Labākā astronomijas zvaigznīšu lietotne Android, lai izpētītu debesis

Autors: Charles Brown
Radīšanas Datums: 1 Februāris 2021
Atjaunināšanas Datums: 17 Maijs 2024
Anonim
Astronomy Apps | Best space exploration apps
Video: Astronomy Apps | Best space exploration apps

Saturs

Mūsu viedtālruņi kopā ar paplašināto realitāti un labāko astronomijas lietotni android piedāvā fantastisku veidu, kā izpētīt debesis un atklāt daudzus Visuma brīnumus. Lielākā daļa astronomijas un zvaigžņu skatīšanas programmu darbojas pēc līdzīga principa. Viņi nosaka jūsu atrašanās vietu, izmantojot ierīces GPS sensoru un elektronisko kompasu, ļaujot vienkārši novirzīt Android viedtālruni vai planšetdatoru jebkurā virzienā un redzēt lietas, kas citādi kļūtu redzamas tikai ar ļoti dārgu, profesionālu aprīkojumu.

Labākā astronomijas zvaigznīšu lietotne Android, lai izpētītu debesis

1) Debesu karte

Daži no jums, iespējams, zina Sky Map kā Google Sky Map, kas bija sākotnējais nosaukums šai Google Sky, tiešsaistes debess un kosmosa skatītāja, Android versijai. Pirmā lietojumprogrammas versija tika izlaista 2012. gada 20. janvārī un tika izlaista ar Apache 2.0 atvērtā pirmkoda licenci.


Lietojumprogrammas komanda vēlējās lietotājiem ērti uzzināt par nakts debesīm. Sky Map ir pieejama bez maksas Google Play veikalā, un tā nav pieejama pirkumos lietotnē. To jau bija lejupielādējuši krietni vairāk nekā 10 000 000 cilvēku, kuri tam piešķīra vidējo vērtējumu 4,5 zvaigznes.

Pirmā lieta, kas jums jādara pēc lietotnes instalēšanas, ir kalibrēt kompasu tālrunī. Vienkārši izpildiet ekrānā redzamos trīs soļu norādījumus, un jums būs labi iet tikai pēc dažām sekundēm. Pēc tam jūs varat vienkārši norādīt ierīci visur, kur vēlaties redzēt, kas atrodas debesīs. Izmantojot kreisajā pusē esošās ikonas, varat filtrēt dažāda veida debess ķermeņus, lai viegli atklātu to, ko meklējat. Varat arī meklēt konkrētu planētu vai zvaigzni, kā rezultātā ekrānā parādīsies liela bulta, kas virzīsies uz objektu.

Labas ziņas vecāku viedtālruņu un planšetdatoru īpašniekiem, kuriem nav iebūvēta kompasa, ir fakts, ka varat pārslēgties manuālajā režīmā un pārvietoties, velkot ar pirkstiem pa ekrānu. Varbūt tas nav tik ērti kā paplašinātās realitātes režīms, taču tas darbojas, un tas ir viss, kas ir svarīgi.


Lejupielādējiet to tūlīt: šeit

2) NASA lietotne

Nacionālā aeronautikas un kosmosa pārvalde (NASA) ir plaši pazīstama ar saviem pastāvīgajiem centieniem palīdzēt sabiedrībai uzzināt par Visumu. Viņu Android lietojumprogramma ir pilna ar jaunākajiem attēliem, videoklipiem, misijas informāciju, jaunumiem, rakstu stāstiem, tvītiem un pat ērtu piekļuvi NASA TV.

Programmā tiek izmantots vienkāršs izkārtojums, kas sastāv no 9 flīzēm, kas ievietotas režģī lietojumprogrammas galvenajā ekrānā. Katrs elements apzīmē noteiktu satura kategoriju, padarot to ļoti viegli virzāmu uz to, kas jūs interesē visvairāk. Atrodot kaut ko tādu, kas īpaši piesaista jūsu uzmanību, varat to kopīgot ar draugiem sociālajos tīklos, vienkārši pieskaroties vienai pogai, vai saglabāt to, izmantojot izlases funkciju. NASA zina, ka dziļās kosmosa attēli rada brīnišķīgu fonu, tāpēc tie ļāva lietotājiem tos saglabāt savās mobilajās ierīcēs.


Ja jūs sekojat visiem jaunākajiem ar kosmosu saistītajiem atklājumiem, jums būs prieks zināt, ka lietotne nodrošina jaunāko informāciju par palaišanu un atpakaļskaitīšanas pulksteņus. Ir arī pastāvīgi atjaunināts gaidāmo ISS novērošanas iespēju saraksts, kas ir īpaši noderīgi, ja jūs savienojat NASA lietotni ar paplašinātās realitātes zvaigžņu skatīšanas lietotni, piemēram, Sky Map vai Star Chart, kas ir nākamā lietojumprogramma mūsu sarakstā.

