Sonos Playbar vs Bose SoundTouch 700 Soundbar salīdzinājums

Autors: Roger Morrison
Radīšanas Datums: 28 Septembris 2021
Atjaunināšanas Datums: 2 Maijs 2024
Anonim
Sonos Playbar Vs Bose Soundtouch 700 | find out Which Soundbar Is Right For You?
Video: Sonos Playbar Vs Bose Soundtouch 700 | find out Which Soundbar Is Right For You?

Saturs

Var droši teikt, ka Bose ir vispilnīgākā pakete ar Sound Touch 700. Tā piedāvā iespaidīgu audio kvalitāti un plašas savienojamības iespējas, kuru Sonos Playbar trūkst. Tātad starp Bose Soundbar vs Sonos Bose Sound Touch 700 ir tūlītēja izvēle.

ProduktsZīmolsNosaukumsCena
BoseBose Soundbar 700 ar iebūvētu balss vadību Alexa, melnaPārbaudiet cenu Amazon
BoseBose 767520-1100 SoundTouch 300 Soundbar, darbojas ar Alexa, BlackPārbaudiet cenu Amazon
SonosSonos Playbase - gluda skaņu bāze televizoriem, filmām, mūzikai un citur - melnaPārbaudiet cenu Amazon
SonosSonos BeamPārbaudiet cenu Amazon
SonosSonos - Playbar Soundbar bezvadu skaļrunis - melnsPārbaudiet cenu Amazon
BoseBose Soundbar 500 ar iebūvētu balss vadību Alexa, melnaPārbaudiet cenu Amazon

* Ja jūs pērkat, izmantojot saites mūsu vietnē, mēs varam nopelnīt saistīto komisiju. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet mūsu konfidencialitātes politikas lapu.


Kaut arī televīzijas skaļruņi pēdējās desmitgadēs ir ļoti uzlabojušies, viņi joprojām nevar atkārtot pareizos skaļruņus, kas piedāvā telpiskās skaņas pieredzi. Tātad, šķiet, ka risinājums var iegūt papildu skaļruņu pāri, lai uzlabotu pieredzi. Bet, ja jūs vēlaties patiesi virzīties uz nākamo līmeni attiecībā uz jūsu televīzijas audio sniegumu, vislabāk sākt ar skaņas joslu. Tomēr, ņemot vērā pieejamo iespēju skaitu, jūs varat sabojāt izvēli.

Tie ir horizontālas formas skaļruņi, kurus var savienot pārī ar televizoru vai citām saderīgām ierīcēm, izmantojot bezvadu tehnoloģijas, piemēram, Bluetooth vai Wi-Fi. Kā jūs droši vien zināt, šodien tirgū ir pieejamas daudzas skaņas joslu iespējas. Tomēr divi zīmoli, kas izceļas pūļa vidū, ir Sonos un Bose. Abi uzņēmumi kādu laiku ir ražojuši audio produktus, un pēdējie tirgū ir ievērojami ilgāki.

Ņemot vērā, ka skaņas joslas ir salīdzinoši jauns jēdziens, audio segmenta pieredzei nav nozīmes, kā to ir pierādījuši vairāki ražotāji. Runājot par skaņas joslām, Sonos kategorijā ir vairāki produkti, lai gan tas, kas izceļas, ir Sonos Playbar. Daži no tā mantotajiem skaļruņiem vairs nav nopērkami, lai gan uzņēmums nesen atjaunināja modeli, lai tas atbilstu konkurencei.


Attiecībā uz Bose uzņēmumam ir vairāki produkti līdzīgā diapazonā, tostarp Bose 300 Sound Touch un 500, savukārt Bose Soundbar 700 ir līnijas piedāvājuma augšdaļa.

Nu, ja jūs meklējat labāko skaņas joslu savam 4K televizoram vai kā daļu no savas mājas audio sistēmas, Sonos Playbar un Bose Soundbar 700 ir divi piedāvājumi, kas jums jāapsver.

