Saturs
Ja jūs uztraucaties par jaunā iPad displeja skrāpējumiem, tad ekrāna aizsargs ir lielisks veids, kā to novērst. Tālāk aprakstīts, kā lietot iPad aizsargplēvi.
Ekrāna aizsargi nonāk dažādos stilos, taču lielākā daļa no tiem parasti ir izgatavoti no plānas un elastīgas plastmasas loksnes, kas piestiprina ierīces ekrānam, izmantojot kādu no līmējošām vai tikai statiskām elektrībām.
Dārgāki ekrāna aizsargi ir izgatavoti no rūdīta stikla, kas būtībā ir tikai ļoti plānas stikla loksnes, kuras jūs pielīmējat sava iPad displeja augšpusē. Tas padara to par tādu, lai jūs dabūtu šo dabīgo stiklu, taču tas pievieno nedaudz biezuma, jo stikla ekrāna aizsargi ir nedaudz biezāki nekā parastie plastmasas aizsargi.
Pastāv arī izturīgāki ekrāna aizsargi no tādiem uzņēmumiem kā Zagg, kas specializējas militārās klases ekrāna aizsardzībā. Šie ekrāna aizsargi ir izgatavoti no neticami materiāla, kas ir nepamatoti izturīgs pret skrāpējumiem. Tie lielākoties ir pārpildīti un ir diezgan dārgi, bet tie var būt noderīgi lietotājiem, kuri strādā būvniecībā un kuriem iPad lielāko daļu laika ir pakļauti ārkārtējiem apstākļiem.
Pretējā gadījumā vairumam lietotāju pietiek ar plastmasas ekrāna aizsargiem, un tie ir neticami lēti. Dažreiz jūs varat atrast iepakojumu no $ 1 par eBay, bet jūs varat regulāri atrast tos Amazon par pāris dolāru gabalu.
Ir daži dažādi veidi, kā jūs varat piemērot ekrāna aizsargu savam iPad, un var gadīties, ka viena metode darbojas labāk nekā citi, tāpēc mēs parādīsim dažas metodes, kas mums ir bijušas veiksmīgas iepriekš .
Pirms tu sāc
Pirms ekrānā izmantotā aizsarga pielietošanas savam iPad, vispirms ir svarīgi sagatavot pāris lietas.
Pirmā lieta, ko vēlaties darīt, ir mazgāt rokas, lai atbrīvotos no pārmērīgām eļļām un netīrumiem pirkstiem. Jūs nevēlaties, lai pirkstu nospiedumi visā ierīcē tiktu izmantoti, kamēr jūs mēģināt lietot ekrāna aizsargu, tāpēc rokas mazgāšana var novērst visbiežāk kaitīgās pirkstu nospiedumu situācijas.
Otrkārt, jūs vēlaties lietot ekrāna aizsargu telpā, kur nav daudz putekļu. Laba vieta, kur to izdarīt, ir vannas istabā uzreiz pēc karsta duša, jo tvaiks un mitrums izsmidzina putekļus un nodrošina lielisku vidi, lai jūsu iPad aizsargātu ekrānu.
Pirms ekrāna aizsargplēves uzklāšanas pārliecinieties, ka rokas ir nomazgātas
Treškārt, papildus savām divām rokām vēlaties saņemt kredītkarti un mikrošķiedras audumu. Pirms ekrāna aizsarga pielietošanas mikrošķiedras audums ir jāiztīra ekrāns. Ja jūs izmantojat ekrāna aizsargu, jūs nevēlaties, lai ekrānā būtu putekļi vai pirkstu nospiedumi.
Ciktāl tas attiecas uz kredītkarti, jūs to izmantosiet, lai iztaisnotu visus burbuļus, kas veidojas, lietojot ekrāna aizsargu. Visu laiku jūs varat iegūt visu laiku, bet dažreiz būs daži burbuļi, kas būs spītīgi. Ja tas notiek, vienkārši uzmanīgi paceliet ekrāna aizsargu un mēģiniet to vēlreiz. Lielākā daļa ekrāna aizsargplāksnīšu, ko iegādājaties, būs aprīkoti ar mikrošķiedras audumu un rakeļa karti, lai palīdzētu instalēt.
Tagad sāksim lietot ekrāna aizsargu.
Kā ievietot ekrāna aizsargu uz jūsu iPad
Iespējams, labākais veids, kā piemērot ekrāna aizsargu, ir izmantot atdalīšanas metodi, kas ietver nedaudz mazāku aizsargājošo iesaiņojumu, lai jūs varētu pievienot vienu ekrāna aizsarga galu savam iPad, un pēc tam lēnām lietojot ekrānu aizsargs, jūs noņemat aizsargājošo iesaiņojumu tajā pašā laikā, kamēr beidzot noliecat visu to atpakaļ un pilnībā pielietojat ekrāna aizsargu.
Tā ir labākā metode, lai nodrošinātu, ka jūs nesaņemat putekļus uz ekrāna aizsargplēves apakšējās daļas, kā jūs to lietojat.
Tomēr tas var būt mazliet grūts, un var notikt dažas prakses. Zemāk redzamais videoklips parāda, kā lietot iPad aizsargplēvi, izmantojot atdalīšanas metodi.
Citas metodes ietver arka metodi, kas ietver ekrāna aizsargu garos ceļus, piemēram, karstu suņu bulciņu, un pēc tam piespiežot Home pogu un priekšpusi vērstu kameru. No turienes lēnām nolieciet ekrāna aizsargu un izstrādājiet visus burbuļus.
Šī metode ir diezgan efektīva, bet putekļu izplatība ir zemāka par ekrāna aizsargu, kā to piemērojat, jo pirms tā uzklāšanas jums ir jāizņem pirmais ekrāna aizsargslānis.
Pastāv arī viru metode, kas pēdējos pāris gados ir kļuvusi populāra. Ar šo metodi vispirms tiek piestiprināts ekrāna aizsargs ar iPad ekrānu, neizslēdzot kādu no aizsargājošiem iesaiņojumiem. Pēc tam jūs vienkārši piestipriniet divas maskēšanas lentes vienā iPad pusē, kas to turēs, turot ekrāna aizsargu. Tas rada šarnīrus, tāpat kā durvis. Iepriekš redzamais video parāda arī viru metodi.
No turienes jūs vienkārši paceliet ekrāna aizsargu līdzīgi kā jūs atverat durvis un noņemiet aizsargājošo iesaiņojumu. Visbeidzot, lēnām pielietojiet ekrāna aizsargu savam iPad ekrānam, un tas būs pilnīgi sakārtots pēc tam, kad tas viss būs teikts un darīts.
Neatkarīgi no tā, kādu metodi jūs izvēlaties, tā joprojām var veikt kādu praksi, pirms jūs to saņemsiet, tāpēc esiet pacietīgs ar to un drīz būs ekrāna aizsargs ninja.