Eero pret Google Nest labāko tīkla WiFi sistēmu 2020. gadā

Autors: Judy Howell
Radīšanas Datums: 4 Jūlijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 13 Maijs 2024
Anonim
Java 17 un Windows 11 atbrīvošana. Maksas Docker un Apple New MacBooks [MJC News #9]
Video: Java 17 un Windows 11 atbrīvošana. Maksas Docker un Apple New MacBooks [MJC News #9]

Saturs

Runājot par diapazonu, kā arī veiktspēju, pats par sevi saprotams, ka Google Nest Mesh WiFi sistēma ir labāka no abām. Google Nest WiFi lietotājiem ir arī tā priekšrocība, ka katrs Nest Wifi punkts vai satelīts darbojas kā viedais skaļrunis. Tātad izvēle ir diezgan vienkārša.

ProduktsZīmolsNosaukumsCena
eeroAmazon eero mesh WiFi sistēma - maršrutētājs visas mājas pārklājumam (3-pack)Pārbaudiet cenu Amazon
GoogleGoogle Nest WiFi Router 2 Pack (2. paaudze)Pārbaudiet cenu Amazon

* Ja jūs pērkat, izmantojot saites mūsu vietnē, mēs varam nopelnīt saistīto komisiju. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet mūsu konfidencialitātes politikas lapu.


Eero un Google Nest ir abi esošie tīkla WiFi sistēmu zīmoli, tāpēc nav pārsteigums, ka abi uzņēmumi tirgū atkal iet viens pret otru. Eero pieder globālam juggernaut Amazon, savukārt Google Nest ir daļa no uzņēmuma Google pirkuma pirms vairākiem gadiem. Gala produkts ir ārkārtīgi apmierinošs neatkarīgi no tā, kuru modeli izvēlaties, lai gan noteikti ir dažas atšķirības, kā tas ir gadījumā ar tīkla WiFi maršrutētājiem.

Kāpēc jums vajadzētu iegūt tīkla WiFi maršrutētāju?

Ja jūsu mājās bieži rodas WiFi atmirušās vietas, tīkla maršrutētājs un pavadošais (-ie) satelīts (-i) var ļoti palīdzēt mazināt šīs problēmas. Tas var arī piedāvāt uzlabotu ātrumu, kā arī vecāku kontroli mājas / biroja tīkla administratoram.

Ņemot vērā to, ka sistēmas šajā nozarē sāk uzņemt tempu, pats par sevi saprotams, ka daudz klientu ir saplēsti starp Eero un Google Nest.

Tātad, kuru jums vajadzētu izvēlēties? Ar ko katrs produkts atšķiras no otra? Mēs ieskatāmies.


Eero pret Google Nest labāko tīkla WiFi sistēmu

1. Amazon Eero Mesh WiFi

Amazon pabeidza Eero iegādi 2019. gada sākumā, lai gan lielas izmaiņas netika veiktas, jo uzņēmums turpināja attīstīt un laist tirgū produktus. Protams, tā klātbūtne Amazon tirgū ir arī daudz veicinājusi tās popularitāti. Tādi produkti kā Eero Pro tirgū joprojām paliek dārgi, lai gan uzņēmuma paziņojums par standarta Eero Mesh WiFi par gandrīz pusi cenas noteikti radīja milzīgu popularitāti tiem, kurus viegli darbināt WiFi tīkla sistēmām.

Pērciet to tūlīt: Amazon

2. Google Nest Mesh WiFi

Šī ir Google WiFi maršrutētāja attīstība, kas sākotnēji tika uzsākta 2016. gadā. Iekļaujot Nest komandas zināšanas šajā jaunajā tīkla maršrutētājā, Google ir pievienojis arī dažas savas unikālās funkcijas, padarot to par stabilu konkurentu tādiem produktiem kā Eero. Nest WiFi ir pieejams arī jaunā dizainā, pateicoties nesenai atsvaidzināšanai, lai gan ne viss atšķiras no iepriekšējās paaudzes modeļiem.


Tiem, kas vēlas veikt jaunināšanu no vecākas Google tīkla WiFi sistēmas, jāapzinās, ka jūsu iestatījumi un preferences netiek veikti jaunajā Google Nest maršrutētājā, kas nozīmē, ka klientiem būs jāsāk no jauna. Jaunajam Google Nest tīkla maršrutētājam ir arī cita lietotne, kuru mēs aplūkosim šajā rakstā.

Pērciet to tūlīt: Amazon

Eero vs Google Nest Mesh Wifi: galvenās atšķirības

Jau pašā sākumā ir svarīgi apspriest vienu no svarīgākajiem mūsdienu maršrutētāju aspektiem - drošību un privātumu. Gan Google Nest Wifi, gan Eero ir aprīkots ar gaismas formēšanu un divu joslu 2,4 GHz / 5 GHz atbalstu. Tomēr, lai gan Google Nest piedāvājums ir iebūvēts ar WPA3 drošības protokolu, Eero Mesh Wifi piedāvā tikai WPA2 drošību. Lai gan potenciālajiem lietotājiem tas, iespējams, neradīs lielas izmaiņas, tas noteikti ir vērts zināt.