Galvenais skaņas joslas ieguvums salīdzinājumā ar tradicionālo mājas kinozāles audio sistēmu ir kompaktais izmērs. Skaņas joslas var savienot arī ar internetu, lai nodrošinātu mūzikas vienmērīgu straumēšanu. Tādi uzņēmumi kā Sonos un Bose ļauj bez piepūles pievienot īpašu zemfrekvences skaļruni vai aizmugures skaļruņu pāri, lai iegūtu vēl labāku skaņas kvalitāti, tāpēc tas vienmēr ir saderīgs ar mainīgajām aparatūras un savienojamības opcijām.

Bose Soundbar 700 vs Sonos Playbar

Bose Soundbar 700 vs Sonos Playbar dizains

The Sonos Playbar izmēri: 5,51 x 35,43 x 3,33 collas. Tam ir izturīgs auduma pārvalks virs priekšējiem vadītājiem un perforēta metāla režģis virs vadītājiem sānos. Eleganta metāla sloksne rotā skaļruņa dibenu un iet arī gar aizmuguri. Labajā pusē ir divas pogas: viena poga paredzēta skaļuma kontrolei, bet otra ļauj atskaņot vai apturēt mūzikas atskaņošanu. Tās pašas pogas tiek izmantotas, lai izveidotu bezvadu savienojumu ar viedtālruni vai planšetdatoru. Playbar tomēr ir diezgan apjomīgs - 11,9 mārciņas.


Labākā Playbar daļa ir tā, ka, lai arī tā spēj pilnībā saplūst ar televizoru, tajā ir dizaina elementi, kas to izceļ mājas izklaides sistēmā vai televizorā.

Aizmugurē ir divi Ethernet porti, optiskais ports un savienojums iekļautajam strāvas adapterim. Playbar ir arī iebūvēts infrasarkanais retranslators, kas uztver signālu no televizora tālvadības pults ar sensoru priekšpusē un pārraida signālu ar infrasarkano staru raidītāju aizmugurē. Pateicoties infrasarkanajam retranslatoram, pat ja jūsu Playbar aizsprosto televizora infrasarkano staru sensoru, televizora tālvadības pults darbosies lieliski.

The Bose Soundbar 700 izmērs ir 2,25 x 38,5 x 4,25 collas, tāpēc tas ir lielāks nekā Sonos Playbar. Skaļruņa augšdaļa ir pārklāta ar vienu stikla gabalu, un gan priekšpuse, gan sāni ir iesaiņoti vienā ekstrudēta alumīnija gabalā. Neskatoties uz augstākās kvalitātes materiālu lietošanu uz Sound Touch 700, Bose ir spējis noturēt svaru līdz 10,5 mārciņām.

Skaļruņa augšējā kreisajā stūrī ir noderīgi LED indikatori. Tie ietver Wi-Fi indikatoru, TV indikatoru, Bluetooth indikatoru un citus. Bose piedāvā arī kontekstjutīgu universālo tālvadības pulti, kas palīdzēs jums kontrolēt Soundbar 700.

Pateicoties Bose QuietPort dizainam, skaņas kropļojumi ir ievērojami samazināti, salīdzinot ar vecākiem modeļiem, savukārt paplašinātais skaņas lauks runu un citus jūsu televizora dialogus padara daudz skaidrāk dzirdamus. Uzņēmums runā arī par PhaseGuide tehnoloģijas iekļaušanu, kas liek domāt, ka skaņa nāk ārpus skaņas joslas, piedāvājot vislabāko telpiskās skaņas pieredzi (to faktiski nepiedāvājot).

Skaļruņa aizmugurē ir HDMI ieeja (ar HDMI ARC) un izejas savienotāji, optiskā ieeja, barošanas ievade, Ethernet ports, mikro USB ports apkopei un vairāki patentēti paplašināšanas savienotāji. Abi ražotāji pieprasa, lai klienti iegādājas atsevišķu komplektu, lai uz sienas piestiprinātu savas rotaļu joslas.

Lai gan abi savā veidā izskatās moderni un augstākās klases, Bose Sound Touch 700 ir priekšrocība kopš tā laika jaunākā tirgū, un tajā ir dažas smalkas aparatūras atšķirības.

