13 labākais vidējā līmeņa tālrunis 2020. gadā

Autors: Roger Morrison
Radīšanas Datums: 22 Septembris 2021
Atjaunināšanas Datums: 11 Maijs 2024
Anonim
Šis tomāts ir labākais sarkanais tomāts siltumnīcā. Produktivitāte - 13 kilogrami no krūma 2020. gad
Video: Šis tomāts ir labākais sarkanais tomāts siltumnīcā. Produktivitāte - 13 kilogrami no krūma 2020. gad

Saturs

Viedtālruņu tirgus ir dažādojies vairākos segmentos, piedāvājot kaut ko ikvienam neatkarīgi no viņu budžeta. Starp tiem vidusmēra tālruņi, iespējams, ir vispopulārākie, un tas ir tāpēc, ka tie ir paredzēti lielai auditorijas daļai. Tāpēc ikvienam mobilo ierīču ražotājam arvien vairāk ir vidējā līmeņa mobilo sakaru tirgū, jo mēs redzam, ka ierīces, piemēram, Samsung, LG un pat Google, nesen sāka darboties.

ProduktsZīmolsNosaukumsCena
GoogleGoogle - Pixel 3aPārbaudiet cenu Amazon
LGLG V35 ThinQPārbaudiet cenu Amazon
MotorolaMotorola Moto G7 +Pārbaudiet cenu Amazon
SAMSUNGSamsung Galaxy A50Pārbaudiet cenu Amazon
HUAWEIHuawei P SmartPārbaudiet cenu Amazon
MotorolaMotorola Moto Z3 PlayPārbaudiet cenu Amazon
NokiaNokia 7.1Pārbaudiet cenu Amazon
SonySony Xperia 10 PlusPārbaudiet cenu Amazon
MotorolaMotorola Moto OnePārbaudiet cenu Amazon
XiaomiXiaomi Mi A2Pārbaudiet cenu Amazon
LGLG G7 FitPārbaudiet cenu Amazon
SAMSUNGSamsung Galaxy J8Pārbaudiet cenu Amazon
ASUSASUS ZenFone Max PlusPārbaudiet cenu Amazon

* Ja jūs pērkat, izmantojot saites mūsu vietnē, mēs varam nopelnīt saistīto komisiju. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet mūsu konfidencialitātes politikas lapu.



Paturot to prātā, vislabākā vidējā diapazona tālruņa izvēle var būt diezgan liels izaicinājums. Tāpēc mēs nolēmām sastādīt sarakstu ar dažiem labākajiem vidējā diapazona tālruņiem, kas šodien ir pieejami tirgū. Jūs, iespējams, jau zināt dažus no tiem, taču mēs noteikti esam iekļāvuši arī pāris pārsteigumus. Tāpēc apskatīsim.

13 labākais vidējā līmeņa tālrunis 2020. gadā

Moto G7 Plus

Šis ir nesens piedāvājums, kas padara to par ideālu izvēli tiem, kas vēlas iegūt jaunu piedāvājumu par lētu cenu. Moto G7 Plus komplektācijā ietilpst masīvs 6,2 collu displeja panelis, kura izšķirtspēja ir 2270 x 1080 pikseļi. Lai gan tas nav OLED vai AMOLED panelis, fakts, ka tālrunim ir IPS panelis, ir mierinājums. Apstrādes nodaļā Moto G7 Plus ir astoņkodolu Qualcomm Snapdragon 636 SoC, ko papildina Adreno 509 GPU. Tālrunim pēc noklusējuma ir 64 GB paplašināma krātuve un 4 GB RAM, un nav citu izvēles krātuves / RAM kombināciju.


Moto ir guvis milzīgus panākumus kameru nodaļā, un tas ir redzams ar G7 Plus divkameru kamerām. Tas sastāv no 16MP standarta sensora un 5MP dziļuma sensora lieliskām bokeh fotogrāfijām. Aizmugurē ir arī pirkstu nospiedumu skeneris, kas nedaudz pievīla, jo vairums ražotāju šodien izvēlas zem skārienekrāna pirkstu nospiedumu skenerus.

