5 labākie Google tālruņi 2020. gadā

Autors: Tamara Smith
Radīšanas Datums: 24 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 14 Maijs 2024
Anonim
Новый русский  боевик 2021!! [ ВДОВЕЦЦ ] @ Русские боевики новинки 2021 смотреть онлайн
Video: Новый русский боевик 2021!! [ ВДОВЕЦЦ ] @ Русские боевики новинки 2021 смотреть онлайн

Saturs

Android, kā jūs visi zināt, ir operētājsistēma, kas pieder Google un kuru vada Google. Šīs atvērtās programmatūras izlaišana radīja plašu Android viedtālruņu armiju, un šī tendence līdz šim nav apstājusies. Ar katru gadu Android tālruņu skaits strauji palielinās, un, platformai esot atvērtai, lielākajai daļai ražotāju programmatūrai bija jāpievieno sava unikālā āda. Tas bija trāpījums vai garām publikai.

Tātad, ko fani varēja darīt, ja viņi vēlējās patiesi nepārblīvētu “vaniļas” Android viedtālruni? Nu, šodien atbilde ir Google tālruņi vai Pixel tālruņi. Uzņēmums sāka savu projektu ar HTC Nexus One, un līnija ir izaugusi par HTC šodien izveidoto Pixel 2. Google arī noslēdza līgumu ar savu tīro Android zīmolu ar citiem ražotājiem, piemēram, LG, Samsung utt.

Kamēr citi ražoja šos tālruņus, izmantotā programmatūra bija identiska Android vaniļas programmai un tajā nebija neviena bloatware vai jucekļa. Vai nezināt, kas tie ir? Šeit ir piecas mūsu labākās izvēles 2020. gadā.


ProduktsZīmolsNosaukumsCena
MotorolaMoto X (4. paaudze) - ar brīvroku Amazon AlexaPārbaudiet cenu Amazon
GoogleGoogle Pixel Phone - 5 collu displejsPārbaudiet cenu Amazon
GoogleGoogle Pixel 2Pārbaudiet cenu Amazon
HUAWEIHuawei Nexus 6P atbloķēts viedtālrunis, 32 GB sudrabs (ASV garantija)Pārbaudiet cenu Amazon
LGLG Nexus 5X LG-H791 32 GB rūpnīcā atbloķēts viedtālrunisPārbaudiet cenu Amazon

* Ja jūs pērkat, izmantojot saites mūsu vietnē, mēs varam nopelnīt saistīto komisiju. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet mūsu konfidencialitātes politikas lapu.


Pixel 2

HTC ražotais viedtālrunis kopš tā izlaišanas ir sniedzis diezgan daudz jaunumu. Tālrunis atsvaidzina pagājušā gada vidēji populāro Pixel. Klausuli no kastes piegādā ar operētājsistēmu Android 8.0 Oreo, un tas ir viens no nedaudzajiem tālruņiem, kuram šajā brīdī ir gods.

Runājot par funkcijām, tālrunis satur 5 collu 1080p AMOLED displeju, astoņkodolu Snapdragon 835 SoC, 4 GB RAM, 64/128 GB nepaplašināmu atmiņu, 12,2 megapikseļu aizmugurējo kameru, 8 megapikseļu priekšējo kameru , Android 8.0 un 2700 mAh akumulatoru. Tālrunis ir izturīgs pret ūdeni / putekļiem ar IP67 sertifikātu, kas ātri kļūst par priekšnoteikumu vadošo tālruņu vidū.

Tālruņu bez apmalēm vai bez rāmjiem laikmetā Pixel 2 nedaudz pievīla ar salīdzinoši lielajiem apakšējiem un augšējiem rāmjiem. Dizains ir diezgan satriecošs; tomēr divu toņu krāsas aizmugurē, piedāvājot izcilu izskatu. Pixel 2 tiek pārdots Kinda Blue, Just Black, Clearly White krāsu variantos. Klausuli var iegādāties, izmantojot Verizon vai Project Fi ASV, kā arī ar dažiem pārvadātājiem un mazumtirgotājiem ārzemēs.


Moto X4 (Android One)

Šo konkrēto viedtālruni var pielīdzināt pagātnes Nexus tālrunim, jo ​​tam ir tā pati vidēja līmeņa aparatūra ar dažām premium funkcijām. Vēl svarīgāk ir tas, ka tālrunis ir par saprātīgāku cenu, salīdzinot ar Pixel sēriju, kas padara šo pievilcīgu nozveju.

Svarīgāk ir tas, ka šis ir Android One piedāvājums, kas ir Google vērienīgs projekts, lai jaunattīstības valstīs pārdotu Android tālruņus ar vaniļu. Bet tas ir pirmais Android One tālrunis, kurš jebkad ir devies uz ASV, un tas padara to īpašu. Pirmkārt, Moto X4 noteikti ir lielisks sākums.

Aparatūras ziņā Moto X4 ir aprīkots ar to pašu 5,2 collu 1080p displeju, 12 megapikseļu divu kameru sistēmu aizmugurē, 16 megapikseļu priekšējo kameru, 3 GB RAM, 32 GB paplašināmo atmiņu, astoņkodolu Snapdragon 630 SoC, Android 7.1 Nougat (var atjaunināt līdz 8.0 Oreo) un 3000 mAh akumulators.

Tālrunis ir arī IP68 sertificēts kā ūdens un putekļu izturīgs. Tā kā tas ir oficiāls Google produkts, uzņēmums sola konsekventus programmatūras atjauninājumus divus gadus. Šis faktors vien padara šo daudzu klientu aizraujošu vidējas klases iespēju.

