Google Pixel XL pārskats: jauna Android paaudze

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 18 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 19 Novembris 2024
Anonim
Sleek Android Design, by Jordan Jozwiak
Video: Sleek Android Design, by Jordan Jozwiak

Saturs

Google jaunais Pixel XL ir visprecīzākais Android viedtālrunis, ko esam lietojuši. Tas ir tik labi. Viss no pulēta metāla aparatūras līdz vienmērīgai, ātrai un efektīvai programmatūrai. Tas ir Google redzējums par Android, kas ir pilnīgs un pieejams visiem.




Pixel ir pirmais viedtālrunis, ko izgatavo Google un ārpuse - un tas ir redzams. Lai gan ir daži kompromisi, kas saistīti ar apdullināšanas piemaksu dizainu, tas neapšaubāmi ir Google labākais viedtālrunis. Sniedzot tīru un ātru pieredzi operētājsistēmā Android 7.1 Nougat, tajā nav citu Android ierīču un viena no labākajām kamerām mobilajā ierīcē.GottaBeMobile redaktoru izvēles balva.

Pircējiem, kas meklē jaunu Android viedtālruni vai nomaina Galaxy 7. piezīmi, ir jāapsver Pixel. Mūsu Pixel XL pārskats palīdzēs jums izlemt, vai tas ir tālrunis jums, ja tas ir vērts uzlabot Nexus un to, ko Google šajā laikā ir darījusi citādi.



Tas ir vienkārši. Google izveidoja divus ļoti spējīgus tālruņus ar iespaidīgiem displejiem. Tajos ir augstākās kvalitātes metāla dizains, pirkstu nospiedumu skeneri, lieliskas kameras un visu dienu baterijas kalpošanas laiks. Google arī tieši pielāgoja Android, kā viņi to vēlas. Pievienojot unikālas programmatūras funkcijas, kas nekad nav bijušas redzamas Android, jaunais Google palīgs, lai padarītu dzīvi vieglāku un daudzsološākus atjauninājumus ātrāk un vienkāršāk nekā jebkad agrāk. Rezultāts ir labi noapaļots tālrunis, ko varam ieteikt bez vilcināšanās.


Ir dažas trūkstošas ​​funkcijas, salīdzinot konkurenci, piemēram, ūdens izturību, kas atrodama Samsung vai Apple. Tomēr daudziem tas būs viens un tikai Android vērts iegādāties.

Kas mums patīk:Premium veidošanas kvalitāte, labākas priekšējās un aizmugurējās kameras, Google palīgs, Android 7.1 Nougat un iespaidīgs akumulatora darbības laiks.

Kas mums nav:Nav ūdens izturības, augstas cenas, salīdzinot ar iepriekšējiem Nexus tālruņiem, nav divējāda priekšējā skaļruņa, vidējais un nedaudz garlaicīgs (vai drošs) dizains.

Apakšējā līnija: Galu galā Pixel XL ir Google jaunākais lielākais un labākais viedtālrunis. Tas var nesniegt milzīgus uzlabojumus, izmantojot Nexus 6P vai Galaxy S6 / S7, bet tas ir Google iekšpusē un ārā, kas padara to izcilu Android viedtālruņu jūrā.

Pixel ir 649 ASV dolāri, bet XL ir 769 ASV dolāru apmērā no līguma vai $ 32,04 mēnesī par 24 mēnešiem, izmantojot Google veikalu finansēšanu. Abi modeļi ir pieejami atbloķēt un atbalsta visus lielākos pārvadātājus visā pasaulē. Pircēji var atrast to arī Verizon ASV, sākot no 27 ASV dolāriem mēnesī.


Pixel XL dizains

Google jaunajam Pixel un Pixel XL, iespējams, nav visaizraujošākā dizaina tirgū, kā arī neizraisa robežas, piemēram, Samsung vai LG, bet tās ir ļoti labi izveidotas. Tas dažiem ir līdzīgs iPhone, bet tas ne vienmēr ir slikta lieta. Šo telefonu ideja ir Google vēlas patiesi konkurēt viedtālruņu tirgū, un viņi to darīs.

