Saturs
- Goal Zero Yeti 400 vs Jackery 500 pārskats
- Goal Zero Yeti 400 vs Jackery 500 labākā pārnēsājamā elektrostacija
- Mērķis Nulle Yeti 400
- Jackery Explorer 500
- Nulles mērķis pret Džersija spriedumu
Papildus acīmredzamajai jaudas atšķirībai no 400Wh līdz 500Wh, Goal Zero Yeti 400 ir divas maiņstrāvas kontaktligzdas ar pārsprieguma aizsardzību, savukārt Jackery Explorer 500 ir viena. Tomēr Jackery to kompensē, piedāvājot trīs USB-A porti pārlūkprogrammā Explorer 500, salīdzinot ar diviem USB portiem Yeti 400.
Produkts | Zīmols | Nosaukums | Cena |
---|---|---|---|
Mērķis nulle | Goal Zero Yeti 400 portatīvā elektrostacija, ar akumulatoru darbināms ģenerators 400Wh | Pārbaudiet cenu Amazon | |
Džekers | Jackery portatīvā spēkstacija Explorer 500, 518Wh āra saules ģenerators | Pārbaudiet cenu Amazon | |
Mērķis nulle | Goal Zero Yeti 1000 litija pārnēsājama spēkstacija | Pārbaudiet cenu Amazon | |
KYNG | KYNG Power Solar Generator Portable Power Station 500W UPS akumulators ārkārtas situācijām | Pārbaudiet cenu Amazon | |
ROCKPALS | Rockpals 250 vatu portatīvais ģenerators uzlādējams litija akumulatoru komplekts saules ģenerators | Pārbaudiet cenu Amazon |
* Ja jūs pērkat, izmantojot saites mūsu vietnē, mēs varam nopelnīt saistīto komisiju. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet mūsu konfidencialitātes politikas lapu.
Goal Zero Yeti 400 vs Jackery 500 pārskats
Pārnēsājamām elektrostacijām var būt izšķiroša nozīme, ja plānojat doties kempingā vai pavadīt dienas prom no elektrotīkla vai mājām. Turklāt pārnēsājamās spēkstacijas var izmantot arī sadzīves tehnikas ieslēgšanai atkarībā no tās jaudas.
Runājot par pārnēsājamām baterijām vai spēkstacijām, iespējas ir pieejamas bagātīgi. Tomēr šobrīd šajā ziņā izceļas divi zīmolu nosaukumi - Goal Zero un Jackery.
Jackery’s Explorer 500 ir guvis vairākas atzinības, savukārt Goal Zero Yeti 400 ir savs ventilators. Protams, abas pārnēsājamās spēkstacijas pēc veiktspējas, kā arī uzlādes jaudas ir diezgan atšķirīgas.
Paturot to prātā, mēs esam nolēmuši rūpīgāk aplūkot abas pārnēsājamās baterijas, lai palīdzētu jums labāk saprast, kurš modelis atbilst jūsu kritērijiem.
Goal Zero Yeti 400 vs Jackery 500 labākā pārnēsājamā elektrostacija
Mērķis Nulle Yeti 400
Viena no pirmajām lietām, kas mums jāpiemin par Goal Yeti 400, ir tā, ka tā ir diezgan glīti izstrādāta spēkstacija. Tā priekšpusē ir pietiekami liels ekrāns, lai sniegtu visus attiecīgos datus, ieskaitot spriegumu, izeju utt.
Tas ir arī tīrs sinusa viļņu invertors, kas nodrošina nepārtrauktu 300 W jaudu un pārsprieguma aizsardzību līdz 600 W. Runājot par pieslēgvietām, Yeti 400 ir aprīkots ar diviem pilna izmēra USB slotiem, 12 V pieslēgvietu (cigarešu kontaktdakšu) un diviem standarta maiņstrāvas portiem jūsu klēpjdatoriem un citām mazām ierīcēm.
Uzņēmums min, ka to var uzlādēt, izmantojot saules paneli, kas var būt ļoti noderīgs kempinga braucienu laikā. Yeti 400 nerada mazu troksni, un to mēs reti varam sagaidīt no pārnēsājamām elektrostacijām.
