5 lietojumi jūsu vecajam MacBook

Autors: Lewis Jackson
Radīšanas Datums: 13 Maijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 17 Novembris 2024
Anonim
How To Fully Upgrade MacBook Pro 13"  (2010, 2011, mid 2012) 1TB Samsung EVO 860. 16GB RAM
Video: How To Fully Upgrade MacBook Pro 13" (2010, 2011, mid 2012) 1TB Samsung EVO 860. 16GB RAM

Saturs

Tas vecais MacBook ir sēdējis jūsu skapī un pietiekami ilgi savāc putekļus. Ir pienācis laiks to izlauzt un izmantot. Šeit ir pieci jūsu vecā MacBook lietojuma veidi.

Tātad jūs iegādājāties jaunu MacBook un, iespējams, domājat, ko darīt ar veco. Daudzi cilvēki parasti pārdod tikai savus vecos piederumus, bet dažreiz viņi veco MacBook vienkārši iemet skapī, lai neradītu grūtības ar tā pārdošanu. Tomēr jūs varat ievietot šo veco mašīnu, lai arī tā ir nedaudz vecāka nekā vēlaties.

Kamēr darbojas jūsu vecais MacBook, iespējas ir bezgalīgas, ciktāl jūs to varat darīt. Iespējams, tas nav pietiekami jaudīgs, lai būtu ikdienas datora draiveris, taču tas spēj tikt galā ar citiem nelieliem uzdevumiem, par kuriem, iespējams, neesat domājis, piemēram, savienot to ar televizoru, lai skatītos straumēšanas saturu, vai pārvērst to par multivides serveri. kārto.

Ja jums ir vecs MacBook, kas vienkārši atrodas apkārt, šeit ir pieci gudri lietojumi, kas tam piešķirs jaunu dzīves nomu.


Mājas kinozāles dators

Jūsu vecais MacBook var būt pietiekami jaudīgs, lai darbotos kā mājas kinozāles dators. Pievienojiet to kontaktligzdai, un, pateicoties savam vecajam MacBook, varēsit skatīties Netflix vai jebkuru citu straumēšanas saturu savā televizorā.

Turklāt tajā pat varat instalēt VLC un atskaņot vietējās filmas. VLC ir ļoti viegla lietotne, un pat 1080p filmas skatīšanās neprasa lielu apstrādes jaudu, kas nozīmē, ka pat vecāks dators joprojām var dot priekšroku, kad runa ir par filmu un TV pārraižu skatīšanos tiešsaistē vai lokāli.

Jāapzinās, ka vecākajam MacBook, iespējams, nav HDMI porta, tāpēc datora pievienošana televizoram var kļūt mazliet interesanta. Lai nosūtītu audio arī uz televizoru, visticamāk, jums būs nepieciešams DVI-HDMI adapteris, kā arī audio kabelis.

Ja vēlaties iegūt vairāk uzlabojumu, varat instalēt multivides centra programmatūru, piemēram, XBMC vai Plex, lai būtu televizoram draudzīgs lietotāja interfeiss, kuram varat piekļūt, lai pārlūkotu lietotnes un citu saturu.


Izmantojiet to eksperimentēšanai

Ja ir kāda jauna programmatūra, kuru jūs patiešām vēlaties izmēģināt, vai ja esat tikai piesardzīgs, lai kaut ko instalētu, vecā MacBook izmantošana kā lietotņu un citu programmu testa vieta tam ir lieliski piemērota.

Dažreiz mēs vienkārši nevēlamies sajaukt to, ko esam iestatījuši jūsu ikdienas draiverī Mac, un, visu laiku instalējot jaunu programmatūru, var izveidoties virkne joku, kas mums galu galā vairs nebūs vajadzīgi. Jūs varat saglabāt savu galveno Mac mašīnu tīru un bez eksperimentiem, izmantojot savu veco MacBook, lai izmēģinātu jaunu programmatūru.

Piemēram, ja jūs vienmēr esat vēlējies izmēģināt jaunu Linux versiju, bet nevēlaties eksperimentēt ar to savā galvenajā datorā, vecais dators ir noderīgs. Jūs jutīsities atvērtāks jaunu lietotņu un programmu izmēģināšanai, nebaidoties kaut ko sajaukt savā galvenajā datorā.


