Saturs
- Springtomize 3
- Aktivators
- Slāpeklis
- Pārlūkprogrammas mainītājs
- Dimmer
- SwitchSpring
- Ikonu rīks
- HapticPro
- LocationFaker8
- BatterySafe
- SlideForUsage
- MapsOpener
- Fav
- LockGlyph
- Nākošais
- CallConnect
- BioLockdown
- BetterPowerDown
- UnlockID
- Virtuālās mājas
- Pieskāriens
- NoRecentlyDeleted
- Nav fotoattēlu kolekcijas
- Atspējot bieži apmeklētās vietnes
- NoAudioRecorder
- Nav atlēcienu no lapas
- CleverPin
- Droša trauksme
- Mape tuvāk
- IconRenamer
- CCHide
- StatusHUD 2
- NesaistītsHeySiri
- SwipeSelection
- F. flux
- Vitrīna
- FlipControlCenter
- TinyBar
- RecentFacebook
- Izbalējis
- WidgetCenter
- Silentium
- StatusbarWeather8
- PieskarietiesTapFlip
- Meklēt logrīku
- SafariAlwaysPrivate8
- Lokuss
- Atspējojiet iOS vilkšanu atpakaļ
IOS 8 jailbreak ir oficiāli iznācis un pieejams visiem iPhone un iPad planšetdatoriem, kas jau kādu laiku spēj darbināt iOS 8. Šeit ir 50 iOS 8 Cydia pielāgojumi, kas jāapsver instalēšana.
TaiG dev komanda ir atbildīga par jaunāko jailbreak, un viņi ir nesen pievienoti jailbreak kopienai, vispirms iekļūstot šajā vietā, izlaižot iOS 8.1.1 jailbreak.Kopš tā laika viņi to ir atjauninājuši, lai atbalstītu iOS 8.1.2, kas ir visjaunākā jailbreakable versija. Diemžēl iOS 8.1.3 ir nesalaužams.
Tomēr Pangu iOS 8 jailbreak joprojām darbojas spēcīgi arī ierīcēs, kurās darbojas operētājsistēma iOS 8.1. Pangu dev komanda ir arī nesenais papildinājums jailbreak kopienai, kas ar savu iOS 7.1.2 jailbreak ielauzās jau pagājušā gada jūnijā neilgi pēc Apple izlaistā atjauninājuma.
Ja jums vēl nav bijusi iespēja jailbreakēt savu iPhone vai iPad un vēlaties to darīt, mēs to ļoti iesakām, jo jaunākais TaiG jailbreak ir ļoti stabils un populārākie jailbreak tweaks līdz šim ir saderīgi ar jaunāko iOS versiju .
Ņemot to vērā, šeit ir 50 iOS 8 Cydia pielāgojumi, kurus jums vajadzētu izmēģināt tūlīt.
Springtomize 3
Springtomize ir viens no vispopulārākajiem jailbreak tweaks, un lietotnes izstrādātāji nesen to ir atjauninājuši, lai darbotos ar iOS 8. Ir daudz kaudzes pielāgojumu, kurus varat veikt savā iOS ierīcē ar šo lietotni, tostarp slēpt neizmantotās lietotnes. , ikonu izmēru maiņa, ligzdotu mapju izveidošana, fontu maiņa un daudz kas cits.
Springtomize būtībā atbrīvojas no nepieciešamības pēc vairākiem viena mērķa jailbreak uzlabojumiem un ievieto tos visus vienā lietotnē, kuru varat iegādāties tikai par pāris dolāriem. Tas noteikti ir viens no labākajiem piedāvājumiem veikalā Cydia.
Aktivators
Aktivatoram ir diezgan liela nozīme, runājot par iOS 8 Cydia pielāgošanu, jo tas ļauj jums darīt tik daudz ar jūsu cietumā salauzto ierīci.
Piemēram, jūs varat iestatīt saīsnes gandrīz jebkuram, piemēram, LED zibspuldzes aktivizēšanai, veicot trīsreiz noklikšķinot uz pogas Sākums, vai aktivizēt Siri, izmantojot citu pogu, nevis turot nospiestu pogu Sākums.
Iespējas ir gandrīz bezgalīgas ar Activator, un mēs priecājamies, ka tā bija viena no sākotnējām lietotnēm, lai saņemtu iOS 8 atbalstu.
Slāpeklis
Tīmekļa pārlūkošana pārlūkprogrammā Safari iOS ierīcē ir patiešām ātra salīdzinājumā ar trešās puses opcijas izmantošanu, jo Apple bloķē trešo pušu lietotnes izmantot savu Nitro Javascript Engine. Tomēr tam nav jābūt tādam.
Nitrous ir patiešām jauks jailbreak kniebiens, kas trešo pušu lietotnēm nodrošina piekļuvi Nitro Javascript Engine. Jebkura lietotne, kas piekļūst internetam un izmanto tīmekļa komplektu pārlūku (Chrome, Facebook, Twitter utt.), Var izmantot Nitrous priekšrocības, un dažos gadījumos tas var palielināt veiktspēju vairāk nekā trīs reizes nekā bez Nitrous.
Pārlūkprogrammas mainītājs
Ja jums nepatīk tīmekļa pārlūks Safari, par laimi jums tas nav jāizmanto. Google Chrome ir laba trešo pušu opcija, kuru varat izmantot operētājsistēmā iOS. Tomēr, atverot tīmekļa saites no dažādām lietotnēm, tās tiks atvērtas pārlūkprogrammā Safari, jo tā ir noklusējuma pārlūkprogramma.
