Saturs
- Biežākie iemesli, kāpēc Nintendo Switch tiek atvienots no wifi
- Kā novērst Nintendo Switch wifi atvienojas
- Ieteiktie lasījumi:
Ja jūsu Nintendo Switch wifi joprojām tiek atvienots, iespējamais iemesls tam var būt virspusējs. Komunikācijas bezvadu savienojamības problēmas ir viegli novēršamas, lai jūs varētu ātri novērst. Šajā problēmu novēršanas rakstā mēs parādīsim izplatītākos WiFi problēmu cēloņus Switch, kā arī vienkāršos risinājumus, ko varat darīt.
Biežākie iemesli, kāpēc Nintendo Switch tiek atvienots no wifi
Pastāv vairāki iespējamie faktori, kas var izraisīt wifi problēmas šajā konsolē. Uzziniet, kas ir tas, kas jums var būt jāpārbauda, lai novērstu savu wifi problēmu.
Nejauša konsoles kļūda.
Wifi problēmas Nintendo Switch parasti ir īslaicīgas un izzūd pašas no sevis. Ja vien pamatcēlonis nav slikta aparatūra vai kaut kas, kas atrodas jūsu tīkla aprīkojumā vai interneta pakalpojumā, problēmas novēršanai var pietikt ar vienkāršu restartēšanu.
Laiku pa laikam var parādīties ar savienojumu saistītas kļūmes, un tās var sagaidīt jo īpaši bezvadu iestatīšanas laikā.
Ja jūsu Wi-Fi turpina samazināties pēc konsoles restartēšanas, cēlonis var būt pavisam kas cits.
Internets ir lēns.
Vēl viens iemesls wifi problēmām Nintendo Switch ir lēns interneta savienojums. Lai gan dažas spēles var darboties lieliski, ja jūsu internets nav ātrs, citām var būt nepieciešams pienācīgs minimālais ātrums. Piemēram, Animal Crossing New Horizons var darboties lieliski, pat ja jums ir tikai 1Mbps, bet Fortnite var būt nepieciešams vismaz 5Mbps lejupielādes ātrums.
Ir arī citi faktori, kas jāņem vērā neatkarīgi no lejupielādes ātruma, piemēram, latentums (ping) un aparatūras savietojamība (FPS). Ja jūs saņemat minimālo lejupielādes ātrumu, bet jūsu tiešsaistes spēļu pieredze ir nemierīga, novēlota vai periodiska, jums, iespējams, būs jāpameklē citi iespējamie cēloņi.
Ja jums ir aizdomas, ka jums ir lokāla tīkla specifiska problēma, iespējams, jums būs jācenšas novērst maršrutētāju vai tīklu. Sazinieties ar interneta pakalpojumu sniedzēju, ja jums nepieciešama palīdzība mājas tīkla pārbaudē.
Wifi signāla traucējumi.
Mājas wifi signālu var ietekmēt vairāki faktori. Citas bezvadu ierīces, kas raida tajā pašā frekvencē kā maršrutētājs, var ietekmēt jūsu mājas wifi darbību.
Citos gadījumos wifi signālu var pārtraukt fiziski objekti, piemēram, biezas, ar tēraudu pastiprinātas sienas, stikls vai metāls.
Var ņemt vērā arī slēdža attālumu no maršrutētāja. Maršrutētāji parasti darbojas tikai 30 pēdu rādiusā. Šis rādiuss var pat saīsināties, ja starp konsoli un maršrutētāju ir objekti. Mēģiniet pārvietoties uz to pašu telpu, kur atrodas jūsu maršrutētājs, un noskaidrojiet, vai tas novērsīs jūsu WiFi problēmu.
Nereaģē uz tīkla aprīkojumu.
Modemi, maršrutētāji, centrmezgli, slēdži un cita jūsu izmantotā tīkla iekārta var nereaģēt vai rasties kļūda. Pārliecinieties, ka esat atsvaidzinājis mājas tīkla aprīkojumu, novēršot jebkuru slēdzi saistītu wifi problēmu.
Aparatūras darbības traucējumi.
Dažās retās situācijās wifi problēmas izraisa slikta aparatūras vai aparatūras kļūda. Ja vien jūsu slēdzis nav fiziski bojāts (piemēram, ja tas nejauši nokrīt), jūsu slēdzim aparatūras dēļ rodas wifi problēma, ir ļoti maza iespēja. Tomēr, ja visu programmatūras problēmu novēršanu šajā rokasgrāmatā neizdodas novērst, Nintendo jālabo vai jāpārbauda jūsu konsole.
Kā novērst Nintendo Switch wifi atvienojas
Nintendo Switch wifi problēmas novēršana ir vienkārša, un soļi, kā to izdarīt, parasti ir viegli izpildāmi. Uzziniet, kas jums jādara, ja konsolē rodas WiFi atvienošanas problēma, veicot tālāk sniegtos ieteikumus.
- Pārstartējiet slēdzi.
Kā minēts iepriekš, vienkārša restartēšana var būt vienkārša problēma, ja wifi turpina atvienot jūsu slēdzi. Mēģiniet normāli restartēt konsoli un noskaidrojiet, vai tas novērsīs jūsu problēmu.
Ja slēdzis nereaģē, aptuveni 15 sekundes turiet nospiestu barošanas pogu, līdz sistēma restartējas. - Atjauniniet konsoles programmatūru.
Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā novērst kļūdas, ir nodrošināt, ka konsoles programmatūrā darbojas jaunākā versija. Ja konsole ir nepārtraukti savienota ar internetu, izmantojot vadu vai bezvadu savienojumu, iespējams, tiek atjaunināta tās programmatūra un spēles.
Tomēr, ja pārsvarā izmantojat konsoli atskaņošanai bezsaistē, ļoti ieteicams reizi mēnesī pārbaudīt programmatūras un spēļu atjauninājumus.
Lai pārbaudītu sistēmas atjauninājumu:
-Pārliecinieties, ka jūsu Nintendo Switch ir savienots ar internetu.
-Dodieties uz Sākuma izvēlni.
-Izvēlieties Sistēmas iestatījumi.
-Izvēlieties sistēmu.
-Izvēlieties Sistēmas atjaunināšana.
-Gaidiet dažus mirkļus, lai ļautu sistēmai pārbaudīt jaunu programmatūras versiju.
-Ja ir pieejams atjauninājums, lejupielādes process sāksies automātiski. - Atvienojiet slēdzi no interneta.
Ja jūsu Switch wifi joprojām turpina atvienoties, mēģiniet atsvaidzināt savienojumu, izdzēšot savienojuma tīkla iestatījumus. Lūk, kā to izdarīt:
-Dodieties uz Sākuma izvēlni.
-Izvēlieties Sistēmas iestatījumi.
-Izvēlieties internetu.
-Izvēlieties Interneta iestatījumi.
-Izvēlieties savu wifi tīklu.
-Izvēlieties Dzēst iestatījumus.
-Apstipriniet, atlasot Dzēst.
Kad esat atvienojies no sava wifi, restartējiet slēdzi un mēģiniet vēlreiz izveidot savienojumu ar mājas tīklu. - Pārbaudiet servera problēmas.
Ja šķiet, ka zaudējat wifi savienojumu tikai spēlējot noteiktu spēli, tā faktiski var būt spēļu servera problēma. Spēlējot citu tiešsaistes spēli, varat pārbaudīt, vai tas tā ir. Novērojiet, kā wifi darbojas otrajā spēlē, lai redzētu, vai problēma joprojām pastāv.
Ja jūs varat spēlēt tiešsaistes spēli bez jebkādām problēmām, dodieties vēlreiz uz pirmo spēli
Ja spēle joprojām tiek atvienota (bet pārējās spēles tiešsaistē darbojas normāli), iespējams, ir problēma ar spēļu serveri, spēles kārtridžu (ja tādu izmantojat) vai konsoli. - Pārvietojiet slēdzi tuvāk maršrutētājam.
Mēģiniet pārvietoties uz to pašu telpu, kur atrodas jūsu maršrutētājs, un pārbaudiet, vai tas stabilizēs savienojumu. Ja pēc tam WiFi savienojums uzlabojas, tas nozīmē, ka jūsu slēdzis vienkārši nesaņēma spēcīgu wifi signālu.
- Pārbaudiet signāla traucējumus.
Ja atrodaties daudzdzīvokļu kompleksā, jūsu kaimiņu wifi var ietekmēt jūsu pašu wifi. Spēcīgi wifi signāli no maršrutētājiem, kas atrodas tuvu viens otram, var pasliktināt tīklu veiktspēju. Ja iespējams, mēģiniet pārvietot maršrutētāju vietā, kur citi wifi signāli ir vāji.
Citi iespējamie signāla traucējumu avoti ir ikdienas ierīces (mikroviļņu krāsnis, dienasgaismas spuldzes utt.), Citas bezvadu ierīces (bezvadu peles, tastatūras, bezvadu tālruņi, bērnu monitori, bezvadu videonovērošanas televizori) un fiziskās barjeras (biezas sienas, stikls, metāls). . - Izmantojiet 5Ghz.
Daudzi mājas maršrutētāji tagad atbalsta 2,4 GHz un 5 GHz joslas. 2,4 GHz ir biežāk izmantotā frekvence, ko nodrošina daudzi ar Wi-Fi aprīkoti sīkrīki, tāpēc, lai samazinātu signāla traucējumu iespējas, varat izmantot 5 GHz. Atkarībā no maršrutētāja tas var būt iespējots vai nav iespējots vai pieejams. Sazinieties ar maršrutētāja dokumentāciju vai saņemiet palīdzību no interneta pakalpojumu sniedzēja.
Ko darīt, ja jūsu Nintendo Switch wifi joprojām tiek atvienots: Remonts
Ja neviens no šīs rokasgrāmatas risinājumiem nav palīdzējis un esat pārliecināts, ka jūsu mājas wifi darbojas un ir stabils, problēmu var izraisīt aparatūras kļūda. Apmeklējiet vietējo Nintendo veikalu vai sazinieties ar viņu atbalsta dienestu, lai saņemtu palīdzību remonta iestatīšanā.
Ieteiktie lasījumi:
- Kā iegūt mitru uzvalku, peldēties un ienirt dzīvnieku šķērsošanā: jauni apvāršņi
- Kā ierobežot bērnu spēles laiku, izmantojot Nintendo Switch (vecāku kontrole)
- Kā pārbaudīt Nintendo Switch spēles laiku Legend Of Zelda: BOTW
- Kā novērst Nintendo Switch kļūdas kodu 2813-0998 2020. gadā
Apmeklējiet mūsu TheDroidGuy Youtube kanālu, lai iegūtu vairāk problēmu novēršanas videoklipu.