Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2016) pārskats: nevainojama izpilde

Autors: Lewis Jackson
Radīšanas Datums: 9 Maijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 17 Novembris 2024
Anonim
Lenovo ThinkPad X1 Carbon 2016 Review! Best Business Class Laptop?
Video: Lenovo ThinkPad X1 Carbon 2016 Review! Best Business Class Laptop?

Saturs

Ar katru piezīmjdatora attīstību mūsu cerības kļūst nedaudz augstākas. Esam pagājuši gados Ultrabook trakumā, un nevienam uzņēmumam nav izdevies izveidot perfektu. To darīt ir grūti. Lietotājiem ir nepieciešami plāni profili, lielisks akumulatora darbības laiks un pienācīgi iekšējie elementi. 1269 USD vērtīgais ThinkPad X1 Carbon ir jaunākais Lenovo mēģinājums iegūt perfekta biznesa un profesionāla ultrabook formulu.

Skārienekrāni ir iekļauti šī gada ThinkPad X1 Carbon. Ir pieejams pirkstu nospiedumu lasītājs, kas paredzēts lietošanai kopā ar Windows 10 Windows Hello funkciju. Tāpat aizmugurē ir pasaulslavenā ThinkPad tastatūra un nopietni plānais X1 profils.

Viņiem tas ir bijis vajadzīgs kādu laiku, taču es domāju, ka uzņēmumam, iespējams, būtu izdevies uzbūvēt visaugstāko plāno un vieglo mašīnu ThinkPad.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2016) pārskats: Dizains un iekšpuse

Lenovo turpina visu melno un leņķisko lietu, par kuru ir pazīstama ThinkPad līnija. Slēgts, ThinkPad X1 Carbon ir kokogļu plāksne, kas ir pieskāriena auksta. Vāciņā ir ievietots leņķa ThinkPad logotips ar mirdzošu sarkanu gaismu, kas norāda, kad iekārta ir ieslēgta un kad tā ir dziļi aizmigusi. Mašīna savu nosaukumu ieguvusi no cietā oglekļa rāmja, kas nodrošina, ka tastatūras klājs nelokās.


Strāvas ports, OneLink ports, Displeja ports un USB 3.0 ports ar ārēju uzlādi atrodas piezīmjdatora kreisajā malā. Labajā malā ir austiņu ligzda, vēl divi USB 3.0 porti, pilna izmēra HDMI ports un Kensington bloķēšanas slots.

Pretī lietotājam ir divas metāla apvalka eņģes, izplūdes ports un sloti, lai tos varētu ievietot SIM kartē mobilajiem datiem un SD karti.Skaļruņi ir vērsti arī pret lietotāju, bet piezīmjdatora apakšējā daļā, nevis aizmugurējā malā.

Konusveida malas piezīmjdatora priekšpusē zem plaukstas paliktņa padara šo piezīmjdatoru justies vēl plānāku nekā tas ir. No augšas uz leju ThinkPad X1 Carbon ir 0,65 collas visbiezākajā vietā. Vieglākā konfigurācija sver 2,6 mārciņas, taču dažādas iespējas, ko Lenovo piedāvā tiešsaistē, var mainīt šo svaru.


Smieklīgi plānas ierīces pat biznesa lietotājus ir spiestas pierast darīt savu darbu ar mazāku zirga jaudu. Citi augstākās klases piezīmjdatori, kas paredzēti tam pašam pulkam kā ThinkPad X1 Carbon, nonākuši Intel Core M3 procesoros. Šie personālie datori neuzvar nevienu spec karu, bet ir klusi čuksti, jo tiem nav nepieciešams ventilators.

Manam ThinkPad X1 Carbon patiešām bija ventilators. Viens bija nepieciešams, lai atdzesētu Intel Core i5 vPro procesoru. Iekārtu tiešsaistē var uzlabot uz Intel Core i7 vPro, 16 GB RAM un 512 GB SSD. Manējā bija 256 GB krātuve un 8 GB RAM. vPro procesori ļauj uzņēmuma IT nodaļām bloķēt sava darbinieka mašīnas. Tas darbojas roku rokā ar pirkstu nospiedumu sensoru, kas atrodas zem ThinkPad X1 Carbon tastatūras labās puses.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2016) pārskats: pieredze

Daudzi personālie datori izskatās labi papīra formātā un tiešsaistē, taču pieredze pazūd, tiklīdz to esat saņēmis rokā. Neapstrādātas specifikācijas var darboties kā savlaicīgs brīdinājums, pamatojoties uz jūsu vajadzībām, taču ir iesaistīti arī nemateriālie aktīvi. Biznesa lietotāji pieprasa pienācīgu tastatūru un stabilu akumulatora darbības laiku. Abas ir lietas, kuras ThinkPad X1 Carbon naglas.


Lenovo saka, ka X1 Carbon var ilgt kopumā 11 stundas. Skatoties video, es gandrīz spēju sasniegt šo skaitli. Noteikti piezīmjdators piedāvā to, ko es klasificēju kā akumulatora darbības laiku visas dienas garumā. Nedēļas garumā es izmantoju mašīnu, lai pārdzīvotu ikdienas rutīnu, kas sākās plkst. 7:00 un beidzās plkst. 16:00. Lai pārsniegtu 9 stundas, man patiešām bija jāmaina displeja spilgtums, taču tas tik un tā ir profesionāls apdraudējums. Smagākas lietojumprogrammas, kas balstās uz procesoru, noteikti ieliek piezīmjdatora augsto akumulatora darbības laiku.

Tie arī iedarbina piezīmjdatora ventilatoru. Ļaujiet man būt ļoti skaidram, jūs varat dzirdēt šo ventilatoru, strādājot. Pabīdiet mašīnu, un jūs to dzirdat no pēdas vai divām. Papildu apstrādes jauda ir absolūti trokšņa vērta, salīdzinot ar Ultrabooks bez ventilatoriem. Video rediģēšana tajā nebija izcila, taču tika dziedātas produktivitātes lietotnes.

