Saturs
- Kas liek jūsu Google Pixel 2 tālrunim neuzlādēt, lēni uzlādēt vai pārtraukt uzlādi?
- Iespējamie risinājumi un risinājumi, kā risināt uzlādes problēmas pakalpojumā Google Pixel 2
Google Pixel 2 un Pixel 2 XL ir vieni no jaunākajiem Android viedtālruņu tirgus dalībniekiem šogad. Šīs jaunās Google ierīces tiek uzskatītas par neticami un, iespējams, līdz šim ir labākie Android tālruņi. Bet tāpat kā citi viedtālruņi, arī šie jaunie tālruņi var ļauties dažāda veida problēmām, kas rodas citos Android tālruņos. Viens no visizplatītākajiem jautājumiem, kas sagaidāms, ir saistīts ar varu, it īpaši ar uzlādi. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kas, iespējams, var izraisīt Pixel 2 ierīces apstādināšanu vai atteikšanos no uzlādes un kas jādara kā līdzeklis.
Kas liek jūsu Google Pixel 2 tālrunim neuzlādēt, lēni uzlādēt vai pārtraukt uzlādi?
Ja viedtālrunis neuzlādēsies, tas ne vienmēr nozīmē, ka vainīgs ir akumulators. Lai gan tas var būt viens no apsveramajiem faktoriem, jūs nevarat vainot vainu tieši sliktā akumulatorā, it īpaši tādās jaunās ierīcēs kā Google Pixel 2. Bieži vien programmatūra ir vainīga. Kāpēc un kā programmatūra var novērst tālruņa uzlādi, ko lūdzāt? Atbilde ir vienkārša. Jūsu tālrunis ir ērts dators, kas darbojas kā sistēma. Viss jūsu ierīcē ir ieprogrammēts darbam ar katru aparatūras komponentu. Piemēram, kameras lietotne ir nepieciešama, lai tālruņa kameru izmantotu fotoattēlu uzņemšanai vai videoklipu ierakstīšanai. Šajā gadījumā kameras lietotne (programmatūra) ir programma, kas īpaši paredzēta darbam ar kameru (aparatūru). Ja kameras lietotnē kaut kas noiet greizi, visticamāk, tālruņa kamera nedarbosies, kā paredzēts, vai tas var būt otrādi. Tāda pati koncepcija tiek piemērota tālruņa uzlādes funkcijām. Jūsu tālrunī ir arī īpaša programma, kas atbild par uzlādi. Vienīgā atšķirība, kāda tam ir ar pārējām lietotnēm, ir tā, ka lietotāja darbība nebūs nepieciešama, lai tā darbotos. Programma tiek aktivizēta tik ilgi, kamēr tā konstatē, ka tālrunis ir savienots ar lādētāju un uzlādes pieslēgvietu. Tas ir tad, kad tā izlemj, vai atļaut jūsu ierīci uzlādēt vai nē. Ja kaut kas noiet greizi ar šo programmu, kas ir atbildīga par uzlādes funkciju veikšanu, tad ierīcē rodas lādēšanas problēmas, piemēram, lēna uzlāde, nepilnīga uzlāde vai vispār netiek uzlādēta. Tas pats var notikt, ja citas tālruņa lietotnes rīkojas nepareizi. Dažas lietotnes var ietekmēt noteiktas funkcijas, piemēram, uzlādi. Starp iespējamiem vainīgajiem, šķiet, bija arī kļūdains atjauninājums, tostarp galvenie Android sistēmas atjauninājumi. Un vissliktākais iespējamais iemesls ir aparatūras bojājumi, kas bieži notiek, kad tālrunis ir samircis vai nokritis, un pēc tam vairs netiek uzlādēts.
Ja vien vainīga nav bojāta aparatūra, jūs joprojām varat kaut ko darīt, mēģinot novērst problēmu savā galā un panākt, lai ierīce tiktu uzlādēta, kā paredzēts.
Iespējamie risinājumi un risinājumi, kā risināt uzlādes problēmas pakalpojumā Google Pixel 2
Ņemot vērā to, ka galvenais iemesls ir programmatūra, nevis ierīces fiziski vai šķidri bojājumi, jums ir lielākas iespējas salabot ierīci un atkal to uzlādēt. Šie risinājumi palīdzēs jums izolēt problēmu, noteikt sprūdu un visbeidzot novērst Pixel 2, kas netiek uzlādēts. Pēc katras metodes veikšanas noteikti pārbaudiet ierīci, lai uzzinātu, vai problēma jau ir novērsta. Ja nepieciešams, pārejiet pie nākamās piemērojamās metodes.