Pārlūka mainītājs to izlabo un liek visām jebkuras lietotnes tīmekļa saitēm atvērt jūsu izvēlētajā tīmekļa pārlūkprogrammā, ļaujot jums atgūt pelnīto brīvību.
Pārlūka izvēle ir arī līdzīgs jailbreak kniebiens, kas paveic to pašu. Jūtieties brīvi pārbaudīt abus.
Dimmer
Dažiem cilvēkiem ar jutīgām acīm iPhone un iPad apgaismojuma tumšākais punkts vienkārši nav pietiekami blāvs, it īpaši, ja naktī esat gultā. Jailbreak kniebiens ar nosaukumu Dimmer ļauj pārkāpt šo slieksni un vēl vairāk aptumšot ekrānu pat līdz vietai, kurā šķiet, ka fona apgaismojums tik tikko ieslēdzas.
Tomēr kniebiens atstāj lietotājiem iespēju pilnībā aptumšot ekrānu, taču ir drošības funkcija, kas ļauj to atkal padarīt gaišāku, četras reizes pēc kārtas ātri pieskaroties skaļuma palielināšanas pogai, lai atgrieztu spilgtumu.
SwitchSpring
iOS 8 ir aprīkots ar daudzuzdevumu paplāti un lietotņu pārslēdzēju, kas jums būtu jāpārzina no iOS 7. Lai gan tas ir daudz labāks nekā iOS 6 lietotņu pārslēdzējs, tomēr tam ir savas negatīvās puses, un visievērojamākais trūkums ir nespēja nogalināt visas lietotnes. uzreiz.
Jailbreak kniebiens ar nosaukumu SwitchSpring ļauj iziet no visām atvērtajām lietotnēm, kā arī iespēju restartēt iOS ierīci (pretēji tās izslēgšanai un atkal ieslēgšanai).
Lai aktivizētu SwitchSpring, viss, kas jums jādara, ir pavelciet uz augšu sākuma ekrānā, kamēr atrodaties lietotņu pārslēdzējā, un varēsiet iziet no visām lietotnēm vai restartēt ierīci. Tas ir īpaši noderīgi, ja jums ir atvērtas daudzas lietotnes un jūs nevēlaties apgrūtināt visu to slēgšanu pa vienam.
Ikonu rīks
Ikonu rīks ir jailbreak tweaks, runājot par opcijām, kas jums ir, pārvaldot lietotnes un to datus.
Trīs reizes pieskaroties ikonai, kad tā ir jiggle režīmā, tiks atvērta izvēlne ar virkni iespēju izvēlēties, tostarp atvērt lietotni iFile, notīrīt lietotnes kešatmiņu, notīrīt visas paziņojumu nozīmītes, dublēt lietotnes datus, atjaunot lietotnes datus un pat ikonas pārdēvēšanu.
Būtībā tas sākuma ekrānā pievieno daudz jaunu funkciju, ļaujot piekļūt virknei atdzist lietotņu saīsņu.
HapticPro
Vai jūs esat vibrācijas atgriezeniskās saites cienītājs, rakstot īsziņas uz tastatūras? Tas noteikti ir daudz labāks nekā kaitinošie tastatūras klikšķi uz iPhone. Jūs varat viegli apklusināt klikšķus uz iOS iestatījumiem, bet ko darīt, ja ar katru taustiņu jūs joprojām ilgojaties pēc kāda veida tastatūras atgriezeniskās saites?
Šeit nāk HapticPro. Šis kniebiens sniedz jums tādas pašas lieliskas vibrācijas atsauksmes kā Android, izmantojot tastatūru, taču tas ļauj arī to ļoti pielāgot. Jūs varat izvēlēties, cik ilgi ilgst katra vibrācija ar katru taustiņa gājienu, kā arī, kad vēlaties saņemt vibrācijas atgriezenisko saiti visā iOS.
Piemēram, jūs varat iespējot HapticPro tikai ar tastatūru vai arī iespējot katru pieskārienu, ko veicat skārienekrānā.
LocationFaker8
Ja jums kādreiz ir nepieciešams viltot savu atrašanās vietu savā iPhone vai iPad, lai apietu elektroenerģijas padeves pārtraukumus vai apietu valsts ierobežojumus straumēšanas lietotnēs, LocationFaker tam ir lieliska lietotne, un tā ir pieejama iOS 8 ierīcēm.
LocationFaker8 aizstāj jūsu ierīces GPS atrašanās vietas datus ar viltotu atrašanās vietu, kuru varat izvēlēties pats, izmantojot lietotnes karti, lai izvēlētos jebkuru vēlamo atrašanās vietu.
Varat arī izvēlēties, kuras lietotnes izmantos viltotu atrašanās vietu un kuras lietotnes izmantos jūsu reālo atrašanās vietu, lai Google Maps nedomātu, ka atrodaties citā stāvoklī, kad patiesībā neesat, jo tas varētu padarīt norādes par interesantu pieredzi.
BatterySafe
Akumulatora darbības laiks ir tas, par ko uztraucas visi viedtālruņu lietotāji, taču iOS 8 Cydia kniebiens palīdz iegūt pēc iespējas vairāk no jūsu akumulatora, atspējojot pēc akumulatora izsalkušās funkcijas, kad jūsu iPhone ir gandrīz iztukšots.