Jo vairāk es to izmantoju, jo vairāk uz manis aug dizains. Pirkstu nospiedumu skeneris ir lieliski novietots atpakaļ un viegli lietojams. To sauc par Nexus Imprint, un tas darbojas uzreiz katru reizi. Visa metāla apdare ir gluda, bet noapaļota uz malām, padarot to par vienu no ērtākajiem telefoniem, ko esmu jebkad turējis. Gala rezultāts ir tikpat labs vai labāks par Samsung un atbilst iPhone. Šis tālrunis ir ļoti labi izveidots, un jūs to pamanīsiet, kad jūs to pametīsiet no kastes. Tā jūtas kā piemaksa par 700 ASV dolāriem.



Kā jūs varat redzēt, Google aizgāja visu metālu uz muguras, ko papildināja nepāra stikla korpuss ar pirkstu nospiedumu skeneri, kameru un sensoriem. Stikla aizmugures ideja ir divu toņu apdare un lai izvairītos no neglītām antenu līnijām, ko mēs redzam no citiem. Priekšpuse ir izgatavota no plastmasas, bet ir pārklāta ar stikla paketi. Tas ir pieejams ļoti sudraba, diezgan melnā un tiešām zilā krāsā.

Mans iecienītākais dizaina aspekts ir tas, kā visa ierīce smalki kļūst biezāka augšpusē. Tas ir paredzēts, lai paslēptu kameras kupolu un dara to. Kamera atšķiras no ķermeņa, atšķirībā no citiem tālruņiem. Alumīnija šasija lēnām kļūst plānāka un samazinās pie apakšas. Tā ir laba ideja un darbojas labi. Pogas izvietojums ir ideāls un pazīstams, ļoti ērts un atkal ir augstākā līmeņa izjūta lietošanas laikā.













Mums ir tikai dažas sūdzības par tālruni un tās dizainu kopumā. Vajadzētu būt diezgan lieliem priekšējiem paneļiem virs un zem ekrāna. Kad priekšējie vērsti skaļruņi vairs nav iekļauti, priekšējie paneļi nedrīkst būt tik lieli. Tad ir runātājs.



Viens apakšējais skaļrunis skan lieliski, tas ir skaļi un kraukšķīgi, un, iespējams, ir viens no labākajiem skaļruņiem jebkurā tālrunī. Kamēr jūs to nesedzat ar roku. Tas atrodas kreisajā apakšējā stūrī un skatoties YouTube ainavas skatījumā vai spēlējot Clash Royale, mūsu roka pilnībā aptver un izslēdz jebkuru un visu skaņu. Tā bija sūdzība, kas daudziem bija ar Galaxy S6 vai S7, bet tas ir vēl sliktāks par Pixel. Nākamajā gadā atnesiet priekšējos priekšējos skaļruņus. Tajā pašā laikā nav paziņojuma LED gaismas.

Pixel XL displejs

Uzņēmums patiešām piegādāja, kad runa ir par Pixel XL ekrānu. Tā ir 5,5 collu 2560 x 1440 Quad-HD izšķirtspēja. Tā ir gaiša, kraukšķīga, skaidra un dinamiska. Krāsas ir apdullinātas AMOLED paneļa dēļ. Pixel XL ekrāns pagājušajā gadā ir nedaudz mazāks nekā Nexus 6P, taču tas ir ļoti pamanāms, tomēr ir daudz vieglāk turēt un lietot.



Rezultātā spilgtums nekad nav problēma, pat ārā, un teksts ir ļoti kraukšķīgs. Vecajās Nexus ierīcēs ekrāns vienmēr bija vāja saite, un šogad tas tā nav. Es teiktu, ka Pixel XL ekrāns ir labāks par Galaxy S7 Edge. Mazāks Pixel ir 5 collas un tam ir 1080p izšķirtspēja.

