Kā salabot viedtālruni Samsung Galaxy Note 9, kas zaudē signālu, problēmu novēršanas rokasgrāmata

Autors: Eugene Taylor
Radīšanas Datums: 12 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 4 Maijs 2024
Anonim
Galaxy Note 9 | Resetting the Network Settings
Video: Galaxy Note 9 | Resetting the Network Settings

Saturs

Vairāki faktori var izraisīt signāla problēmas mobilajās ierīcēs. Starp izplatītākajiem vainīgajiem ir, bet neaprobežojas ar tīkla kļūdām, sliktiem atjauninājumiem, nederīgiem iestatījumiem, datu bojājumiem un negodīgām lietojumprogrammām. Starp galvenajiem cēloņiem ir arī aparatūras problēmas, piemēram, tālruņa bojāti tīkla komponenti, kā arī sliktas SIM kartes izmantošana. Transpirējošie simptomi atšķiras atkarībā no galvenā cēloņa. Dažreiz tie var būt sarežģīti, taču lielākoties tie ir tikai nelieli.

Ar aparatūru saistītas signāla problēmas parasti tiek atrisinātas, veicot servisa vai aparatūras remontu, savukārt problēmas, kas saistītas ar programmatūru, novērš daži risinājumi. Šajā ziņojumā izceltie risinājumi tiek izmantoti, lai risinātu attiecīgo problēmu viedtālrunī Samsung Galaxy Note 9, kas dažu iemeslu dēļ turpina zaudēt signālu. Ja nepieciešams, nekautrējieties atsaukties uz šiem gājieniem.

Tagad, pirms visa cita, ja jums ir citas problēmas ar tālruni, pārliecinieties, ka esat atvēris mūsu problēmu novēršanas lapu, jo mēs jau esam piedāvājuši risinājumus simtiem problēmu, par kurām ziņojuši mūsu lasītāji. Ir izredzes, ka mēs, iespējams, jau esam piedāvājuši risinājumu jūsu pašreizējai problēmai, tāpēc mēģiniet šajā lapā atrast līdzīgus jautājumus ar jums un nekautrējieties izmantot mūsu piedāvātos risinājumus. Ja tie nedarbojas vai ja jums nepieciešama papildu palīdzība, aizpildiet mūsu Android problēmu anketu un nospiediet iesniegt, lai sazinātos ar mums.


Kā novērst Galaxy 9. piezīmi, kas turpina zaudēt signālu?

Pirms novēršat tālruņa programmatūras problēmas, pārliecinieties, vai izmantojat ierīci vietā, kas atrodas jūsu tīkla pārklājuma zonā. Ir normāli saņemt periodisku signālu, ja atrodaties tālu no tīkla torņiem, kā arī lietojat tālruni vietā, kur ir daudz signāla barjeru. Ja nepieciešams, mēģiniet pārvietoties uz citu vietu bez signāla barjerām un tīkla pārklājuma zonā. Ja signāla kritums joprojām notiek pat tad, kad esat jau tuvu tīkla tornim vai atrodaties tajā, novērsiet programmatūras kļūdas, izmantojot šādus risinājumus.


Pirmais risinājums: restartējiet / atiestatiet savu Galaxy 9. piezīmi.

Ja tikko notika, ka jūsu tālrunis turpina zaudēt signālu, nemainot iestatījumus, tā var būt tikai nejauša tīkla kļūda, kuru viegli novērš, izmantojot atiestatīšanu vai ierīces restartēšanu. Tas nozīmē, ka mēģiniet restartēt vai atiestatīt Galaxy Note 9 ar šīm darbībām:

  1. Nospiediet un turiet Ieslēgšanas poga dažas sekundes, līdz parādās izvēlnes opcijas.
  2. Pieskarieties Restartēt.
  3. Pagaidiet, līdz ierīce izslēdzas un atkal ieslēdzas.

Izmantojot atiestatīšanu, no iekšējās atmiņas tiek izmesta kļūdaina kešatmiņa vai bojāti dati, tostarp tie, kas, iespējams, ir radījuši problēmas tālruņa tīkla funkcijās. Nav nepieciešams izveidot dublējumkopijas, jo tas neietekmēs saglabātos datus tālruņa krātuvē.


Otrais risinājums: iespējojiet drošo režīmu un diagnosticējiet lietotnes.