G7 Plus komplektācijā ietilpst 3000 mAh akumulators, kam ievērojami palīdz Moto nodrošinātais 27 W ātrās uzlādes aprīkojums. Programmatūras ziņā pēc noklusējuma jūs saņemat Android 9.0 Pie un minimālistisku lietotāja saskarni, kas sola ātrus atjauninājumus Android turpmākajām atkārtojumiem. Pārdevējs min, ka tas ir atbloķēts darbam tikai ar tādiem GSM tīkliem kā AT&T un T-Mobile, savukārt tas nav saderīgs ar CDMA tīkliem, piemēram, Verizon un Sprint.

Google Pixel 3a

Pixel 3a ir Google atbilde ražotājiem, piemēram, Samsung, Huawei utt., Kuri ir ieņēmuši vidēja līmeņa viedtālruņu tirgu. Ne tik sen palaistais Pixel 3a sola Android krājumus un ātrus atjauninājumus ar vidēja līmeņa aparatūru. Tajā ir 5,6 collu 2220 x 1080 OLED displejs, kas piedāvā lieliskus skata leņķus, saules redzamību, kā arī tādas funkcijas kā vienmēr ieslēgts displejs, neēdot pārāk daudz akumulatora. Tas darbojas ar astoņkodolu Snapdragon 670 procesoru, kas sola efektīvu un ātru veiktspēju. Tālrunī ir arī 64 GB atmiņa (nav paplašināma) un 4 GB RAM, bez citiem variantiem, no kuriem izvēlēties.


Šeit ir vientuļa 12,2MP aizmugurējā kamera, kas, iespējams, neizskatās daudzsološa, bet var uzņemt dažus skaistus kadrus. Priekšpusē ir 8MP viena kamera, kas ir pietiekama videozvaniem, kā arī pašportretiem. Šeit jūs varat saņemt arī pirkstu nospiedumu skeneri aizmugurējā panelī, kas ir bijis Pixel tālruņu standarts. Tālrunis atbalsta USB C, un tam ir 3000 mAh akumulators, kas var saņemt uzlādes palielinājumu, pateicoties ierīces komplektācijā iekļautajam 18 W lādētājam. Google adaptīvās akumulatora funkcija ļauj lietot tālruni 7 stundas ar tikai 15 minūšu uzlādes laiku. Paredzams, ka pēc noklusējuma tā darbojas ar operētājsistēmu Android 9.0, un, tā kā tas ir Pixel tālrunis, klienti var sagaidīt, ka pirmie turpmāk saņems Android un drošības atjauninājumus (līdz 3 gadiem). Pixel 3a ir pieejams skaidri baltās, melnās un purpursarkanās krāsās.

LG V35 ThinQ

Ja jūs domājat, ka tas ir tikai vēl viens vidēja līmeņa piedāvājums, jūs stipri kļūdītos. LG V35 ThinQ ir Dienvidkorejas ražotāja vadošā piedāvājuma augšdaļa, kas tika laista klajā 2018. gada vidū. Tomēr, tā kā tirgū parādās jaunāki piedāvājumi, šis tālrunis ir saņēmis ievērojamus cenu samazinājumus, padarot to par ideālu vidējas klases tālruni ikvienam. Pirmais, ko pamanīsit ar V35 ThinQ, ir fakts, ka tam ir krāšņs bezmalu dizains, kas sastāv no 6 collu 2880 x 1440 P-OLED displeja ar MIL-STD-810G atbilstību, kas padara to izturīgu pret kritieniem no noteiktā attālumā. Tas ir arī IP68 sertificēts pret ūdeni / putekļiem, tāpēc šeit jūs saņemat ļoti izturīgu tālruni.

