Saturs
- Restartējiet ierīci
- Brīvā krātuve
- Atspējot logrīki
- Apturiet fona atjaunināšanu
- Samazināt animācijas
- Atjauniniet un dzēsiet savas lietotnes
- Lejupielādēt jaunāko iOS 12 beta versiju
- Instalējiet iOS 12.2 par labāku drošību
Ja jūs sākat pamanīt palēnināšanos, izlases veida atkārtotu ievadīšanu vai bloķēšanu, izmantojot iOS 12 beta versiju, mēs esam šeit, lai palīdzētu. Šajā rokasgrāmatā mēs palīdzēsim jums paātrināt jūsu iPhone, iPad vai iPod touch un izvairīties no pazemināšanas uz iOS 11.
Apple jaunais iOS 12 atjauninājums ir paredzēts, lai uzlabotu vispārējo veiktspēju, jo īpaši vecākām ierīcēm, piemēram, iPhone 5s.
Lai gan mēs, iespējams, neredzēsim šo uzlabojumu apjomu līdz brīdim, kad šoruden notiks oficiālā izlaišana, ir iespējams, ka iOS 12 beta varētu paātrināt jūsu ierīci un noteikt veiktspējas problēmas. Pastāv arī iespēja, ka iOS 12 beta var izraisīt ierīces darbības problēmas.
IOS 12 beta testētāji ir saskārušies ar dažādām problēmām nedēļās pēc atjaunināšanas ierašanās. iOS 12 beta problēmas variē no mazām kļūdām līdz nopietnām veiktspējas problēmām, ieskaitot iesaldēšanu, UI kavēšanos un izlases reboots.
Ja sākat pamanīt šīs problēmas, jums var rasties kārdinājums atgriezties pie stabilākas iOS versijas. Apple parakstās uz iOS 11.4, sniedzot jums vienu iespējamo pazemināšanas iespēju. Lai gan daži no jums ir labāki oficiālā iOS versijā, citi varētu vēlēties pakārties programmatūras izlaišanai.
Ja vēlaties turpināt testēt iOS 12 beta versiju, jūs esat pats, kamēr Apple izlaidīs nākamo beta versiju ar kļūdu labojumiem un uzlabojumiem. Veiktspējas problēmu noteikšana pati par sevi var būt sarežģīta, bet ir daži pierādīti risinājumi, kas mums un daudziem citiem ir bijuši agrāk.
Restartējiet ierīci
Ierīces restartēšana var būtiski ietekmēt tā vispārējo veiktspēju. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad jūs to laiku neesat izslēdzis.
Ja ierīce iOS 12 beta darbināšanas laikā kļūst gausa, izmēģiniet vienkāršu restartēšanu. Ieslēdziet ierīci, pagaidiet minūti un ieslēdziet to atpakaļ.
Brīvā krātuve
Ja jūsu ierīce cīnās, tagad būtu lielisks laiks, lai pārbaudītu jūsu iekšējo atmiņas vietu. Ja jūsu iPhone vai iPad beidzas iekšējā atmiņa, jums jāveic dažas tīrīšanas iespējas. Samazinot jucekli jūsu tālrunī, var rasties brīnumi par tā darbību.
Par laimi, iOS 12 atvieglo to, kas jums vairs nav nepieciešams. Ja jūs patiešām izlādējies no vietas, šeit ir norādīts, kā ātri iegūt datu apstrādi.
- Dodieties uz Iestatījumi.
- Pieskaries Vispārīgi.
- Ritiniet uz leju līdz iPhone glabāšanai (iPad glabāšana, ja izmantojat iPad).
Ja atrodaties pareizajā vietā, jums vajadzētu pamanīt virkni informācijas par ierīcē saglabātajiem datiem. iOS arī sniegs dažus ieteikumus, pamatojoties uz jūsu krātuves izmantošanu.
Izmantojiet šo informāciju, lai pieņemtu dažus lēmumus par failiem, kurus pašlaik glabājat tālrunī vai planšetdatorā. Ja esat saņēmis vairākus ziņojumus, kurus vairs neesat lasījuši, bet tomēr vēlaties tos saglabāt, jums vajadzētu domāt par to, kā izmantot ziņojumus programmā iCloud.
Ja esat saņēmis tonnas mūzikas, kuru jūs vairs neklausāt, fotogrāfijas, kuras vairs nevēlaties, vai filmas, kurām vairs nav nepieciešama iekšējā atmiņa, domājiet par to dzēšanu, lai atbrīvotu vietu.
Lai iegūtu plašāku informāciju par ātri atbrīvojamu uzglabāšanu iPhone vai iPad, jūs vēlaties apskatīt mūsu padziļinātu rokasgrāmatu.
Atspējot logrīki
IOS 12 logrīki ir diezgan pamanāmi, un, ja tos neizmantojat, mēģiniet dažus vai visus tos izslēgt, lai redzētu, vai tas uzlabo jūsu ierīču ātrumu un veiktspēju.
Sīkrīku atspējošana iOS 12 sistēmā ir vienkārša.
- Pārvietojieties pa labi, kamēr atrodaties ierīces sākuma ekrānā.
- Ritiniet visu līdz sīkrīku apakšai un izvēlieties Rediģēt.