Bloomua / Shutterstock.com
Izmantojot BatterySafe, lietotāji var pielāgot tā darbību, izvēloties, kuras funkcijas tiek automātiski izslēgtas, kad akumulators ir izlādējies, piemēram, WiFi un Bluetooth, kā arī ļaujot jūsu iPhone automātiski aptumšot displeju, lai akumulators būtu nedaudz ilgāks.
Protams, jūs varat manuāli pielāgot šos iestatījumus no vadības centra, un tas pats par sevi ir diezgan viegli un ātri izdarāms, bet, ja jūs visu domājat par automatizāciju, BatterySafe ir vērts apskatīt.
SlideForUsage
SlideForUsage izmanto daudzuzdevumu paplātes vilkšanas uz leju priekšrocības un ļauj lietotājiem redzēt informāciju par lietotni, kad viņi pārslēdzas uz leju lietotnē. Informācija ietver laiku, kad lietotne pēdējo reizi tika atvērta, cik ilgi tā tika lietota, kad tā tika atvērta pēdējo reizi, un kopējo ilgumu, cik ilgi lietotne tika lietota noteiktā laika periodā.
Mums ļoti patīk šis jailbreak kniebiens, jo tas kaut ko papildina iOS 8 pieredzē, netraucējot un nepievienojot jucekli lietotāja saskarnē. Tas nav noderīgs visos gadījumos, taču tas var būt labs kniebiens, ja jums jāpārbauda, vai kāds nav zvanījis pa tālruni, kamēr jūs devāties uz tualeti.
MapsOpener
Izmantojot iOS, jūs nevarat mainīt noklusējuma lietotnes, kas var nedaudz kaitināt, it īpaši, ja vēlaties, lai Siri izmantotu Google Maps, nevis Apple Maps. Apple Maps ir labs un viss, taču tajā joprojām nav nekā Google Maps.
Par laimi ir jailbreak kniebiens ar nosaukumu MapsOpener, kas noklusējuma karšu lietotni maina uz Google Maps. Tādējādi visas saites uz kartēm tiks atvērtas pakalpojumā Google Maps, nevis Apple Maps. Tomēr viens no lielākajiem brīdinājumiem par šo kniebienu ir tas, ka, virzoties uz galamērķi, izmantojot Siri, joprojām tiks atvērta Apple Maps.
Tas nav milzīgs darījums, ja jūs neizmantojat Siri tik bieži, bet es zinu, ka es gribētu vienkārši pateikt Siri, lai viņš “aizved mani uz [galamērķi]”, un tas man dod tieši tādas norādes. Ļoti slikti, ka tas nedarbojas ar Google Maps.
Fav
Fav ir vienkāršs, tomēr efektīvs jailbreak kniebiens, kas kreisās puses vilkšanai pievieno zināmu funkcionalitāti, kas iepriekšējās iOS versijās tika izmantota Spotlight Search izveidei, bet operētājsistēmā iOS 7 tika piešķirta lejupejošai vilkšanai.
Kniebiens ļauj iestatīt konkrētas lietotnes palaišanu, kad veicat vilkšanu pa kreisi, tādēļ, ja izmantojat Gmail un bieži to pārbaudāt, piešķirot Gmail kreisajā pusē, ātri un viegli piekļūstiet e-pastam, kad vien tas nepieciešams.
Kopš iOS 7 izlaišanas es vienmēr meklēju veidus, kā izmantot kreiso vilkšanu, un Fav varētu būt tikai kniebiens, kuru meklēju visus šos mēnešus.
LockGlyph
Pērn ieviešot iPhone 5s, Apple oficiāli palaida savu Touch ID pirkstu nospiedumu sensoru, taču bloķēšanas ekrānā joprojām ir teikts “Pārvelciet, lai atbloķētu”, kas tagad ir novecojis termins, kad mums ir Touch ID. Tomēr izskatās, ka jauns kniebiens to mainīs.
LockGlyph noņem tekstu “Slide to Unlock” un aizstāj to ar Apple Pay skenēšanas ikonu. Mums jāatzīst, ka bloķēšanas ekrānā tas izskatās diezgan atdzist, un tas nedaudz atjaunina bloķēšanas ekrānu, lai to vairāk pielāgotu ierīcēm, kurām ir Touch ID, atgādinot, ka, lai atbloķētu, patiesībā nav jābīdās.
Nākošais
Iebūvētā mūzikas lietotne neļauj jums rindoties uz mūziku, kas ir sava veida brāķis tiem, kas vēlas šo funkciju, taču UpNext ir jailbreak kniebiens, kas pievieno šo funkcionalitāti.
Kniebiens ļauj rindot dziesmas noklusējuma mūzikas lietotnē, līdzīgi kā to varat izdarīt iTunes Mac datorā.
Ja kniebiens ir iespējots, velkot pa kreisi uz dziesmas, tiek piedāvātas divas iespējas: Play Next un Queue, kur pēdējais dziesmu pievienos rindas priekšā, bet pirmais dziesmu pievienos rindas beigām. Kniebiens pat ļaus jums pārvaldīt savu rindu un pārkārtot vai dzēst dziesmas no tā.
CallConnect
Vai jums kādreiz ir šķitis nepatīkami, kad zvanāt kādam no sava iPhone tālruņa un neesat pārliecināts, vai viņi paņēma vai nē? Varbūt viņu "sveiki?" netika cauri? Jauns vienkāršs kniebiens pievieno ērtu funkciju, kas to palīdz.