Plaisa starp abiem kļūst ievērojami plašāka, ja aplūkojam iekšējo aparatūru. Lai sāktu, Google Nest Mesh Wifi ir aprīkots ar 1 GB RAM un 4 GB krātuvi. Salīdzinājumam: Eero komplektācijā ir 512 MB RAM un 4 GB krātuves.

Pateicoties Google pēdējai atsvaidzināšanai, Nest Mesh WiFi sistēma tagad darbojas arī kā viedais skaļrunis. Google norāda, ka tikai satelīti (Nest Wifi punkti) darbosies kā skaļrunis, savukārt maršrutētājam nav šīs funkcijas. Tas var efektīvi palīdzēt jums mest komandas, izmantojot Google asistentu, lai ātri pārbaudītu interneta ātrumu vai pat atskaņotu mūziku vairākās telpās. Faktiski Nest Mesh WiFi sistēma ne tikai paplašina bezvadu diapazonu jūsu mājās, bet arī paplašina Google asistenta pieejamību.

Ņemot vērā to, ka Eero ir pamata tīkla Wi-Fi maršrutētājs, tam nav viedo skaļruņu aprīkojuma, jo tajā nav mikrofona. Tomēr jūs varat iespējot Alexa atbalstu, savienojot pārī ar balsi iespējotu Alexa ierīci, piemēram, Echo vai Echo Dot.

Klienti uzskatīs, ka gan Eero Mesh, gan Google Nest WiFi iestatīšana ir salīdzinoši vienkārša, lai gan mēs šajā ziņā dodam priekšroku Eero vienkāršībai.

Lietotāji arī novēros ātrāku datu pārsūtīšanas ātrumu, izmantojot Google Nest Mesh WiFi, salīdzinot ar Eero piedāvājumu, galvenokārt pateicoties uzlabotajai aparatūrai zem pārsega. Lai gan vidusmēra lietotājam tam nevajadzētu būt lielai atšķirībai, tiem, kas vēlas pilnībā izmantot savu interneta ātrumu, visticamāk būs ērtāk izmantot Nest WiFi.

Eero vs Google Nest Mesh Wifi: diapazons

Pieņemsim, ka iemesls, kāpēc lielākā daļa cilvēku vēlas jaunināt uz tīkla WiFi maršrutētāju, ir diapazona uzlabošana, nevis tikai nedaudz. Pateicoties izcilajai aparatūrai, ko izmanto Google, Nest Mesh var piedāvāt pārklājumu vai diapazonu līdz 2200 kv pēdām atbilstoši uzņēmuma aplēsēm.

Tikmēr Amazon Eero tīkla WiFi maršrutētājs ar trīs vienību iestatījumu var aptvert tikai 1500 kv pēdas. Tā ir būtiska neveiksme tiem, kas vēlas aptvert visas savas mājas. Tomēr Eero ir piedāvājis dažus alternatīvus pasākumus, lai to kompensētu, kā mēs to apspriedīsim tālāk.

Google ir divkāršojis pieejamo antenu skaitu no divām līdz četrām. Tas padara to saderīgu ar 4 × 4 MIMO tīkliem. No aizmugures Amazon Eero Mesh WiFi sistēma aprobežojas ar standarta 2 × 2 MIMO savienojumu ar divām antenām. Tas, visticamāk, tika darīts, lai samazinātu izmaksas.

Eero vs Google Nest Mesh Wifi: savienojamība

Tas ir vēl viens svarīgs aspekts vairākiem klientiem, ņemot vērā to, ka ostu pieejamība maršrutētājā un tā satelītos nosaka to, ko drīkst un ko nevar izveidot savienojumu ar mājas tīklu. Piemēram, kaut kas līdzīgs spēļu konsolei var darboties labāk, ja tam ir īpašs vadu savienojums ar maršrutētāju vai satelītu. Tomēr tas nav iespējams ar Google Nest WiFi satelītiem, jo ​​tiem nav Ethernet portu. Tomēr Nest WiFi maršrutētājam (galvenajai ierīcei) ir divi Ethernet porti.

Eero šajā ziņā ir ievērojami priekšā, jo tas nodrošina divus Ethernet portus maršrutētājā, kā arī satelītus, sniedzot jums daudz iespēju izveidot vadu savienojumu ar televizoru vai spēļu konsoli. Tas faktiski nozīmē, ka klienti piekļūst sešām izmantojamām Ethernet pieslēgvietām, izmantojot Eero, savukārt Google Nest mesh WiFi sistēma piedāvā tikai divas ostas.

Eero vs Google Nest Mesh Wifi: citas funkcijas

Abu acs WiFi sistēmu iestatīšanas procesā galvenokārt ir mobilās lietotnes, kas jālejupielādē vai nu no Google Play veikala, vai no iTunes App Store. Google Nest Mesh WiFi lietotājiem ir jālejupielādē lietotne Google Home, kas jums palīdz jau no iestatīšanas procesa līdz beigām, pat ļaujot atrisināt visas problēmas, fiziski neiejaucoties maršrutētājā.