Jackery Explorer 500
Pārlūkprogrammā Explorer 500 ir daži galvenie papildinājumi, kas padara to par vērtīgu produktu. Dizaina un izskata ziņā šī spēkstacija ir diezgan līdzīga Yeti 400, lai gan krāsu shēma ir atšķirīga. Priekšpusē ir nedaudz labāka izskata displejs / ekrāns, bet ir pieejamas arī vairākas ostas.
Tajā ietilpst trīs pilna izmēra USB porti, lai gan šai spēkstacijai ir pieejama tikai viena maiņstrāvas kontaktligzda. Jackery min, ka maiņstrāvas kontaktligzda darbojas arī kā sinusoidālo invertoru, ļaujot jūsu ierīcēm aizsargāt pārspriegumu.
Šeit ir pieejams arī standarta līdzstrāvas ports, lai gan fakts, ka tam ir tikai viena maiņstrāvas kontaktligzda, rada vilšanos, it īpaši salīdzinājumā ar Yeti 400 maiņstrāvas kontaktligzdām.
Līdzīgi kā Yeti 400, arī šis atbalsta uzlādi, izmantojot saules baterijas, un uzņēmums min, ka saderīgs 100 W saules panelis var uzlādēt šo pārnēsājamo spēkstaciju 9 ar pusi stundu laikā, pieņemot, ka ārā ir saule.
Galvenās atšķirības starp Goal Zero Yeti 400 un Jackery Explorer 500
Viena no primārajām atšķirībām starp Goal Zero Yeti 400 un Jackery Explorer 500 ir tā, ka pirmajam ir pievienots svina-skābes akumulators, kamēr Explorer 500 izmanto litija akumulatoru. Bet ko tas nozīmē?
Vienkāršāk sakot, litijs ir viegls un spēj diezgan ātri uzlādēt un izlādēt. Tam ir acīmredzama priekšrocība, piemēram, pārnēsājamai spēkstacijai, lai gan tā nav bez kļūdām.
Piemēram, dati ir atklājuši, ka svina skābes akumulatori parasti darbojas labāk zemākā temperatūrā vai pat tad, kad tie sasalst. Savukārt elektrostacijas ar litija baterijām nav ieteicamas sasalšanas temperatūrai. Ņemot vērā, ka sniegs ir izplatīts lielākajā daļā pasaules, tas var būt izšķirošs faktors jūsu lēmumu pieņemšanā.
Mērķis Zero Yeti vs Jackery Battery
Lai gan akumulatoru veidi pilnīgi atšķiras viens no otra, Jackery Explorer 500 ir priekšrocība faktiskās jaudas ziņā. Yeti 400 komplektācijā ietilpst 396Wh akumulators, savukārt Explorer 500 apakšā ir lielāks 512Wh akumulators.
Cik dažādas ir baterijas?
Lai gan atšķirība var šķist ne visai liela, tas nozīmē, ka Yeti 400 akumulators ir gandrīz par 27% mazāks nekā Jackery Explorer 500. Tas var radīt milzīgas atšķirības atkarībā no izmantotajām ierīcēm.
Aptuveni runājot, 100 W ierīce var darboties aptuveni 5 stundas ar 500 Wh akumulatoru, tādējādi piešķirot Explorer 500 acīmredzamu priekšrocību. Runājot par reālo lietojumu, tas varētu efektīvi ļaut vēl dažas stundas uzlādēt klēpjdatoru, ja jums ir Jackery Explorer 500.
Kādas ir ieejas un izejas atšķirības starp abiem?
Kā mēs detalizēti aprakstījām iepriekš, abos piedāvājumos ir pieejamas dažādas ostas, lai gan šķiet, ka Yeti 400 ir acīmredzama priekšrocība, ņemot vērā to, ka tā nāk ar divām maiņstrāvas pieslēgvietām, lai ieslēgtu jūsu ierīces. Tomēr programmā Goal Zero ir iekļauti tikai divi USB porti, savukārt Jackery Explorer 500 ir trīs USB porti.
