Xbox One S vs PS4 Slim: kas ir labāks 4K un HDR video un spēlēm?

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 20 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 19 Novembris 2024
Anonim
Playstation 4 Slim vs Xbox One S - Battle of The Compact Gaming Console!
Video: Playstation 4 Slim vs Xbox One S - Battle of The Compact Gaming Console!

Saturs

(Atjauninājums) Iepriekšējā šī gabala versija nepareizi apgalvoja, ka PS4 Slim atbalsta 4K izšķirtspējas palielināšanu spēlēm un 4K video saturam. Tas bija nepareizi un teksts tika attiecīgi atjaunināts.


Tehnoloģiju ziņā ir ātri attīstīties un pielāgoties. Viedtālruņi, planšetdatori, televizori un pat automašīnas iegūst nozīmīgus jauninājumus gadu no gada. Videospēļu konsoles vienmēr ir bijušas izšķirošas, kad runa ir par evolūciju. Tas nav tāds, ka tie nav attīstījušies. Tie attīstās lēnāk nekā citi ierīču veidi. Paskatieties uz Xbox One S un PS4 Slim.

Gan Xbox One S, gan PS4 Slim ir attīstītas versijas ierīcēm, kas jau pastāv. Microsoft un Sony 2013. gada rudenī uzsāka oriģinālo Xbox One un PS4 versiju pēc gandrīz desmit gadiem, balstoties uz vecākiem aparatūras, procesoru un programmatūras spēļu pieredzi. Programmatūras jauninājumi ir pievienojuši jaunas funkcijas un uzlabojušas dažas iespējas, kas jau bija tur, bet tas ir.



Neskatoties uz to, ka viņu Xbox konsole ir pirmoreiz pārskatīta, gan Xbox One, gan PS4 Slim ir spēlētāji, kas uzdod tos pašus jautājumus. Vai tiešām ir vērts jaunināt uz jaunāko versiju, kas būtībā ir tāda pati konsole, kas jums jau pieder? Konsoles spēlētāji, kas vēl nav iegādājušies pašreizējo paaudzes sistēmu, jautā, vai kāda no konsolēm dod viņiem skaidru iemeslu, lai tagad pārietu uz jaunāko tehnoloģiju.


Lasīt: Xbox One S pret PlayStation Pro

Atbildot uz abiem jautājumiem, ir jāiznīcina Xbox One S vs PS4 Slim specifikācijas un jauninājumi, lai saprastu, kas tie ir un ko viņi absolūti nav.

Xbox One S vs PS4 Slim: Jaunas apsveikuma mati

Precīzi salīdzinot Xbox One un PS4 Slim, nepieciešams konteksts. Videospēļu konsoles veidotāji pamazām sāk saprast, ka viņu lielākie fanbāzes vēlas vairāk nekā tikai aparatūru atsvaidzināt ik pēc trim vai četriem gadiem - īpaši, ja šie aparatūras atjauninājumi ietver tikai izmaiņas fiziskajā lielumā un varbūt dažas jaunas funkcijas. Lai to panāktu, abi uzņēmumi gatavo vidējās paaudzes jauninājumus, kas ietver milzīgus aparatūras uzlabojumus. Microsoft aicina savu nozīmīgo aparatūras jauninājumu projektu Scorpio. Sony aicina savu milzīgo aparatūras jauninājumu PlayStation 4 Pro.

Xbox One S un PS4 Slim nav piemēroti hardcore spēlētājiem, kas vēlas veikt šāda veida jauninājumus. Tie ir apsveikuma paklāji, konsoles, kas paredzētas, lai piedāvātu lietotājiem piekļuvi platformām par saprātīgu cenu.


Xbox One S vs PS4 Slim: aparatūras izmaiņas

2016. gadā E3 paziņoja, ka Microsoft izstrādāja Xbox One S, lai nodrošinātu tādu pašu pieredzi kā oriģinālais Xbox One, bet mazākā iepakojumā. Konsolē joprojām ir HDMI izeja, HDMI, optiskā audio, 3 USB 3.0 porti un slots, kas ielādē Blu-ray disku. Tas nenozīmē, ka ostu sastāvs ir mainījies. Kopumā Microsoft noņemt Kinect for Xbox One portu, dodot priekšroku tam, ka lietotāji pērk USB adapteri sensoram.

Lasīt: Kurš Xbox One S Bundle Jums vajadzētu iegādāties?

Ar šo jauno jauninājumu nav ne mulsinoša spēka ķieģeļu, lai atpaliktu aiz jūsu elektronikas. Jaunais Xbox One bezvadu kontrolieris, kas iekļauts Xbox One S, ļauj lietotājiem to pievienot datoriem bez īpaša adaptera. Tam ir arī teksturēti rokturi, līdzīgi tiem, kādi ir PlayStation 4 DualShock 4 kontrolierī. IR uztvērējs ļauj konsolei sazināties ar televizoriem un televizoriem bez Kinect.