CallConnect veic vienu vienkāršu lietu. Kad zvans beidzot tiek izveidots, tas nosūta vāju vibrāciju uz jūsu iPhone. Jūs dzirdēsiet pāris zvana signālus, un, kad otra persona uzņems tālruni, jūsu iPhone nedaudz vibrēs, sakot, ka otra persona ir savienota un jūs varat sākt runāt.
Tas ir kniebiens, kas ne visiem būs absolūti vajadzīgs, bet dažreiz tas ir noderīgi.
BioLockdown
Iepriekš mēs esam minējuši jailbreak kniebienu ar nosaukumu BioProtect, kas ļauj ar paroli aizsargāt dažas lietotnes, izmantojot pirkstu nospiedumu, lai tām varētu piekļūt, tikai skenējot pirkstu, izmantojot Touch ID mājas pogu, bet jailbreak kniebiens ar nosaukumu BioLockdown ir lētāk un piedāvā vairāk funkciju un iestatījumu spēlēšanai nekā BioProtect.
Jūs varat ne tikai bloķēt lietotnes ar pirksta nospiedumu, bet arī ierobežot noteiktus iestatījumus un tos iespējot tikai ar pirksta skenēšanu. Piemēram, ja jūs nevēlaties, lai citi, atspējojot tālruni, atspējotu WiFi, varat šai pārslēgšanai iestatīt pirkstu nospiedumu bloķēšanu, lai citi neļautu atspējot WiFi, un tas pats attiecas uz citām pārslēgšanām un pat izslēgšanu. pati ierīce.
BetterPowerDown
Pāris sekundes turot nospiestu iPhone ieslēgšanas / izslēgšanas pogu, tiek parādīts aicinājums izslēgt jūsu iPhone, taču vai tas nebūtu jauki, ja tas dotu arī citas iespējas, piemēram, atsāknēšanu un atjaunošanu?
BetterPowerDown ir jailbreak kniebiens, kas dod jums šīs papildu iespējas izslēgšanas izvēlnē. Tas ir patiešām vienkāršs kniebiens, taču tas nodrošina daudz ērtākas jūsu iPhone jaudas opcijas, it īpaši tāpēc, ka Apple neļauj pēc noklusējuma atsāknēt vai atjaunot jūsu iPhone.
UnlockID
Viens no niftiest Touch ID jailbreak kniebieniem, kas notiek kārtās, ir UnlockID, kas ļauj lietotājiem atbloķēt Mac datoru, izmantojot iPhone vai iPad, kurā ir iespējots Touch ID.
UnlockID var arī saglabāt vietņu paroles un automātiski aizpildīs tās, izmantojot pirkstu nospiedumu, ikreiz, kad savā Mac izvēlētajā pārlūkprogrammā apmeklējat ar paroli aizsargātu vietni.
Protams, jūs varētu vienkārši likt savai tīmekļa pārlūkprogrammai atcerēties jūsu paroles, taču, ja jums ir mazliet paranojas par to, ka citi iekļūst jūsu datorā un piesakās jūsu Facebook kontā, UnlockID var būt ideāls pavadonis, lai novērstu šādas lietas rašanos notiek.
Virtuālās mājas
Pirmais Cydia kniebiens, lai izmantotu Touch ID pirkstu nospiedumu sensora priekšrocības, bija Virtual Home, un tā ideja ir ietaupīt daļu no stresa slodzes, kuru parasti uzliktu iPhone pogai Home - noklikšķinot uz tās desmitiem reižu dienā. , vai pat vairāk.
Tā vietā, izmantojot virtuālo māju, varat simulēt pogas Sākums nospiešanu, vienkārši pieskaroties pogai Sākums, izmantojot Touch ID pirkstu nospiedumu sensoru. Vienu reizi pieskaroties pogai Sākums, lietotāji atgriezīsies sākuma ekrānā, savukārt, pieskaroties un turot, tiks palaista daudzuzdevumu paplāte / lietotņu pārslēdzējs.
Kaut arī jūs domājat, ka šim kniebienam būtu problēmas ar Siri aktivizēšanu, tas ir iespējams. Kāds lasītājs jau iepriekš minēja, ka jūs varat iestatīt vai nu “Pieskarties un turēt”, vai “Divreiz pieskarties” uz daudzuzdevumu veikšanu, gulēšanu, neko nedarīšanu un Siri.
Pieskāriens
Kamēr BioLockdown neļauj atvērt lietotnes bez pirksta nospieduma autorizācijas, Touchy faktiski palaiž lietotnes, skenējot pirkstu.
Izmantojot Touch ID iespējas noteiktu pirkstu noteikšanai, Touchy var palaist noteiktas lietotnes atbilstoši tam, kuru pirkstu skenējat. Piemēram, jūs varat atvērt Facebook lietotni, kad skenējat rādītājpirkstu, un palaist čivināt lietotni ikreiz, kad skenējat sārtu pirkstu.
Diemžēl Touchy atbalsta tikai līdz pieciem uzdevumiem, kas ir viena lietotne katram pirkstam ar vienu roku. Mēs vēlētos redzēt iespēju veikt desmit dažādus lietotņu uzdevumus, taču mēs noteikti nevaram sūdzēties par to, kas mums ir tagad.