Explorer 500 ir vienīgais produkts starp abiem, kam ir 12 V izeja uz cigarešu kontaktdakšas, savukārt Yeti 400 nāk tikai ar ieeju. 12V izejas kontaktdakša ļauj lietotājiem darbināt mazas ierīces, piemēram, mini ledusskapjus un citas, kas ir jutīgas pret spriegumu.
Vai viņi nāk ar USB-C portiem?
Diemžēl pašlaik nevienam no šiem piedāvājumiem nav USB-C pieslēgvietas, lai gan ļoti gaidāms, ka tas tiks parādīts nākamajā šo portatīvo akumulatoru atkārtojumā.
Ir vērts norādīt, ka Jackery nodrošina arī patentētu automašīnas lādētāju, lai ceļojuma laikā varētu ielādēt Explorer 500, lai gan pilnīga uzlāde var ilgt līdz 16 stundām.
Uzlādes laiks
Ņemot vērā acīmredzamo akumulatora kapacitātes atšķirību, pats par sevi saprotams, ka Explorer 500 uzlāde prasīs ievērojami ilgāku laiku. Uzņēmuma aplēses liecina, ka pilnīgai uzlādei no 0 līdz 100% var paiet pat 8 stundas.
Tomēr Yeti 400 ar mazāku akumulatoru var pilnībā uzlādēt 5 stundu laikā. Abi ražotāji kopā ar portatīvajām elektrostacijām piegādā standarta sienas adapteri un uzlādes piederumu.
Vai šīs portatīvās baterijas atbalsta saules uzlādi?
Abi modeļi pēc noklusējuma atbalsta saules uzlādi un izmanto PWM uzlādes kontrolieri. Lai gan tas ir tas, kas ir atrodams lielākajā daļā šodien pieejamo pārnēsājamo akumulatoru, PWM kontrolierus, kā zināms, ir grūti atjaunināt, kas ir negatīvie aspekti, kurus kopīgi lieto abi produkti.
Yeti 400 var nodrošināt maksimālo ieeju 120W ar saules uzlādes atbalstu pie 29V. Tikmēr Explorer 500 nāk ar 100 W ieeju, un atkarībā no saules gaismas daudzuma, kas pieejams attiecīgajā dienā, pilnīgai uzlādēšanai uz 100 W saules paneļa vajadzētu paiet apmēram 10–12 stundas, lai gan uzņēmums min, ka ar maksimumu ir nepieciešamas tikai 8 stundas saules enerģijas ražošana 60-70W.
Cik atšķirīgi ir invertori?
Kā jau minējām iepriekš, Jacker Explorer 500 ietilpība ir nedaudz lielāka, kas tam dod būtiskas priekšrocības salīdzinājumā ar galveno konkurentu. Pateicoties nepārtrauktam 500 W atbalstam, Explorer 500 var ērti apstrādāt vairāk ierīču nekā Goal Zero Yeti 400, un tā ir milzīga priekšrocība.
Tomēr, neskatoties uz lielāko invertora jaudu, Jackery piedāvā tikai vienu maiņstrāvas pieslēgvietu. Lai arī lietotāji ar šo piedāvājumu var darbināt līdz piecām ierīcēm, ja viņiem ir strāvas sloksne, lai savienotu vairākas ierīces vai ierīces. Kaut arī Yeti 400, visticamāk, cīnīsies, lai palaistu kaut ko vairāk par 400 W, Explorer 500 var ērti rīkoties ar 500 W bez aizķeršanās.
Viena no pirmajām lietām, kas šeit jāatceras, ir tā, ka abas pārnēsājamās spēkstacijas ir aprīkotas ar sinusoidālo invertoru klāja. Tas būtībā nozīmē, ka jūs varat droši tos izmantot ar jutīgām ierīcēm, piemēram, klēpjdatoriem, viedtālruņiem utt.
Lai gan parasti ir svarīgi atcerēties, ka pārveidotāju labākajā gadījumā pārveidojot no 12V uz 120V, efektivitāte ir tikai 90%. Tāpēc, ja jūs galvenokārt vēlaties uzlādēt mobilās ierīces, labākai efektivitātei ieteicams izmantot USB kontaktdakšas.
Vai šīs baterijas atbalsta caurlaidīgu uzlādi?