Mums joprojām ir adaptīvs spilgtums vai apkārtējais displejs, kas pamodina ekrānu par ienākošajiem paziņojumiem. Tomēr nav vienmēr redzama displeja, kas ir populārs citiem ražotājiem. Darbojoties ar 7.1. Nougat un pielāgoto Android versiju, kas veidota tikai Pixel, ir arī dažas jaunas displeja iespējas.

Papildus lieliskajam ekrānam, Google pievienoja funkciju “Nakts gaisma” tiem, kas izmanto savu tālruni gultā. Nakts apgaismojums tonizē sarkano sarkano krāsu, tādējādi vieglāk redzēt un lasīt naktī, radot mazāk acu spriedzi un, iespējams, palīdzot lietotājiem aizmigt. Būtībā šī funkcija noņem visas spilgti zilas krāsas. Tas ir iestatīts, lai izslēgtu / ieslēgtu saullēkta un saulrieta laikā, vai arī to var pielāgot pēc diennakts laika. Tas ir neliels papildinājums, bet atzinīgi vērtējama pārmaiņa. Visu iepriekš minēto, Pixel XL ir viens no labākajiem ekrāniem, kas pieejami 2016. gadā.

Pixel XL kamera

Kamēr es neesmu profesionāls, kameras rezultāti, kas iegūti no Google jaunā 12,3 megapikseļu sensora Pixel XL, liks man justies kā viens. Labākā kamera, kas jums ir, ir jūsu kabatā. Google apgalvo, ka tā ir labākā viedtālruņa kamera pasaulē, bet mums būs jādara daudz vairāk testēšanas, lai atbalstītu šo prasību.



12,3 megapikseļu kamera rada lielisku foto un video

Līdz šim mūsu rezultāti nav bijuši tikai iespaidīgi. Divreiz pieskarieties barošanas pogai, lai uzreiz aizdegtu kameru. Tā koncentrējas neparasti ātri un gandrīz katru reizi rada izcilas un precīzas fotogrāfijas. Īpaši vājā apgaismojumā. Ātrs fokuss un baltā balanss patiešām spīd. Tas, kas padara kameru labs, ar vieglumu var iegūt konsekventus rezultātus. Mēs to varam apstiprināt ar Google tālruni.

Un, lai gan tam nav optiskās attēla stabilizēšanas, lielais 1,55 μm sensors uztver daudz gaismas un detaļas. Kamera ir neparasti ātra, tai ir uzlabotas funkcijas, un pilna profila režīms beidzot ir iekļauts akciju Google kameru lietotnē. Ilgstošs slēdža nospiešanas režīms un Pixel saprātīgi sapludina tos kopā, veidojot īsu video. Nemaz nerunājot, automātiski piedāvājot labākos un skaidrākos fotoattēlus.

Vēl jo vairāk, Pixel XL programmatūras attēla stabilizācija bija izcila video ierakstīšanas laikā. Viss no 1080p video līdz pilnam 4K ir kraukšķīgs, gluds un izskatās lieliski. Pastaigas laikā un video ierakstīšanas laikā nav radusies izplūšana, ko izraisa programmatūra vai uztvērēji. Google pielika daudz pūļu, lai uzlabotu kameras pieredzi, un tas ir ļoti pamanāms. Šobrīd ir daži paraugi.

























Kad būsim vairāk laika, lai pilnībā pārbaudītu šo kameru, mēs atjaunināsim ar sīkāku informāciju un paraugiem. Tā jau saņēma vēsturē augstāko DxOMark punktu skaitu. Tāpēc esiet pārliecināti, zinot, vai jūs pērkat Pixel, jums būs viena no labākajām tālruņa kamerām tirgū.

Turklāt Google pievienoja dažas jaunas vadīklas, piemēram, no Motorola. Pagrieziet plaukstas locītavu divreiz, lai ātri pārslēgtos no aizmugures uz priekšu vērstu kameru, pēc tam fotografējiet ar jauno un uzlaboto 8 megapikseļu priekšpuses kameru. Šie mazie programmatūras papildinājumi nekad nav iekļauti Nexus tālruņos, bet Google ir atšķirīga pieeja ar Pixel. Tā ir uzvarētāja kombinācija.

