Kā darīt vairāk ar savu iOS 7 kameru

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 16 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 13 Novembris 2024
Anonim
ES ESMU DEMONU APDOMĀTS
Video: ES ESMU DEMONU APDOMĀTS

Saturs

Līdzīgi kā jebkura cita iOS 7 lietotne, Kameras lietotne saņēma lielu atjauninājumu jaunākajā atjauninājumā, kas nāk ar daudzām jaunām funkcijām. Protams, jums, iespējams, jau ir pietiekamas zināšanas, lai veiktu pienācīgu fotoattēlu ar savu iPhone vai iPad, bet jūs, iespējams, neizmantosiet kameru pilnībā.


Kameras lietotnes funkcijas ir diezgan vienkāršas un vienkāršas, bet daudzi cilvēki tos neizmanto. Tikai ar dažiem padomiem un triecieniem jūs varēsiet uzņemt labākus fotoattēlus savā iPhone vai iPad, pat līdz vietai, kur jūs varat domāt par to, kā atbrīvoties no šī punkta un fotografēt kameru, kas savāc galda atvilktni .



Fokuss un ekspozīcija

Pirms jūs varat sākt izmantot visu lielisko iespēju, kas jums ir pieejama iOS 7 kameras lietotnē, jūsu fotoattēliem vispirms jāizpēta tehniski pareizs, kas nozīmē, ka objektam jābūt fokusētam un apgaismojumam jābūt pareizam.



IPhone veic pienācīgu darbu, automātiski fokusējoties uz objektu, un parasti tā saņem ekspozīcijas tiesības, lai jūs varētu skaidri redzēt, kas ir attēlā. Tomēr, ja vēlaties pievērst uzmanību konkrētam tematam, viss, kas jums jādara, ir vienkārši pieskarieties tai ekrānā, lai mainītu fokusu.Tas arī mainīs ekspozīciju, lai uzsvērtu objektu, tāpēc, ja objekts izskatās tumšs, vienkārši pieskarieties tam, lai to pareizi atklātu.


Filtri

Daudzi cilvēki apvieno filtrus ar Instagram, bet tagad Apple tos ir iekļāvis ar iOS 7 kameru. Piešķirot, nav tik daudz filtrēšanas iespēju, kā izvēlēties, salīdzinot ar Instagram, bet tās ir iekļautas. Mēs redzam filtrus kā rīku, lai saglabātu fotoattēlus, kas neizrādījās tik labi. Piemēram, ja baltās krāsas balanss nav pareizs vai fotogrāfija ir nepietiekama vai pārmērīga, varat to izdarīt nedaudz labāk, izmantojot filtru.



Lai aktivizētu filtru, apakšējā labajā stūrī pieskarieties ikonai venn diagramma un pēc tam atlasiet filtru, kuru vēlaties izmantot jebkuriem uzņemtajiem fotoattēliem. Ja pēc tam, kad esat lietojis fotoattēlu, vēlaties lietot filtru, vienkārši dodieties uz kameras riteni un pieskarieties fotoattēlam, pēc tam pieskarieties Rediģēt augšējā labajā stūrī. No turienes pieskarieties venn diagrammas ikonai apakšā, lai izvēlētos un piemērotu filtru.


Grid Lines

Viens no fotogrāfiju noteikumiem, kas pat vispiemērotākajam fotogrāfu spēlētājam jāzina, ir Trešo valstu noteikums. Tas ir, ja objekts ir izslēgts no fotoattēla centra un ir novietots divās trešdaļās no fotoattēla sāniem, lai radītu patīkamāku tēlu, kompozīciju.



IOS kamerai jau sen ir bijusi iespēja pievienot režģa līnijas, bet daudzi cilvēki to nezina. Mēs pagājām pagātnes procesu par to, kā tos atļaut, bet tas ir diezgan vienkārši. Tikai atveriet Iestatījumi un pieskarieties Fotoattēli un kamera. No turienes pieskarieties pārslēgšanas slēdzim blakus Režģis lai iespējotu režģa līnijas. Tas ļaus jums labāk novietot priekšmetus un ļaut jums bez problēmām sekot Trešo valstu noteikumiem.

HDR

Ja esat kādreiz bijis tādā situācijā, kad jūs mēģināt fotografēt ainavu, bet saule ir tik spilgta, ka kamera iet riekstiem un neparāda tumšākas vietas, tad HDR ir jūsu draugs. HDR apzīmē augsto dinamisko diapazonu, un tas būtībā nozīmē, ka kamera uzņems vairākus fotoattēlus dažādos ekspozīcijās un apvienos tos kopā, lai katrai fotoattēla zonai būtu pienācīga ekspozīcija, tādā veidā jūs varat redzēt visu.



iOS 7 ir HDR režīms, kas padara šo fotoattēlu uzņemšanu ļoti viegli. Kameras lietotnes augšpusē redzēsiet nelielu HDR izslēgts. Pieskaroties tam, tiks pārslēgts HDR režīms. Kad tas ir iespējots, tas nozīmē HDR ieslēgts dzeltenā burti.

Pēc fotoattēla uzņemšanas tas saglabās divas kopijas, no kurām viena ir HDR fotoattēls, bet otrs ir parasts fotoattēls.

LED zibspuldze

Jūsu iPhone displejā ir mirgojoša gaismas diode, bet tas ir labākais, ja to nelietojat, ja vien jums tiešām nav nepieciešams. Tas izskalos jūsu tēmu un padarīs jūsu fotoattēlus nepievilcīgus, lai aplūkotu kopumā. Piešķirts, ja jums ir nepieciešams veikt nejaušu fotogrāfiju no kaut kas, kas ir vāji apgaismots, tad, izmantojot visus zibspuldzes zibspuldzes taustiņus, tomēr, ja esat pie partijas un vēlaties iegūt dažas lieliskas fotogrāfijas no draugiem, kas ir jautri, paturiet to cik vien iespējams.



Ja jums ir iPhone 5s, zibspuldze ir labāka par iepriekšējiem iPhone modeļiem, jo ​​tā būtībā nāk ar divām dažādām gaismas diodēm, kas atrodas dažādās krāsu temperatūrās, lai precīzāk apgaismotu objektu, pamatojoties uz apkārtējās vides pašreizējo temperatūru, bet jūs Lielāko daļu laika joprojām saņemsiet izskalotas bumbiņas, tāpēc viegli apgriezieties.

5 labākie makro objektīvi Pixel 3

Charles Brown

Novembris 2024

Google Pixel 3 ir lielika ierīce, ka diezgan labi uzlabo viedtālruņa pēdējā diva paaudze gan dizaina, gan aparatūra ziņā. Vien no Google Pixel 3 pīdošajiem punktiem, bez šaubām, ir tā kamera - taču, t...

Mūu šodiena ziņojum attieca uz problēmām, ko noūtījuši daži no mūu kopiena locekļiem, kuriem ir problēma ar avu # Galaxy6. M un MM problēma var būt kaitinoša, tāpēc mē publicējam dažu pamata problēmu ...

Dalīties