Šī ir būtiska iezīme lielākajai daļai lietotāju, lai gan tā nav parasti pieejama pārnēsājamās spēkstacijās. Par laimi gan Goal Zero, gan Jackery nodrošina caurlaidīgu uzlādi, t.i., spēju darbināt jūsu ierīces / ierīces, kamēr tiek uzlādēts pārnēsājamais akumulators.
Kādas ierīces var darbināt Jackery Explorer 500 un Goal Zero Yeti 400?
Šis jautājums, protams, rodas mūsu prātos, kad mēs vēlamies iegūt jaudīgu pārnēsājamu spēkstaciju. Lai gan abām ierīcēm ērti jārīkojas ar televizoru vai nelielu saldētavu / ledusskapi, rīkoties ar kaut ko līdzīgu kafijas automātam, iespējams, ar Goal Zero Yeti 400 nav iespējams. Šim nolūkam Explorer 500 noteikti ir labākais solījums, pieņemot, ka ierīce atrodas 500W ierobežojums.
Spēļu konsoles un citas nelielas ierīces var darboties arī ar jūsu Yeti 400 un Explorer 500, un tam nevajadzētu būt problēmai, ja to izmantojat tikai šim nolūkam. Šis var būt arī lielisks laiks, lai ieguldītu saules paneļos jūsu mājās, lai turpinātu spēlēt pat tad, ja ir elektrības padeves pārtraukums.
Labākais veids, kā noskaidrot, kāda ierīce var un ko nevar darboties ar jūsu pārnēsājamo spēkstaciju, ir ierīces jaudas noskaidrošana. Parasti to var atrast adapterī, kas pievienots jūsu ierīcei, vai lietotāja rokasgrāmatā.
Zināt ierīces faktisko jaudas jaudu var būt diezgan sarežģīti, jo faktiskā jauda, ko tā piesaista, var būt mazāka par ierīcē norādīto maksimālo jaudu. Tāpēc mēs iesakām iegūt īpašu elektroenerģijas patēriņa monitoru, kas var palīdzēt iegūt precīzus ierīces rādījumus, pirms tos pievienojat pārnēsājamai spēkstacijai.
Tas arī palīdz ļoti labi pārzināt ierīces ierobežojumus. Ņemot vērā zemāko Yeti 400 akumulatora ietilpību, šķiet acīmredzama izvēle izvēlēties Explorer 500, ja vēlaties darbināt ierīces līdz 500 W. Neskatoties uz uzlādes ierobežojumiem, abas uzlādes stacijas var salīdzinoši viegli sagraut jūsu klēpjdatorus, viedtālruņus, kā arī planšetdatorus.
Citas funkcijas
Izmērs un svars
Lai gan abas pārnēsājamās spēkstacijas ir viegli pārnēsājamas, Yeti 400 ir smagākais no abiem ar 29 mārciņām. Jackery Explorer 500, pateicoties litija akumulatoram, ir ievērojami vieglāks par 13,3 mārciņām. Tātad, runājot par biežu kempinga izmantošanu, lietotāji atklās, ka Explorer 500 ir daudz pārnēsājamāks nekā Goal Zero Yeti 400.
Goal Zero Yeti 400 oficiālie izmēri ir 8 x 10,25 x 8 collas, savukārt Jackery Explorer 500 izmēri ir 11,8 x 7,6 x 9,2 collas. Tas norāda, ka Jackery piedāvājums ir nedaudz lielāks, iespējams, lielāka akumulatora dēļ.
Lai gan šīs pārnēsājamās uzlādes stacijas ir vieglas un tās var nēsāt vienā rokā, tās nav diezgan piemērotas mugursomai.
Ar ceļošanu saistīti ierobežojumi
Diemžēl gan portatīvās Jackery, gan Goal Zero spēkstacijas nav draudzīgas lidmašīnām. Lai gan jums, iespējams, būs jāsazinās ar aviokompāniju, lai to ievietotu reģistrētajā bagāžā.
Ņemot vērā to, ka šīs uzlādes stacijas ir paredzētas galvenokārt izmantošanai kempinga situācijās vai ar jūsu RV, minivenu un citiem transportlīdzekļiem, nespēja potenciāli pircējiem to nopietni pārvadāt.