Kļūdainas trešās puses vai iepriekš instalētas lietojumprogrammas var būt arī galvenie izraisītāji. Lai noteiktu, vai problēmu rada dažas trešo pušu lietojumprogrammas, mēģiniet palaist Galaxy Note 9 drošajā režīmā un diagnosticēt lietotnes. Šajā režīmā var darboties tikai iepriekš instalētās lietotnes, jo tiek apietas trešo pušu lietotnes un pakalpojumi. Tas atvieglos problēmas izolēšanu. Lai sāktu tālruni drošajā režīmā, vienkārši rīkojieties šādi:

  1. Nospiediet un turiet Ieslēgšanas poga uz dažām sekundēm, kamēr tālrunis ir pagriezts.
  2. Kad redzat izvēlnes opcijas, atlaidiet pogu, pēc tam turiet un piesitiet Izslēgt līdz Restartējiet drošajā režīmā parādās.
  3. Atlasiet labi lai apstiprinātu un aktivizētu tālruni ieiet drošajā režīmā.
  4. Jūs redzēsiet, kad ierīce būs drošajā režīmā, ja redzēsit Drošais režīms etiķete ekrāna apakšējā kreisajā stūrī.

Novērojiet tālruņa signālu, kamēr tas darbojas drošajā režīmā. Ja drošajā režīmā signāls nepazūd vai signāls ir stabils, jums būs jānosaka, kura no jūsu lejupielādētajām lietotnēm ir aktivizētājs. Mēģiniet domāt, kuru lietotni esat lejupielādējis, pirms tālrunis sāka zaudēt signālu. Šī lietotne ir jāizdzēš. Pretējā gadījumā, iespējams, nāksies atinstalēt atsevišķas lietotnes, sākot no pēdējās lejupielādes, līdz iznīcināsiet pamatcēloņu. Pēc lietotnes dzēšanas neaizmirstiet pārbaudīt tālruņa signāla statusu, lai uzzinātu, kad jāpārtrauc lietotņu atinstalēšana. Kad problēma ir novērsta, ierīcē varat vienkārši pārinstalēt visas drošās lietotnes.


Trešais risinājums: instalējiet tālrunim jaunāko sistēmas atjauninājumu.

Jauni programmatūras atjauninājumi piedāvā arī sistēmas uzlabojumus un labojumus, lai novērstu esošās problēmas, ko rada nejaušas kļūdas un ļaunprātīgas programmatūras izraisītas tīkla kļūdas. Lai manuāli pārbaudītu pieejamos atjauninājumus, tālrunim jābūt savienotam ar internetu, vēlams, izmantojot Wi-Fi. Ja esat izveidojis savienojumu, pārbaudiet visus pieejamos programmatūras atjauninājumus, lai tos lejupielādētu un instalētu, izmantojot bezvadu (OTA). Lūk, kā:

  1. Krāns Iestatījumi.
  2. Atlasiet Programmatūras atjauninājums.
  3. Pieskarieties opcijai Lejupielādējiet atjauninājumus manuāli.
  4. Izpildiet pārējos ekrānā redzamos norādījumus, lai rosinātu atjaunināšanas failu lejupielādi un instalēšanas procesu.

Pēc tālruņa sistēmas atjaunināšanas uz jaunāko versiju veiciet atiestatīšanu vai izslēdziet tālruni uz dažām sekundēm un pēc tam atkal ieslēdziet to. Šādi rīkojoties, tiks nodrošināts, ka visas jaunās sistēmas izmaiņas tiek pareizi pielietotas, un tāpat tiks novērsta lietotņu darbība.

Ceturtais risinājums: atiestatiet visus Galaxy Note 9 iestatījumus.

Nederīgi tīkla iestatījumi vai nepareizi konfigurētas tīkla opcijas var ietekmēt arī tālruņa signāla statusu. Tas parasti notiek, ja problēma sākās pēc dažu iestatījumu modificēšanas vai jaunu atjauninājumu instalēšanas ierīcē. Daži atjauninājumi ir ieprogrammēti, lai ignorētu pašreizējos iestatījumus, kas, iespējams, var izraisīt dažus konfliktus vai kļūdas. Lai to notīrītu, veiciet šīs darbības, lai atiestatītu visus tālruņa iestatījumus un pēc tam atjaunotu noklusējuma vai sākotnējās vērtības:

  1. Krāns Iestatījumi no galvenās lietotnes ekrāna.
  2. Ritiniet līdz Vispārējā vadība.
  3. Krāns Atiestatīt.
  4. Atlasiet Atiestatīt iestatījumus no dotajiem variantiem.
  5. Izlasiet brīdinājuma uzvedni un pēc tam pieskarieties Atiestatīt iestatījumus atkal turpināt.
  6. Lai apstiprinātu darbību, pieskarieties Atiestatīt iestatījumus atkal.

Šī atiestatīšana neietekmēs saglabātos datus tālruņa iekšējā atmiņā, tāpēc dati netiks zaudēti. Pēc atiestatīšanas restartējiet tālruni, lai atsvaidzinātu sistēmu, un pēc tam manuāli konfigurējiet tīkla opcijas un attiecīgi iespējojiet nepieciešamās funkcijas.

