Apple vairs neparādās lietotnē App Store pieejamos pirkumus lietojumprogrammās iPhone un iPad vai Mac App Store. Lietojumprogrammu pirkumos līdz pat 99 ASV dolāriem un iknedēļas abonementiem, kas var maksāt par 25 ASV dolāriem mēnesī vai vairāk, pirkumi lietotnē ir vecāku galvenā problēma.
Vēl nesen Apple uzskaitīja lietojumprogrammu pirkumus App Store savā iPhone un iPad. Vecāki un attiecīgie spēlētāji var viegli ritināt uz leju un redzēt, kādi pirkumi lietotnē ir iekļauti spēlē vai lietotnē. Apple tagad parāda tikai nelielu ikonu, kas atrodas blakus pogai “Get”, kas norāda pirkumus lietotnē. Google joprojām apzīmē lietojumprogrammu pirkumu diapazonu, bet neuzrāda atsevišķus pirkumus.
Uz Apple līnijas ir lielas naudas summas. Pagājušajā gadā starp Ziemassvētku vakaru un Jaungada dienu Apple veica 890 miljonus ASV dolāru lietojumprogrammu pārdošanai un pirkumiem lietotnē.
24. oktobrī vai ap to Apple noņema lietotnes lapas sadaļu, kurā uzskaitīti pirkumi lietotnē. Līdz šim vecāks varēja atvērt lietotņu veikalu saraksta lapu un viegli redzēt visbiežāk veiktos pirkumus un to cenas. Tas var atklāt vienu atbloķēšanu, lai noņemtu reklāmas, vai arī tas varētu parādīt garu iespēju sarakstu, kas ļautu bērniem iztukšot jūsu bankas kontu virtuālajai valūtai.
Apple vairs neļauj viegli redzēt, kāda veida pirkumi lietotnē un kādas cenas ir daļa no lietotnes.
Tagad jūs nevarat redzēt nekādus datus par lietotnē veiktajiem pirkumiem spēlē vai lietotnē, vispirms neinstalējot spēli un tad spēlējot spēli, lai redzētu, kad jums tiek piedāvāts tērēt naudu. Dažās lietotnēs tas ir tūlītējs, citās var paiet 10 minūtes vai ilgāk, lai redzētu, cik daudz varat pavadīt spēlē.
Atceļot šo sarakstu, Apple padara vecākiem daudz grūtāk izlemt, vai karstā jaunā lietotne, ko viņu bērns vēlas spēlēt, ir laba iespēja.Daudzas lietojumprogrammas, piemēram, FIFA Mobile, šķiet, ir paredzētas tikai naudas kontu aizplūšanai no bankas, un to pārvērš par spēļu valūtu, kas nepieciešama, lai pārietu. Pieaugušo krāsošanas grāmatas notoriously nāk ar augstu cenu tagus līdz pat $ 24 mēnesī, $ 9,99 nedēļā vai $ 99 gadā. Tagad jūs neredzēsiet šo informāciju, kamēr neesat uzsākusi lietotni.
Kaut arī Apple dara lielu uzmanību par patērētāju privātumu un zīmoliem kā patērētāja sargsuns, uzņēmums bieži ir lēns rīkoties, ja runa ir par pārkāpumiem. TechCrunch ziņo, ka Apple nesen izvilka vairākas lietotnes no App Store, lai piespiestu patērētājus reģistrēties 3,99 ASV dolāru nedēļā, 4,99 ASV dolāru mēnesī vai 156 ASV dolāru gadā abonementiem QR kodu lasītājiem, PDF skeneriem un vairāk. Atsauksmes no patērētājiem norāda, ka viņi jutās triks, reģistrējoties abonementiem, kas automātiski atjaunojas.
TechCrunch sadala numurus, uzsverot, kāpēc Apple netiek mudināts parādīt visu informāciju par pirkumiem un abonementiem, kas tiek veikti lietotnē. Tālāk redzams, cik daudzas no šīm pārkāpējām lietotnēm, kas tika veiktas pirms Apple nolēma tās noņemt, un noņemiet spēju viegli redzēt lietotnes pirkumus un abonementus, pirms instalējat lietotni.
