Saturs
The Samsung Galaxy S20 tikai nesen nojauca segumu tirgos. Viedtālrunis tika izlaists trīs variantos, ieskaitot Plus (+) un Ultra variantu, un pēdējam ir vislabākā aparatūra. Uzņēmuma galvenie viedtālruņi ir palaisti nedaudz paredzamā laikā. Paturot to prātā, klīst baumas par funkcijām, kuras tā varētu iesaiņot.
Tā kā vēl ir agrs dienas laiks, tad tagad var mainīties daudz. Tomēr mēs varam apskatīt baumu dzirnavas un tehnoloģijas, kuras Samsung pašlaik izstrādā, lai iegūtu priekšstatu par uzņēmuma plāniem 2021. gadam. Par laimi, jau tagad ir diezgan daudz informācijas.
Tātad šeit ir viss, ko mēs līdz šim zinām par Galaxy S21.
Samsung Galaxy S21 izlaišanas datums, jaunumi un baumas
Samsung Galaxy S21 jaunumi
Nesen tika apspriests, ka Samsung var avotēt Ķīnas ražotāja BOE displejus vismaz vienam gaidāmajam Galaxy flagmanim nākotnē. Tas varētu būt uzņēmuma veids, kā efektīvi pārvaldīt slodzi, gaidot lielus pasūtījumus.
Tika pieminēts arī tas, ka uzņēmums, iespējams, flagmanī izmanto 150MP Nonacell sensoru. Nesen atklātajā galaktikā s20 Ultra tiek izmantota tā pati tehnoloģija, bet ar 108MP sensoru.
Samsung Galaxy S21 izlaišanas datums
Tas, iespējams, neprasa pārāk daudz minējumu, jo Samsung ir palicis diezgan konsekvents attiecībā uz savu galveno paziņojumu uzsākšanas grafiku. Ievērojot to, ko redzējām šogad un 2019. gadā, var droši domāt, ka Galaxy S21 tiks palaists 2021. gada februārī vai martā. Paredzams, ka uzņēmums dažas nedēļas pirms tam paziņos par savu ikonisko notikumu “Unpacked”, lai mūs pienācīgi informētu tā ierašanās.
Samsung Galaxy S21 baumas
Izmērs un dizains
Ir pārāk agri saprast, kādu dizainu Samsung izvēlēsies Galaxy S21.Bet, tā kā tiek teikts, ka tālrunis uz kuģa iesaiņo vismaz 6,7 collu displeju, uzņēmums, iespējams, apsver mazākus rāmjus nekā priekšgājējs, bet tiek runāts arī par priekšējo kameru, kas parādās tikai nepieciešamības gadījumā. Ir arī baumas par zemu displeja kameras sensoru, bet par to vēlāk.
Displejs
Šī ir viena no jomām, kurā mums vēl ir jāapgūst kaut kas galīgs par 2021. gada Samsung flagmani. Uzņēmums ir pionieris OLED paneļu ražošanā, un mēs varam sagaidīt, ka uz Galaxy S21 borta redzēsim lielu pikseļu blīvumu un lielu atsvaidzes intensitātes displeju. Kā mēs redzējām 2019. gadā, Samsung bija viens no pirmajiem ražotājiem, kas ar displeja paneļiem ieviesa caurumu štancēšanas kameras, un šī tendence kopš tā laika ir ievērojama.
Sīkāk izstrādājot iespējamo darījumu, kas noslēgts ar BOE, tiek teikts, ka tas ražos 6,67 collu OLED displeja paneļus, kas potenciāli domāti Galaxy S21 +. No otras puses, tas pats displejs līdz 2021. gadam tiks izmantots arī ar Galaxy A90 Full HD + izšķirtspējā, pievienots ziņojums.
Displeja atsvaidzināšanas frekvencei jābūt ierobežotai līdz 120 Hz, lai gan ir zināms, ka šī funkcija maksā akumulatora darbības laiku dažām jaunākajām ierīcēm.
Kamera
Ņemot vērā to, ka Samsung neatkarīgi strādā arī pie kameras sensoriem, tas ir kaut kas tāds, kas tiek apspriests jau dažus mēnešus. Ir plaši ziņots, ka Samsung uz borta izmantos 150MP Nonacell kameru. Nonacell tehnoloģija tika atklāta pirms dažiem mēnešiem ar galaktiku s20 Ultra, tāpēc, visticamāk, Galaxy S21 aizmugurējā kamera izmantos ISOCELL Bright HM1 sensoru.