Bose Soundbar 700 vs Sonos Playbar vadīklas

The Soundbar 700 augšpusē nav pārāk daudz pogu ar iekļautu īpašu darbības pogu un izslēgšanas pogu. Šīs pogas ir skārienjutīgas, tāpēc lietotājiem jābūt uzmanīgiem, lai tos nejauši nenospiežot, darbinot skaņas joslu. LED josla uz Sound Touch 700 iedegas, kad jūs mijiedarbojaties ar Alexa vai Google Assistant, kas ir veikls līdzeklis.Neskatoties uz piedāvāto minimālismu, mēs daudz labprātāk vēlētos redzēt vairāk pogu, īpaši tiem, kuriem patīk manuāli kontrolēt TV skaņas joslas aspektus.

Par laimi, Bose to kompensē ar visaptverošo universālo tālvadības pulti. Tas piedāvā iespēju kontrolēt praktiski jebkuru savu ierīci, ieskaitot mājas izklaides sistēmu vai pat spēļu konsoli.

Kamēr Sonos Playbar dažās jomās var pietrūkt, tam ir vairāk vadības pogu nekā Bose skaļrunim. Ierīces fiziskās pogas atrodas sānu panelī, kurā ietilpst atskaņošanas, pauzes, kā arī skaļuma regulēšanas pogas. Šeit nav nevienas skārienjutīgas pogas, kas varētu patikt lietotājiem, kurus mēs pieminējām iepriekš. Tomēr upuris ir tāds, ka Sonos saviem klientiem nepiedāvā universālu tālvadības pulti, kas var zināmā mērā ierobežot jūsu iespējas. Tomēr lietotāji var iegādāties trešo pušu universālos pultis, kas ir saderīgi ar Sonos atskaņotājiem.

Bose Soundbar 700 vs Sonos Playbar funkcijas

Tūlīt pēc nūjas ir vērts pieminēt, ka nevienai skaņas joslai nav patiesas telpiskās skaņas iespējas. Tomēr klienti vienmēr var brīvi pievienot vairāk skaļruņu vai zemfrekvences skaļruni, lai nodrošinātu patiesu 5.1 telpiskās skaņas veiktspēju. Ņemot vērā to, ka nevienai skaņas joslai nav funkcijas, mēs to nevaram turēt pret nevienu ražotāju.

Bose Sound Bar 700 un Sonos Playbar skaņas optimizēšanai paļaujas uz manuālu kalibrēšanu, taču katrā skaņas joslā tiek izmantots pilnīgi atšķirīgs kalibrēšanas process. Bose ADAPTiQ audio kalibrēšanā skaņas pielāgošanai tiek izmantota jūsu istabas akustika, un pati kalibrēšana tiek veikta vairākos posmos. Šis process nodrošina, ka skaļruņi tiek automātiski kalibrēti vidē, kurā tie atrodas, piedāvājot optimālu skaņas kvalitāti atkarībā no telpas, kurā tos ievietojāt. Tomēr Sonos Playbar var kalibrēt tikai ar iOS ierīci.

Uzņēmuma tehnoloģija Trueplay izmanto iPhone vai iPad mikrofonu, lai izmērītu, kā skaņa atspoguļojas no sienām, mēbelēm un citām jūsu dzīvojamās istabas virsmām, lai nodrošinātu telpiskās skaņas ilūziju. Pēc tam tas automātiski kalibrē skaņas joslu, un viss process no sākuma līdz beigām aizņem apmēram 3 minūtes. Bet pat bez kalibrēšanas abas skaņas joslas ir veidotas tā, lai tās izklausītos lieliski uzreiz no kastes, un piedāvā iespaidīgu telpisko skaņu ar basu, ja jums ir papildu skaļruņi vai zemfrekvences skaļrunis.

Gan Bose, gan Sonos ir izveidojuši pulētas viedtālruņu lietotnes savām skaņas joslām. Lietotne Bose Music ļauj pilnībā kontrolēt klausīšanās pieredzi, ļaujot pārlūkot populāros mūzikas pakalpojumus, interneta radio stacijas, audio grāmatas vai uzreiz straumēt mūziku uz Soundbar 700, izmantojot tālruni. Bose nesen pārdēvēja savu lietotni par Bose Music.

