Saturs
- Virsmas klēpjdators vs 2016 MacBook: Dizains un izturība
- Virsmas klēpjdators vs 2016 MacBook: ekrāns, procesori un uzglabāšanas telpa
- Virsmas klēpjdators vs 2016. gada MacBook: porti
- Virsmas klēpjdators vs 2016 MacBook: akumulatora darbības laiks
- MacOS vs Windows 10 S
- Virsmas klēpjdators vs 2016 MacBook: cena
- Virsmas klēpjdators vs 2016 MacBook: kuru iegādāties?
Virsmas iezīme vienmēr ir bijusi tās spēja būt vairāk nekā viena lieta. Virsmas klēpjdators, Microsoft jaunākā virsmas ierīce, nemēģina būt nekas cits kā lielisks portatīvais klēpjdators. Patiesībā uzņēmums cer, ka tā jaunais virsmas klēpjdators ir tik liels, ka tas apsteigs Apple veiksmīgo MacBook līniju klēpjdatorus.
MacBook līnija nedarbojas divās ierīču kategorijās. Tas ir klēpjdators ar cieto akumulatora kalpošanas laiku. Pēdējos gados 2016. gada MacBook kļuva par stabilu spēku, kas bija jārēķinās ar koledžas pilsētiņām. Skolēni vēlas, lai klēpjdators būtu tik izturīgs, ka tas ilgs tos četrus gadus, kad viņi apmeklē universitāti. Viņiem arī ir svarīgi iegūt pareizo veiktspēju un akumulatora darbības laiku.
Šajā vasarā tiek gatavota cīņa, un nauda, ko koledžas studenti tērē savai tehnoloģijai nākamajā mācību gadā, ir apdraudēta. Ja jūs tērējat šo naudu jaunā virsmas klēpjdatorā no Microsoft ar jaunu versiju Windows 10 vai 2016 MacBook ar MacOS Sierra?
Virsmas klēpjdators ir pieejams tieši no Microsoft jūnijā, un MacBook ir pieejams no Apple un daudziem mazumtirgotājiem.
Virsmas klēpjdators vs 2016 MacBook: Dizains un izturība
Tāpat kā viedtālruņiem, izturība ir ļoti svarīga klēpjdatoram. Tas ir vēl svarīgāk jauniem pieaugušajiem, kas būs ceļā. Apple ieguva pozitīvu reputāciju, pateicoties augstākās kvalitātes materiāliem un labi konstruētam unibody dizainam, un tie pārnesti uz pārnēsājamo MacBook.
Lasīt: Jaunas MacBook 5 lietas, ko es uzzināju pirmajā dienā
MacBook ir alumīnija ārpuse. Pircēji var pievienot savai ierīcei nelielu personību, izvēloties vienu no četrām krāsām, kuras ir pieejamas klēpjdatorā. Zelts, rozā zelts, kosmosa pelēks un sudrabs. Tās ir tādas pašas krāsas, ko izmanto iPhone 7 un iPhone 7 Plus. Šis piezīmjdators ir neticami plāns; tas no augšas uz leju ir 13,1 mm. Skolēni to mīl, jo viņi tikko var pateikt to savā maisiņā. Tas sver tikai 2 mārciņas.
Virsmas klēpjdators ir izgatavots arī no alumīnija. Alcantara audums pāri tastatūras klājam sniedz lietotājiem mīkstu zonu, lai, rakstot, novietotu plaukstas locītavas. Ir četras ierīces krāsas: Platinum, Burgundy, Cobalt Blue un Graphite Gold.
Tas ir biezāks un smagāks nekā 2016. gada MacBook. No augšas uz leju virsmas klēpjdators ir tikai 14,48 mm. Piezīmjdators sver 2,76 mārciņas. Ir grūti spriest par Virsmas klēpjdatora izturību, jo tas netiks pārdots līdz 15. jūnijam. Microsoft uzmanīgi atzīmē, ka klēpjdatora klaviatūras klāja audums ir traipu un netīrumu izturīgs. Tekstilmateriāla auduma novietošana uz klaviatūras klāja nav kaut kas, ko daudzi uzņēmumi ir mēģinājuši iepriekš.