NoRecentlyDeleted
Lietotnes Fotoattēli operētājsistēmā iOS 8 ir jauna mape ar nosaukumu “Nesen izdzēsta”, kas uzņem izdzēstos fotoattēlus un ievieto tos šajā mapē.
Nesen izdzēstā mape tiek izmantota, kad lietotājs izdzēš fotoattēlu. Izdzēstais fotoattēls tiek automātiski ievietots mapē Nesen izdzēstais, kas nozīmē, ka tas nav īsti izdzēsts no jūsu iPhone vai iPad. Tātad, lai patiesi izdzēstu fotoattēlu no savas iOS 8 ierīces, tas ir jāizdzēš divas reizes, kas ir mazāk nekā ērti.
Ir viegli saprast, kāpēc šādu funkciju ir vērts izmantot iOS, jo tas neļauj lietotājiem nejauši izdzēst fotoattēlus, un, ja viņi tos izdzēš, tos var viegli atjaunot. Tas būtībā ir tāds pats kā atkritne tieši uz jūsu iPhone. Tomēr dažiem lietotājiem tas ir tikai kaitinoši. Šeit noderēs NoRecentlyDeleted.
Šis kniebiens atbrīvojas no mapes Nesen izdzēstais, tāpēc, izdzēšot fotoattēlu, tas ir pazudis uz visiem laikiem, tāpat kā tas bija iOS 7.
Nav fotoattēlu kolekcijas
Jaukā vecāku iOS versiju lieta ir tā, cik vienkārša fotoattēlu lietotne bija fotoattēlu pārlūkošana. Viens no lielākajiem lietotņu Fotoattēlu traucējumiem jaunākajās iOS versijās ir cilne Kolekcijas, kuru daudzi lietotāji izvairās izmantot.
Vienkāršs jailbreak kniebiens, ko sauc NoPhotosCollection, tiek atbrīvots no sadaļas Kolekcijas lietotnē Fotoattēli, tādējādi jūs varat atgriezties pie fotoattēlu pārlūkošanas vecmodīgā veidā, lai iegūtu vienkāršāku saskarni. Turklāt tas atvieglo lietotnes Fotoattēli pārvietošanos un atbrīvojas no juceklības.
Atspējot bieži apmeklētās vietnes
Pārlūkprogrammas Safari operētājsistēmā iOS 8 “Jauna cilne” ir norādītas izlases vietnes, kā arī nesen apmeklētās vietnes. Ja esat līdzīgs man, jums nav jāatgādina par vietnēm, kuras nesen apmeklējāt.
Tieši tur ir noderīgi pielāgojumi, kurus pareizi sauc par “Bieži apmeklēto vietņu atspējošana”. Lai gan dažiem lietotājiem šī Safari sadaļa reizēm šķiet noderīga, daudzi lietotāji vienkārši neizmanto sadaļu Nesen apmeklētie, tāpēc jūs varētu apsvērt iespēju atbrīvoties no tā. Šis kniebiens ļauj to izdarīt tieši tā.
Nav nekādu iestatījumu, ko pielāgot. Vienkārši vienkārši lejupielādējiet un instalējiet kniebienu, un jūs redzēsiet, ka sadaļa Nesen apmeklētie vairs nav redzama pārlūkprogrammā Safari.
NoAudioRecorder
iMessage operētājsistēmā iOS 8 nodrošina iespēju nosūtīt tūlītējus audio ziņojumus draugiem un ģimenes locekļiem, taču, ja jūs neizmantojat šo funkciju, tas lielākoties tikai traucē.
NoAudioRecorder iMessage noņem mikrofona ikonu, lai jūs to nejauši nepieskartos un nejauši nesūtītu audio ziņojumu. Lai gan tas nebūtu pārāk liels darījums, paiet tikai viena reize, lai nejauši draugam nosūtītu apkaunojošu audio ziņojumu.
Nav atlēcienu no lapas
Ja jūs esat līdzīgs man un iOS 8 tramplīnā ir tikai viena vai divas lietotņu lappuses, jūs netērējat daudz laika, ritinot sānu uz otru, lai atrastu lietotni, un viens kairinājums, ko es atklāju, ir tāds, ka iOS 8 joprojām to gumijas joslu efektu pat tad, kad mēģinu ritināt ap lietotņu lapu beigām.
NCSingleTapClear to novērš un ļauj vienkārši vienkārši atbrīvoties no paziņojuma ar vienu pieskārienu. Mēs varam redzēt, kā darbojas divu pieskārienu sistēma, līdz tiek apstiprināts paziņojuma dzēšana, un tas, iespējams, novērš daudzu nejaušu paziņojumu noraidīšanu, taču es pats ar to sastopos reti, tāpēc es vienkārši vienkārši instalēju šo kniebienu, un tas padara manu dzīvi daudz daudz ērtāk.
CleverPin
Labam piekļuves kodam jūsu iOS ierīcē ir izšķiroša nozīme tā drošībā, kad jūsu iPhone vai iPad kādreiz tiek pazaudēts vai nozagts. Tomēr tas dažreiz var radīt traucējumus, it īpaši, ja esat mājās, kad jūsu ierīces pazaudēšanas vai nozagšanas iespējas ir ļoti mazas.
Šeit ienāk CleverPin. Šis kniebiens gudri atpazīst, kad atrodaties mājas WiFi tīklā, un atspējo piekļuves koda bloķēšanu, lai to atspoguļotu. Tad, izejot no mājas, CleverPin iespējo jūsu ierīces piekļuves koda bloķēšanu, jo, kad esat ārpus mājas, ir lielāka iespēja, ka pazaudēsiet ierīci.