Pirmās lietas, kas jādara un jāpārbauda pirms problēmu novēršanas
- Pārbaudiet uzlādes aprīkojumu. Pārbaudiet un pārliecinieties, vai darbojas uzlādes kabelis, uzlādes adapteris, uzlādes ports un strāvas avots. Dažreiz galveno problēmu izraisa jebkura no izmantotajām uzlādes iekārtām. Lai to izslēgtu no iespējamiem cēloņiem, iepriekš pārbaudiet un pārliecinieties, vai viss darbojas. Varat mēģināt izmantot citu uzlādes kabeli, uzlādes adapteri, uzlādes portu vai strāvas avotu, kas ir saderīgs ar jūsu ierīci. Šāda rīcība palīdzēs jums noteikt, vai problēma ir izolēta kabelī, adapterī, portā vai strāvas avotā.
- Lādēšanas laikā nelietojiet tālruni. Cik vien iespējams, lādēšanas laikā izvairieties no tālruņa lietošanas. Izņemot drošības pasākumus, tas arī ļaus jūsu ierīcei uzlādēt ātrāk, jo nebūs pārtraukumu. Tālruņa lietošana uzlādes laikā ir viens no iemesliem, kāpēc ierīce tiek lādēta ļoti lēni vai to nevarēja pilnībā uzlādēt.
Pārbaudiet, vai visi uzlādes piederumi joprojām darbojas, taču jūsu Pixel 2 netiek uzlādēts, apsveriet iespēju izmēģināt šos nākamos risinājumus.
Pārstartējiet savu Google Pixel 2 (ja piemērojams)
Ja jūsu ierīcei joprojām ir maz enerģijas, mēģiniet restartēt tālruni. Šādi rīkojoties, tiks novērsta kļūdainas lietotnes vai programmatūras kļūmes iespējamība, kas novērš ierīces uzlādi.
- Ierīces izslēgšana un atkārtota ieslēgšana (automātiskā atiestatīšana) neietekmēs ierīces datus. Iesācējiem šeit ir norādīts, kā Google Pixel 2 tiek veikta atiestatīšana:
- Nospiediet un turiet Ieslēgšanas poga labajā malā.
- Pieskarieties opcijai Izslēgt.
- Vai arī varat vienkārši nospiest un turēt Ieslēgšanas poga apmēram 10 sekundes līdz tā atsāksies.
Kalibrējiet akumulatoru (ja piemērojams)
Mēģiniet kalibrēt tālruņa akumulatoru, ja vēl neesat to izdarījis, un, iespējams, to var izdarīt.
Akumulatora kalibrēšana var palīdzēt nodrošināt akumulatora darbību un to, ka jūsu ierīce parāda pareizu akumulatora uzlādes līmeni. Process ietver akumulatora iztukšošanu, tāpēc to vajadzētu veikt tikai reizēm. Ievērojiet, ka akumulatora darbības laiku var negatīvi ietekmēt pastāvīga akumulatora iztukšošana vai pilnīga izlāde. Ja vēlaties to uzņemt un to varat, rīkojieties šādi:
- Pilnībā iztukšojiet akumulatoru, izmantojot to, līdz tas izslēdzas.
- Ieslēdziet to vēlreiz un pēc tam ļaujiet tam pašam izslēgties.
- Kad tas ir izslēgts, pievienojiet to lādētājam un ļaujiet tam uzlādēt, līdz uzlādes indikators norāda, ka tas jau ir sasniedzis 100 procentus.
- Atvienojiet tālruni no lādētāja un pēc tam ieslēdziet to.
- Gadījumā, ja tālrunis nesaka, ka tas ir uzlādēts par 100 procentiem, pievienojiet to vēlreiz lādētājam un ļaujiet tam uzlādēt vēl nedaudz, līdz tas sasniedz 100 procentus.
- Ja akumulators ir pilnībā uzlādēts (100 procenti), atvienojiet lādētāju un restartējiet tālruni.
- Tagad izmantojiet tālruni vēlreiz, kā parasti, līdz tas pilnībā iztukšojas un pats izslēdzas.
- Pievienojiet to lādētājam un ļaujiet tam bez pārtraukumiem uzlādēt, līdz tas sasniedz 100 procentus.
- Ieslēdziet tālruni.
Akumulators tagad ir pilnībā kalibrēts. Mēģiniet savienot to ar lādētāju un pārbaudīt, vai tas jau tiek uzlādēts, kā paredzēts. Varat izmēģināt citu enerģijas avotu, piemēram, klēpjdatoru, automašīnas lādētāju vai strāvas banku.