Abās ierīcēs ir apgaismotas tastatūras, lai tās varētu viegli izmantot tumsā.
Virsmas klēpjdators vs 2016 MacBook: ekrāns, procesori un uzglabāšanas telpa
Retina displejs MacBook ir spilgts, nodrošina labu krāsu precizitāti un plašu krāsu gammu. Jaunākās paaudzes Retina displejs MacBook ir ar 2304 pikseļu izšķirtspēju par 1440 pikseļiem. Arī tas ir 12 collu attālumā no stūra līdz stūrim. Jo augstāks ir ekrāna izšķirtspēja, izskata sīkāk un detalizētākus attēlus un videoklipus. MacBook displejs nodrošina vairāk pikseļu collā, jo ir mazāks ekrāna izmērs.
Microsoft aicina savu displeja tehnoloģiju PixelSense. PixelSense displejs virsmas klēpjdatorā ir 13,5 collu attālumā no stūra līdz stūrim. Tās izšķirtspēja ir 2256 x 1504, kas padara to nedaudz mazāk asu nekā displejs 2016. gada MacBook. Tam ir touchscreen tehnoloģija, lai jūs varētu pārlūkot Windows 10, piemēram, jūs varētu pārvietoties operētājsistēmā savā viedtālrunī. PixelSense displeji darbojas ar Microsoft virsmas pildspalvu, bet nav reāla iemesla to lietot ar virsmas klēpjdatoru. Iespējams, ka tas nav iekļauts lodziņā.
Procesori un RAM
Procesoriem, RAM un uzglabāšanai jākoncentrējas uz visiem, kas pērk datoru. Ilgstošs rāmis saņem lielu uzmanību no lietotājiem, kas meklē ierīci, kas ilgs tos gadus, bet šie faktori faktiski nosaka, cik ilgi mašīna ilgst. Dators, kas aiztur līdz skrambām un tumbles, ir svarīgs tikai tad, ja jūs joprojām varat veikt darbu pie tā, cik ātri un viegli, kad jūs to iegādājāties.
2016. gada MacBook izmanto Intel Core m procesorus. Šie procesori ir no Intel Core m3 līdz Intel Core m7. Jo vairāk naudas tērējat, jo ātrāk tas ir un jo lielāks procesors var Turbo Boost, lai saglabātu vairāk lietotņu un apstrādātu attēlu rediģēšanu.
Microsoft aparatūras ieguvumi ir otrs, kas ierodas veikalu plauktos. Tam ir vai nu Intel Core i5, vai Intel Core i7 procesors. Atšķirībā no 2016. gada MacBook mikroshēmām, tie ir vairāk roboti procesori, kas nodrošina lielāku veiktspēju apmaiņā pret mazāku akumulatora darbības laiku. Core i7 virsmas klēpjdatoru modeļiem ir Intel Iris Plus 640 grafikas procesori, lai apstrādātu gaismas video rediģēšanu un dažas ļoti vieglas spēles.
Tomēr jums ir jāuzrauga sevi, pasūtot virsmas klēpjdatoru. Katru 2016. gadu MacBook ir 8GB RAM, kas ir vairāk nekā pietiekams ikdienas uzdevumiem. Microsoft iekļauj tikai 4 GB RAM vislētākajā virsmas klēpjdatorā. RAM apjoms padara dažādu lietotņu un programmu darbību vienlaicīgi sāpīgu. Piemēram, Microsoft Edge liek lietotājiem pārlādēt katru cilni, kad RAM kļūst ierobežota. Jūs nevarat atjaunināt nevienu no šīm iekārtām pēc to iegādes, tāpēc ir svarīgi, lai tagad būtu pietiekami daudz RAM.