Ja atrodaties pareizajā ekrānā, jums vajadzētu redzēt daudzas no ierīcē esošajām lietotnēm, kas norādītas dažās atšķirīgās rindās. Lietojumprogrammas ar sarkanām “-” zīmēm blakus tām ir jūsu aktīvās logrīki. Tie, kuriem blakus ir zaļš zīme “+”, ir jūsu neaktīvie logrīki. Lai deaktivizētu logrīku, šeit ir nepieciešams:
- Pieskarieties sarkanajam lokam ar balto līniju blakus logrīkam, kuru vēlaties atspējot.
- Pieskarieties pie Noņemt.
Mēs iesakām sākt ar logrīkiem, kurus jūs nekad neizmantojat. Ja tas neietekmē vēlamo ietekmi, jums vajadzētu iet uz leju sarakstā un atspējot pārējo un pārbaudīt ierīces veiktspēju.
Apturiet fona atjaunināšanu
Ja neizmantojat fona atjaunināšanu vai zināt, kas tas ir, varat mēģināt atspējot to, lai redzētu, vai tas ir iemesls ierīces palēninājumam.
Ja fona atjaunināšana ir iespējota, daudzas no ierīcē esošajām lietotnēm tiks atjauninātas ar jaunu informāciju, kamēr tā darbojas tukšgaitā fonā. Funkcija var būt resurss, un tā izslēgšana varētu atvieglot slodzi procesoram.
Ja esat gatavs to darīt, šeit ir atspējota fona atjaunināšana, izmantojot iOS 12:
- Dodieties uz Iestatījumi.
- Pieskarieties Vispārīgi.
- Izvēlieties Background App Refresh.
- Pārslēgt fona atsvaidzināšanu.
Ja vēlaties, lai šī funkcija būtu aktīva dažām jūsu lietotnēm, varat arī atspējot lietotnes katrā atsevišķā gadījumā.
Ekrānā Fona lietotņu atsvaidzināšana jūs redzēsiet savu lietojumprogrammu sarakstu. Ja fona lietojumprogrammas atsvaidzināšana ir ieslēgta, varēsit ieslēgt un izslēgt lietotnes atsevišķi.
Samazināt animācijas
Ja sākat iedomāties neveiksmīgas animācijas iOS 12 darbības laikā, varat mēģināt tos samazināt.
Kustības efektu samazināšana ierīcē var palīdzēt noliegt kādu no neskaidrībām. Tālāk aprakstīts, kā samazināt kustības efektus jūsu iPhone vai iPad, lai piekļūtu:
- Dodieties uz Iestatījumi.
- Iet uz Vispārīgo.
- Pieskarieties Pieejamība.
- Pārslēgt samazinātu kustību.
Ja pārslēdzat Rediģēt kustību, jūs atspējosit dažas animācijas, piemēram, burbuļu efektu lietotnē Ziņas. Mēs iedomājamies, ka lielākā daļa no jums var dzīvot ar to, ja tā nosaka jūsu veiktspējas problēmas.
Jums vajadzētu arī mēģināt samazināt pārredzamību un blur efektus ierīcē. To samazināšana var palīdzēt samazināt jūsu procesora spriedzi un tādējādi uzlabot veiktspēju. Lūk, kā to izdarīt.
- Dodieties uz Iestatījumi.
- Iet uz Vispārīgo.
- Pieskarieties Pieejamība.
- Pieskarieties pogai Palielināt kontrastu.
- Pieskarieties pārslēgšanai, lai ieslēgtu Samazināt pārredzamību.
Atjauniniet un dzēsiet savas lietotnes
Lietojumprogrammu veiktspēja var būt problemātiska pirms programmatūras izlaišanas, piemēram, iOS 12 beta, un jūs, iespējams, pamanīsiet, ka lietotnes crashing ar lielāku frekvenci. Jūs varat arī pamanīt papildu kļūdas. Nav iespējams nodrošināt perfektu beta programmatūras pieredzi, bet jūs varat darīt dažas lietas, lai palīdzētu jūsu cēloņiem.
Pirmkārt, pārliecinieties, ka jūsu lietotnes tiek atjauninātas. iOS 12 atbalsta atjauninājumi nenonāk līdz brīdim, kad šajā rudenī parādīsies oficiālā iOS 12 versija, bet šie atjauninājumi var palīdzēt stabilizēt programmatūru starplaikā.
Ja joprojām risināt problēmas, mēģiniet atkārtoti instalēt problēmu, kas rada problēmas. Izdzēsiet lietotni no ierīces (turiet ikonu, līdz iegūsit mazo X), un pēc tam atkārtoti lejupielādējiet to no App Store.
Lejupielādēt jaunāko iOS 12 beta versiju
Apple laika gaitā pakāpeniski uzlabos iOS 12 un jūs varat sagaidīt, ka iOS 12 beta versijas nākotnē iekļaus kļūdu labojumus un, ja mēs būsim laimīgi, veiktspēja.
Saglabājiet acis jaunām iOS 12 beta versijām pirmdien un otrdien ap 12:00 Klusā okeāna reģionā. Jaunas betas parasti nāk reizi divās nedēļās un reizi nedēļā, tuvojoties atbrīvošanai.
4 iemesli, kāpēc nav jāinstalē iOS 12.2 un 9 iemesli