Sonos S2 lietotne lielākoties dara to pašu, taču tai ir arī trauksmes funkcija, kuras Bose lietotnei trūkst. Ar to jūs varat iestatīt mūziku, lai jūs no rīta sasveicinātos un katru nakti iemidzinātu. Šī lietotne satur gandrīz visu jūsu saturu vienā lietotnē, ieskaitot mūziku, aplādes, audio grāmatas, kā arī radio.

Viena no būtiskākajām Sonos Playbar izlaidumiem, salīdzinot ar Bose Soundbar 700, ir HDMI ports. Tas nodrošina lielāku brīvību attiecībā uz savienojamību, un Bose piedāvājums atbalsta arī HDMI ARC. Šī funkcija piedāvā iespēju izveidot signālus augšup un lejup starp televizoru un ierīci. Vislabāk ir tas, ka HDMI ARC darbojas ar jebkuru standarta kabeli, kas ražots pēc aptuveni 2010. gada.

Soundbar 700 pēc noklusējuma ir aprīkots arī ar Apple AirPlay 2 atbalstu, padarot to saderīgu ar plašu esošo 4K televizoru klāstu, kā arī

Tā kā Sonos vēlas kalpot citai auditorijai, izlaišana nav pārsteigums. Tomēr attiecībā uz savienojamību un funkcijām ir skaidrs, ka Bose Soundbar 700 ir skaidra priekšrocība salīdzinājumā ar Sonos Playbar.

Neatkarīgi no tā, vai iegādājaties Bose Soundbar 700 vai Sonos Playbar, varat iegādāties papildu skaļruņus, lai uzlabotu audio veiktspēju. Arī šie divi uzņēmumi piedāvā ļoti līdzīgus produktus par līdzīgām cenām.

Bose Soundbar 700 vs Sonos Playbar skaņas / audio kvalitāte

Abas skaņas joslas slēpj virkni precīzi noregulētu vidējā diapazona skaļruņu un tweeteru. Visas skaņas joslas jānovieto šķēršļa priekšā, parasti sienas, pret kuru tās var atsisties no tām nākošajiem skaņas viļņiem un radīt sānu surround skaļruņu sajūtu, neprasot papildu skaļruņus.

Šajā ziņā Bose Soundbar 700 cena ir labāka nekā Sono Playbar. Atšķirība nav dramatiska, taču telpiskās skaņas sajūta ir ievērojami ticamāka. Protams, šī Bose Soundbar 700 priekšrocība izzūd, iegādājoties Playbar īpašus aizmugurējos skaļruņus.

Kaut arī Bose piemin Dolby Digital iekļaušanu starp atbalstītajiem formātiem, uzņēmuma vietnē netiek pieminēta Dolby Atmos skaņošana. Tomēr tas var nodrošināt izcilu basu un vispārējo audio kvalitāti pat bez zemfrekvences skaļruņa. Pateicoties akustikai, kā arī auduma apdarei, Sonos Playbar pati par sevi piedāvā pienācīgu basu sniegumu. Turklāt Sonos ļauj ērti pievienot papildu skaļruņus vai zemfrekvences skaļruņus Playbar.

Bez tam abas skaņas joslas izklausās ļoti līdzīgi. Bass nav pārspīlēts, lai gan, iespējams, tam būs jāiegādājas īpašs zemfrekvences skaļrunis. Tomēr tie var precīzi attēlot vidējos un augstākos līmeņus un uzticami novietot visus instrumentus un skaņas ap jums uz virtuālās skaņas skatuves. Neatkarīgi no tā, vai klausāties mūziku vai skatāties filmas, skaņa šeit ir patiešām valdzinoša.

Neatkarīgi no tā, cik lieliski izklausās jūsu televizors, abas skaņas joslas garantē, ka jūsu klausīšanās pieredze tiks paaugstināta nākamajā līmenī, un jums pat nav nepieciešams sabojāt savas viesistabas izskatu, visur vadot skaļruņu vadus. Pietiek ar vienu elegantu skaņas joslu zem televizora.