Pixel XL specifikācijas

Daudzi lietotāji vienkārši vēlas stabilu tālruni ar pienācīgu cenu. Viens, kas var uzņemt labus fotoattēlus un saņemt ātrus atjauninājumus. Pixel ir viss un vairāk. Tomēr, ja jūs meklējat pilnu spec lapu, šeit tas ir. Tam ir jaunākās jaunākās aparatūras un programmatūras iespējas 2016. gada beigās.

  • 5,5 collu 2560 x 1440 Quad-HD AMOLED displejs
  • Jauns Snapdragon 821 procesors ar 4GB RAM
  • 32 vai 128GB iekšējā atmiņa (bez mikro-SD slota)
  • Android 7.1 nougāts ar Google palīgu
  • 12,3 megapikseļu kamera (1,55 um), lāzera automātiskais fokuss, 240 FPS lēni-mo, vairāk
  • 8 megapikseļu priekšējā f / 2.0 kamera
  • Aizmugures pirkstu nospiedumu skeneris
  • 3,450 mAh akumulators
  • Ātra ātra uzlāde
  • C tipa USB ports
  • Alumīnija dizains

Kā redzat, dažas specifikācijas ir līdzīgas ierīcēm, kuras mēs esam redzējušas agrāk, taču ir dažas būtiskas atšķirības. Šobrīd vairs nav 16GB modeļa, 32 GB ir noklusējuma pat mazākajam Pixel. 128 GB ir pieejams tiem, kam nepieciešama papildu krātuve pievienotajam $ 100. Tad, protams, ir liels 3,450 mAh akumulators ar ātru uzlādi. Diemžēl nav bezvadu lādēšanas un nav IP67 putekļu vai ūdens izturības; divas galvenās iezīmes, ko konkurence piedāvā līdzīgā cenu punktā.

Pixel XL programmatūra

Sākotnēji tas ir pirmais tālrunis, kurā gan viens, gan otrs jumts izgatavoja gan aparatūru, gan programmatūru. Nu, HTC izveidoja aparatūru, bet tas bija viss Google. Meklēšanas gigants pilnībā kontrolēja abus aspektus, kas bija līdzīgi Apple ar iPhone. Gala rezultāts ir gluda pieredze, sviesta gluda programmatūra un ātra veiktspēja, kas beidzas ar patiesi lielisku akumulatora darbības laiku. Tas ir veids, kā Google paredz Android, nevis tādus ražotājus kā Samsung vai LG, kas maina visu. Tas varētu būt ātrākais Android tālrunis, kuru esmu izmantojis līdz šim. Varbūt tā ir jaunā tehnoloģija, kas atrodas zem pārsega, varbūt tā ir Android 7.1 Nougat, vai tikai Google kontroles līmenis. Jebkurā gadījumā tas darbojas un darbojas labi.

Tālāk svarīgs Pixel aspekts ir pati programmatūra. Tā vietā, lai darbotos Android 7.0 Nougat, kas tika izlaists augustā, tai ir pilnīgi jauna un uzlabota Android 7.1 Nougat versija, kas ekskluzīva Pixel, vismaz tagad.



Ikona Īsceļi sākuma ekrānā ir Android 3DTouch

Ar tādām funkcijām kā Google palīgs, pikseļu palaišanas ierīce, nakts apgaismojums, ikonas saīsnes bloķēšanas ekrānā un pat 24/7 klientu atbalsts un palīdzība pārslēgties pa labi iestatījumu panelī. Google veica dažas lielas izmaiņas, lai to atšķirtu no citām Android ierīcēm un pat Nexus tālruņiem.