Pašlaik tiek ziņots, ka, neskatoties uz to, ka Samsung šo tehnoloģiju izstrādā pats, ķīniešu ražotājs Xiaomi var pārspēt uzņēmumu, laižot tirgū 150MP kameru. Kamēr SamMobile ziņo, ka citi uzņēmumi, piemēram, Oppo un Vivo, sensoru izmantos arī 2021. gada flagmaņos.
Šogad Samsung ar 108MP sensoru S20 Ultra pabīdīja aploksni attiecībā uz kameru tehnoloģiju. 2021. gads varētu izrādīties vēl lielāks jauninājums jau zvaigžņu flagmanim.
Jaunināšana uz priekšējo kameru
Mēs saņemam pretrunīgus ziņojumus par priekšējo kameru, kas tiks piedāvāta kopā ar Galaxy S21. Tiek uzskatīts, ka Samsung jau strādā pie priekšējām kamerām, kas atrodas zem displeja, savukārt līdzīgie Oppo jau ir demonstrējuši prototipus ar šo kameru tehnoloģiju.
Ņemot vērā mobilo sakaru nozares virzību, ir ļoti saprātīgi, ka Galaxy S21 būs pirmais Samsung flagmanis, kas izmantos priekšējo kameru zem displeja. Kaut arī galaktika s20 un flagmaņi pirms displeja zem displeja ir izmantojuši optiskos pirkstu nospiedumu skenerus, kaut kas tikpat vienkāršs kā priekšējā kamera sarežģījumi ir nedaudz atšķirīgi.
Nesen tika ziņots, ka daži tālruņi ar nepietiekama displeja pirkstu nospiedumu skeneriem nevarēja reģistrēt pirkstu nospiedumus, kad bija ieslēgts ekrāna aizsargs. Līdzīgas problēmas var rasties arī pašbildes kamerai, kas atrodas zem displeja, nemaz nerunājot par šķēršļiem kameras ceļā, ja tālrunis ir samērā netīrs.
Kas attiecas uz faktisko priekšējās kameras sensoru, kas izmantots kopā ar Galaxy S21, nesen publicēts TālrunisArena izvirzīja divas iespējamās iespējas. Viens ar 1/2 collu sensora izmēru un 48MP izšķirtspēju, otrs ar 1 / 2,55 collu sensoru ar 12MP izšķirtspēju un optisko attēla stabilizāciju. Būs interesanti redzēt, kā Samsung uzņems lielu pašbildes kameru, ja ziņojumi par tās ievietošanu zem displeja ir patiesi.
Citas funkcijas
Pašlaik ir dažas baumas, kas paredz, ka Galaxy S21 izmantos Qualcomm nākamo vadošo tālruņa silīciju Snapdragon 875. Baumas ir arī ierosinājušas, ka Snapdragon 875 varētu izgatavot TSMC, viens no pasaules vadošajiem mikroshēmu ražotājiem ar klientu loku, piemēram, patīk Apple.
Viena no galvenajām atšķirībām starp Snapdragon 865, kas tiek izmantots 2020. gada flagmaņos, un gaidāmo TSMC izgatavoto Snapdragon 875 ir tā, ka pēdējais tiek ražots ar 5 nm procesu. Salīdzinājumam - galaktikas s20 komplektācijā izmantotais SD865 tiek izgatavots ar 7 nm procesu.
Kas attiecas uz RAM, mēs īsti neredzam nepieciešamību pārsniegt 12 GB RAM, kā tas tika darīts ar galaxy s20 Ultra. Lai gan ir iespējams, ka būs varianti ar zemāku RAM ietilpību, mēs uzskatām, ka tirgū, iespējams, mobilajā ierīcē nav vajadzīgs nekas, kas pārsniedz 12 GB, lai cik pievilcīgs tas šķistu uz papīra.
Visticamāk, tālrunis arī saglabās ūdens un putekļu izturības sertifikātu IP68.