V35 ThinQ darbojas ar Snapdragon 845 astoņkodolu mikroshēmojumu, ko papildina 6 GB operatīvā atmiņa un 64 GB paplašināmā atmiņa. Lai gan pēc noklusējuma tā darbojas ar operētājsistēmu Android 8.0 Oreo, uzņēmums jau ir uzsācis Android 9.0 Pie atjauninājuma ieviešanu, tāpēc šeit jūs esat ļoti labās rokās attiecībā uz atjauninājumiem. Tālrunim ir B&O Play sertifikāts, un tam ir iebūvēts DTS X Surround Sound, tāpēc diezgan daudz darba ir ieguldīts V35 ThinQ borta skaļruņos. Tālrunis ir atbloķēts darbam ar GSM operatoriem ASV. Pārdevējs piedāvā klausuli melnā un platīna pelēkā krāsā.

Samsung Galaxy A50

Šis ir Samsung jaunākais ierašanās vidējā diapazona tālruņu segmentā, un tas ir diezgan satriecošs. Iepakojot 6,4 collu 2340 x 1080 Super AMOLED displeju, Galaxy A50 šeit piedāvā labāko Samsung displeja tehnoloģiju. Super AMOLED displejs dod Samsung nepārprotamas priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem tirgū. Ierīces barošana ir uzņēmuma paša Exynos 9610 astoņkodolu mikroshēmojums, kas ierīces grafikas apstrādei izmanto MP3 GPU Mali-G72.

Kameras izkārtojums ir diezgan interesants, jo tas sastāv no trim sensoriem - 25MP, 8MP un 5MP, piedāvājot tādas iespējas kā plati, īpaši plati un dziļi. Lai gan tas ir diezgan iespaidīgs vidēja diapazona piedāvājumam, 25MP priekšējā kamera izdodas arī spīdēt. Lietotāji iegūst 4 GB operatīvās atmiņas un 64 GB iekšējās atmiņas, lai spēlētu, savukārt uz klāja ir arī microSD kartes slots. Tālrunī pēc noklusējuma darbojas operētājsistēma Android 9.0 Pie ar Samsung One UI pielāgoto pārklājumu. Paredzams, ka Galaxy A50 kopā ar jaunajiem Galaxy A sērijas viedtālruņiem saņems nākamo lielāko atjauninājumu, kad tie būs pieejami.

Samsung izmanto Galaxy A50 zem displeja pirkstu nospiedumu skeneri, kas, domājams, būs nākamā lielā lieta starp vidējā līmeņa tālruņiem. Akumulatoru nodaļā Galaxy A50 ir svētīts ar masīvu 4000 mAh vienību. Kā jūs varētu iedomāties, tam ir arī ātras uzlādes funkcijas, pateicoties 15W ātrajam lādētājam, kas tiek piegādāts kopā ar ierīci. Galaxy A50 var būt jūsu melnā, zilā vai baltā krāsā.

Huawei P Smart (2019)

Šis ir salīdzinoši jauns piedāvājums tirgū, jo tas tika palaists 2018. gada beigās. Atšķirība ir nepieciešama, jo Huawei iepriekš izlaida vēl vienu viedtālruni ar tādu pašu nosaukumu. Tātad, cik iespaidīgs ir 2019. gada izdevums P Smart? Nu, tas iesaiņo 6,21 collu 2340 x 1080 IPS LCD paneli ar ekrāna un ķermeņa attiecību 83,1%, kas, atklāti sakot, varēja būt labāks. Tajā darbojas astoņkodolu Kirin 710 procesors ar Mali-G51 MP4 GPU. P Smart iesaiņo 3 GB RAM un 32 GB paplašināmu krātuvi.

Kameras ziņā aizmugurē ir 13MP + 2MP divu kameru izkārtojums ar diezgan iespaidīgām AI funkcijām, kā arī dziļuma funkcijām (bokeh). Aizmugurē atradīsit arī pirkstu nospiedumu skeneri. Priekšpusē šeit ir mērena 8MP kamera, kurai vajadzētu būt ideālai pašbildēm un videozvaniem. 2019. gada P Smart komplektācijā ir 3400 mAh akumulators ar atbalstu 10 W ātrai uzlādēšanai (komplektā ietilpst lādētājs). Runājot par krāsu variantiem, P Smart tiek pārdots Aurora Blue, Midnight Black un Coral Red krāsās. Tālrunī darbojas operētājsistēma Android 9.0 Pie (EMUI 9), un paredzams, ka tas būs arī Android Q atjauninājumu sarakstā.

