Saturs
- Android tabletes pret Windows 10 planšetdatoriem: iekšēji
- Android tabletes pret Windows 10 planšetdatoriem: programmatūra
- Android tabletes pret Windows 10 planšetdatoriem: kuras nopirkt
Elektronikas ražotājs Apple apzināti izraisīja karu par datora nākotni, atklājot pirmo iPad. Šī ierīce atrada ērtu līdzsvaru starp to, kā padarīt lietas ērti lietojamas, un lietotājiem piešķirt ekrāna nekustamo īpašumu, kas nepieciešams, lai ērti saglabātu savu piezīmjdatoru galda atvilktnē mājās. Gan Google, gan Microsoft drīz pēc tam atzina planšetdatoru nozīmi.
Savukārt Microsoft jau agri palīdzēja izpētīt kategoriju, pirms atteicās no visiem centieniem. Google diezgan ātri reaģēja uz iPad draudiem, aparatūras ražotājiem atbrīvojot savu Android Honeycomb operētājsistēmu, lai izveidotu savas planšetes. Šķita, ka līdz tam Microsoft vispirms saprata kļūdu, ejot prom no planšetdatoru kategorijas. Uzņēmums mainīja kursu visās jomās, ieviešot savu personālo datoru virsmu un pārnesot Windows uz planšetdatoriem ar Windows 8 un Windows 8.1. Jaunajās Surface planšetdatoros un dažu citu uzņēmumu izgatavotās planšetdatoros darbojas operētājsistēma Windows 10 - Microsoft vienotā pieredze piezīmjdatoriem, galddatoriem, planšetdatoriem un viedtālruņiem.
Daži saka, ka Windows 10 planšetdatori un Android planšetdatori nav tik atšķirīgi, ka viņi dara tās pašas lietas. Tie cilvēki ir nepareizi; Google un Microsoft ar planšetdatoriem ir gājuši atšķirīgus ceļus, un kuram no tiem iegādājaties visu, kas saistīts ar to, kāda veida planšetdatoru jūs patiesībā vēlaties.
Android tabletes pret Windows 10 planšetdatoriem: iekšēji
Atšķirības starp Microsoft un Google pieeju ir acīmredzamas, pārbaudot ierīces, kas pieejamas veikalu plauktos. Baidoties, ka Apple dominē augstākās klases datora telpā, Microsoft nolēma izveidot savas augstākās klases planšetdatorus. Korporācija Microsoft un tās partneri vēlas panākt ierīču konverģenci, domājot, ka jums būs nepieciešama tikai viena ierīce visam, ko darāt.
Nexus 9 (pa kreisi) un Pixel C (pa labi)
Google izmanto atšķirīgu pieeju, izmantojot Android. Ir tūkstošiem dažādu Android planšetdatoru, no kuriem daudzi ir oficiāli un daži no tiem neoficiāli. Lietotājiem, kuri vienkārši vēlas skatīties filmas un lasīt grāmatas, ir mazas planšetdatori ar 7 collu displejiem. Android ekosistēmā ir dažas produktivitāti domājošas tabletes. Piemēram, jaunā Pixel C planšetdators ir orientēts uz produktivitāti. Recenzenti ir secinājuši, ka patiesībā Android kavē šo ierīci.
Iegūtās Android planšetdatora kvalitāti ierobežo tikai naudas summa, kuru esat gatavs tērēt. Android un aparatūras radītāja pastāvīgā vajadzība piedāvāt labākos procesorus planšetdatoros ir padarījusi Android par vietu, kur izmantot neapstrādātu enerģiju. Samsung Galaxy Tab S 8.4 collu procesors ar astoņiem dažādiem kodoliem, kas nozīmē, ka praktiski nav nekā, ko tas nevarētu izdarīt. Tam ir arī augstas izšķirtspējas 8.4 AMOLED displejs. Tā ir neticama ekrāna tehnoloģija ar ļoti dziļiem melniem un spilgtām krāsām. Samsung Galaxy Tab S 8.4 collu pārdod par 399 USD.