Playbar izmanto kopumā trīs tweeterus un sešus vidējas klases draiverus, no kuriem divi ir novietoti 45 grādu leņķī, lai paplašinātu audio sasniedzamību visos virzienos. Pateicoties šai regulēšanai, basu kvalitāte ir iespaidīga, un neatkarīgi no tā, vai skatāties filmu vai vienkārši klausāties mūziku, skaņa nāks cauri ļoti skaidri. Kopumā tas ir lielisks televizora iestatījums ar vienu skaļruni.

No otras puses, Bose Sound Bar 700 ir aprīkots ar vienu tweeter un trim vidējas klases draiveriem, tāpēc tas nav tik cieši iepakots kā Sonos piedāvājums.

Dolby Digital un Dolby Atmos

Standarti, piemēram, Dolby Atmos un Dolby Digital, tirgū ir salīdzinoši jaunāki un ļoti uzlabo skaņas kvalitāti. Lai gan funkcijas nav Sonos Playbar vai Bose Soundbar 700, abi ražotāji ir bijuši pietiekami gudri, lai piedāvātu šo funkciju savos nākamajos viedās mājas skaņas joslu modeļos.

Jaunākā Sonos Playbar iterācija tieši neatbalsta Dolby Atmos vai Dolby Digital, daži lietotāji ir norādījuši, ka Sonos Playbar to kaut kādā veidā var atbalstīt, ja jūsu televizors atbalsta Dolby Digital 5.1 Surround Sound caurlaidspēju. Tomēr atsevišķi Sonos Playbar neatbalsta nevienu no standartiem.

Turpretī Bose Soundbar 700 var piedāvāt telpisko skaņu, kas kodēta Dolby Digital un DTS formātos. SoundBar 700 nav Dolby Atmos, lai gan tā ir iespēja, ka tā tiks iekļauta nākamajā jauninājumā, kā to nesen darīja Sonos ar Sonos Arc.

Tā kā nevienam skaļrunim nav Dolby Digital vai Dolby Atmos, var droši teikt, ka šajā ziņā abas skaņas joslas ir saistītas.

Bose Soundbar 700 vs Sonos Playbar iestatīšanas process

Lai sāktu ar Bose Soundbar 700, iestatīšana ir diezgan vienkārša. Viss, kas jums jādara, ir novietot Soundbar 700 blakus televizoram vai multivides centram, lai gan uzņēmums iesaka turēt vismaz 1 līdz 3 pēdu attālumu no bezvadu ierīcēm, kuras vēlaties savienot pārī. Kad skaņas josla ir ievietota vēlamajā vietā, tas ir tik vienkārši, kā pieslēgt to strāvas avotam. Varat arī padarīt savienošanas pārī procesu ērtāku, izmantojot lietotni Bose Music, kas bez maksas pieejama Android un iOS ierīcēm.

Pārī savienošanas vai iestatīšanas process Sonos Playbar nav pārāk atšķirīgs, lai gan darbības ir jāveic pareizi. Lai iegūtu vislabāko skaņas kvalitāti, Sonos iesaka Playbar novietot vismaz 2 collu attālumā no televizora. Lai sāktu savienošanu pārī, lietotājiem vienkārši jāpievieno optiskais kabelis no Playbar uz televizora digitālās audio izejas portu. Pirms iestatīšanas ir jānoņem no televizora visi esošie mājas kinozāles vai telpiskās skaļruņu savienojumi. Spēļu konsoles vai Blu-Ray atskaņotājus ieteicams pievienot tieši televizoram.

Pēc tam process ir tikpat vienkāršs kā Sonos lietotnes, kas pazīstama kā S2, lejupielāde no jūsu iPhone vai Android ierīces. Lietotne Sonos arī ļaus jums pierakstīties mūzikas abonementos vai mākoņa audiogrāmatās, nodrošinot piekļuvi visam saturam no vienas vietas. Arī sistēma Sonos Playbar piedāvāto tālvadības pulti var automātiski noteikt arī sistēma, kas vēl vairāk vienkāršo procesu.