Pixel (1. gen.)

Tālrunis, ar kuru viss tika ieslēgts Google. Tas iezīmēja Google oficiālo Nexus sērijas beigas, jo uzņēmums to aizstāja ar augstākās klases viedtālruņu sēriju, koncentrējoties uz funkcijām un jauno aparatūru. Iegūtie Pixel un Pixel XL (abus ražoja HTC) spēja iepriecināt gan ekspertus, gan lietotājus.

Par laimi, šo konkrēto modeli var iegādāties par salīdzinoši lētākām izmaksām, pateicoties nākamās paaudzes modeļu ienākšanai ne pārāk sen.

Klausulē ir 5 collu 1080p AMOLED displejs, četrkodolu Snapdragon 821 SoC, 4 GB operatīvā atmiņa, 32/128 GB nepaplašināmā atmiņa, Android 7.0 Nougat (uzlabojams uz Oreo) un 2770 mAh akumulators. Tālrunī ir arī 12,3 megapikseļu aizmugurējā kamera un 8 megapikseļu priekšējā šāvēja.

Lai gan Pixel iegūšanai tagad varētu nebūt lielas jēgas, ja ierīci iegādājaties par saprātīgu cenu, tas neapšaubāmi ir vērts apskatīt. Jums ir noteikts vēl viens vai divi gadi, vismaz attiecībā uz programmatūras atjauninājumiem. Tā kā šis produkts tiek piegādāts tieši no Google, atjauninājumiem tiks piešķirta prioritāte.

Nexus 6P

Pārslēdzot pulksteni vēl vairāk, mēs ieskatāmies 2015. gada Nexus, Nexus 6P (šodien joprojām ir lielisks viedtālrunis). Šis tālrunis parādīja daudz solījumu, un to ražoja Huawei, padarot to par uzņēmuma vienīgo Nexus ierīci tās vēsturē.

Klausule ir diezgan labi aprīkota aparatūras ziņā, lepojoties ar 5,7 collu 2560 x 1440 izšķirtspējas AMOLED displeju, astoņkodolu Snapdragon 810 SoC, 3 GB RAM, 32/64/128 GB nepaplašināmu krātuvi, 12,3- megapikseļu aizmugurējā kamera, 8 megapikseļu priekšējā kamera, Android 6.0 Marshmallow un 3450 mAh akumulators. Ņemot vērā aparatūras veidu, ko tā iesaiņo, mēs uzskatām, ka Nexus 6P ir pienācīgs pirkums arī šodien.

Nexus 5X

Mazākais Nexus 6P brālis, LG ražoja Nexus 5X, tika izstrādāts pēc masveidā populārā Nexus 5. Klausulei ir diezgan līdzīgs dizains kā Nexus 6P, kaut arī ievērojami mazākā rāmī.

Klausuli pārdod karbona, kvarca un ledus krāsā, lai gan ir grūti pateikt, vai visi krāsu varianti tagad ir pārdošanā. Nexus 5X ir aprīkots ar 5 collu 1080p AMOLED displeju, 12,3 megapikseļu aizmugurējo kameru, 5 megapikseļu priekšējo kameru, 2 GB RAM, 16/32 GB iekšējo atmiņu, Android 6.0 Marshmallow un 2700 mAh akumulatoru.

Tālrunis satur Hexa-core Snapdragon 808 mikroshēmu komplektu. Kopumā Nexus 5X nav tik jaudīgs kā citi tālruņi, kurus esam minējuši šajā sarakstā, taču tas joprojām ir labs pirkums, ja vien tajā atrodat labu darījumu. Tā kā tam jau ir divas paaudzes, iespējams, tiešsaistē atradīsit pienācīgu darījumu.

ProduktsZīmolsNosaukumsCena
MotorolaMoto X (4. paaudze) - ar brīvroku Amazon AlexaPārbaudiet cenu Amazon
GoogleGoogle Pixel Phone - 5 collu displejsPārbaudiet cenu Amazon
GoogleGoogle Pixel 2Pārbaudiet cenu Amazon
HUAWEIHuawei Nexus 6P atbloķēts viedtālrunis, 32 GB sudrabs (ASV garantija)Pārbaudiet cenu Amazon
LGLG Nexus 5X LG-H791 32 GB rūpnīcā atbloķēts viedtālrunisPārbaudiet cenu Amazon

* Ja jūs pērkat, izmantojot saites mūsu vietnē, mēs varam nopelnīt saistīto komisiju. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet mūsu konfidencialitātes politikas lapu.

Spriedums

Kā redzat, šodien joprojām ir daži lieliski Google tālruņi. Ir vērts pieminēt arī Pixel 3 un Pixel 3 XL, taču tie drīzāk tika uzskatīti par Pixel 2 pakāpeniskiem jauninājumiem. Tas nozīmē, ka mēs ar nepacietību gaidīsim, ko Google darīs tālāk ar Pixel 4.

Klanu maija atjauninājum bija pēle pirmai nozīmīgai atjauninājum kopš 2016. gada oktobra. Tagad, kad ta ir šeit, ka tālāk? Šeit mē pārrunājam to, ko mē zinām par Builder Bae un daža lieta, ko mē vēlam...

urface Pro 4 ir tik daudz vairāk, kā tā ir “evolūcija jauninājum”. Izmantojot šo urface Pro 4 padomu un triku, varēiet arī atlēgt Window 2-in-1 intereantākā funkcija un jauninājumu.Lētākai urface Pro ...

Jaunas Ziņas