Izmantojiet ar mikroautobusiem, RV, piekabēm, piektajiem riteņiem utt
Ja daudz ceļojat savās pārnēsājamās mājās, iespējams, esat apsvēris kādu no šīm pārnēsājamo akumulatoru iespējām. Tomēr abi ar transportlīdzekļiem nedarbojas vienādi. Ja jūsu piekabē vai dzīvojamajā automašīnā ir ierīces, mērķa Zero zem 400 W jauda, iespējams, nav pietiekama, lai to ilgstoši darbinātu.
Šajā scenārijā mēs ļoti iesakām Jackery Explorer 500, ņemot vērā to, ka tas var salīdzinoši viegli ieslēgt 500 W ierīces. Tomēr jaudīgām ierīcēm joprojām būs grūti strādāt pat ar Explorer 500. Lai izvairītos no jebkādām komplikācijām, lietotājiem ir ieteicams pārbaudīt, cik daudz enerģijas jūsu piekabe vai RV velk, pirms izlemt pievienot kādu no ierīcēm vai ierīcēm pārnēsājamajā uzlādes stacijā. To var izdarīt, iegūstot iepriekš pieminēto elektroenerģijas patēriņa monitoru.
Ja jūsu piekabē ir standarta ledusskapis vai sildītājs, ir lietderīgi tos izmantot tikai benzīnam, jo abas šīs portatīvās akumulatoru stacijas nevarēs tos ilgstoši darbināt.
Piederumi kastē
No ražotājiem nekad nav paredzēts piegādāt papildu piederumus ar pārnēsājamām spēkstacijām, tāpēc vienmēr ir labi zināt, kad viņi kaut ko piedāvā.
Jackery Explorer 500 ir aprīkots ar automašīnas uzlādes adapteri, kas ir jauks papildinājums, savukārt tam ir arī standarta sienas uzlādes adapteris un kabelis.
Yeti 400 komplektācijā ietilpst pamata uzlādes adapteris, lai gan tam nav papildu piederumu. Tāpēc, ja vēlaties uzlādēt uzlādes staciju, izmantojot savu transportlīdzekli, tā būs jāpērk atsevišķi.
Tomēr ir diezgan nepatīkami, ka nevienam produktam nav MC4 līdz 8MM adaptera
Nulles mērķis pret Džersija spriedumu
Lai gan abām ierīcēm ir savi plusi un mīnusi, ir skaidrs, ka šajā segmentā var būt tikai viens uzvarētājs. Salīdzinot abu ierīču funkcijas, var viegli pārliecināties, ka Jackery Explorer 500 ir labāks risinājums, ņemot vērā lielāku jaudu un arī ievērojami vieglāku struktūru.
Tomēr, ja jūs plānojat galvenokārt izmantot savas pārnēsājamās uzlādes stacijas ziemās, labāk iet ar Goal Zero Yeti 400, jo tas nāk ar svina-skābes akumulatoru, kas, kā mēs īsi minējām iepriekš, var uzturēt zemāku temperatūru vairāk ērti salīdzinājumā ar litija akumulatoriem, piemēram, tādiem, kādus izmanto Jackery Explorer 500.
Ja pārsvarā izmantojat šo pārnēsājamo spēkstaciju vasarā un savās mājās strāvas padeves pārtraukumu laikā, pārlūks Explorer 500 ir vienkāršākā izvēle.
Mērķis Zero Yeti un Jackery alternatīvas, kuras ir vērts apsvērt
Mērķis Nulle Yeti 1000
Goal Zero ar nosaukumu ir vairākas pārnēsājamas spēkstacijas, un viens no labākajiem, kas nāk no uzņēmuma, ir Yeti 1000. Kā norāda nosaukums, šī ir lielākas ietilpības baterija, kas ļauj darbināt vairāk ierīču nekā ar 500 W akumulatoru. piemērs.