Virsmas klēpjdators vs 2016. gada MacBook: porti
Biroja darbinieki nav vienīgie, kas mīl ostas. Arī koledžas studenti viņus mīl. Jūs nekad nevarat paredzēt, kādas iekārtas jums būs nepieciešams, lai savienotu savu klēpjdatoru ar prezentāciju. Bluetooth un citas bezvadu tehnoloģijas kļūst arvien populārākas, bet nekas nespēj vienkāršot savienojumu ar printeri ar USB vai monitoru ar fizisku savienojumu.
Virsmas klēpjdators un MacBook abas ostas skop. Šo ierīču mērķauditorija ir lielāka iespēja savienot austiņas un peli, izmantojot Bluetooth. Tām ir mazāk USB tastatūru un daudz cieto disku.
Apple nežēlīgā vienkāršība un plāns dizains ir radījis iespēju nogalināt gandrīz katru MacBook ostu. Ir tikai USB C tipa ports un austiņu ligzda. Lādētājs, kas ir iekļauts klēpjdatoru, izmanto šo portu. Adapteri ļauj USB tipa C portam darīt citas lietas un ātri pieslēgties dokam. Ir HDMI un VGA doki. Hubs ļauj lietotājiem pārvērst šo 1 USB 3.1 pieslēgvietu uz klaviatūru pelēm un vairāk. MacBook, protams, ir nākotnes pierādījums, bet šobrīd koledžas studenti var atrast sev daudz dongles ar savu jauno klēpjdatoru.
Microsoft patīk pārspēt Surface klēpjdatoru portu. Tās nolūks ir skaidrs, uzņēmums vēlas norādīt, ka jūs varat darīt vairāk ar virsmas klēpjdatoru, nepērkot piederumus. Tas nav pilnīgi taisnība. Pircējiem ir nepieciešams adapteris, lai izmantotu Mini DisplayPort, lai izveidotu savienojumu ar displejiem un televizoriem. Pilna izmēra USB 3.0 ports atvieglo savienojumu ar kamerām, printeriem un pelēm. Tam ir austiņu ligzda. Surface Connect ir spraudnis, kas savieno lādētājus un dokus. Virsmas klēpjdatoram ir šis ports, lai nedaudz mazinātu C tipa USB trūkumu.
Virsmas klēpjdators vs 2016 MacBook: akumulatora darbības laiks
Kad esat koledžā, jūsu klēpjdators nav tikai tas, kā jūs darāt lietas. Tas ir arī jūsu galvenais izklaides centrs un tīmekļa pārlūkošanas mašīna. Tieši tāpēc lielākā daļa klēpjdatoru veidotāju pielāgo akumulatora darbības ilguma mērījumus šīm darbībām. Apple ir priekšā; MacBook ilgst 10 stundas tīmekļa pārlūkošanas un 11 stundas HD video, kas tiek glabāti lokāli.
Microsoft apgalvo, ka virsmas klēpjdators var atskaņot tajā saglabātu HD video līdz pat 14 stundām. Uzņēmums nepiedāvā aplēses par to, cik ilgi klēpjdatora akumulators ilgs, kamēr pārlūkojat tīmekli. Tas varētu būt ievērojami mazāks par 14 stundu ilgu akumulatora ekspluatācijas laiku, ko uzņēmums turpina izmantot.
MacOS vs Windows 10 S
Windows 10 S skaitļi lielā mērā tiek aprēķināti par virsmas klēpjdatoru. Microsoft apraksta operētājsistēmu kā tik racionalizētu, ka tā var sasniegt augstus akumulatora mērķus un sākt ļoti ātri. Windows 10 ir daudz ko piedāvāt, bet Windows 10 S versija, kas virsmas klēpjdatoram ir bloķējusi pircējus uz Windows Store lietotnēm, ja vien viņi nevēlas maksāt $ 50, lai atbrīvotos no ierobežojuma.
Tad ir programmas Outlook, Word un PowerPoint programmas, kurām studentiem ir jāpaliek produktīvām un ārpus klases. Gadu ilgs abonements maksā 69,99 ASV dolāru gadā. Tajā ir bezmaksas gads, kas iekļauts virsmas klēpjdatorā. Pircējiem būs jāmaksā par to pēc šī gada beigām.