Samsung Galaxy Tab S2
Ātri atkārtojot dizainu, Android planšetdatoru ražotāji bieži veic riskantākas likmes nekā citi aparatūras ražotāji. Lenovo’s Yoga Tab 3 Pro ir 10,1 collu ekrāns un iebūvēts multivides projektors par 449 ASV dolāriem. Jābūt mobilam nesen to pārskatīja, nosaucot to par vēl labāko multivides planšetdatoru, kurā darbojas operētājsistēma Android.
Arī Android planšetdatori var būt ļoti, ļoti lēti. Lenovo Tab 2 A7 regulāri maksā tikai 89,99 USD. Tam ir četrkodolu procesors un 7 collu displejs. Android ierīcēm ir ļoti liela krāsa, izmērs, cena un savienojamība. Visi no tiem ir aprīkoti ar Wi-Fi. Daži no tiem ir pieejami T-Mobile, AT&T, Sprint un Verizon ar mobilo datu plānu vienmēr ieslēgtai savienojamībai.
Arī Windows planšetdatoriem ir zināms diapazons, taču dažādu aparatūras ražotāju piedāvājumu skaits vienkārši nevar pieskarties Android. Tā vietā, lai mēģinātu mēģināt, Windows 10 planšetdatori ir ļoti koncentrējušies uz mediju patēriņa un radīšanas precēšanu. Nav tā, it kā jūs nevarētu savienot ārēju tastatūru un peli ar Android planšetdatoru, tie bieži vien netiek veidoti, ņemot vērā šo pieredzi, kā tas ir Windows 10 planšetdatoros.
Paņemiet, piemēram, HP Pavilion X2 10,1 collu planšetdatoru. Tam ir 32 GB atmiņa un četrkodolu procesors. Tam ir arī tastatūras dokstacijas piederums, ko gandrīz neviens Android planšetdators arī nedara. Microsoft ir savs lietotņu veikals, ko sauc par Windows veikalu. Tas nav tik labi aprīkots kā Google Play veikals, kas būtu problēma, ja gandrīz katrā Windows 10 planšetdatorā nebūtu iespējas instalēt tādas programmas kā iTunes un citas no tīmekļa. Šī ierīce maksā 279 USD.
Augstas klases tirgus daļā ir Surface Pro 4 un Surface 3. Surface 3 ir tiešs iPad konkurents, ar Intel Atom procesoru programmu un lietotņu palaišanai blakus. Tam ir 10,8 collu displejs un pilna izmēra USB 3.0 ports, lai savienojumu ar printeriem un citiem piederumiem būtu ļoti, ļoti viegli. Bāzes modelim 499 USD nav mobilo datu savienojamības, taču dārgākai versijai - nav. Surface Pro 4 nevar izveidot savienojumu ar bezvadu operatora tīkliem, taču tam ir lielāks displejs un iekļauts digitalizators. Jābūt mobilam nesen publicēja arī Surface Pro 4 pārskatu.
3. virsma
Android planšetdatoriem ir labākās specifikācijas, ko varat atrast, un daudzas izklaides lietotnes, taču tās joprojām ir domātas kā pavadoņi citām ierīcēm. Microsoft ir derības, ka vēlaties kaut ko, kas var būt gan galvenais dators, gan planšetdators. Kurā spektra pusē jūs nokrītat, nosaka, kura operētājsistēma jums patiks vislabāk.
Android tabletes pret Windows 10 planšetdatoriem: programmatūra
Katras platformas aparatūras priekšrocības ir saistītas ar to programmatūras dizainu.
Windows 10
Windows 10 planšetdatoros, kas domāti gan darbam, gan rotaļām, tiek izmantoti vairāki aparatūras triki, kas mēģina panākt pareizo līdzsvaru starp mierīgu multivides patēriņu un darbu pie Word dokumentiem un PowerPoint prezentācijām. Iespējams, esat dzirdējuši, ka Windows 8 bilance ir nepareiza. Tas, no kā jūs to dzirdējāt, bija taisnība.
Windows 10 ievieš trikus, lai atvieglotu pāreju no piezīmjdatora nomaiņas uz iPad konkurentu. Tastatūras pievienošana vai noņemšana pārslēdz planšetdatora režīmu. Kad ir ieslēgts planšetdatora režīms, lietotnes aizņem visu ekrānu un ekrāna elementi kļūst lielāki. Pieskaroties pogai Sākt, tiek parādīta pilnekrāna izvēlne ar automātiski atjauninātām flīzēm. Kad planšetdatora režīms ir izslēgts, sākuma ekrāns kļūst par izvēlni Sākt, un lietotnes var izmantot ar peli un tastatūru. Atkal, Windows veikala lietotnes darbojas blakus.