Krātuve ir joma, kurā Samsung var pārsteigt savu fanu bāzi. Tomēr, ņemot vērā, ka tās flagmaņiem parasti ir microSD kartes slots, uzņēmums var nolemt ierobežot iekšējo atmiņu līdz 256 GB. Glabātava gandrīz noteikti būs saderīga ar UFS 3.0 standartu. Paredzams, ka uz kuģa būs arī USB C ports.
Akumulators nekad nav īsti satraucis mūsdienu Samsung tālruņus. Tas galvenokārt ir saistīts ar faktu, ka lielākajai daļai tālruņu ir energoefektīvi OLED paneļi kopā ar Android noklusējuma akumulatora taupīšanas funkcijām. Ņemot vērā to, ka GS20 Ultra komplektācijā bija 5000 mAh akumulators, iespējams, ka Samsung var nolemt izmantot to pašu ierīci arī ar Galaxy S21.
Acīmredzot tiks iekļauta bezvadu uzlāde, un mēs sagaidām arī zināmu iebrukumu uzņēmuma esošajās ātrās uzlādes tehnoloģijās. Šobrīd Samsung piedāvā galaxy s20 uzlādes adapteri, kas flagmanim var nodrošināt skaļu 45 W jaudu. Ņemot vērā šīs uzņēmuma pašreiz pieejamās tehnoloģijas, mēs neredzam iemeslu rīkoties savādāk ar Galaxy S21.
Tā kā 5G kļūst arvien izplatītāks visā pasaulē, vairs nebūs jēgas to ierobežot tikai dažos reģionos vai iekasēt piemaksu. Bet, to sakot, notiekošā pandēmija, iespējams, ir kavējusi pārvadātāju paplašināšanās plānus visā pasaulē. Tas liek domāt, ka mēs varam redzēt 2020. gada atkārtošanos attiecībā uz 5G Galaxy S21.
Ultraskaņas pirkstu nospiedumu (zem displeja) sensors, visticamāk, paliks Galaxy S21, jo uzņēmums nepiedāvā uzticamu sejas atbloķēšanas risinājumu. Kad Google robotas sejas atpazīšanas sistēmas vietā grāvja pirkstu nospiedumu skeneri novirza ar Pixel 4, cerams, ka Samsung piedāvās ticamāku risinājumu, lai gan uzņēmuma iepriekšējos ieviešanas variantus ir diezgan viegli apmānīt.
Android 11 pārliecība par vadošo
Ņemot vērā to, ka Android 11 ir paredzēts debitēt vēlāk šogad ar Pixel 5, nav nepieciešams ģēnijs, lai prognozētu, ka Galaxy S21 pēc noklusējuma būs šī operētājsistēma. Tas varētu arī ieviest dažas īpašas Samsung izmaiņas, it īpaši ar lietotāja saskarnes elementiem vienā lietotāja saskarnē. Turpmākajos mēnešos mēs sāksim gūt labu priekšstatu par to, kur atrodas One UI. Uzņēmums var nolemt dot mums dažus padomus ar Galaxy Note 20, kas, kā ziņots, tiks publicēts šī gada augustā vai septembrī.
Samsung Galaxy S21Cena
Galaktikas s20 sērija sākas ar 9,99 un beidzas līdz 399, ņemot vērā jaunākās cenu tendences. Ņemot vērā Samsung domātos jauninājumus, var droši pieņemt, ka Galaxy S21 maksās apmēram to pašu atzīmi. Lai gan joprojām nav skaidrs, vai Galaxy S21 būs trīs versijās, piemēram, 2020. gada atsvaidzināšana, taču ir skaidrs, ka cenas neatšķirsies no tā, ko mēs redzējām šodien.
Tomēr šī gada sākumā uzņēmums uzsāka aizraujošas atpirkšanas programmas, kas lietotājiem ļaus jaunināt uz jaunu Samsung flagmani, maksājot nominālo maksu. Kā jau minējām iepriekš, sagaidāms, ka nākamgad 5G joprojām būs niša, tāpēc sagaidiet, ka 5G modeļa izmaksas būs ievērojami lielākas, iespējams, pat pārkāpjot 1500 ASV dolāru barjeru.
Kas var būt savādāk?