Tas arī nāk ar zvaigžņu displeja paneli, kas var sniegt visu nepieciešamo informāciju par spriegumu un izeju. Šī akumulatora radītā jauda ļauj tai darbināt gandrīz visu, ieskaitot mikroviļņu krāsnis un pat ventilatorus. Šai ierīcei ir arī 4 USB porti, kas ir pietiekami, lai vienlaikus uzlādētu vairākus tālruņus un planšetdatorus. Pateicoties litija akumulatora iekļaušanai, Yeti 1000 ir arī diezgan viegli nēsājams.
KYNG jauda 500W
Ja jūs uztrauc Yeti 400 un Explorer 500 saules savienojamības ierobežojumi, tas, iespējams, ir labākais risinājums. Mēs to sakām, jo šī 500 W pārnēsājamā elektrostacija ir aprīkota ar MC4 kabeli, kas iekļauts iepakojumā.
Tas var darbināt lielāko daļu mazo ierīču, ja vien robeža nepārsniedz 500 W. Šīs spēkstacijas priekšpusē ir arī LED lukturītis, kas padara to ideāli piemērotu kempinga videi. Tam ir arī USB-C porti, dodot tai lielas priekšrocības salīdzinājumā ar šobrīd tirgū pieejamo konkurenci.
Rockpals portatīvais ģenerators 250W
Šī ir mazākā no visām šodien apspriestajām spēkstacijām, kas padara to nedaudz ierobežotu, ja vēlaties darbināt lielākas ierīces. Tomēr ar 250 W jaudu tas var ērti uzlādēt jūsu viedtālruņus, planšetdatorus vai pat klēpjdatorus.
Tas, kas to izceļ, ir divu maiņstrāvas pieslēgvietu ar pārsprieguma aizsardzību iekļaušana, kas, ņemot vērā lielumu, ir pārsteidzoši. Šeit arī ir divi pilna izmēra USB porti. Komplektā esošā sienas kontaktligzda šo spēkstaciju var uzlādēt 8 stundu laikā, savukārt ražotājs apgalvo, ka šī ierīce var uzlādēt arī vairāk nekā 60W vai 100W saules baterijas.
- Vai es varu pievienot 100 W saules bateriju pārnēsājamai spēkstacijai?
Jā. Faktiski 100 W saules paneļi ir ļoti ieteicami abiem izstrādājumiem. Lai gan jūs varat izvēlēties jebkuru vēlamo trešās puses saules paneli, noteikti iepriekš pārbaudiet savietojamību.
- Cik ilgi pārnēsājama elektrostacija var ilgt?
Pārnēsājamas akumulatoru stacijas var kalpot līdz 8-10 stundām, lai gan tas lielā mērā ir atkarīgs no jūsu izvēlētās jaudas. Tāpēc pirms elektrostacijas iegūšanas ir ļoti svarīgi zināt, kādas ierīces vai ierīces jūs plānojat darbināt.
- Vai Yeti 400 var darbināt televizoru?
Saskaņā ar reālajām aplēsēm, Goal Zero Yeti 400 var darbināt parasto 32 collu LCD televizoru apmēram 10 stundas.
Produkts | Zīmols | Nosaukums | Cena |
---|---|---|---|
Mērķis nulle | Goal Zero Yeti 400 portatīvā elektrostacija, ar akumulatoru darbināms ģenerators 400Wh | Pārbaudiet cenu Amazon | |
Džekers | Jackery portatīvā spēkstacija Explorer 500, 518Wh āra saules ģenerators | Pārbaudiet cenu Amazon | |
Mērķis nulle | Goal Zero Yeti 1000 litija pārnēsājama spēkstacija | Pārbaudiet cenu Amazon | |
KYNG | KYNG Power Solar Generator Portable Power Station 500W UPS akumulators ārkārtas situācijām | Pārbaudiet cenu Amazon | |
ROCKPALS | Rockpals 250 vatu portatīvais ģenerators uzlādējams litija akumulatoru komplekts saules ģenerators | Pārbaudiet cenu Amazon |
* Ja jūs pērkat, izmantojot saites mūsu vietnē, mēs varam nopelnīt saistīto komisiju. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet mūsu konfidencialitātes politikas lapu.
Mēs saņemsim pārdošanas komisiju, ja jūs iegādājaties preces, izmantojot mūsu saites. Uzzināt vairāk.