Mēs brīnāmies, kā šāda funkcija nav iebūvēta operētājsistēmā iOS, jo Apple ir saistīta ar ērtībām, taču, neskatoties uz to, jailbreakers jau tagad to var izmantot.
Droša trauksme
Vai darba laikā jūs nekad neatslēdzat zvana signālu, bet, kad ir pienācis laiks iet gulēt, jūs aizmirstat to ieslēgt atpakaļ, galu galā pārguļot trauksmes signālu? Es arī esmu tur bijis.
Pēc noklusējuma iOS kā trauksmes skaļumu izmanto arī zvana skaļumu, bet kniebiens, ko sauc par drošu trauksmi, atdala abus skaļuma regulatorus, kas nozīmē, ka jūs varat iestatīt noteiktu skaļumu savam zvana signālam un citu īpašu skaļumu trauksmei.
Tas noteikti var glābt jūs no kavēšanas darbā, un tas mani vairākas reizes ir paglābis no gulēšanas manā modinātājā, jo es iepriekšējā vakarā aizmirsu atkal ieslēgt zvana signālu.
Mape tuvāk
FolderCloser bija iOS 6 jailbreak kniebiens, taču tas tika atjaunināts arī iOS 7. Lai gan tas vēl nav oficiāli atjaunināts operētājsistēmai iOS 8, tas joprojām darbojas ar jauno versiju, tāpēc to noteikti ir vērts lejupielādēt.
Ja jūs kaitina mapes, kas paliek atvērtas pēc lietojumprogrammas palaišanas un aizvēršanas no minētās mapes, jums tūlīt jālejupielādē un jāinstalē FolderCloser. Tas automātiski aizver atvērto mapi, tāpēc, izejot no lietotnes, jūs tiksiet atgriezts sākuma ekrānā, nevis mapē, kurā ietilpst lietotne. Tas ir vienkārši miris kniebiens, taču tas novērš milzīgu iOS traucējumu.
IconRenamer
IOS izkārtojumā nav atļauti garie lietotņu nosaukumi, pretējā gadījumā teksts tiek nogriezts. Tas nozīmē, ka daži lietotņu nosaukumi sākuma ekrānā tiek parādīti saīsināti. Turklāt dažām lietotnēm ir dīvaini nosaukumi, piemēram, Reddit lietotne Alien Blue. Ja vēlaties pārdēvēt lietotnes sākuma ekrānā, tagad tas ir pielāgots.
IconRenamer ļauj pārdēvēt lietotni pēc savas gaumes. Piemēram, jūs varat mainīt “Alien Blue” uz “Reddit”, lai zinātu, ka tā ir lietotne Reddit, vai nosaukt lietotnei kaut ko dumju tikai sava prieka pēc.
Tas ir mazs kniebiens, taču var būt jautri spēlēties un padarīt jūsu sākuma ekrānu mazliet profesionālāku.
CCHide
Mēs jau kādu laiku atpakaļ apspriedām jaunu iOS 7 vadības centra jailbreak kniebienu ar nosaukumu FlipControlCenter, bet jauns kniebiens ar nosaukumu CCHide noņem visu jucekli no vadības centra un sniedz jums nepieciešamo nepieciešamo.
CCHide ļauj noņemt noteiktus iestatījumus no vadības centra un samazināt uznirstošo izvēlni, kas tiek parādīta, velkot augšup no ekrāna apakšas.
Nav daudz iestatījumu, no kuriem izvēlēties, tāpēc tas ir diezgan vienkāršs un vienkāršs, taču tas ļauj padarīt mūzikas sadaļas izskatu nosacītu, tas nozīmē, ka mūzikas vadīklas vadības centrā parādās tikai tad, kad tiek atskaņota mūzika, kas ir tiešām parocīgs un mazliet attīra lietas.
StatusHUD 2
Es nezinu par tevi, bet ikreiz, kad skatos videoklipu un vēlos pielāgot skaļumu, es ienīstu, kad skaļuma statusa grafika tiek parādīta tieši videoklipa vidū un pazudīs tikai dažas sekundes pēc tam. esat pabeidzis skaļuma regulēšanu. Tas ir patiešām kaitinoši, bet par laimi, lai to labotu, ir jailbreak kniebiens.
StatusHUD 2 pārvieto skaļuma statusu uz ekrāna augšdaļu uz statusa joslu, lai tas vienmēr būtu no ceļa. Jūs pat varat mainīt dažus kniebiena iestatījumus, ieskaitot formu (vai nu apļus, vai kvadrātus), un pat mainīt to, cik ilgi pēc skaļuma pielāgošanas pazūd skaļuma statuss.
Ja jūs joprojām vēlaties izmantot tradicionālo uznirstošo logu, bet varbūt vienkārši vēlaties, lai tas nedaudz izbalējis, varat lejupielādēt TransparentVolume, kas tonizē uznirstošā loga necaurredzamību, lai jūs joprojām varētu nedaudz redzēt visu ekrānu bez skaļuma uznirstošā loga. visu pilnībā bloķē.
NesaistītsHeySiri
Lieliska jauna iOS 8 funkcija ir spēja aktivizēt Siri, nenospiežot pogu Sākums. Vienkārši vienkārši “Hey Siri”, un tas to parādīs.