- Skenera lietotne - 14,3 miljonu ASV dolāru ieņēmumi gadā.
- Skenera PDF fails - $ 800,000 mēnesī
- QR koda lasītājs - 5,3 miljonu ASV dolāru ieņēmumi gadā
- Laika signāli - vairāk nekā 1 miljons dolāru ieņēmumi
Apple saglabā 30% no abonementa pirmā gada laikā un 15% otrajā gadā. Ar iepriekš uzskaitītajām lietotnēm Apple iegūst daudz naudas. Apple vēl nav ierobežojis tādas funkcijas izmantošanu, kas lēnām zūd aizvēršanas pogā. Tas ir paredzēts, lai triks lietotājus domāt, ka viņiem ir tikai iespēja sākt bezmaksas izmēģinājumu, kas automātiski atjauno kā apmaksātu tiesu vai nekavējoties pierakstās. Ja skatāties tālāk redzamā videoklipa augšējā kreisajā stūrī, jūs varat redzēt, ka tuvā iespēja izzūd.
Šis tumšais modelis ir labākais (nozagts no pilnekrāna reklāmām). (X) aizvēršanas poga tiek aktivizēta pēc dažām sekundēm, lai cilvēki neredz, ka viņiem ir veids, kā izkļūt no lapas. Skatieties abonēšanas lapas augšējo kreiso pusi: pic.twitter.com/DaRJPvdu5Q
- David Barnard (@drbarnard), 2018. gada 17. aprīlis
Daudzos gadījumos šie bezmaksas izmēģinājumi kļūst par maksas abonementiem dažu dienu laikā. Daži atjaunosies vairākas reizes, pirms klients redz kredītkartes izrakstu. Tas pat nenozīmē, cik grūti Apple to meklē, lai atceltu lietotnes abonementu. To nevar izdarīt no App Store, kur jūs sagaidāt.
Tā vietā jums jādodas uz iPhone vai iPad iestatījumiem. Pieskarieties savam Apple ID, pieskarieties iTunes & App Store, pieskarieties savam e-pastam, pieskarieties Skatīt Apple ID, Pieteikšanās, Pieskarieties abonementiem un pēc tam varat anulēt abonementu. Tas ir smieklīgi salocīts, un tas ir aizdomīgi grūts ziņojums, ka Apple slepeni tiekas ar izstrādātājiem, lai stumtu abonementus.
App Store lietojumprogrammu iegādei sadaļā Apple nodod lietotājus un vecākus atpakaļ, neskatoties uz to, ka vecākiem ir jāizmanto vissvarīgākais līdzeklis, kas bija jāiepazīstas ar lietotņu, kas tiek pieprasītas lietotņu pirkumos. Apple iesaka vecākiem ierobežot šo iespēju ar vecāku kontroli.
Jūs varat izmantot ekrāna laiku, lai ieviestu lietotņu ierobežojumus, un jūs pat varat to izmantot, lai apturētu pirkumus lietotnē. Šajā rokasgrāmatā tiks parādīts, kā iPhone un iPad izmantot ekrāna laiku, vai varat skatīt tālāk redzamo videoklipu.
Pašlaik nav daudz, ko varat darīt, lai saņemtu šo informāciju atpakaļ jūsu rokai. Apple atbalsts iesaka atstāt Apple atsauksmes par izmaiņām. Nav skaidrs, cik daudz labas būs.
Mēs atzinīgi vērtējam jūsu atsauksmes par App Store izmaiņām. Virzieties uz mūsu atsauksmes lapu un ļaujiet dzirdēt jūsu balsi: https://t.co/eTPVYVFyd8
- Apple atbalsts (@AppleSupport), 2018. gada 29. oktobris
30. oktobrī ir Apple notikums, un, lai gan šajā gadījumā mēs sagaidām daudzas lietas, mēs negaidām, ka Apple atjaunos lietotņu pirkumus vai padarīs to labāku.