Kad Apple parādīja savu pirmo iPhone, tā solīja vienkāršību. Tas nebija pietiekami, lai padarītu pasaules vismodernāko viedtālruni. Ierīcei bija jābūt viegli lietojamai. iPhone OS, kas vēlāk vienkārši tiktu pārdēvēta tikai par iOS, bija vienkāršot lietas, lai iPhone īpašnieki varētu atgriezties savā dzīvē. Nebija paziņojuma. Kad tika saņemta jauna e-pasta adrese, katra lietotnes ikonas labajā malā parādīsies milzīgs sarkans numurs. Šodien gandrīz visas lietotnes atbalsta šos mazo numuru paziņojumus iPhone un iPad.
Tie ir ērti, bet paziņojumi par iPhone jūsu iPhone var būt pilnīgi nežēlīgi, atkarībā no instalētajām lietotnēm.Ļoti ātri, jūsu iPhone mājas ekrāns var aiziet no rāmās vietas, kur jūs dodaties, lai iegūtu jaunākos jaunumus uz sarkano punktiņu jūru, kas prasa visu uzmanību. Tālāk ir aprakstīts, kā izslēgt numuru paziņojumus par iPhone un iPad.
Lietojumprogramma iPhone un iPad ļauj lietotājiem manuāli kontrolēt, kāda veida paziņojumus var nosūtīt. Tie tiek pārvaldīti lietotņu līmenī, kas nozīmē, ka jūs varat nogalināt dažus vai visus paziņojumus par jebkuru vajadzīgo lietotni. Apple pat ļauj lietotājiem pielāgot paziņojumus no lietotnēm, kuras tie ietver iPhone un iPad. Sāksim.
Ieslēdziet iPhone, nospiežot barošanas pogu. Jums būs nepieciešams arī to atbloķēt. Ja izmantojat iPhone 5s, iPhone 6 vai iPhone 6 Plus, izmantojiet piekļuves kodu, ko parasti ievietojat vai turiet pirkstu uz TouchID aprīkotas mājas pogas zem ekrāna.
Laipni lūdzam iOS sākuma ekrānā. Jau mūsu piemērā var redzēt, ka visur ir daudz sarkanu ikonas. Paskatieties uz sākuma ekrānu un ņemiet vērā lietojumprogrammas, kuras vēlaties pārtraukt aizslēgt sākuma ekrānu ar paziņojuma emblēmām. Tas varētu palīdzēt, ja jums būtu papīra lapa un pildspalva, lai atzīmētu nopietnas kaitinošas lietotnes, lai procesa laikā jums nebūtu jāpārslēdzas uz sākuma ekrānu.
Atrodiet un atveriet Iestatījumi App.
Pieskarieties Paziņojumi lietotnē Iestatījumi. Tas ir piektais iestatījums no augšas.
Laipni lūdzam paziņojuma apgabalā. No šejienes jūs varat izvēlēties, kādā secībā Paziņojumi parādās paziņojuma ēnā, izslēdziet skaņas un nogalināt brīdinājumus. Jūs varat arī izbeigt atsevišķas paziņojuma emblēmas. Diemžēl Apple neļauj lietotājiem vispārēji izslēgt paziņojuma emblēmas. Tā vietā tas tiek darīts, izmantojot lietotnes pēc programmas. Ņemiet šo papīra lapu un pieskarieties pirmā lietotnes nosaukumam, no kuras vēlaties atbrīvoties no paziņojuma emblēmām. Mūsu piemērā mēs izdzēsīsim vēstules paziņojumu pa pastu. Tāpēc mēs pieskaramies Mail. Jums vajadzētu pieskarties jebkuras lietotnes nosaukumam, kuru vēlaties sākt.
Pārslēgs ekrāna augšdaļā ļauj izslēgt visu veidu paziņojumus, kas nāk no konkrētas lietotnes. Vēlaties būt uzmanīgiem, lietojot šo iestatījumu. Dažām lietotnēm ir jēga, ka dažas lietotnes var jums paziņot, ja kaut kas noiet greizi. Es teiktu, ka izmantojiet šo slēdzi tikai tad, ja tā ir lietojumprogramma, kas ir īpaši nelabvēlīga - kā spēle, kas vienkārši neapturēs jums ziņojumus un lūdz jums spēlēt ar citiem.
Pasta saites paziņojumus nosūta uz atsevišķiem e-pasta kontiem, tāpēc tas, ko redzat ekrānā, atšķirsies no paraugā iekļautajiem. Tas ir, ja vien jūs arī nemaināt Mail iestatījumus. Bloķēt slēdzi, kas saka Badge App ikona. Tas ir slēdzis, kuru vēlaties pārslēgt, lai blakus lietotņu ikonām nebūtu iestatījumu. No šejienes jūs varat mainīt arī citus paziņojumu iestatījumus.
Mainiet brīdinājuma stilu, lai pievienotu paziņojuma baneri savām lietotnēm, ja tās tos atbalsta. Varat arī pievienot ekrānā redzamos brīdinājumus, kas liek jums tos aizvērt. Izmantojiet šo opciju tikai tad, ja lietotne ir absolūti kritiska jūsu dienai. Piemēram, iespējams, ir ļoti laba ideja atstāt paziņojumu un iestatījumu iestatījumus tikai tālruņa un ziņu lietotnēm. Tas ir tāpēc, ka tagad jūsu smadzenes jau ir iegaumētas, kā šīs lietotnes darbojas un kā jūs zināt, kad esat aizmirsis kaut ko svarīgu. Ja lietojumprogramma ir atinstalēta, tā atkārtota instalēšana neatjaunos jūsu iestatījumus.
Lai atgrieztos lietotnes sākuma ekrānā, ekrānā nospiediet pogu Sākums. Tikai mainītajai lietotnei nevajadzētu būt blakus esošam paziņojuma simbolam. Tagad vienkārši dariet to visiem pārējiem lietojumiem, kas jums var traucēt.