Tam ir daži lojāli Nexus lietotāji, bet laika gaitā mums ir sajūta, ka lielākā daļa no šīm funkcijām apvienosies Android ierīcēs, piemēram, Nexus 6P. Pirms sākam, ir vērts apskatīt mūsu Android 7.0 un Android 6.0 Marshmallow. Android 7.1 Nougat uz Pixel ir tāda pati lieliska pieredze ar iepriekš minētajiem papildinājumiem.

Lasiet: Android 7.0 Nougat vs Android 6.0 Marshmallow: Kas jauns

Ar Pixel, tas ir smalkās lietas, ko uzņēmums ir pievienojis, nemaz nerunājot par precizējumiem, kas ir Nugatā. Piemēram, plaši pilnekrāna paziņojumi bloķēšanas ekrānā un komplektā iekļautie paziņojumi izvelkamajā joslā, lai nodrošinātu tīrāku izskatu. Atbildiet in-line pa labi paziņojuma ēnā un vairāk. Iestatījumu izvēlne ir pazīstama vēl vairāk informatīvā veidā ar mazām detaļām katrā galvenajā kategorijā. Ir pat ieteikumi iestatījumiem, kas var būt noderīgi. Mēs mīlam jauno daudzuzdevumu un sadalīto logu režīmu. Iespējams vienlaikus palaist divas lietotnes ir tas, ko esam baudījuši citos tālruņos, kas tagad ir iebūvēti tieši Android.



Palaidiet divas lietotnes uzreiz ar Android Nugatu

Tomēr ir trīs lietas, kuras mēs vēlējāmies īpaši norādīt uz Pixel vai Android 7.1 Nougat. Papildus regulārajām izmaiņām, kas tiek piegādātas ar Android N, ir jauna lieta, ko sauc par „Pārvieto”. Tas ļauj žestiem, piemēram, divkāršam pieskārienam, iedarbināt kameru, vai uz leju velciet uz pirkstu nospiedumu skenera, lai piekļūtu paziņojumu joslai ar vienu roku. Nelieli papildinājumi uz augšu akciju Android, kas padara Pixel justies vairāk kā piemaksu tālruni, kas ir vērts iegādāties.



Bloķēšanas ekrānu un sākuma ekrānu tapetes var mainīt kopā vai atsevišķi, un Google ir jauni "Live Wallpapers", kas atšķiras no iepriekšējiem dzīvot fona attēliem. Tā vietā, kad jūs atbloķējat tālruni, viņi pārvietojas ļoti smalki, un nekad nav patiesi turēti. Atšķirībā no jebkura veida, ko esam pieredzējuši, tie sniedz dzīvai sajūtu ierīcei. Atkal, tas ir maz lietas.

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgais ir Google palīgs. Google Now attīstība, asistents cenšas padarīt mūsu ikdienas dzīvi vieglāku ar reālu, personisku virtuālo palīgu. Līdzīgi kā Siri, bet ar Google meklēšanas spēku, mašīnu apguvi, mākslīgo intelektu un vairāk aiz tā.

Līdzīgi kā Google tagad vai Google meklēšanā, tas var pārbaudīt jūsu kalendāru, pastāstīt par laika apstākļiem, sniegt norādījumus, dalīties informācijā par tuvējiem restorāniem un vairāk. Lai gan, kā redzējāt videoklipā, tas ir daudz personiskāks. Tā turpinās sarunas ar jums, saņems atrunas vakariņām, dod jums atgādinājumus un iemācīsies to izmantot. Google palīgs ir nākotne, kā mēs sadarbojamies ar mūsu viedtālruņiem. Tas ir v1.0 tā, lai runātu, tikai sākums daudz lielākam attēlam.

Pašlaik Google palīgs nav tik noderīgs, kā mēs gaidījām, un jūtas vairāk kā stabils jauninājums pakalpojumam Google tagad. Tomēr tas joprojām ir ļoti noderīgi. Spēcīgs un pārsteidzošs reizēm, un vienmēr gatavs ilgstoši nospiest jūsu mājas pogu. Jūsu pašu personīgais palīgs vienmēr ir tikai krāns.