Bose Soundbar 700 vs Sonos Playbar Colors

Bose Soundbar 700 klienti var iegūt vai nu melnā, vai baltā krāsā, savukārt Sonos Playbar ir pieejams tikai melnā krāsā, ņemot vērā, ka tā mūžs ir tuvu beigām. Tomēr abi skaļruņi izskatās diezgan pienācīgi jebkurā krāsā, lai gan Bose nodrošina zināmu elastību atbilstoši jūsu viesistabas dekoram.

Kas trūkst Sonos Playbar?

Tā kā lielākā daļa, iespējams, šobrīd zina, Sonos Player ir vecāka ierīce, kas paredzēta tieši ierīcēm, kas ir saderīgas ar Apple ierīcēm. Tas faktiski nozīmē, ka savienošanas pārī process aprobežojas ar Apple ražotu ierīču, piemēram, iPhone, iPad, piederēšanu vai optiskā kabeļa vienkārši pievienošanu ierīcei manuāli.

Diemžēl Sonos Playbar palaiž garām arī Apple AirPlay 2 atbalstu, savukārt jaunākie modeļi ir jaunināti ar nepieciešamo aparatūru. Lai vecākas aparatūras lietotājiem būtu vieglāk, Sonos ir minējis, ka AirPlay 2 var iespējot, vienkārši savās mājās savienojot pārī saderīgu Sonos skaļruni. Tādējādi vecākā aparatūra būs saderīga ar Apple īpašo audio un video apraides funkciju.

Šis saderības trūkums ar citiem pakalpojumiem ir nopietni ierobežojis Sonos Playbar sasniedzamību, lai gan gadu gaitā tam noteikti ir izdevies atrast tūkstošiem fanu. Nav iebūvēts arī HDMI ports, lai gan jaunākas Sonos skaļruņu versijas to lielā mērā ir novērsušas.

Klientiem arī patīk uzzināt, ka Playbar nav aprīkots ar sienas stiprināšanas aprīkojumu, tāpēc tas ir jāiegādājas atsevišķi. Patiesību sakot, skaņas joslās tā ir plaši izplatīta norma, un tā nav būtiska izlaidība, taču ir vērts to apsvērt, ja vēlaties novietot skaņas joslu uz sienas.

Sonos Playbar arī trūkst zemfrekvences skaļruņa, lai gan noklusējuma skaļruņu audio veiktspēja pati par sevi ir diezgan pienācīga. Atsauksmes norāda, ka centrālā skaļruņa izvietojums trāpās pareizajās vietās un var efektīvi piedāvāt kristāldzidru skaņu. Tomēr, ja jūs sagaidāt, ka telpā tiek atskaņots bass, tad domājiet citādi.

Ņemot vērā, ka Sonos Playbar pieder vecākam skaņas joslu segmentam, tam trūkst tādu funkciju kā Dolby Digital vai Dolby Atmos, kas parasti ir sastopams jaunākajās joslās, kuras jūs varat atrast tirgū. Diemžēl Playbar nav iebūvēta Alexa, kas var kaitēt dažiem jaunākiem klientiem. Tomēr Playbar var savienot pārī ar esošajām Alexa ierīcēm, piemēram, Echo vai Echo Dot. Google palīga balss vadība izlaiž arī Sonos Playbar. Tas nedaudz ierobežo Sonos Playbar funkciju komplekta funkciju kopumu, īpaši attiecībā uz balss vadību.

Kas trūkst Bose Soundbar 700?

Lai gan Bose Soundbar 700 neapšaubāmi ir viens no labākajiem skaņas joslām, tas nav bez tā nepilnībām. Kaut arī Bose piedāvā HDMI ARC pieslēgvietu ar Soundbar 700, šajā skaņas joslā nav īpaša HDMI ieejas porta.

Lietotāji arī pamanīs, ka Soundbar 700 nav sub-basu funkcijas, kas nav liela garām, kaut arī tā ir pamanāma mūzikas atskaņošanas laikā. Kā teiks daudzi lietotāji, Sound Touch 700 ir pati par sevi iespaidīga basu darbība.