Abas X1 Carbon ekrāna opcijas spēj sasniegt 300 nitu spilgtumu. Manai mašīnas versijai bija pievienota 14 collu 2560 x 1440 WQHD displeja opcija, kurai ir jāredz, lai ticētu. Tas ir ne tikai spilgts un kraukšķīgs, bet arī Lenovo ir izvēlējies displeju ar daļēji bez spīdumu. Displejā ir viss, melni melni un skata leņķi, kurus nevar pārspēt. Apžilbinājums, kas man ir pastāvīga problēma ar spīdīgiem smagajiem displejiem, arī nav problēma.

Biju agri pārveidojies par Windows 2-in-1 traku, kas pārņēma personālo datoru ainavu, es gaidīju, ka Lenovo lēmums nepiedāvāt skārienekrāna ekrānu šajā modelī varētu būt problēma. Tā nebija. Pēc dažām dienām, kad pabiju pie šī displeja un nekas nenotika, es pieradu paļauties uz ļoti, ļoti jauku un precīzu iebūvēto skārienpaliktni. ThinkPad X1 Carbon tastatūra ir ērta tāpat kā visas ThinkPad tastatūras.

Man patīk, ka Lenovo nodrošināja trīs USB porti, kad citi Ultrabooks tos grāvja, lai ietaupītu vietu. Man nepatika tas, ka dažas no šīm ostām atrodas nepāra vietās. SIM kartes slots un SD karšu lasītājs atrodas uz piezīmjdatora mugurkaula, padarot tos diezgan neērti lietojamus. Protams, jūs bieži neizdosies izslēgt piezīmjdatora sim karti, taču jūs, iespējams, ļoti nodarbojaties ar fotografēšanu vai attēlu uzņemšanu darbam. SD karti liekot nepieejamā vietā, šķiet dīvaini.

Joprojām bija Lenovo lēmums neiekļaut Thunderbolt vai USB 3.0 Type-C portu ThinkPad X1 Carbon. Esmu pieradis pie ātras fotoattēlu pārsūtīšanas uz citiem datoriem, izmantojot šo tehnoloģiju, un es būtu vēlējies to redzēt šeit. Tā neesamība neietekmē piezīmju grāmatiņu, bet ir acīmredzama tāpat. Nedaudz pierādījumu nākotnei par standartu, kura popularitāte gandrīz noteikti pieaugs, nebūtu ievainots. Bezvadu tehnoloģija, ko sauc par WiGig, ļauj piezīmjdatoram bez vadiem sazināties ar doku.

Mani neuztrauc 720p priekšējā tīmekļa kamera, taču tā ir vismaz izmantojama, pateicoties automātiskajai fokusēšanai. Stills izskatās vairāk kā gleznas, nevis fotogrāfijas dažu izplūdumu dēļ.

Microsoft Windows 10 operētājsistēma ir liels uzlabojums salīdzinājumā ar Windows 8 un Windows 8.1. Tas nozīmē, ka Lenovo piedāvā Windows 7 instalēšanu arī ThinkPad X1 Carbon.

Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2016) pārskats: specifikācijas

Procesori: Līdz Intel Core i7 vPro ar Intel HD Graphics 520
Atmiņa un atmiņa: 16 GB RAM un līdz 512 GB SSD
11 stundu akumulatora darbības laiks
Displeja opcijas: 14 collu WQHD IPS displejs (izšķirtspēja 2560 x 1440) vai 14 collu FHD displejs (1920 x 1080 izšķirtspēja)
Porti un savienojamība: Bluetooth 4.1, integrēta mobilā platjoslas karte, 802.11 AC Wi-Fi, HDMI, 3 USB 3.0 porti, MicroSD kartes slots, Mini DisplayPort, OneLink + un WiGig savienojamība.
Papildinājumi: Pirkstu nospiedumu lasītājs ar Windows Hello atbalstu, Lockslot, TPM mikroshēmu, 720P priekšējo kameru

Lenovo ThinkPad X1 Carbon (2016) pārskats: vai jums vajadzētu iegādāties?

Ja jums ir nepieciešama labi uzbūvēta, labi izveidota piezīmjdators, noteikti jāapsver ThinkPad X1 Carbon. Patiesībā es teiktu, ka tas ir viens no nedaudzajiem Ultrabooks, ko varu ieteikt bez rezervācijas.

Šeit nav nopietnu problēmu, kas man to traucētu. WQHD displejs izskatās fantastiski un bez atspīdumiem. Tastatūra ir ērta. Ostu ir daudz. Piezīmjdators faktiski saņem akumulatora darbības laiku visas dienas garumā, ja esat konservatīvs pret ekrāna spilgtumu. Tā ir izturīga un piedāvā tastatūru tikpat ērti kā lielākas iespējas ThinkPad portfelī. Jaudīgais Core I5 ​​procesors ieceļ ThinkPad X1 Carbon mājas apstākļos.

Lenovo ir pilnveidojis Ultrabook.

Šodien mē pievēršamie vēl vienai izplatītai problēmai, ar kuru akara daudzi Galaxy lietotāji - nejauša retartēšana vai atāknēšana problēma. Mē vēlamie atbildēt uz konkrētu ituāciju, kad Galaxy A5 liet...

Google Play veikala 194 kļūda notiek tikai tad, ja, mēģinot intalēt lietojumprogrammu, roda kļūda. Dialoglodziņā ir īpaši pieminēta lietotne, kuru mēģināt lejupielādēt, kā arī kļūda kod, taču tā nav k...

Mēs Iesakām