Izmantojiet to medicīniskiem pētījumiem

Pirms cerības par sava vecā MacBook patiesu ziedošanu zinātnes laboratorijai medicīniskās izpētes nolūkos ir svarīgi atzīmēt, ka mēs runājam par programmatūras daļu, kuru varat instalēt savā vecajā MacBook, ko sauc par [email protected].

[E-pasts aizsargāts] izmanto datora apstrādes jaudu, lai atrastu ārstniecības līdzekļus no slimībām. Tā kā ārstniecības līdzekļu atklāšana nozīmē sapratni par sarežģītu olbaltumvielu darbību, ir vajadzīgi superdatori, lai to noskaidrotu, tāpēc [aizsargāts ar e-pastu] būtībā apvieno visu pasaules iesaistīto datoru apstrādes jaudu un apvieno tos vienā milzu superdatorā.

Tādējādi jūs savā veidā ziedojat savus vecos MacBook resursus vēža izpētei. Turklāt tā ir arī jautra spēle, jo ir daudz [ar e-pastu aizsargātu] kopienu / grupu, kuru mērķis ir “visvairāk ielocīties” un redzēt, kas var iznākt virsū, tāpēc tas ir jautrs veids, kā sacensties ar draugiem vienlaikus ziedojot arī medicīnas pētījumiem.

Veltiet to konkrētai telpai

Dažiem lietotājiem virtuvei ir paredzēti iPad, lai atvieglotu recepšu un citu meklēšanu, taču jums nav jāiztērē 500 ASV dolāri, lai iegūtu šāda veida privilēģijas. Tā vietā vienkārši izmantojiet veco MacBook.

Ja jūs mēdzat pavadīt daudz laika noteiktā mājas rajonā (izņemot mājas biroju vai viesistabu), vecā MacBook ievietošana tur varētu būt izdevīga daudzu iemeslu dēļ. Tāpat kā iepriekš minēts, tas var būt noderīgi, lai meklētu receptes, atrodoties virtuvē, vai pat to izmantotu, lai skatītos videoklipus, lai izklaidētu, kamēr jūs gatavojat ēdienu.

Varat pat izmantot savu veco MacBook garāžā, lai palīdzētu meklēt detaļas vai skatīties DIY videoklipus, ja strādājat pie kāda projekta. Turklāt labākā daļa no vecā MacBook ir tā, ka jums nav īsti jāuztraucas par tā tīrību, tāpēc netīras rokas nav īsti lielas problēmas.

Izlabojiet to un pārdodiet vai ziedojiet

Ja visas iepriekš minētās opcijas jūs patiešām neinteresē, varat pēc iespējas labāk salabot datoru un vai nu pārdot, lai nopelnītu mazliet naudas, vai arī ziedot patversmei vai kādam, kam patiešām ir nepieciešams dators, piemēram, Datori ar Cēloņi.

Turklāt ziedot savu veco MacBook ir daudz ātrāk un vienkāršāk nekā mēģināt to pārdot, un jūs, iespējams, padarīsiet kāda dienu, dāvinot to viņam.

Tomēr, pirms pārdodat vai ziedojat savu veco MacBook, noteikti izdzēsiet visu personisko informāciju, kas jums joprojām varētu būt, un noslaukiet to tīru. Nebūtu arī slikta ideja dublēt visu informāciju, pirms to noslaucāt, tikai gadījumā, ja jums tā kādreiz būs nepieciešama.

Neka nenodod endorfīnu plūtošiem baiem. Šī maza izmēra autiņa, ka tika bez maka iekļauta jūu pēdējā viedtālrunī, vienkārši to negriezī. Jum ir nepieciešam pāri atbiltošu kārbu ar pietiekami lieliem va...

Ikdienā tālruni var izlēgtie, kamēr to lietojat, un, nopiežot ielēgšana / izlēgšana tautiņu, lai to ielēgtu, ta nereaģē. Šāda veida problēma, lai arī tā nav tik izplatīta, ik pa laikam var ratie ar ju...

Skaties