Tomēr šī funkcija darbojas tikai tad, ja jūsu iPhone ir pievienots strāvas avotam, bet jauns iOS 8 kniebiens ar nosaukumu UntetheredHeySiri ļauj balss aktivizēšanu ar vai bez ierīces pievienošanas.
Šis, iespējams, ir viens no lielākajiem uzlabojumiem, redzot, kā ne visiem lietotājiem pastāvīgi ir pievienoti iPhone vai iPad, tāpēc iespēja izmantot Hey Siri jebkurā laikā ir lieliska iespēja.
SwipeSelection
iOS noklusējuma metode, kā pārvietoties pa kursoru teksta blokā, nav gluži labākais veids, kā to varētu izdarīt; jums jāpieskaras un jāuztur, un pēc tam varat bīdīt pirkstu uz vietu, kur vēlaties virzīties kursoru. Vienkāršāks veids būtu vienkārši bīdīt pirkstu pāri tastatūrai un likt kursoram pārvietoties ar to, un arī pirksts nebloķētu kursoru.
Par laimi, tieši to dara SwipeSelection, un tas ir absolūti gods, ja daudz ierakstāt savā iPhone vai iPad. Ir arī SwipeSelection Pro, kas nāk ar iestatījumu izvēlni, kur varat pielāgot kursora ātrumu un tamlīdzīgu, taču pamata versija lielākajai daļai lietotāju ir pietiekami laba.
F. flux
F.lux vienmēr ir viens no pirmajiem jailbreak tweaks, ko instalēju. Tas būtībā atbrīvojas no šī nejaukā zilā nokrāsa, ko ekrāns izstaro par labu siltākai krāsu temperatūrai. Tas nodrošina, ka jūs nesaņemat acu slodzi.
F.lux ir pieejams arī OS X un Windows (bet diemžēl ne Android), un es ļoti iesaku to iegūt datoram, ja dienas lielāko daļu pavadāt, skatoties uz datora monitoru; tas dara brīnumus.
Vitrīna
Android tastatūras lieliskā lieta ir tā, ka tajā tiek parādīti mazie burti, rakstot ar mazajiem burtiem, un lielie burti, kad rakstāt ar lielajiem burtiem. Tomēr operētājsistēmā iOS tastatūra visu laiku rāda lielos burtus. Vienkāršs jailbreak kniebiens, ko sauc par ShowCase, atrisina šo problēmu un, rakstot ar mazajiem burtiem, parāda mazos burtus, kas ļauj ātri redzēt, kurā gadījumā jūs rakstāt, neskatoties uz Shift taustiņu.
ShowCase ir diezgan niecīgs jailbreak kniebiens, taču es to neiesaku uzskatīt par pašsaprotamu, jo tas padara jūsu rakstīšanas pieredzi daudz ātrāku un vienkāršāku.
FlipControlCenter
Vēl viens jailbreak kniebiens, kas ir vērts jūsu iOS 8 ierīcē, ir aprīkots ar iespēju pielāgot vadības centru. To sauc par FlipControlCenter, un tas ļauj to darīt zināmā mērā. Tas neietver tik daudz pielāgošanas, cik mēs vēlētos, bet tas ir lielisks sākums.
Varat pārslēgties starp savienojamības pogām, kā arī lietotnes apakšējiem saīsnēm. Turklāt varat pievienot lapās, kuras varat vilkt, lai vadības centrā pievienotu vēl vairāk pārslēgšanas un saīsnes.
TinyBar
Ja jūs kaitina paziņojumi, kas nokrīt no augšas un bloķē navigācijas joslu lietotnēs, mēs esam tur ar jums. TinyBar novērš šo nepatīkamo sajūtu, paziņojumu parādīšanai izmantojot tikai augšpusē esošo statusa joslu, tādējādi spēlējot lietotnē, jūs īslaicīgi nezaudējat nekustamo īpašumu ekrānā.
StatusBulletin bija mans uzlabojums tam iOS 6, taču StatusBulletin izstrāde tika pārtraukta, un kopš tā laika tā ir apvienojusi spēkus ar līdzīgu DietBulletin kniebienu, kas vēl nav atjaunināts operētājsistēmai iOS 8, nemaz nerunājot par iOS 7, tāpēc TinyBar ir mans ceļš -lai to kniebtu šobrīd. Turklāt TinyBar ir visa iestatījumu izvēlne, kurā varat pielāgot, kā tiek parādīti paziņojumi un kā tie izskatās.
RecentFacebook
Facebook iPhone lietotne ir kaitinoša, jo tajā jūsu ziņu plūsmā tiek rādīti “Populārākie stāsti”, nevis visi atjauninājumi apgrieztā hronoloģiskā secībā. Lai to mainītu, jums jāiet cauri pāris izvēlnēm, lai parādītu jaunākos atjauninājumus, taču izveicīgs jailbreak kniebiens to maina.
iCleaner ir viena no populārākajām opcijām, un tā darbojas tikai cietumā sadalītās ierīcēs. Darbinot to uz mana iPhone, tika atbrīvots gandrīz 2 GB papildu vietas, neizdzēšot lietotnes vai citus multivides failus no mana iPhone.
Izbalējis
Ja jums nepatīk, kā lietotne Mūzika pēkšņi apstājas un pārtrauc mūziku bez maigas izbalēšanas, iespējams, vēlēsities pārbaudīt šo konkrēto Cydia kniebienu.