Moto Z3 Play

Lai gan šis tālrunis tika izlaists apmēram pirms gada, joprojām ir vērts to pārbaudīt, ņemot vērā aparatūru, ko tas iesaiņo. Sākot ar displeju, Moto Z3 Play ir skaists 6,01 collu 2160 x 1080 izšķirtspējas Super AMOLED displejs. Pārsteidzošākais ir fakts, ka Moto ir devies ar stikla aizmugurējo paneli, kas varētu padarīt to viegli pakļautu lūzumiem / drupām. Tomēr fakts, ka Moto izmanto Corning’s Gorilla Glass 3, klientiem sniedz zināmu atvieglojumu.

Tālruņa aizmugurē ir 12MP + 5MP kameras izkārtojums, un mazākais sensors piedāvā tālruņa dziļuma efektus. Priekšpusē tomēr ir mērenāks viens 8MP sensors. Izstādi šeit vada Qualcomm Snapdragon 636 astoņkodolu procesors kopā ar Adreno 509 GPU. Iekšējā atmiņa ir 64 GB (paplašināma) kopā ar 4 GB RAM, kas liek domāt, ka Moto gandrīz visas savas bāzes ir aptvēris ar Z3 Play.

Tālrunis izmanto sānos piestiprinātu pirkstu nospiedumu skeneri, kas ir daudz ērtāk nekā aizmugurē uzstādīti sensori. Tālrunis ir saderīgs arī ar Moto Mods, uzņēmuma papildaprīkojuma piederumiem, kas ekskluzīvi piemēroti tikai nedaudzām Moto ierīcēm. Tālrunis tika palaists ar operētājsistēmu Android 8.1 Oreo, taču kopš tā laika ir saņemts Android 9.0 Pie atjauninājums. Ierīces barošana ir 3000 mAh akumulators ar ātras uzlādes iespējām (15W). Viedtālrunis pašlaik ir pieejams vietnē Deep Indigo.

Nokia 7.1

Kopš tās atdzimšanas Nokia vēl nav izraisījusi diezgan lielu slampu Ziemeļamerikas tirgos. Tomēr uzņēmums ar zināmiem panākumiem ir izkrāpis tālruņus citos tirgos. Nokia 7.1 ir viens no tiem, un, pateicoties lieliskas aparatūras un mērenas cenu kombinācijai, šī ierīce noteikti ir vērts apsvērt. Tālrunim ir 5,84 collu 2280 x 1080 LCD panelis, kas ir nedaudz nepietiekams salīdzinājumā ar OLED paneļiem. Šeit atrodas arī populārais Snapdragon 636 astoņkodolu mikroshēmojums, kuru pavada Adreno 509 GPU.

Krātuves ziņā jūs saņemat 64 GB, lai spēlētu, un tos var paplašināt, izmantojot microSD karti. Ir arī 4 GB operatīvā atmiņa, kas atbilst lielākajai daļai mūsdienu vidējās klases braucēju. 7.1 ir 12MP + 5MP aizmugurējās kameras izkārtojums ar dziļuma fiksēšanas funkcijām un vienu 8MP kameras sensoru priekšpusē. Šajā ierīcē aizraujoši ir fakts, ka tas ir Android One piedāvājums, kas padara to par vienu no pirmajām ierīcēm, kas nākotnē saņems Android atjauninājumus kopā ar Google Pixel tālruņiem. Lai gan Nokia 7.1 tika palaists ar Android 8.1, Nokia ātri nosūtīja Android 9.0 Pie atjauninājumu. Tālrunis zem tā iesaiņo 3060 mAh akumulatoru, ko atbalsta uzņēmuma 18W uzlādes tehnoloģija. Tālrunis tiek pārdots tērauda un zilā krāsā.

