Saturs
Siri ir Apple balss atpazīšanas personīgais palīgs iPhone un iPad, kas ļauj lietotājiem izpildīt komandas ar balsi. Mēs parādīsim, kā izmantot Siri, kā to pielāgot un kā iegūt vislabāko no virtuālā personīgā palīga.
Siri pirmo reizi debitēja 2011. gadā ar iPhone 4s iOS 5 izlaišanu un nenāca iPad līdz tam laikam, kad nākamajā gadā, kad iOS 6 tika izlaists, pirmo reizi parādījās trešās paaudzes iPad.
Virtuālā palīga mērķis ir kļūt par brīvroku risinājumu, lai navigētu jūsu iPhone vai iPad, un - reizēm - darot šīs lietas ātrāk, nekā jūs varētu ar saviem pirkstiem.
Siri uzticamība jau kopš tā debitēšanas ir daudz runājusi, bet Apple to nepārtraukti uzlabo, un mēs parādīsim, kā izmantot Siri, kā arī to, kā to izmantot. Jūs varētu būt pārsteigts par visām lietām, ko tā var darīt.
Kā lietot Siri
Kad pirmo reizi iestatījāt iPhone vai iPad, iestatīšanas palīgs jums jautās, vai vēlaties iespējot Siri. Jūs, visticamāk, noklikšķinājāt uz Jā, bet, ja jūs to nedarījāt, jums, iespējams, būs jāiet uz ierīces iestatījumiem un jāiespējo no tā.
Lai to izdarītu, atveriet Iestatījumi lietotne un dodieties uz Vispārīgi> Siri. No turienes pārslēdziet slēdzi pa labi, līdz tas ir zaļš. Tiks parādīts uznirstošais logs, kurā norādīts, ka Apple nosūta balss ievades un atrašanās vietas datus saviem serveriem, lai tos apstrādātu. Ja jūs to darāt, pieskarieties Iespējot.
Tagad, kad noklikšķināsiet un turat nospiestu pogu Sākums, Siri tiks aktivizēts, un jūs varat sākt ar viņu runāt. Kad esat pabeidzis, sakot komandu, Siri automātiski pārtrauks klausīties un sāks sniegt atbildi. Tomēr jūs varat turpināt turēt nospiestu pogu Sākums, kad jūs sakāt savu komandu, un pēc tam atlaidiet to, kad esat pabeidzis (darbojas ar iOS 7.1 un jaunāku versiju). Tas paātrina lietas, jo Siri nebūs jāgaida pāris sekundes, lai pārliecinātos, ka runājat.
Kā pielāgot Siri
Tāpēc tagad, kad jums ir Siri, jūs varat sākt to pielāgot, mainot dažus tā iestatījumus un pat mācot Siri, kas ir jūsu ģimene.
Jūs, iespējams, jau zināt, ka ir daži iestatījumi, kurus varat spēlēt apkārt, bet, ja nē, mēs sniegsim jums pārskatu par visiem Siri iestatījumiem, kurus varat pārvaldīt.
- Valoda: Jūs varat mainīt valodu, kuru Siri atpazīst un runā, bet, visticamāk, nav nepieciešams mainīt šo iestatījumu.
- Balss dzimums: Jūs varat izvēlēties kādu no vīriešu vai sieviešu balsīm, kad Siri runā atpakaļ. Abi ir diezgan labi, lai saprastu, tāpēc tas tiešām ir atkarīgs no tā, kuru izvēlaties.
- Balss atsauksmes: Šeit jūs varat izvēlēties, vai jūs vienmēr vēlaties dzirdēt Siri sarunu ar jums vai tikai tad, ja izmantojat brīvroku ierīci, piemēram, Bluetooth austiņas. Ja jūs vienkārši vēlaties izlasīt Siri atbildes, neuzklausot tās, izvēlieties Tikai brīvroku ierīce un neizmantojiet Bluetooth austiņas.
- Mana informācija: Tas ir, ja jūs uzskaitāt savu vārdu un kontaktinformāciju, tādā veidā, kad sakāt komandas, piemēram, „Ņem mani mājās”, Siri var redzēt, kāda ir jūsu adrese jūsu kontaktinformācijā un uzreiz dodat norādījumus atpakaļ uz savu vietu.
- Paaugstināt, lai runātu: Iespējot Raise to Speak ļauj aktivizēt Siri, vienkārši turot iPhone līdz auss tieši tāpat kā jūs zvanītu. Tas neļauj jums nospiest pogu Home.