PS4 Slim ir daudz mazāks nekā konsole, ko tas arī aizstāj. Sony noapaļoja konsoles asas malas un izvietoja priekšā vērstus USB 3.0 portus. HDMI, USB, Ethernet un strāvas ports joprojām atrodas melnā melnā konsoles aizmugurē. Trūkst viena porta Optical Audio ports. Tas ir noņemts.

Izmantojot šo konsoles ieviešanu, Sony izdod pirmo DualShock 4 kontroliera jauninājumu. Tagad kontrolieris var sazināties ar datoriem un PS4 tieši ar USB kabeli. Agrāk, kad tika pievienots kontrolierim, joprojām tika izmantoti bezvadu radio. Gaismas josla virs kontrollera skārienpaliktņa ļauj izstrādātājiem sniegt glancējamu paziņojumu par to, kur ir spēlētāja veselības līmenis.

Xbox One S vs PS4 Slim: 4K un HDR

Abi konsoles veic soda pirmos pirkumus. Kad vecās rokas nokļūs aiz atjaunotajiem izskatiem un atjauninātiem stiliem, viņi sapratīs, ka viņiem ir tikai divi iemesli, lai viņi varētu izspiest vai iegādāties kādu no šiem. Tie ir HDR un 4K atbalsts.

HDR, ko sauc par augsto dinamisko diapazonu, ir jauna tehnoloģija, kas ļauj attēlot plašāku kontrastējošo krāsu gammu, nekā mēs esam pieraduši.Xbox One S un PS4 Slim atbalsta HDR tehnoloģiju, kamēr televizors, ar kuru tie ir savienoti, to atbalsta. Ar plašāku krāsu gammu, lietas var būt tuvākas tās reālās dzīves krāsai.



Kamēr jums ir nepieciešams Xbox One S HDR, jums nav nepieciešams PS4 Slim. Sony plāno HDR pievienot arī vecākiem PS4. Tehnoloģija darbojas gan spēlēs, gan video saturā. Netflix nodrošinās 4K straumēšanas video saturu Xbox One.

NBA 2K17 būs pirmā Xbox One spēle, kas atbalsta HDR. Tam sekos Forza Horizon 3 unGears of War 4. 2K spēles to apstiprināja NBA 2K17 PS4 nākotnē saņems HDR atbalstu, bet mēs neesam pārliecināti, kad. Nerātns suns ir Pēdējie no mums un Neatzīmēts 4 atbalstīt HDR un 4K PlayStation 4 Pro. Ir grūti iedomāties, ka šie HDR jauninājumi nenāk citu PS4 sistēmu īpašniekiem.

Lasīt: 4K Televīzija: tas, kas jums jāzina, ko jums ir nepieciešams skatīties

Ar 4K, lietas kļūst nedaudz sarežģītas. 4K ir stenogramma displeja izšķirtspējai, kas aptver četras reizes vairāk pikseļu kā standarta augstas izšķirtspējas. Xbox One S atbalsta 4K video plūsmas, bet neatbalsta spēļu pilnīgu 4K. Tā vietā tas samazina zemākas izšķirtspējas, lai aizpildītu 4K televīziju, mēģinot nepievienot pārāk lielu izkropļojumu. Lai spēlētu spēles ar pilnu 4K izšķirtspēju, jums būs nepieciešams Xbox Scorpio vai PlayStation 4 Pro.



Xbox One S ir viena pārsteiguma priekšrocība, ja runa ir par 4K video. Microsoft konsole rīkojas ar 4K Blu-ray diskiem, kas ir tas, ko standarta Blu-ray disks iekšpusē PS4 Slim nedara. Tas ir dīvaini vērpjot, ņemot vērā, ka Sony pieder Blu-ray formātam. Acīmredzot, ja jums pieder arī 4K Blu-ray stari vai plāns, PS4 Slim nav piemērots konsole.

Xbox One S vs PS4 Slim: kuru iegādāties?

Ja jūs mēģināt šodien iegūt vislabāko vizuālo attēlu, Xbox One S ir skaidrs uzvarētājs. 4K video straumēšana, 4K spēļu skaita palielināšana un 4K Blu-ray saturs nospiež to uz augšu.

Tas nozīmē, ka Xbox One S nebūs ļoti garš krekla augšdaļā. Iegādājieties Xbox One S, ja neesat palicis Sony ekosistēmā. Ja jums agrāk pieder PlayStation, labāk ir gaidīt PlayStation 4 Pro 4K atbalstu.

#LG # Q7 ir pieņemam vidēja līmeņa Android viedtālruņu modeli, ka tika izlait 2018. gada jūnijā. Šī ir ierīce, ka aderīga ar MIL-TD-810G un ir arī ertificēta ar IP68. Šim tālrunim ir 5,5 collu IP LCD ...

#Vivo # Y89 ir vidēja klae Android viedtālruņa modeli, ka pirmo reizi tika izlait 2019. gada janvārī. Tā ir divējāda IM ierīce, kurai ir 6,26 collu IP LCD ekrān ar izšķirtpēju 1080 x 2280 pikeļi. Ta i...

Interesants