Saturs
Youtube ir video, kurā parādīts, kā “auto” sakārtot savu HTC Thunderbolt, pateicoties programmai, ko rakstījis THF, kurš to ievietojis. Mēs ievietojam "automātisko" citātus, jo tas prasa lietotāja mijiedarbību, bet vismaz nav komandrindas virknes, kas jāievada Terminalā, un datorā nav nepieciešama Android izstrādātāju komplekts. Atšķirībā no vairuma iesakņošanās metožu, kas publicētas XDA Developer forumā, šī ir Mac.
Kā nokļūt HTC ThunderBolt uz Mac - Easy Way
https://youtu.be/B9fM-zgtl2g
Pārliecinieties, vai ir pārbaudīta USB atkļūdošana
Process ir vienkāršs:
- Lejupielādējiet programmu savā Mac datorā.
- Veiciet dubultklikšķi uz ZIP faila, lai to saspiestu.
- Restartējiet tālruni un pēc tam pieskarieties izvēlnes pogai apakšā un izvēlieties Iestatījumi, Programmas, Attīstība un pārbaudiet USB atkļūdošanu (skatiet attēlu)
- Pievienojiet savu HTC Thunderbolt uz Mac USB portu un pārliecinieties, ka izvēlētā savienojuma metode ir tikai uzlāde. Ja saņemat ziņojumu, kurā teikts: “Ievietotais disks šajā datorā nebija lasāms”, tad izvēlieties Ignorēt. Procesa laikā to var redzēt dažas reizes. Vienmēr izvēlieties Ignorēt.
- Palaidiet zip faila iekšējo programmu. Tiks atvērti divi logi, šajā brīdī ir viens tukšs. Tas jums pateiks, kas notiek un otrs sniedz norādījumus. Nospiediet OK vienā logā, kuram ir poga, un otrs sāks rādīt procesu. Pagaidiet, līdz faili tiks kopēti tālrunī.
- Kad tālruņa ekrāns pārvēršas baltā krāsā, nospiediet un atlaidiet barošanas pogu tālruņa augšpusē.
- Pagaidiet, līdz process tiks pabeigts. Kad parādās iespēja sākt atjaunināšanu, nospiediet tālruņa sānos esošo skaļuma palielināšanas pogu. Tālrunis izskatīsies kā izslēdzams.
- Pēc tam, kad tālrunis ir atkārtoti palaists, velciet atbloķēšanu un izlaidiet iestatīšanas procesu, pieskaroties vai nu Next vai Skip ikreiz, kad opcijas ir pabeigtas. Jūs atkal iztīriet tālruni, lai šajā brīdī informācijas ievadīšana būtu izšķērdēta.
- Atgriezieties izvēlnē, iestatījumos, lietojumprogrammās, izstrādē un pārbaudiet USB atkļūdošanu.
- Vēlreiz uzklikšķiniet OK uz Mac ekrāna. Ja tiek parādīts kļūdas ziņojums, nospiediet Ignorēt un pagaidiet, līdz process tiks pabeigts.
- Kad displejā parādās baltais ekrāns, pārliecinieties, ka tā augšpusē ir S-OFF. Ja tā nav, pārstartējiet, izmantojot tālruņa norādījumus. Ja tas nozīmē S-OFF, tad nospiediet barošanas pogu.
- Ja tālrunī tiek parādīta iespēja sākt atjauninājumu, nospiediet tālruņa sānos esošo UP skaļuma pogu.
- Kad beidzas iepriekšējais solis, nospiediet augšpusē esošo barošanas pogu.
- Jūs varat vai nu iet cauri iestatīšanas procesam, vai arī izlaist to, kā iepriekš. Iemesls, lai izlaistu to, ir tas, ka pēc iesakņošanās jūs varat instalēt citu ROM.
- Vēlreiz ieslēdziet USB atkļūdošanu (izvēlne, iestatījumi, lietojumprogrammas, izstrāde, USB atkļūdošana)
- Vēlreiz nospiediet pogu Mac un pēc tam, kad tas ir pabeigts, tas būs iesakņojies.
Labākais veids, kā pārbaudīt, vai tas patiešām ir iesakņojies, ir iekļūt tirgū un instalēt kaut ko līdzīgu bezmaksas saknes faila pētniekam vai ROM vadītāja programmai.
Ņemiet vērā, ka tālruņa iesakņošanās var anulēt jūsu garantiju un, iespējams, var mūrēt ierīci. Ja mēģināsiet to izdarīt, pārliecinieties, ka jūs precīzi ievērojat norādījumus.