Sony Xperia 10 Plus

Neskatoties uz to, ka Sony Xperia klāsts diezgan daudz nav spējis pārsteigt, tas nav atturējis Japānas ražotāju mēģināt uzlabot savu iepriekšējo sniegumu. Xperia 10 Plus tika izlaists šī gada sākumā, un tajā ir krāšņs 6,5 collu 2520 x 1080 IPS LCD panelis. To aizsargā Corning’s Gorilla Glass 5. Apstrādes jaudas ziņā šeit jūs saņemat astoņkodolu Snapdragon 636 kopā ar Adreno 509 GPU. Šeit ir iestatīta 12MP + 8MP aizmugurējā kamera ar mazāku sensoru, kas palīdz telefoto uzņemšanai. Priekšpuse ir aprīkota ar vienu 8MP sensoru.

Kā Sony ir darījis agrāk, Xperia 10 Plus komplektācijā ietilpst sānos uzstādīts pirkstu nospiedumu skeneris. Šeit jūs saņemat USB C uzlādi, kā arī 3000 mAh akumulatoru, ko atbalsta 18 W ātrās uzlādes tehnoloģija. Nav daudz krātuves variantu, no kuriem izvēlēties, ja uzņēmums piedāvā tikai ierīci ar 64 GB lielu krātuvi (paplašināmu) un 4 GB RAM. Tā kā tālrunis tika palaists šogad, nav pārsteigums, ka šeit Android 9.0 Pie darbojas pēc noklusējuma. Tomēr būs interesanti uzzināt, vai Sony būs pietiekami ātrs, lai nākotnē piedāvātu ierīces atjauninājumus. Pašlaik Xperia 10 Plus var iegādāties melnā krāsā.

Moto One

Mēs tikko runājām par Nokia Android One piedāvājumu un šeit ir Moto variants. Moto One nāk ar mērena izmēra 5,9 collu 1520 x 720 displeju, kas to nostāda neizdevīgākā stāvoklī salīdzinājumā ar lielāko daļu šodien pieejamo vidējā diapazona piedāvājumu. Arī Moto One dizains ir diezgan iespaidīgs, piedāvājot šaurus rāmjus sānos, lai gan Moto displeja apakšdaļā saglabā uzņēmuma logotipu. Varbūt to var attaisnot, jo Moto One tika palaists pagājušā gada beigās.

Moto One darbojas astoņkodolu Snapdragon 625 procesors ar Adreno 506 GPU. Jūs atradīsit arī 4 GB RAM un izvēles iespējas starp 32 vai 64 GB lielu krātuvi, ko var paplašināt ar microSD karti. Kameru nodaļā Moto ir nolēmis palikt pie populārā divu sensoru izkārtojuma, kas sastāv no 13MP sensora un 2MP piedāvājuma, un pēdējais darbojas kā dziļuma sensors. Moto One priekšpusē ir viena 8MP kamera, kurai ērti jāapstrādā pašbildes un videozvani. Šeit ir pienācīgs 3000 mAh sensors, ko atbalsta uzņēmuma 15 W ātrais lādētājs. Uzņēmums piedāvā tālruni baltā un melnā krāsā. Lai gan tālrunis tika paziņots ar Android 8.1, tas tagad ir piemērots Android 9.0 atjauninājumam.

Xiaomi Mi A2

Mi A2 Āzijā ir pazīstams arī kā Xiaomi Mi 6X, un tajā darbojas operētājsistēma Android One, padarot to par aizraujošu klausuli vidējā diapazona segmentā. Tam ir 5,99 collu 2160 x 1080 displejs ar salīdzinoši bieziem augšējiem un apakšējiem rāmjiem.Ir skaidrs, ka uzņēmums šeit nav veicis nekādus kompromisus aparatūras nodaļā, kā jūs varat pateikt no fantastiskā kameras izkārtojuma. Aizmugure sastāv no 20MP un 12MP sensora, bet priekšpusē ir 20MP sensors pašbildēm un video zvaniem. Šeit darbojas astoņkodolu Snapdragon 660 procesors kopā ar GPU Adreno 512. Tālrunī pēc noklusējuma ir 4 GB RAM un 64 GB krātuves, lai gan šeit nav microSD kartes slota krātuves paplašināšanai.