Windows lietotāji vienlaikus var palaist divas lietotnes ekrānā planšetdatora režīmā, kas Android vēl nav ieviests. Atbalsts ir arī vairākiem lietotājiem. Korporācija Microsoft veic daudz, efektīvi atbalstot peles, tastatūras, pieskārienus un irbuli.
Android
Android ir tikai uz skārienekrānu orientēta operētājsistēma. Tomēr tas ir labi, jo tā lielākā daļa lietotāju vēlas mijiedarboties ar savām multivides planšetdatoriem. Viss ir tieši piemērots izmēram.
Daži Android aparatūras partneri ir veikuši izmaiņas operētājsistēmā, pievienojot tādas lietas kā spēja vienlaikus darbināt divas lietotnes. Tomēr tas nav universāli, kas ir mazliet žēl. Android ir vairāki lietotāju konti, lai jūs varētu segmentēt bērna spēles un lietotnes no savām, bez ilga iestatīšanas procesa. Jūs savāksit daudz lietotņu, jo Android veikalā ir tūkstošiem. Windows vēl nav panācis. Man arī jāpiemin, ka visas jūsu Android lietotnes un pirkumi no tālruņa tiek sinhronizēti bez problēmām. Tas ir arī Windows 10, taču diez vai kādam ir Windows Phone.
Jums varētu būt noderīgi domāt par Android kā par lielizmēra viedtālruni. Tas ir paredzēts uzdevumu izpildei pa vienam un ātrai pārslēgšanai starp šiem uzdevumiem. Lasīšana, skatīšanās un klausīšanās ir lieliskas aktivitātes Android planšetdatoriem. Izveide pašlaik ir vislabākā Windows 10 planšetdatoros.
Drošība ir problēma gan Windows 10, gan Android planšetdatoriem. Pēdējo gadu laikā lietotņu izstrādātāji ir vērsušies uz Google Play veikalu, lai piegādātu ļaunprātīgu programmatūru tādā pašā veidā, kā viņi gada laikā ir uzbrukuši Internet Explorer. Lielākā daļa planšetdatoru ražotāju savā ierīcē iekļauj programmatūru katras lietotnes lejupielādes skenēšanai, lai aizsargātu pret šādiem draudiem. Windows joprojām ir hakeru mērķis, taču šķiet, ka tas ir mazāk auglīgs. Microsoft bez maksas iekļauj savu Windows Defender drošības programmatūru Windows 10 ierīcēs.
Android tabletes pret Windows 10 planšetdatoriem: kuras nopirkt
Tas, vai jums vajadzētu iegādāties Android planšetdatoru vai Windows 10 planšetdatoru, ir atkarīgs no jūsu vajadzībām. Dažiem nav nepieciešama vai vēlas, lai viņi varētu pievienot peli savai ierīcei, lai iegūtu piezīmjdatoram līdzīgu pieredzi. Tam ir jēga, šie lietotāji ir pēc ierīces tīrības; viņu planšete ir bēgšana un nekas vairāk.
Tiem, kas vēlas samazināt savu ierīču klāstu un saglabāt visu vienkāršo, Windows 10 planšetdatori ir plāns, kas nepārliecinās. Tie piedāvā darbvirsmas funkcijas un pilna izmēra USB porti, kas vienkārši nav atrodami Android. Turklāt viņi lepojas ar peles atbalstu, kuru lielākā daļa pilnībā nenovērtē, kamēr viņi nemēģina rediģēt dokumentu, ik pēc pāris taustiņiem pieskaroties ekrānam. Nekļūdies; pagaidām jūs piešķirat lietotnei dažas lietotnes, kuras ir viegli atrodamas Android ierīcēs, taču tam ir paredzētas tīmekļa pārlūkprogrammas.
Tāpat kā piezīmju grāmatiņas pirms tām, padomājiet par to, ko vēlaties no planšetdatora, un pēc tam pieņemiet lēmumu.