Lejupielādējiet to tūlīt: šeit

3) Zvaigžņu karte

Zvaigžņu karte ir paplašinātas realitātes zvaigznīšu lietotne Android ierīcēm, kas nodrošina logu Visumā. Tāpat kā Sky Map, tā izmanto ierīces kompasu un GPS, lai noteiktu lietotāja atrašanās vietu, un pēc tam parāda nakts debesis tā, it kā lietotājs to skatītos caur teleskopu. Tagad lietojumprogrammu visā pasaulē izmanto vairāk nekā 20 miljoni cilvēku - un tam ir labs iemesls.

Salīdzinot ar Sky Map, Star Chart piedāvā būtībā to pašu pieredzi, bet uzlabo to vairākos galvenajos aspektos. Iesācējiem kompasa kalibrēšanas process tagad ir pilnīgi nevainojams, ietaupot to garlaicīgo procesu, kad viedtālruni vai planšetdatoru atkārtoti noliekat dažādos virzienos, līdz tas tiek pareizi padarīts. Pats palielinājums ir daudz vienmērīgāks, un jums patiešām šķiet, ka lietotne plūstoši reaģē uz katru jūsu kustību, skatoties debesīs. Visbeidzot, nakts debesu kartei ir piešķirts diezgan pamanāms vizuālais remonts.Zvaigžņu zvaigznājos ir izvietoti skaisti attēli, tāpēc jūs patiešām saprotat, kāpēc agrīnie astronomi viņus nosauca tā, kā viņi to darīja.

Viena ļoti forša jauna iezīme ir spēja izmantot balss vadību, lai izpētītu Saules sistēmu, vienkārši sakot tādas komandas kā “Lido mani uz Mēnesi” vai “Paskaties uz Andromedu”. Pēc tam šie galvenie debess objekti tiek parādīti 3D formātā, ļaujot tos izpētīt tuvplānā. Visbeidzot, izmantojot laika nobīdes funkciju, jūs varat pāriet līdz pat 10 000 gadiem uz priekšu vai atpakaļ.

Vienīgais, kas jums jāpatur prātā, ir tas, ka lietotnei ir pirkumi lietotnē. Tie ietver iespēju izsekot komētas, meteoru dušas, satelītus, kā arī iespēju izpētīt paplašināto Saules sistēmu.

Lejupielādējiet to tūlīt: šeit

4) Stellarium Mobile Sky karte

Stellarium Mobile Sky Map ir unikāla starp visām pārējām šajā sarakstā esošajām lietojumprogrammām, jo ​​tās vēsture aizsākās jau 2001. gadā, kad franču programmētājs Fabjēns Šrēu sāka PC versiju. Kopš tā laika lietojumprogramma ir pārnesta uz Linux, Windows, Mac OS X un nesen arī uz mobilajām ierīcēm, kurās darbojas Symbian, Maemo, Android un iOS.

Lietojumprogramma tiek aprakstīta kā pilnībā aprīkots planšetdators viedtālruņiem, un ir viegli saprast, kāpēc, ja ņemat vērā, ka tas lepojas ar pārsteidzošu vairāk nekā 600 000 zvaigžņu katalogu, kas tiek parādīts kā reālā laika tālummaiņas debess karte. Dažiem miglājiem un galaktikām ir pat augstas izšķirtspējas attēli. Galvenās Saules sistēmas planētas un pavadoņi tiek attēloti 3D formātā.

Lai gan Stellarium Mobile Sky Map nav pieejams neviens lietotnē veikts pirkums, tā nav pieejama bez maksas. Lietojumprogramma maksā 2,49 USD, kas dažus cilvēkus varētu atturēt no izmēģināšanas. Mēs tomēr uzskatām, ka tā ir izmaksu vērta, un jūs vienmēr varat vienkārši gaidīt, kamēr tā tiks pārdota, lai saņemtu to par daļu no cenas.

Lejupielādējiet to tūlīt: šeit

Secinājums par labāko astronomijas lietotni Android

Ar četriem šajā rakstā aprakstītajiem lietojumiem astronomija nekad nav bijusi tik pieejama. Jūs varat tos izmantot, lai iepazīstinātu bērnus ar šo aizraujošo dabaszinību vai kā veidu, kā vienlaikus atpūsties un uzzināt kaut ko interesantu. Var būt arī citas astronomijas un zvaigžņu skatīšanas lietotnes Android ierīcēm, taču mūsu labākā astronomijas lietotņu android izvēle aptver gandrīz visu, ko jūs, iespējams, no viņiem vēlaties.

Mēs saņemsim pārdošanas komisiju, ja jūs iegādājaties preces, izmantojot mūsu saites. Uzzināt vairāk.

Ir trī galvenā lieta, ko varat darīt, lai Galaxy Tab 6 atkal izveidotu avienojumu ar WiFi. Pirmkārt, jum ir jāretartē gan maršrutētāj, gan planšetdator, pēc tam jāatjauno tā tīkla ietatījumi. Ja arī t...

Var būt daudz dažādu iemelu, kāpēc lietotāj var atietatīt rūpnīcu vai atietatīt avu Oppo ierīci. Daži no izplatītākajiem iemeliem tomēr ir problēmu dēļ, kura nenovērš vienkārša problēmu novēršana, pie...

Svaigas Publikācijas