Par laimi, skaņas joslā ir savienojuma iespējas, piemēram, Wi-Fi, kā arī Bluetooth, ļaujot lietotājiem savienot pārī praktiski jebkuru ierīci, ieskaitot viedtālruņus. Kā mēs īsi norādījām iepriekš, Soundbar 700 ir saderīgs ar montāžu pie sienas, lai gan uzņēmums nenodrošina tam nepieciešamo aprīkojumu. Tomēr klienti var meklēt trešo pušu sienas stiprināšanas rīkus, kurus var atrast tiešsaistē, piemēram, šo.

Bose Soundbar 700 vs Sonos Playbar spriedums

Iespējams, ka Sonos ir bijis skaņu joslu aizsācējs, taču Bose bija izvirzījies vadībā ar Soundbar 700. Ir grūti izvēlēties skaidru uzvarētāju, jo atšķirības starp abām skaņas joslām ir tik mazas, īpaši attiecībā uz to īpašībām. Ir arī droši teikt, ka abi skaļruņi darbojas ārkārtīgi labi, kas padara izvēli vēl grūtāku.

Turklāt Sonos un Bose lietotnes lieliski darbojas ar mobilajām ierīcēm, savukārt lietotne Sonos, šķiet, aptver vairāk pakalpojumu, Bose lietotne piedāvā saderību ar plašāku ierīču klāstu, tostarp izmantojot Bluetooth un Wi-Fi. Turpretī Playbar nav Wi-Fi vai Bluetooth, un savienojuma iespējas ir ierobežotas.

Runājot par skaņas kvalitāti, Bose Soundbar 700 veic daudz labāku darbu, radot ticamu telpiskās skaņas sajūtu nekā Playbar. Šī priekšrocība pazūd, kad Playbar pievienojat papildu skaļruņus, bet pats par sevi Bose Soundbar 700 ir šī salīdzinājuma ieguvējs.

Mums patīk arī tas, ka balss vadība ir daudz vienkāršāks process Soundbar 700, ņemot vērā, ka tas tiek nodrošināts ar atbalstu Google asistentam, kā arī iebūvētajai Alexa. Papildus labākās skaņas piedāvāšanai tirgū, Soundbar 700 ir plaši saderīgs arī ar zemfrekvences vai zemfrekvences skaļruņiem, kurus tirgū varat atrast, pateicoties garajam savienojamības iespēju sarakstam. Tas var palīdzēt ļoti daudz, ja noklusējuma basu sniegums neuztraucas un vēlaties kaut ko papildus.

Bet tas nenozīmē, ka Playbar nav pietiekami labs. Šeit ir vērts pieminēt, ka Sonos Playbar piedāvā lielisku skaņas profilu kopā ar to, ka tas ir ievērojami lētāks nekā Soundbar 700. Tas kalpo kā lieliska vidējas klases skaņas josla, ja jums nav liela budžeta.

Citi zīmolu modeļi, kurus vērts pārbaudīt

Turklāt Sonos Playbar ir bijis tirgū daudz ilgāk nekā Bose Soundbar 700, kas nenotiek, ja vien tas nav lielisks produkts. Varbūt tāpēc Sonos nav pārtraucis Playbar darbību, neskatoties uz jaunākiem modeļiem, kas nonāk plauktos, piemēram, par Sonos loku, par kuru mēs runājām, kā arī Sonos Beam, kas ir rentabla alternatīva Bose 300 Soundbar vai Soundbar 700 un padara līdz dažām trūkstošajām funkcijām Sonos Playbar.

Kaut arī Arc ir pilnīgāka pakete, kas līdzvērtīga Bose Sound Touch 700, Sonos Beam ir lētāks piedāvājums. Abi ir diezgan iespaidīgi paši par sevi un ir lieliskas Playbar alternatīvas, it īpaši, ja meklējat jaunākas funkcijas. Mēs iesakām arī Sonos Playbase, kas ir pieejama pievilcīgā baltā krāsā.

