#Google Pixel (#Pixel) 2770 mAh akumulators var kalpot dienu vai divas, kamēr tālrunis tiek izmantots normāli, un tajā darbojas lietotnes, kas neizmanto pārāk daudz RAM, centrālā procesora un kurām ir zemāka izšķirtspēja. Bet akumulatori tiek iztukšoti ātrāk, nekā jūs domājat. Ko jūs darītu, ja tālrunis atteiktos uzlādēt, kad to pievienojat?
1. darbība: pārbaudiet, vai programmaparatūra nav avarējusi
Kad programmaparatūra avarē, tālrunis parasti sasalst un nereaģē, un, tā kā Pixel nav noņemama akumulatora, jūs nevarat veikt “akumulatora vilkšanas” procedūru, kas ir ļoti efektīva metode, lai novērstu nelielas programmaparatūras problēmas, piemēram, avārijas un sasalšanu.
Tātad, jums ir jāpiespiež tālrunis pārstartēt. Vienkārši nospiediet un turiet ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu 10 sekundes, un tālrunis jāpārstartē, ja tam ir pietiekami daudz akumulatora un problēmu neizraisa šķidruma vai fiziski bojājumi.
2. darbība: pievienojiet lādētāju kontaktligzdai un pievienojiet to tālrunim
Ir tikai viens veids, kā uzzināt, vai problēma ir novērsta ar piespiedu atsāknēšanas procedūru. Vienkārši pievienojiet lādētāju strāvas avotam un pievienojiet kabeli tālrunim. Tajā var parādīties parastās uzlādes zīmes vai tas vispār nereaģēs. Ja tas ir pēdējais, jums jāturpina ierīces problēmu novēršana, līdz jūs varat to atkal uzlādēt.
3. darbība: pārbaudiet lādētāju un tā portu
Iespējams, ka lādētāja savienotāji ir bloķēti vai sarūsējuši. Tātad, ieskatieties ostas iekšpusē, lai atrastu gružus, savārstījumus un koroziju. Attiecībā uz gruvešiem vai savārstījumu izmantojiet smailu priekšmetu, lai to izņemtu, bet, ja tas ir korozija, no tā atbrīvosies saspiesta gaisa sprādziens.
Pēc lādētāja pārbaudes pievienojiet tālruni kontaktligzdai, lai redzētu, vai tas šoreiz uzlādējas. Ja joprojām nav, tad nākamais solis varētu palīdzēt.
4. darbība: pievienojiet tālruni datoram
Pēc lādētāja pārbaudes un problēma joprojām pastāv, jums jāpārbauda, vai problēma patiešām ir strāvas adapterim. Savienojiet tālruni ar datoru vai klēpjdatoru, lai tikai uzzinātu, vai tas reaģē tāpat kā parasti. Ja tas tā notiek, tad šajā brīdī mēs varam teikt, ka problēma ir ar lādētāju, jo, kā redzat, tālrunis reaģē, kad tas ir pievienots alternatīvam barošanas avotam.
Tomēr, ja jūsu Google Pixel joprojām nereaģē, pat ja esat pievienots datoram vai klēpjdatoram, ir pienācis laiks doties pēc izmantotā USB kabeļa.
5. darbība: fiziski pārbaudiet USB kabeli
Kabelis ir vienīgais, kas savieno lādētāju un galveno ierīci. Ja tas ir salauzts vai ja kaut kas traucē savienotājiem veidot kontaktus ar lādētāja un tālruņa savienotājiem, lādēšanas process tiek traucēts.
Vienkārši izvelciet pirkstus no viena gala uz otru. Tas ir paredzēts, lai pārbaudītu, vai ir kādi gabali, lūzumi vai kādas novirzes. Lai gan USB kabelis neplīst viegli, iespējams, ka kaut kas bloķē uzlādes procesu. Tāpēc pārbaudiet abus kabeļa galus un atrodiet gružus vai savārstījumu vai visu citu, kas korozē savienotājus. Ja jūs varat atrast dažus, notīriet savienotājus.
Kad kabelis ir iztīrīts un pārbaudīts, vai nav pārtraukumu, vēlreiz pievienojiet tālruni datoram un mēģiniet turēt to noteiktā virzienā. Šeit ir gadījumi, kad tālrunis reaģē, bet savienojums tiek zaudēts, tas nozīmē, ka tas ir brīvs savienojums; kabelis nevar pareizi sazināties ar tālruņa savienotājiem.
Cita kabeļa izmantošana palīdzēs jums noteikt, vai problēmu izraisa kabelis, vai problēma ir saistīta ar tālruņa utilītas portu.
6. darbība: pārbaudiet tālruņa uzlādes portu
Pēc lādētāja un USB kabeļa pārbaudes un problēma joprojām pastāv, ir pienācis laiks pārbaudīt tālruņa lietderības portu. Vienkārši pārbaudiet, vai nav gružu, savārstījuma, saliektu tapu un korozijas; izņemiet gružus un savārstījumus un notīriet koroziju ar saspiestu gaisu.
Vienmēr pastāv iespēja zaudēt savienojumu, taču to nevar atklāt ar acīm. Jums jāpievieno kabelis un pēc tam lādētājs strāvas avotam un vienlaikus jātur tālrunis noteiktā leņķī. Brīvo savienojumu var novērst, iegādājoties jaunu lādētāju vai kabeli, tāpēc, ja jums ir citi lādētāji, izmēģiniet tos.
7. darbība: nosūtiet tālruni pārbaudei un iespējamai nomaiņai
Ja problēma sākās bez acīmredzama iemesla vai iemesla, tā varētu būt ražošanas problēma. Ja vēlaties to nomainīt, jums ir derīga pretenzija. Tāpēc labāk pārbaudiet to, piezvaniet Google vai vienkārši nosūtiet to atpakaļ, lai nomainītu.