Tas ir visu iestatījumu lietotnes Siri sadaļas iestatījumi, bet ir vēl viens iestatījums, kuru jūs varētu vēlēties mainīt. Kamēr joprojām atrodaties iestatījumos lietotnē, pieskarieties Ieejas kods. Dodieties uz sadaļu ar nosaukumu “Atļaut piekļuvi, kad tā ir bloķēta”, un pārliecinieties, vai pārslēgs ir izslēgts. Šī funkcija var būt ērta, jo jums nav nepieciešams atbloķēt ierīci, ja jūs ātri vēlaties izmantot Siri, bet tā var atvērt durvis iPhone zagļiem, lai piekļūtu ierīcei, neatverot to.
Tātad tie ir iestatījumi, kurus varat mainīt, bet ne viss. Jūs varat arī pateikt Siri, kas jūs esat ģimene, tādā veidā viņa zinās, par ko jūs runājat, kad jūs sakāt „tētis”, „mamma”, „māsa” utt.
Lasīt: Kā padarīt Siri personiskāku iOS 7
Lai to izdarītu, varat tos ievadīt manuāli kontaktpersonu lietojumprogrammā, vai arī varat ietaupīt laiku un vienkārši pastāstīt Siri. Turiet nospiestu pogu Sākums, līdz parādās Siri, un pēc tam teiks kaut ko līdzīgu: „Bobs Smits ir mans tētis,” vai, ja tu esi kā manis, un jūsu tēva vārds jūsu kontaktos ir “tētis”, vienkārši saka Siri, "Tētis ir mans tētis." Tas izklausīsies dīvaini, bet pēc tam, kad Siri to nostiprinās, jūs varat viegli atsaukties uz viņu kā tēvu uz Siri. Dariet to visiem kontaktiem, kuriem ir ģimenes attiecības. Jūs pat varat atļaut Siri zināt, vai esat precējies vai nē, sakot: „Jane Smith ir mana sieva.”
No šī brīža jūs varat pasūtīt komandas Siri, piemēram, “Teksts manai sievai” vai “zvanīt tētim”, padarot to vieglāku, lai saņemtu savu mīļoto turiet bez daudz nepatīkama dialoga.
Komandas, kas jums nav zināmas
Jūs, iespējams, zināt par dažām vienkāršām komandām, ko varat pastāstīt Siri, un mēs jau iepriekš esam snieguši dažus piemērus, bet šeit ir dažas komandas, kuras jūs agrāk neesat dzirdējušas.
- Iegūt vienību reklāmguvumus: Ticiet vai nē, Siri var pārvērst tonnu mērvienību un pat var konvertēt valūtu. Jautājiet kaut ko līdzīgu: „Kas ir 3 ēdamkarotes tējkarotes?” Vai „Kas ir pieci dolāri pesos?”.
- Meklēt noteiktās vietnēs: Siri izmanto Bing kā noklusējuma meklētājprogrammu, kad tai ir nepieciešams meklēt kaut ko, ko pieprasāt. Tomēr, ja vēlaties, lai Siri meklētu tikai Google, Wikipedia, Twitter utt., Vienkārši sakiet kaut ko līdzīgu: “Meklēt Wikipedia melnajiem zirnekļiem”.
- Saņemiet atbildes uz sarežģītiem matemātikas jautājumiem: Tas nav pārāk pārsteidzoši, bet daudzi lietotāji neapzinās, ka varat izmantot Siri kā kalkulatoru. Es to visu laiku izmantoju procentos, jautājot Siri: „Kas ir 70% no 4 640?” Citiem vārdiem sakot, Siri ir ļoti labs matemātikā.
- Iestatiet atgādinājumus par atrašanās vietām: Atgādinājumu iestatīšana ir izplatīta Siri komanda, bet varat iestatīt arī atrašanās vietas atgādinājumus, pievienojot kontaktpersonām veikala nosaukumu un iekļaujot adresi. Tad jūs varat pateikt Siri: „Tu vari pastāstīt Siri kaut ko līdzīgu:“ Atgādiniet man, ka es pērku pienu, kad nokļūšu pie Walmart. ”Kad jūs nokļūsiet Walmart tuvumā, jūs saņemsiet atgādinājumu par piena savākšanu.
- Mainīt iestatījumus bez navigācijas izvēlnēm: Lietojumprogramma Iestatījumi būtībā ir sarežģīta labirints, kas ir pilns ar pārslēgšanas slēdžiem, tādēļ, ja nevēlaties pārvietoties pa to apkārtni un drīzāk vienkārši nokļūt līdz vēlamajam iestatījumam, varat pateikt Siri lietām, piemēram, "izslēgt WiFi" vai pat “ievietot manu tālruni klusumā”.
Acīmredzot, tas ir tikai neliels paraugs, ko jūs varat darīt ar Siri. Ja jums ir sirsnīgi Siri triki, izsauciet tos tālāk sniegtajos komentāros.