Launcher īsceļi ir Google atbilde uz 3D Touch uz iPhone. Tagad lietojumprogrammas var veidot, izmantojot īsceļus, kad mēs ilgi nospiežam ikonu mūsu sākuma ekrānā. Google ir to integrējusi savā lietotņu komplektā un strādā ar izstrādātājiem, lai piedāvātu vēl vairāk.



Ilgstoši nospiediet kameras ikonu, lai opcijas varētu uzreiz ierakstīt videoklipu vai uzņemties selfiju, vai vienkārši pieskarieties, lai atvērtu kameru. Kāpēc atveriet īsziņu lietotni un sabojāt kontaktus, lai nosūtītu ziņu? Lai iegūtu priekšskatījumu par pēdējām sarunām un uzreiz atvērtu lietotni tieši, nekavējoties nospiediet pogu Pixel. Iegūstiet lietas ātrāk, izmantojot Android, Pixel.



















Pixel XL akumulatora darbības laiks un ātra uzlāde

Kā jau iepriekš minēts, Google šoreiz kontrolē gan aparatūru, gan programmatūru. Tas nozīmē, ka varētu veikt papildu veiktspējas uzlabojumus un akumulatora taupīšanas pasākumus, un tie bija. Pixel XL var būt jaunais akumulatora kalpošanas laiks. Labi saņemto Galaxy S7 malas apgriešana.

Ar 5,5 collu Quad-HD displeju un jaudīgu procesoru daži bija saistīti ar 3,450 mAh akumulatoru. Galaxy S7 Edge ir 3600 mAh akumulators. Tomēr šķiet, ka Pixel ir uzvarētājs mūsu agrīnajā testēšanā. Starp Android 7.1 Nougat, izmantojot Doze, lai lietojumprogrammas varētu gulēt, kad tas nav nepieciešams, un Google veiktā precizēšana, tā ir uzvarētāja kombinācija.



Virs ir pirmā diena ar Pixel XL. Pirkstu nospiedumu skenera iestatīšana, dažu lietotņu lejupielāde, ātra zvana veikšana, dažu īsziņu sūtīšana un daudz ko citu. Es spēlēju dažas spēles, skatījos nedaudz YouTube un pat klausījos kādu mūziku. Pēc 24 stundām, ieskaitot sēdēšanu pa nakti, mums bija gandrīz trīs stundas visu svarīgo ekrānsaudzēšanas laiku, tomēr joprojām bija atlikušais 61% akumulatora darbības laiks. Tā vietā, lai pirms gultas uzlādētu vai pievienotu.

Lietošana bija vidēja, un tā nebija smaga kā mana diena, bet Pixel faktiski ilga divas dienas ar vienu maksu. Un, lai gan es šaubos, ka ikviens saņems 48 stundas par vienu maksu, ir skaidrs, ka Google pikseļi ir nedaudz citā līmenī, ņemot vērā akumulatora darbības laiku vai drenāžu.

Līdz šim mūsu sākotnējie rezultāti ir ļoti pozitīvi, un mēs visu nedēļu pievienosim vairāk, kamēr mēs turpināsim izmantot Google jauno tālruni.



Kas attiecas uz uzlādi, Pixel XL ir ļoti ātri. Tas izmanto C tipa USB, tāpēc tas ir atgriezenisks un var tikt pievienots jebkurā virzienā. Tas nodrošina arī ātru un ātru uzlādi un lielāku jaudas līmeni. Mūsu Pixel XL devās no 29% līdz 100% tikai 47 minūtēs, kā parādīts iepriekš. Kad tas ir mazāks par 50%, Google sola 7 stundas izmantot tikai pēc 15 minūtēm uz lādētāja. Pixel uzlādē tik ātri vai ātrāk nekā jebkurš tālrunis.

