Kāpēc valsts mēroga 5G vēl nav šeit

Autors: Robert Simon
Radīšanas Datums: 21 Jūnijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 16 Novembris 2024
Anonim
Гайдаровского форума-2022. Выступление Анатолия Чубайса
Video: Гайдаровского форума-2022. Выступление Анатолия Чубайса

Saturs

5G it kā ir daudz labāks par 4G, vai ne? Tieši to prasa tehniskā specifikācija, un reāllaika testēšanā 5G tehnoloģija ir daudz labāka nekā 4G un pat 4G LTE. Tāpēc visi lielākie pārvadātāji strādā pie 5G tīklu ieviešanas visā valstī.

Diemžēl šī ieviešana notiek samērā lēni. Pilsētas lēnām tiek apgaismotas ar 5G tehnoloģiju, un parasti - vismaz, sākot no šī raksta, visiem trim lielajiem pārvadātājiem vienlaikus nebūs vienāda 5G klātbūtne tajās pašās pilsētās. Tāpēc, ņemot vērā to, ka ieviešana ir lēna, arī jūsu iespējas iepirkties ar dažādiem pārvadātājiem ir ārkārtīgi ierobežotas.

Visi jautā, kāpēc ieviešana prasa ilgu laiku, un tam ir daudz labu iemeslu. Ja jūs esat nepacietīgs un domājat, kur atrodas 5G tehnoloģija, sekojiet tālāk sniegtajam, un mēs parādīsim, kāpēc tā prasa ilgu laiku.

5G tālruņi nav galvenie

Viena no galvenajām 5G ieviešanas problēmām ir tā, ka daudziem cilvēkiem vēl nav tālruņu ar 5G spēju. Ja kāds vēlas izmantot jaunās 5G bezvadu tehnoloģijas priekšrocības, viņam būs jāiegādājas jauns viedtālrunis. Tā kā pašreizējie nav spējīgi 5G. Lielākā daļa lielo ražotāju kopā ar jaunajiem tālruņiem izlaiž viedtālruņus ar 5G spēju.


Un tā ir smaga situācija, jo patērētājiem nav daudz ko nopirkt, iegādājoties viedtālruni ar 5G, jo ir pieejami ļoti nedaudzi 5G spējīgi tīkli. Papildus tam 5G viedtālruņi ir daudz dārgāki nekā viņu 4G LTE kolēģi.

Tas nozīmē arī to, ka 5G būs ievērojams ieguldījums pārvadātājiem, jo ​​patērētāji nedomās parakstīties uz 5G plāniem.

5G tīkli ir ierobežoti

Ir arī svarīgi atcerēties, ka 5G tīklu darbības diapazons ir ierobežots. Tie darbojas uz milimetru viļņiem, kas spēj apstrādāt daudz vairāk datu nekā 4G LTE - mēs runājam par augstas izšķirtspējas filmām, milzīgiem dokumentiem un failiem utt. Diemžēl datus, visticamāk, pārtrauks objekti, piemēram, kā koki un ēkas. Bet papildus tam diapazons ir ierobežots līdz mazāk nekā kvadrātjūdzei.

Tas nozīmē, ka telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem ir jāinstalē “5G šūnas” visās pilsētās. Tātad, kad visā valstī instalējat simtiem tūkstošu 5G šūnu, tas, protams, prasa daudz laika. Un tas nav tā, ka telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēji var veikt masveida ieviešanu - galu galā ir spēkā pilsētu rīkojumi un noteikumi, kas aptur šāda veida liela mēroga būvniecību / ieviešanu.


Telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem ir jāsadarbojas ar vietējām kopienām un pārvaldes birojiem, lai šīs šūnas nogādātu pilsētās visā pasaulē, un diemžēl tas nozīmē daudz birokrātijas.

sarkana lente

Viena no problēmām, ar kuru saskaras daudzi pārvadātāji, ir visas regulatīvo amatpersonu sarkanās lentes. Jā, tā ir taisnība - daudzas pilsētas visā ASV vienkārši nesadarbojas ar jauno tehnoloģiju ieviešanu. 5G bezvadu tehnoloģijai ir nepieciešamas daudzas jaunas iekārtas - antenas, torņi, elektroinstalācija un daudz ko citu. Diemžēl tā ir augšupejoša cīņa.

Pašvaldības nestrādā ar telekomunikāciju uzņēmumiem, lai vestu aprīkojumu pilsētās, vai arī to ieviestās procedūras nozīmē, ka apstiprināšana notiek ļoti lēni. Tāpēc dažādās pilsētās, kas iegūst 5G tīklu, var būt gadījuma raksturs un gadījuma raksturs.

Normatīvās lietas kopumā norit lēni, taču pastāv dažādas problēmas, piemēram, 5G aprīkojums tiek uzstādīts uz ielu apgaismojuma un komunālajiem stabiem.


Vēl lielāka problēma varētu būt sabiedrības bažas par 5G radioviļņiem. Ir apšaubīts, cik 5G radioviļņi mums ir droši, izstarojot attiecīgu radiācijas daudzumu.

Tas joprojām tiek pētīts un izpētīts. Tomēr bažas rada tas, ka 5G rada radiofrekvenču starojumu, kas var izraisīt vēzi vai izraisīt citas veselības problēmas, piemēram, izraisīt oksidatīvos bojājumus, traucēt šūnu metabolismu utt.

Tas nozīmē, ka daži zinātnieki saka, ka tas ir arguments par to, vai radiofrekvenču starojums ir jonizējošs vai nejonizējošs. Ja tiek noteikts, ka tas ir jonizējošs, tad jā, tas ir bīstami. Bet, ja mēs esam nosliece uz nejonizēšanu, mēs varētu būt skaidrībā.

Tas ir dārgs

Vēl viens lēnas ieviešanas iemesls - 5G ieviešana nav pieņemams uzdevums. Paredzams, ka telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēji šajā projektā būs ieguldījuši 275 miljardus dolāru, līdz apritēs 2025. gads. Telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem ir diezgan labi, taču diemžēl nav daudz patērētāju, kas uzreiz lec uz kuģa. Tātad pārvadātāji zaudē naudu par 5G infrastruktūru, jo tai ir jābūt vietā un labi pieejamai, pirms viņi sāk pelnīt naudu no tās.

Viņiem tas ir ilgtermiņa ieguldījums. Tātad, protams, ieviešana jebkurā gadījumā būs lēna.

Spriedums

Kā redzat, pārvadātāji visā valstī ir smagi strādājuši, ievedot 5G tīkla tehnoloģiju Amerikas Savienotajās Valstīs. Tomēr, kā jau tika apspriests, ir daži šķēršļi, kas kavē tā ieviešanu tik ātri, kā sākotnēji cerēts.

Labākai veid, kā novērt Diablo 3 kļūda kodu 395000, ir pārliecinātie, ka pēle ir pabeigui atjauninājumu lejupielādi un vai datoram ir lab interneta avienojum. Jum arī jāpārliecinā, vai izmantotā drošī...

Ir reize, kad programmaparatūra problēma var šķit problēma ar aparatūru, un vien no labākajiem piemēriem ir baža, ko ūtīji vien no mūu laītājiem. Pēc viņa teiktā, viņš nakti uzlādēja tālruni, jo ta pa...

Interesantas Publikācijas