Mi A2 izmanto USB C portu, un autentifikācijai ir aizmugurē uzstādīts pirkstu nospiedumu skeneris. Šeit ir 3000 mAh akumulators, kas diezgan ātri var uzlādēt, pateicoties 18 W uzlādes saderībai (lādētājs iekļauts). Tālrunī darbojas operētājsistēma Android 8.1 Oreo, taču tajā ir atjaunināts operētājsistēma Android 9.0 Pie. Ņemot vērā to, ka šis ir Android One viedtālrunis, pats par sevi saprotams, ka programmatūra jums ir labi pārzināta. Pārdevējs piedāvā klausuli melnā krāsā. Šis ir rūpnīcā atbloķēts viedtālrunis, kas nozīmē, ka tas darbosies tikai ar tādiem GSM pārvadātājiem kā AT&T, T-Mobile, MetroPCS utt., Izņemot Verizon, Sprint un citus CDMA piedāvājumus.

LG G7 Fit

Pagājušā gada beigās izlaistais LG G7 Fit tirgū neradīja lielu troksni. Tomēr tas nemaina faktu, ka tas ir labs piedāvājums arī šodien. Tas nāk ar 6,1 collu 3120 x 1440 izšķirtspējas IPS LCD paneli. Displejs atbalsta tādas funkcijas kā HDR10, Dolby Vision, kā arī vienmēr ieslēgtu displeju. Tālrunis iegūst “Fit” monikeru no izturīgā formas faktora. Tas ir sertificēts ar MIL-STD-810G, kas padara to izturīgu pret kritieniem līdz 6 pēdām. LG ir arī iebūvējis ūdens / putekļu izturību G7 Fit, kas ir sertificēts IP68.

Kameru nodaļā LG visu vienkāršo, jo ir tikai viena 16MP aizmugurējā kamera, kuras priekšpusē ir pievienota 8MP kamera. Tālrunis darbojas ar Qualcomm mikroshēmu Snapdragon 821 ar GPU Adreno 530. Borta skaļruņi tiek uzlaboti, pateicoties DTS: X Surround Sound. G7 Fit ir aprīkots ar 64 GB iekšējo atmiņu (paplašināmu) un 4 GB RAM, kas mūsdienās ir kvalificējams kā piemērots jebkurai ierīcei. Klausulē ir mērena izmēra 3000 mAh akumulators. Uzņēmums piedāvā savu 18W ātro lādētāju kopā ar produktu, ļaujot G7 Fit ātri sulot.

LG turas pie aizmugurē piestiprināta pirkstu nospiedumu skenera, kas nav pārsteigums, jo uzņēmums nav pārāk daudz eksperimentējis ar šo īpašo funkciju. Tālrunī joprojām darbojas operētājsistēma Android 8.1 Oreo, un par Android 9.0 atjauninājumu nav neviena vārda. Šī ir atbloķēta tikai GSM ierīce, un tā nedarbosies Verizon vai Sprint tīklos ASV.

Samsung Galaxy J8

Viens no Samsung izcilākajiem 2018. gada vidējā diapazona piedāvājumiem Galaxy J8 ir zvaigžņu tālrunis arī šodien, galvenokārt pateicoties aparatūras iepakojumam zem tā. Šis krāšņais tālrunis ir aprīkots ar 6 collu 1480 x 720 izšķirtspējas Super AMOLED displeju. Tomēr korpuss ir izgatavots no plastmasas, kas var būt nedaudz pievilcīgs. Tomēr spilgtākā puse ir tā, ka tā ir diezgan viegla salīdzinājumā ar visiem metāla tālruņiem. Centrālā procesora nodaļā jūs saņemat astoņkodolu Snapdragon 450 procesoru kopā ar Adreno 506 GPU. Uzņēmums ir bijis laipns, piedāvājot arī 64 GB lielu krātuvi (paplašināmu) un 4 GB lielu RAM.