Citas iespējas, kas jāapsver
- Problēmu novēršana lietotnēs. Papildus iepriekšējām metodēm ir arī citi risinājumi, kurus varat apsvērt izmēģināt, bet tikai tad, ja varat. Ja jūsu Google Pixel 2 joprojām ir maz enerģijas, tad vispirms varat mēģināt novērst programmas. Ja varat, mēģiniet aizvērt visas fonā darbojošās lietotnes. Jebkura no šīm lietotnēm var izraisīt vai traucēt ierīces uzlādi. Ja problēma sākas pēc jaunas lietotnes instalēšanas, iespējams, vainojama šī jaunā lietotne. Tālruņa lietošana drošajā režīmā var palīdzēt noteikt, vai pie vainas ir trešās puses lietotne. Ja iespējams, palaidiet savu Google Pixel 2 drošajā režīmā un pēc tam mēģiniet to uzlādēt drošajā režīmā.
- Galvenais atiestatīšana. Lai gan es neiesakos to darīt, ņemot vērā, ka jūsu ierīcei jau ir maz enerģijas, galvenā atiestatīšana vai rūpnīcas atiestatīšana ir arī vēl viena iespēja, kas jāņem vērā, risinot ar programmatūru saistītas problēmas mobilajās ierīcēs. Kā minēts iepriekš, bieži tālrunis netiek uzlādēts programmatūras problēmu dēļ, nevis slikta akumulatora uzlāde. Rūpnīcas datu atiestatīšana var būt jūsu pēdējais risinājums programmatūras problēmu risināšanā, jo tas pilnībā noslauka jūsu ierīci, tādējādi dodot tālrunim jaunu tīru sākumu.
Ja vēlaties pamēģināt un varat to izdarīt, veiciet tālāk norādītās darbības, lai apgūtu Google Pixel 2 atiestatīšanu.
- Nospiediet un turiet Ieslēgšanas poga līdz ierīce pilnībā izslēdzas.
- Nospiediet un turiet Skaļuma samazināšanas poga apmēram 3 sekundes.
- Pēc 3 sekundēm nospiediet Ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņš vienlaikus turot nospiestu Skaļuma samazināšanas poga vēl 3 sekundes, pēc tam atlaidiet abas pogas.
- Izmantojiet Poga Skaļuma samazināšana vai Augšup izcelt Atgūšana no dotajiem variantiem.
- Nospiediet Ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņš lai apstiprinātu izvēli.
- Kad Android logotips parādās ekrānā, turiet nospiestu Ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņš apmēram 2 sekundes.
- Turot Ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņš, ātri nospiediet Skaļuma palielināšanas poga.
- Iezīmējiet opciju Iznīcināt datus / atjaunot rūpniecības iestatījumus nospiežot Skaļuma poga tad nospiediet Ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņš lai apstiprinātu izvēli.
- Izmantojiet pogu Skaļums, lai atlasītu Jā - izdzēsiet visus lietotāja datus tad nospiediet Jauda apstiprināt.
Pagaidiet, līdz tālrunis tiks restartēts. Pēc atsāknēšanas mēģiniet uzlādēt ierīci un pārliecinieties, vai tā jau to spēj. Kad ierīce ir pilnībā uzlādēta, varat turpināt iestatīto ierīci.
- Visbeidzot, noteikti uzlādējiet ierīci pareizi. Cik vien iespējams, ierīcei izmantojiet tikai oriģinālo uzlādes aprīkojumu. Citi trešo pušu lādētāji vai uzlādes adapteri, iespējams, nav saderīgi ar jūsu Google Pixel 2, tāpēc tas neuzlādēsies, izmantojot šo aprīkojumu. Diemžēl Pixel 2 sērijā netiek atbalstīta bezvadu uzlāde, tāpēc to pašlaik nevar uzskatīt par vienu no jūsu uzlādes iespējām.
Ja neviena no šīm metodēm nespēj novērst problēmu un ka jūsu Google Pixel 2 joprojām netiek uzlādēta, mēģiniet sazināties ar ierīces mobilo sakaru operatoru, lai uzzinātu citas iespējas, vai arī eskalējiet problēmu uz Google atbalstu. Ja to pierāda kļūdainas programmatūras vai sistēmas kļūda, tas pareizi jānovērš citam atjauninājumam, kurā ir labojums.
Sazinieties ar mums
Mēs vienmēr esam atvērti jūsu problēmām, jautājumiem un ierosinājumiem, tāpēc sazinieties ar mums, aizpildot šo veidlapu. Šis ir mūsu piedāvātais bezmaksas pakalpojums, un mēs par to neiekasēsim ne santīma. Bet, lūdzu, ņemiet vērā, ka katru dienu mēs saņemam simtiem e-pasta ziņojumu, un mums nav iespējams atbildēt uz katru no tiem. Bet esiet droši, ka izlasījām katru saņemto ziņojumu. Tiem, kuriem mēs esam palīdzējuši, lūdzu, izplatiet vārdu, daloties ar saviem ierakstiem draugiem vai vienkārši iepatikoties mūsu Facebook un Google+ lapai vai sekojot mums Twitter.