Saturs
Ja MacOS High Sierra problēmas ir pārāk daudz, jūs varat pazemināt no High Sierra uz MacOS Sierra, nezaudējot daudz laika vai daudz datu. Šī rokasgrāmata parādīs, kā atgriezties MacOS Sierra no MacOS 10.13, ja problēmas ir pārāk daudz.
Nav laika ierobežojuma pazemināšanai, bet jums būs jāpārliecinās, ka jums ir Time Machine Backup uz MacOS Sierra, ja vēlaties to darīt vienkārši. Tas dod jums jauku spilvenu, lai izmēģinātu MacOS High Sierra atjauninājumu, ja vēlaties, un vēl aiziet.
Apple piedāvā daudzas jaunas funkcijas, bet tur ir daudz MacOS High Sierra problēmu, kas tur ir nomākta īpašnieki. Ja jūs jau esat atjauninājis un nevarat atrisināt savas MacOS High Sierra problēmas, varat atgriezties pie MacOS Sierra, līdz MacOS 10.13.1 atjauninājums ieradīsies ar vairākiem labojumiem un, cerams, stabilāku operētājsistēmu.
Kā doties atpakaļ uz MacOS High Sierra
Kā pazemināt MacOS High Sierra uz MacOS Sierra ar Time Machine Backup.
Jūs varat pazemināt no MacOS High Sierra uz MacOS Sierra vairākos veidos, bet labākais veids, kā arī vienkāršākais ir izmantot Time Machine Backup, kas veikts pirms jaunināšanas. Tāpēc pirms jaunināšanas esat ieteikuši jaunāko dublējumu. Pirms sākat šo procesu, iesakām veikt vēl vienu rezerves kopiju MacOS High Sierra, tāpēc, ja kaut kas noiet greizi, jums ir pieejama jauna kopija.
Kad esat gatavs pazemināt, izslēdziet Mac. Tagad ieslēdziet to un turiet Cmd + R, līdz tas sāk atgūšanas režīmā kas izskatās kā iepriekš redzamais ekrāns.
Noklikšķiniet uz opcijas Restore From Time Machine Backup un pēc tam Turpināt. Nākamajā ekrānā jums būs nepieciešams izvēlēties savu Time Machine Backup disku. Pārliecinieties, vai tas ir pievienots. Ja tā nav, pievienojiet to un pārbaudiet vēlreiz. Ja tas joprojām netiek rādīts, jums var būt nepieciešams no jauna restartēt un mēģināt to pievienot.
Izvēlieties sākuma laika dublēšanas disku, lai sāktu pazemināšanu.
Tagad jums ir jāizvēlas dublējums, kuru vēlaties atjaunot. Vairumam lietotāju tas būs pēdējais dublējums MacOS Sierra. Tas parādīsies kā macOS versija 10.12.6 vai cita 10.2.x versijas numurs atkarībā no tā, ko atjauninājāt pirms MacOS High Sierra.
Izvēlieties MacOS Sierra backup, lai atjaunotu.
Izvēlieties rezerves kopiju un pēc tam noklikšķiniet uz Turpināt. Tālāk jūs izvēlaties vietu, kur atjaunot šo dublējumu. Vairumā gadījumu jūs izvēlēties Macintosh HD. Tas noņems MacOS High Sierra un ievietos MacOS Sierra savā Mac int eh tajā pašā stāvoklī, kurā jūs veicāt šo dublējumu.
Kad tas ir paveikts, jums būs jāgaida nedaudz, kamēr Time Machine Backup tiek atjaunots jūsu Mac datorā, un tad jūs varēsiet izmantot MacOS Sierra. Nepiespiest Mac datorus restartēt pat tad, ja domājat, ka tas ir iesaldēts. Tas var aizņemt kādu laiku, un tas var likties piekārt, bet tas jāturpina pēc īsām pauzēm. Pārliecinieties, vai jūsu Mac ir savienots ar strāvu.
4 iemesli, lai neinstalētu macOS High Sierra 10.13.5 un 10 iemeslus, kādēļ jums vajadzētu