Protams, ir iebūvētas arī daudzas drošības funkcijas, tostarp vecāku kontrole un pielāgoti profili jūsu mājsaimniecības locekļiem. Ir arī vērts norādīt, ka Nest Mesh WiFi ir savietojams ar vecākām Google Wi-Fi sistēmām, lai gan iestatījumu pārsūtīšanas process no vecās Google Wi-Fi iestatīšanas pašlaik netiek atbalstīts.

To pašu var teikt par Eero lietotni, kuru var izmantot arī, lai kontrolētu uzņēmuma Eero Pro trīs joslu Mesh WiFi sistēmu. Lai pabeigtu procesu, jums vienkārši jāpievieno kabelis no modema uz primāro maršrutētāju un izpildiet lietotnes ekrānā redzamos norādījumus. Jūs varat nosaukt savus tīklus un lietotnē izveidot arī vecāku kontroli.

Eero vs Google Nest labākais tīkla WiFi spriedums

Tā kā mēs esam detalizēti izskatījuši atšķirības starp diviem Mesh WiFi maršrutētājiem, izvēle noteikti nav vieglāka. Tas galvenokārt notiek tāpēc, ka abi pieder dažādiem cenu segmentiem, lai gan Google Nest Mesh WiFi iespējas ir ievērojami labākas nekā Eero. Iesācējiem Google Nest piedāvājumā ir WPA3 drošība, savukārt Eero Mesh WiFi samierinās ar WPA2.

Ņemot vērā to, ka esam pārbaudījuši arī šo maršrutētāju piedāvājumu un klāstu, klienti var izvēlēties sev piemērotāko variantu. Piemēram, ja jums ir liela māja ar vairākiem stāviem, iespējams, labāk izvēlēties Google Nest Mesh sistēmu. No otras puses, ja vēlaties savienojumu tikai vienā stāvā un dažādās telpās, Eero šim mērķim kalpos ļoti labi.

Kā jau minējām iepriekš, abiem maršrutētājiem ir izcilas mobilās lietojumprogrammas, kas atvieglo iesācēju lietošanu. Neatkarīgi no tā, kuru variantu šeit izvēlaties, nav jāveic sarežģīts iestatīšanas process. Ir arī vērts apsvērt, ka, neskatoties uz to, ka piedāvājums ir lētāks. Lai nākotnē paplašinātu darbības rādiusu, jums atliek tikai iegūt atsevišķus satelītus apgabalā, kurā jums tas nepieciešams.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi par abiem maršrutētājiem? Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros.

  1. Vai es varu pievienot vairāk satelītu Eero un Google Nest Mesh Wifi?

    Jā, varat pievienot tik daudz satelītu, cik nepieciešams savam Google Nest WiFi vai Eero tīkla maršrutētājam. Vairumā gadījumu pietiekamam pārklājumam pietiek ar vienu bāzes bloku un diviem satelītiem.

  2. Vai es varu iestatīt Google Nest WiFi un Eero Mesh maršrutētājus bez kompetences?

    Ja jūs zināt, kur pieslēgt Ethernet portu no mājas modema un jaunās Mesh WiFi sistēmas, pārējais process ir tikpat vienkāršs kā lietotnes lejupielāde Android vai iPhone un sekošana ekrānā redzamajiem norādījumiem.

  3. Vai man ir jāiegādājas abonementi, lai turpinātu izmantot Google Nest Wifi vai Eero Mesh maršrutētājus?

    Atbilde ir nē. Google un Eero produkti ir domāti visai mājai, un nav pievienojumprogrammu. Tātad jūs to efektīvi izmantojat bez maksas visu mūžu. Tomēr Eero piedāvā abonementus papildu privātuma un drošības funkcijām, lai gan tas nav nepieciešams, lai maršrutētājs darbotos regulāri.

ProduktsZīmolsNosaukumsCena
eeroAmazon eero mesh WiFi sistēma - maršrutētājs visas mājas pārklājumam (3-pack)Pārbaudiet cenu Amazon
GoogleGoogle Nest WiFi Router 2 Pack (2. paaudze)Pārbaudiet cenu Amazon

* Ja jūs pērkat, izmantojot saites mūsu vietnē, mēs varam nopelnīt saistīto komisiju. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet mūsu konfidencialitātes politikas lapu.

Mēs saņemsim pārdošanas komisiju, ja jūs iegādājaties preces, izmantojot mūsu saites. Uzzināt vairāk.

Šodiena problēmu novēršana raktā ir apkatīta problēma ar Galaxy J7, ka neatklāj IM karti vienā no tā praugām. Ja jum ir Dual IM Galaxy J7, ka, šķiet, nevar atpazīt IM karti, šī ziņa varētu palīdzēt.Ma...

Šodiena ziņojum attieca uz vienu no izplatītākajām problēmām, ar ko akara daudzi viedtālruņu lietotāji - uzlāde problēma. Ja jū domājat, kā novērt Galaxy 10 5G, problēma netik uzlādēta, šai ziņai vaja...

Mēs Iesakām Jums