Ziņapmaiņa MacOS Sierra
Lasīt: 11 Jaunas MacOS Sierra funkcijas ir vērts uzlabot
Microsoft ietver lietojumprogrammas e-pastam, mūzikas klausīšanai un video skatīšanai ar Windows 10, bet, lai iegūtu virsmas klēpjdatoru programmas, piemēram, iTunes, jums būs nepieciešama šīs operētājsistēmas jaunināšana. Tas kļūst par problēmu, ja uzskatāt, cik maz ticams, ka jums ir Windows tālrunis. MacOS labākā iezīme ir tā, ka tā ir tik cieši integrēta ar iPhone un iPad.
MacOS labākā iezīme ir tā, ka tā ir tik cieši integrēta ar iPhone un iPad. iPhone lietotāji varēs skatīties savus videoklipus 2016. gada MacBook. Viņi novērtēs iMessages nosūtīšanu vai turpinās pārlūkot tīmekļa vietnes no jebkuras ierīces, ko viņi sāka lietot. iTunes ir Windows darbvirsmas lietotne, bet jūs nevarat to instalēt virsmas klēpjdatorā, nemaksājot par papildu Windows jaunināšanu.
Microsoft Windows veikals.
Ir arī vērts atzīmēt, ka Microsoft Office 365 piedāvājums ir paredzēts abonementam uz gadu. Apple nodrošina lietotājiem piekļuvi visam iWork komplektam tik ilgi, kamēr viņiem ir sava mašīna. Tas ir vēl viens 149 ASV dolāru ietaupījums MacBook.
Virsmas klēpjdators vs 2016 MacBook: cena
Virsmas klēpjdators kļūdās arī ar cenu. Lētākais modelis - tas ar 4GB RAM - sākas ar 999 ASV dolāriem. Lai iegūtu 8GB RAM un 256 GB atmiņas, jums būs jāmaksā $ 1299. Modeļi ar Intel Core i7 procesoru maksā $ 1,599. Pievienojot 16GB RAM un 512 MB atmiņas, cena tiek paaugstināta līdz 2199 ASV dolāriem.
MacBook lētākais variants maksā $ 1299. Režīms, kas ietver 512 GB atmiņas un jaudīgāku Intel Core m5 procesoru, maksā $ 1,599.
Virsmas klēpjdators maksās vairāk par to pašu pieredzi, kad beigsies $ 50 Windows 10 Pro jauninājums. Turklāt ir pieejams bezmaksas iWork piedāvājums. MacBook pircēji kopsummā par Windows 10 Pro jaunināšanu un Office 365 Personal gadu kopsummā ietaupa 120 ASV dolārus.
Virsmas klēpjdators vs 2016 MacBook: kuru iegādāties?
Tikai no vērtības viedokļa 2016. gada MacBook uzvar. Nav papildus ierobežojumu lietotnēm, kas jāapsver. Tas ir plānāks un vieglāks nekā virsmas klēpjdators. Pircējiem, kas tikai rūpējas par šīm lietām un ir labi ar papildu ostu trūkumu, vajadzētu iegādāties 2016. gada MacBook.
Lasīt: Virsmas klēpjdatoru izlaišanas datums, iepriekšējie pasūtījumi un funkcijas
Virsmas klēpjdatoram ir vairāk ostu, piedāvā pieskārienu, ilgāk starp maksām un piedāvā jaunākos procesorus. Microsoft aicina lietotājus maksāt vairāk par 50 ASV dolāriem, lai izmantotu Windows labāko funkciju, tās milzīgo programmu klāstu, kas pieejamas internetā. Turklāt jūs nesaņemsiet ārkārtīgi saspringto pieredzi, ko var piedāvāt tikai Apple produkti.
Pick you prioritātes, tad izvēlieties labāko klēpjdatoru jums.