Galīgās domas

Viss, kas patiešām ir jāpasaka, ir Pixel, kas ir labākais Google izlaistais viedtālrunis un jauna Android paaudze. Tas ir Google veikts “iekšā un ārā”, un tas patiesībā nozīmē kaut ko. Lai gan tai nav maku draudzīgas $ 499 cenu zīmes, piemēram, iepriekšējās Nexus ierīces, tā ir pilnīgi jaunā līgā attiecībā uz kameras veiktspēju, akumulatora darbības laiku, funkciju kopumu un īpaši atjauninājumiem. Pixel izmanto Google jaunos A / B automātiskos programmatūras atjauninājumus, kas nozīmē, ka aizkulisēs tiks lejupielādētas jaunas Android 7.1, 7.2 vai 8.0 “O” versijas, un tās tiks piemērotas nākamās atsāknēšanas laikā. Viss tiek darīts jums, nemanāmi. Pixel darbosies ar jaunāko Android versiju pirms visām pārējām ierīcēm. Tas vien ir iemesls to iegādāties dažiem.



Šeit ir daudz lielisku izvēli, jo 2016. gada noslēgums ir pabeigts, un Pixel XL vajadzētu būt augšpusē. Tā ir lieliska alternatīva iPhone 7 vai Galaxy S7 Edge. Nemaz nerunājot par perfektu tiem, kas tikko atgriezās 7. piezīmē. Ja tas ir pārāk liels, apsveriet 5 collu pikseļu. Tas ir gandrīz tāds pats tālrunis, bet ar kompaktāku 1080p HD displeju.

Iespējams, jums nav Samsung Pay, bezvadu lādēšanas, IP67 ūdensnecaurlaidības vai moduļu piederumu, bet jums ir jaunākais un lielākais tieši no Google. Vai jūs drīzāk būtu aizsargāti nelaimes gadījumos, piemēram, ūdenī, vai jaunākie programmatūras un drošības atjauninājumi bez pārtraukuma? Vai vēlaties, lai Bloatware un funkcijas, ko jūs nekad neizmantosiet, vai tīras un jaudīgas Android tiesības tieši no Google? Tas viss nāk uz personīgo izvēli.

Dienas beigās Google ir izveidojusi ļoti labi noapaļotu viedtālruni, kas Samsung un Apple varētu dot savu naudu. Tas ir pirmais solis, kas ir pilnīgi jauns Android veidotājs no pašiem radītājiem. Jā, Pixel nevar pārbaudīt katru jūsu saraksta lodziņu, bet tai ir visas priekšrocības, kas nepieciešamas piemaksu augstākajam viedtālrunim. Manam 128 GB melnajam modelim drīz būs jābūt šeit. Mēs nevaram gaidīt, lai redzētu, ko Google dara ar Pixel 2. Un atcerieties, ka tas ir tikai Pixel tālruņa stāsta sākums.

20 labākie Google pikseļu gadījumi, lai aizsargātu tālruni

Google Clear Case


Lietas iegūšana no tālruņa veidotāja bieži ir labākais ceļš. Google skaidros gadījumos parādās unikālais dizains, stikls atpakaļ vai patiesi zilais pikseļu modelis.

Tas izskatās kā standarta lēts TPU gadījums, bet Google izmanto cietu izturīgu polikarbonāta plastmasu. Visiem portiem, pogām un sensoriem ir precīzi izgriezumi. Tas ir gluds un minimāls veids, kā aizsargāt Pixel vai XL. Tas ir pieejams tagad Google veikalā, bet tas ir dārgi.

Iegādājieties to no Google par 30 ASV dolāriem





















Laipni lūdzam citā mūu problēmu novēršana ērija daļā, kura mērķi ir palīdzēt mūu laītājiem, kuriem pieder #amung #Galaxy # 7, novērt problēma, ar kurām viņi akara ar avu tālruni. Šodien mē pievērīimie...

Ši ziņojum attieca uz izplatītu Galaxy 9 un 9 Plu problēmu: Galaxy 9 Plu zvanu laikā izklauā tā, it kā ta būtu zem ūden vai tunelī. Ja jum roda šī problēma avā ierīcē, uzziniet, kā ar to rīkotie, izpi...

Skatīt Vairāk