Uzņēmums piedāvā arī pievilcīgus kombinācijas, kas sastāv no tādiem produktiem kā Sonos Sub un Sonos One SL mājas skaļrunis, kas efektīvi pārvērš jūsu mājas izklaides iestatījumus 5.1 kanālu telpiskās skaņas sistēmā, lielākā daļa no tām darbojas bezvadu režīmā.

Ja jums patīk Bose piedāvājums, bet cenu noteikšana kavē, varat arī apsvērt mazāku Bose Sound Touch 300. Soundbar 700 ir dārgāks, ņemot vērā zemāk esošo augstākās kvalitātes funkciju klāstu, tostarp labāku skaļruņu komplektu.

Mums arī patīk Bose SoundBar 500 par pienācīgu vidējas klases veiktspēju, lai gan uzņēmuma sarakstā tas ir zem Sound Touch 700. Sākotnējā līmeņa klienti var apsvērt Bose Soundtouch 300, kas nebūs tik moderns kā Soundbar 500 vai 700, taču to var izmantot kā viesistabas vai guļamistabas televizoru. Bose piedāvā universālu tālvadības pulti ar visiem variantiem, ko Sonos vēl nav paņēmis.

Vislabāk par visām trim Bose skaņas joslām ir tā, ka tām ir vienādas savienojamības un programmatūras funkcijas, tostarp iebūvēts Alexa atbalsts un saderība ar Google Assistant, lai uzlabotu balss vadību.

Uzņēmums iesaka pievienot tādus piederumus kā Bose Bass Module un Bose Surround Speakers, kurus var iegādāties atsevišķi. Arī Bose piederumi vai papildaprīkojums ir nedaudz lētāki, salīdzinot ar Sonos piedāvājumiem, piemēram, Sonos Sub.

Vislabāk par skaņas joslas iegūšanu ir tas, ka jūs ne tikai iegūstat vislabāko audio kvalitāti, bet arī to ir ļoti viegli pielāgot. Kā mēs īsi esam pieskārušies iepriekš, Sonos piedāvā saderību ar tādām funkcijām kā AirPlay 2 pat vecākās ierīcēs, ja vien jums ir Sonos ierīce, kas atbalsta jauno standartu. Tikmēr Bose ir pazīstams arī ar savu nepārspējamo audio kvalitāti, un iepriekšminēto Surround skaļruņu vai basa moduļa iekļaušana var ievērojami paaugstināt audio kvalitāti.

ProduktsZīmolsNosaukumsCena
BoseBose Soundbar 700 ar iebūvētu balss vadību Alexa, melnaPārbaudiet cenu Amazon
BoseBose 767520-1100 SoundTouch 300 Soundbar, darbojas ar Alexa, BlackPārbaudiet cenu Amazon
SonosSonos Playbase - gluda skaņu bāze televizoriem, filmām, mūzikai un citur - melnaPārbaudiet cenu Amazon
SonosSonos BeamPārbaudiet cenu Amazon
SonosSonos - Playbar Soundbar bezvadu skaļrunis - melnsPārbaudiet cenu Amazon
BoseBose Soundbar 500 ar iebūvētu balss vadību Alexa, melnaPārbaudiet cenu Amazon

* Ja jūs pērkat, izmantojot saites mūsu vietnē, mēs varam nopelnīt saistīto komisiju. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet mūsu konfidencialitātes politikas lapu.

Mēs saņemsim pārdošanas komisiju, ja jūs iegādājaties preces, izmantojot mūsu saites. Uzzināt vairāk.

#amung #Galaxy # 7Edge ir bijušai Android viedtālruni, ka pirmo reizi tika izlait 2016. gadā un ir vilabāk pazītam ar avu 5,5 collu uper AMOLED dipleju, ka izlieka ap abām malām. Tālruni ir uzlabojum ...

Ja meklējat labāko veidu, kā operētājitēmu iO intalēt avā Android tālrunī, iepējam, būiet vīlušie, jo ta nav darīt publiki. Iepriekš praība ir noraidīta vai pat noņemta.Ideāl riinājum, lai iegūtu vila...

Populārs