Vārds
Ir diezgan daudz neskaidrību par nosaukumu shēmu, ko Samsung izmantos 2021. gada sākuma flagmanim Galaxy. Lai gan visticamāk, ka uzņēmums izmantos Galaxy S21, tas vēl nav pilnībā fiksēts. Ir saruna par Samsung, kas apsver iespēju to saukt arī par Galaxy S30. Tam ir jēga, ņemot vērā to, ka Dienvidkorejas ražotājs nolēma izsaukt Galaxy S10 pēcteci par galaktiku s20. Tātad arī versiju numuru lēciens nav īpaši izslēgts no vienādojuma.
Izskats
Mēs zinām, ka Samsung ir pazīstams ar savām radikālajām izmaiņām dizaina jomā. Lai gan varētu pieņemt, ka salīdzinājumā ar galaktiku s20 izmaiņu nebūs pārāk daudz, ir ļoti iespējams, ka šajā jomā mūs gaida daži pārsteigumi. Varbūt jaunu materiālu izmantošana tālrunim. Piederumi ir vēl viena joma, kurā uzņēmums nākamgad varētu ievērojami ieviest jauninājumus.
Krātuves konfigurācijas
Saskaņā ar Apple viedtālruņiem, visticamāk, Samsung grāvīs paplašināmo krātuvi, lai piedāvātu iekšējās atmiņas iespējas ar pietiekamu krātuvi. Piemēram, uzņēmums varēja izlemt izvēlēties 128, 256 un 512 GB variantus visiem saviem flagmaņiem, tādējādi nodrošinot lielāku rīcības brīvību attiecībā uz iekšējo krātuvi un pilnībā noraidot nepieciešamību pēc paplašināmām iespējām. Ir vērts pieminēt, ka Google Pixel tālruņi, kas arī tiek uzskatīti par Android akciju karognesējiem, nepiedāvā paplašināmu krātuvi.
Vai jums vajadzētu būt satraukti?
Samsung vienmēr izdodas saviļņot savu fanu bāzi ar jaunajiem flagmaņiem, un mēs nedomājam, ka 2021. gads uzņēmumam būs atšķirīgs. Attiecībā uz to, kas būs jauns ar ierīci, labi, to jau būs daudz, kā mēs jau zinām. Paredzams, ka tādas funkcijas kā veiktspēja, programmatūra, akumulatora darbības laiks un pat kameras tiks ievērojami uzlabotas ar Galaxy S21.
Runājot par tehnoloģiskajiem sasniegumiem, Galaxy S21, visticamāk, būs priekšējā kamera, kas atrodas zem displeja. Kaut ko tādu, ko esam redzējuši tikai kā citu ražotāju koncepciju. Tiek teikts, ka uzņēmums pašlaik pārbauda šādas tehnoloģijas izmantošanas iespējamību, tāpēc ir ļoti iespējams, ka uzņēmums var pieturēties pie priekšējās kameras sensora cauruma sensora, ko mēs redzam ar galaxy s20 sēriju.
Iekšējās personas patiešām ierosina, ka Samsung vēlas lietotājiem nodrošināt visu ekrāna pieredzi bez jebkādiem izgriezumiem un caurumiem. Vienīgais veids, kā efektīvi to panākt, būtu ievietot kameras sensoru zem displeja vai izmantot mehānisku risinājumu, piemēram, OnePlus 7 Pro, kas demonstrēja uznirstošo kameru.
Klienti redzēs arī jauninājumus attiecībā uz neapstrādāto jaudu ar Qualcomm nākamo vadošo silīciju, kas, domājams, darbina ierīci. Ņemot vērā šos faktorus, nav šaubu, ka tehnoloģiju faniem ir pilns iemesls priecāties par Galaxy S21.
- Kad tiks palaists Galaxy S21?
Lai gan Samsung nav sniedzis sīkāku informāciju par Galaxy S21 izlaišanu, visticamāk, tālrunis tiks atklāts 2021. gada februārī vai martā.
- Vai Galaxy S21 būs ūdensizturīgs?
Līdzīgi kā priekšgājējam, arī Galaxy S21 sērijai vajadzētu būt ar IP68 sertificētu ūdens un putekļu izturību.
- Kādu kameru izmantos Galaxy S21?
Dienas sākumā vēl ir ko galīgi pateikt par to, taču pašreizējās baumas min, ka Galaxy S21 izmantos 150MP Nonacell kameras sensoru.