Kameras priekšpusē Galaxy J8 izmanto 16MP + 5MP sensoru kombināciju aizmugurē, lai efektīvi uzņemtu fotoattēlus ar bokeh. Priekšpusē ir pienācīga 16MP kamera, kas ļauj veikt platleņķa selfijus. Tālrunī ir aizmugurē uzstādīts pirkstu nospiedumu skeneris, kas saglabā priekšējo daļu tīru, lai arī bez rāmjiem. Šeit ir arī pienācīgs 3500 mAh akumulators, taču tas, iespējams, neatbalsta visus ātros lādētājus. Tālrunis tiek piedāvāts melnā un lavandas krāsā. Šis tālrunis ir atbloķēts darbam ar plašu GSM pārvadātāju loku.

ASUS ZenFone Max Plus

ASUS nav sveši vidēja līmeņa tālruņi, kā uzņēmums gadu gaitā ir nepārtraukti parādījis. Šis konkrētais piedāvājums koncentrējas uz vienu konkrētu aspektu, ko meklē lielākā daļa cilvēku, - akumulatora darbības laiku. Kā norāda nosaukums, ZenFone Max Plus ir ar akumulatoru smags viedtālrunis, un 4130 mAh vienība neliek vilties. Papildus 10 W ātras uzlādes atbalstam ZenFone Max Plus var uzlādēt arī citas ierīces, izmantojot reversās uzlādes funkciju. Tikai šī funkcija padara to par ļoti ērtu ierīci. Tātad, kā izskatās pārējā aparatūra?

Nu, ZenFone Max Plus komplektācijā ietilpst 5,7 collu 2160 x 1080 izšķirtspējas LCD panelis. Ierīces vadīšana ir Mediatek MT6750T astoņkodolu mikroshēmojums ar Mali-T860-MP2 GPU. Šeit ir arī 3 GB RAM un 32 GB paplašināma krātuve. Tā aizmugurē ir arī divas kameras, kas sastāv no 16MP un 8MP sensoriem. Priekšpusē ir viens 8MP sensors, kuram vajadzētu pienācīgi darboties piemērotos apstākļos. Aizmugurē atradīsit arī pirkstu nospiedumu skeneri, līdzīgi kā daži citi ASUS tālruņi, kurus esam redzējuši novēloti.

Kopš ZenFone Max Plus iznāca 2017. gada beigās, tā ne vienmēr ir jaunākā bloka ierīce. Tas nozīmē arī to, ka klientiem šajā ierīcē būs jāiztiek ar Android 7.0 Nougat.

ProduktsZīmolsNosaukumsCena
GoogleGoogle - Pixel 3aPārbaudiet cenu Amazon
LGLG V35 ThinQPārbaudiet cenu Amazon
MotorolaMotorola Moto G7 +Pārbaudiet cenu Amazon
SAMSUNGSamsung Galaxy A50Pārbaudiet cenu Amazon
HUAWEIHuawei P SmartPārbaudiet cenu Amazon
MotorolaMotorola Moto Z3 PlayPārbaudiet cenu Amazon
NokiaNokia 7.1Pārbaudiet cenu Amazon
SonySony Xperia 10 PlusPārbaudiet cenu Amazon
MotorolaMotorola Moto OnePārbaudiet cenu Amazon
XiaomiXiaomi Mi A2Pārbaudiet cenu Amazon
LGLG G7 FitPārbaudiet cenu Amazon
SAMSUNGSamsung Galaxy J8Pārbaudiet cenu Amazon
ASUSASUS ZenFone Max PlusPārbaudiet cenu Amazon

* Ja jūs pērkat, izmantojot saites mūsu vietnē, mēs varam nopelnīt saistīto komisiju. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, apmeklējiet mūsu konfidencialitātes politikas lapu.

Roku ierīce ir vien no labākajiem traumēšana atkaņotājiem, ka var atkaņot līdz pat 4K Ultra HD aturam par budžetam draudzīgu cenu. Jū varat baudīt Netflix, YouTube vai cita tiešaite traumēšana atura k...

Kopš amung Galaxy Note 5 (#Galaxy # Note5) tika izlait pagājušā gada augutā, ziņojumi par alauztiem pildpalvām pārpludināja internetu pēc tam, kad imtiem īpašnieku nepareizi ievietoja irbuli avā ierīc...

Padomju