Faded ir kniebiens, kas paredzēts mūzikas lietojumprogrammai jūsu iPhone, un tas ļauj lietotājiem iestatīt savas mūzikas izbalēšanu ikreiz, kad viņi pārtrauc, pārtrauc un sāk savu mūziku, padarot to daudz mazāk pēkšņu, ja viņi pārtrauc un atsāk mūziku.
WidgetCenter
Jauna iPhone 6 funkcija tiek saukta par sasniedzamību, kas ļauj divreiz pieskarties pogai Sākums, lai pazeminātu ekrāna augšdaļu, lai augšējā rindā varētu vieglāk piekļūt lietotnēm. Tomēr, to darot, uz augšu paliek tukša melna vieta, ko citādi varētu izmantot.
Šeit ienāk WidgetCenter. Izmantojot šo kniebienu, varat parādīt laiku šajā telpā vai pat mūzikas multivides vadīklas.
Silentium
Dažreiz mums vienkārši jāapklusina visi paziņojumi mūsu iPhone tālruņos, bet kā rīkoties, ja paziņojumu saņemšanai joprojām ir nepieciešamas dažas lietotnes. Silentium ir jūsu atbilde.
Šis kniebiens ļauj lietotājiem iestatīt tikai noteiktas lietotnes, lai saņemtu pilnīgus paziņojumus, kamēr visas pārējās lietotnes ir izslēgtas. Tas ir lieliski, ja miega laikā jūs apklusināt tālruni naktī, bet tomēr vēlaties, lai noteiktos gadījumos tiktu izmantotas noteiktas lietotnes.
StatusbarWeather8
Ja jūs esat laika apstākļu rieksts un jums vienmēr jāzina, kādi ir laika apstākļi, vai arī vienkārši vēlaties ātri un ērti apskatīt pamata laika apstākļus, tad šis kniebiens var būt tieši jums.
StatusbarWeather8 ievieto laika apstākļus tieši jūsu iPhone statusa joslā, pievienojot pašreizējo temperatūru un pat nelielu ikonu, kā tas izskatās ārā, vai lietus, sniegs utt.
PieskarietiesTapFlip
IPhone iPhone lietotne Camera ļauj ātri pārslēgties no aizmugurējās kameras uz priekšējo kameru, taču, to darot, augšējā labajā stūrī jāpieskaras mazajai ikonai, kuru patiesi nav iespējams nosist.
Tomēr kniebiens ar nosaukumu TapTapFlip ļauj vienkārši divreiz pieskarties jebkurai ekrāna skatu meklētājā, lai pārslēgtos kameras. Tas ir ļoti vienkārši un patiešām ērti.
Meklēt logrīku
Ja esat kādreiz izmantojis Android, esat pamanījis bēdīgi slaveno meklēšanas joslas logrīku, kuru varat pievienot sākuma ekrānam, ļaujot ātri meklēt Google tīklā. To pašu funkciju var izmantot arī iPhone.
Meklēšanas logrīks ir Cydia kniebiens, kas jūsu iOS 8 sākuma ekrānam pievieno Google meklēšanas joslu, un tas izskatās tāpat kā Android. Tas ir lielisks rīks, kad nepieciešama ātra piekļuve Google.
SafariAlwaysPrivate8
Tīmekļa pārlūkprogrammas saglabā visas jūsu apmeklētās vietnes, pat jūsu iPhone tālrunī, taču ir pieejams jauns kniebiens, kas darbojas ar Safari, izmantojot citu pieeju.
SafariAlwaysPrivate8 dara tieši to, ko jūs domājat, pamatojoties uz vārdu. Tas padara to pieejamu privātā pārlūkošanas režīmā ikreiz, kad atverat Safari. Dariet to, ko vēlaties, taču tas var būt lieliski, ja ikreiz izmantojat Safari, un tas nesaglabā vēsturi, tādējādi aizņemot dārgo vietu šiem failiem.
Lokuss
Jūsu iPhone GPS var traucēt akumulatora darbības laiku, piemēram, rītdienas nav, taču iPhone Cydia kniebiens ļauj noteikt stingras robežas, kad var izmantot atrašanās vietas noteikšanas pakalpojumus.
Locus ir kniebiens, kas ļauj iestatīt tikai noteiktas lietotnes GPS izmantošanai. Pretējā gadījumā tas paliks izslēgts, lai ietaupītu akumulatoru. Tomēr ikreiz, kad tiek aktivizēta noteikta lietotne, kurai vēlaties ieslēgt GPS, Locus ieslēdz GPS tikai tad, kad šī konkrētā lietotne ir atvērta.
Apple jau ir izvietotas līdzīgas funkcijas kā šī, taču tas noteikti nav tik grūti un ātri kā Locus, kas daudz rūpīgāk izmanto ieslēgšanas / izslēgšanas iespējas.
Atspējojiet iOS vilkšanu atpakaļ
Viena iezīme, kas tika ieviesta operētājsistēmā iOS 7, bija iespēja vilkt atpakaļ pa izvēlnēm, kā arī vilkt uz priekšu. Tomēr daudzi lietotāji ir atklājuši, ka viņi to var vienkārši nejauši aktivizēt, nokļūstot tuvu ekrāna malām.
Par laimi, vienkāršs kniebiens ar nosaukumu Disable iOS Swipe Back atspējo iespēju to izdarīt, pieprasot nospiest pogu Atpakaļ, kad vēlaties atgriezties.