disk Lietderība
  4. Noklikšķiniet uz Turpināt un pēc tam uz Startēšanas diska. Bieži tiek apzīmēts Macintosh HD
  5. Noklikšķiniet uz Dzēst.
  6. Izvēlieties APFS faila formātu no saraksta unnoklikšķiniet uz Dzēst.

MacOS Catalina operētājsistēma izmanto APFS, tāpēc jums nevajadzēs sajaukt ar Mac OS Extended sistēmu, kuru, iespējams, izmantojāt iepriekšējās MacOS versijās.


Pārinstalējiet macOS Catalina

Izvēlieties MacOS pārinstalēt, lai macOS Catalina atgrieztos Mac datorā.

Diska izdzēšana aizņem dažas minūtes. Pagaidiet, kamēr šis process beigsies, pat ja šķiet, ka tas ir iestrēdzis vai sastingis. Pēc pabeigšanas jūs varat sākt instalēt macOS Catalina.

  1. Galvenajā macOS Utilities ekrānā izvēlieties Pārinstalēt macOS.
  2. Noklikšķiniet uz Turpināt un pēc tam piekrītu visiem noteikumiem un nosacījumiem.

Pagaidiet, līdz Mac tiks restartēts, un pēc tam atkal būsit lietojis MacOS Catalina.

Atjaunojiet savu Time Machine dublējumu no Catalina

Atjaunojiet Time Machine dublējumu no MacOS Catalina.


Kad esat atgriezies MacOS Catalina, varat atjaunot dublējumu, lai visus failus un programmas ievietotu vietā. Time Machine dublējumkopijā, kuru veicāt pirms macOS Big Sur beta instalēšanas, ir visa šī informācija.

Ja vēlaties, varat izlaist šo soli un sākt no jauna, kas var būt gudrs, ja jums būtu problēmas ar MacOS Catalina.

  1. Restartējiet Mac unturiet komandu un R lai nokļūtu macOS Utilities.
  2. Izvēlieties Restore From Time Machine Backup opcija.
  3. Noklikšķiniet uz Turpināt. Tadizvēlieties dublējumu no kuras vēlaties atjaunot. Jums būs jāizveido savienojums ar WiFi, ja jums ir bezvadu Time Machine disks vai jāpievieno spraudnis, ja tas atrodas ārējā diskā.
  4. Noklikšķiniet uz Turpināt pēc tam, kad esat izvēlējies jaunāko dublējumu un pēc tam gaidiet atjaunošanas pabeigšanu.

Time Machine atjaunošanas procesa pabeigšana prasīs zināmu laiku. Labākais, ko jūs varat darīt, ir atkāpties un ik pēc 30 līdz 60 minūtēm reģistrēties savā Mac datorā, lai redzētu, vai tas ir izdarīts.

10 lietas, kas jādara pirms macOS Big Sur Beta instalēšanas

Uzziniet par macOS Big Sur

>1 / 10

Pirms pāriet uz macOS Big Sur beta versiju, jums vajadzētu iepazīties ar tā saturu. Tas nozīmē iemācīties savietojamību, kādas ir jaunās funkcijas, un iepazīties ar jaunajām funkcijām, kuras nav un kas nav agrīnās beta versijās.

Šajā beta versijā nav viss, ko Apple parādīja uz skatuves, un dažas no jaunajām funkcijām var parādīties tikai pēc pirmās oficiālās izlaiduma vai pat pēc izlaišanas.

Ja instalējat MacOS Big Sur beta vienai funkcijai, pirms ielēkšanas pagaidiet, lai redzētu, vai tā ir.

Apple nodrošina atbalstu daudzām vecākām ierīcēm, tāpēc ir lielas izredzes, ka pat vecāks Mac, kas jums pieder, darbosies, taču esiet piesardzīgs, ja lecat pa labi, ja tas ir jūsu vienīgais Mac. Ļaujiet kādam citam pārbaudīt šos ūdeņus.

Mēs strādājam pie jauno macOS Big Sur funkciju saraksta, lai palīdzētu jums saprast, ko iegūsit, un to un informāciju sociālajos tīklos un forumos varat izmantot, lai uzzinātu vairāk par šo atjauninājumu.

>1 / 10

Nejauša un bieža retartēšana bieži ir nopietna programmaparatūra problēma pazīme, un mē faktiki eam aņēmuši daudz ziņojumu no mūu laītājiem, kuri šī problēma dēļ meklē palīdzību. Kopš 2012. gada mē āk...

veiki viiem! Laipni lūdzam mūu jaunākajā # GalaxyJ3 problēmu novēršana ziņojumā. Ja ir kāda problēma, ka nepazudī ar mūdienu viedtālruņiem, tā ir problēma, kuru mē šodien appriežam šajā ieraktā - ātra...

Populārs