Piektais risinājums: izņemiet un atkārtoti instalējiet SIM karti.

Signāla problēmas un ar tīklu saistītas kļūdas var izraisīt arī nelielas problēmas ar SIM karšu sistēmu. Bieži vien šādas problēmas tiek novērstas, vienkārši noņemot un atkārtoti ievietojot SIM karti tālrunī. Tas nekaitētu, ja arī jūs to izmēģinātu. Lūk, kā tas tiek darīts:

  1. Izslēdziet tālruni.
  2. Kad tālrunis ir izslēgts, uzmanīgi ievietojiet SIM paliktņa izstumšanas rīku paredzētajā atverē, lai izstumtu SIM kartes paliktni.
  3. Kad paplāte izlec, izvelciet to lēnām.
  4. Pēc tam izņemiet SIM karti un pārbaudiet, vai nav iespējamu bojājumu, piemēram, skrāpējumu vai šķidruma pēdu. Ja tādu nav, tad pirms izņemšanas ievietojiet to atpakaļ kartes slotā tajā pašā pozīcijā. Zelta kontaktiem jābūt vērstiem uz leju, lai tie varētu saskarties ar kartes slota ķēdi.
  5. Kad SIM karte ir nostiprināta vietā, iebīdiet paplāti atpakaļ slotā.
  6. Bloķējiet paplāti un pēc tam atkal ieslēdziet tālruni.

Pārbaudiet, vai tas novērš signāla samazināšanas problēmu jūsu tālrunī. Ja problēma turpinās, tālrunim, visticamāk, ir nepieciešams serviss. Ja nepieciešams, varat to nogādāt servisa centrā, lai veiktu aparatūras pārbaudi un / vai remontu.

Citas iespējas

Meklējiet papildu palīdzību no tīkla pakalpojumu sniedzēja vai mobilo sakaru operatora, ja jūsu Galaxy Note 9 joprojām zaudē signālu pēc visu iepriekšējo risinājumu izsmelšanas. Tā varētu būt sarežģītāka tīkla problēma, kurai nepieciešami sarežģītāki risinājumi. Pretējā gadījumā jums, iespējams, būs jārisina tālruņa aparatūras problēmas. Pārtraukts signāls var būt arī bojāta tīkla komponenta, piemēram, izmantotās fiziskās antenas vai SIM kartes dēļ. Ja jums ir aizdomas, ka problēma ir saistīta ar bojātu SIM karti, tā vietā varat lūgt jaunu SIM kartes nomaiņu no sava mobilo sakaru operatora.

ATTIECĪGIE POSTI:

  • Kā salabot Samsung Galaxy 9. piezīmi, kad Facebook turpina avarēt?
  • Samsung Galaxy Note 9 kļūda: Diemžēl Galerija ir apturēta
  • Ko darīt, ja Messenger turpina avarēt Samsung Galaxy Note 9?
  • Samsung Galaxy Note 9 kļūda: Diemžēl Youtube ir apstājies
  • Ko darīt, ja Samsung Galaxy Note 9 nevar nosūtīt / saņemt īsziņu?
  • Samsung Galaxy Note 9 kļūda: Diemžēl ziņojumi ir apturēti

Sazinieties ar mums

Mēs vienmēr esam atvērti jūsu problēmām, jautājumiem un ierosinājumiem, tāpēc sazinieties ar mums, aizpildot šo veidlapu. Šis ir mūsu piedāvātais bezmaksas pakalpojums, un mēs par to neiekasēsim ne santīma. Bet, lūdzu, ņemiet vērā, ka katru dienu mēs saņemam simtiem e-pasta ziņojumu, un mums nav iespējams atbildēt uz katru no tiem. Bet esiet droši, ka izlasījām katru saņemto ziņojumu. Tiem, kuriem mēs esam palīdzējuši, lūdzu, izplatiet vārdu, daloties ar saviem ierakstiem draugiem vai vienkārši iepatikoties mūsu Facebook un Google+ lapai vai sekojot mums Twitter.

No laītājiem mē eam aņēmuši daudz ar īziņām aitītu jautājumu, un tāpēc mē uzkatām, ka ir nepieciešam publicēt šo ziņu. tarp šiem jautājumiem vibiežāk atopam amung Galaxy 5, ka nevar aņemt tektu neatka...

Mē aņēmām diezgan daudz ziņojumu no laītājiem, kuriem pieder amung Galaxy J3, ūdzotie par kļūda ziņojumu “Diemžēl Google lietotne ir aptājuie”, ka, pēc viņu domām, tiek rādīt bez redzama iemela vai ie...

Mūsu Publikācijas