Saturs
Daudzi Android īpašnieki, kuriem izdevās sabojāt tālruņa ekrānu, bieži vien zaudē pareizos soļus, lai to izdarītu. Šodienas īsā # GalaxyS8 rokasgrāmata palīdzēs. Diemžēl, tāpat kā turpmāk minētajā gadījumā, ekrāna bojājumi 99,9% gadījumu radīs neatgriezeniskus aparatūras bojājumus. Tur parasti ir jautājums un lieta, kuru daudzi cilvēki bieži atsakās pieņemt. Ideālā pasaulē tālrunis vienkārši jānogādā veikalā vai jāzvana ražotājam un jāiestata remonts. Patiesībā daudzi cilvēki izvairītos no tālruņa remonta, cik vien iespējams, jo galvenokārt viņi paļaujas uz to katru dienu. Ir arī citi apsvērumi, ar kuriem citiem lietotājiem būs jārisina, saskaroties bez viņu ierīcēm. Tātad, kas tieši jādara, ja pēc nejaušas nokrišanas vai pēc tam, kad esat to samircis, atrodat sabojātu tālruņa ekrānu? Nav pārsteigums, ka mūsu atbilde ir labot, taču ir arī daži gadījumi, kad daži aizsardzības līdzekļi var darboties īstermiņā. Šajā ziņojumā mēs iesakām izmēģināt šos pagaidu risinājumus, lai gan galu galā jums joprojām ir jānosūta tālrunis Samsung remontam vai nomaiņai.
Šodienas problēma: kā rīkoties, ja jūsu Galaxy S8 ekrāns ir saplaisājis, parādot līnijas, ir mainījis krāsu un nedarbosies
Sveiki. Es nesen nokritu ar savu Android s8 kabatā l. Man ir plaisa augšējā kreisajā malā uz izliektās malas. Man arī ir miruši pikseļi netālu no plaisas centra. Tomēr es uztraucos par to, ka no plaisas centra tieši pa labi iet 2 plānas līnijas. Viena līnija ir melna, bet viena - sudraba. Viss, kas atrodas zemāk par šīm līnijām, ir nedaudz spilgtāks nekā ekrāns virs līnijas un ekrāns zem līnijām, kas šķietami nejauši intensīvi krata uz augšu un uz leju (dažreiz gandrīz nemaz nesatricina, dažreiz ļoti krata). - Lačijs
Risinājums: Sveiks Lači. Skaidrs, ka jums ir bojāts displeja mezgls. Šim nolūkam nav īsti iespējams uzvilkt cukuru un, ja vēlaties neatgriezeniski salabot ekrānu, tas ir jāmaina.
Kad runa ir par risinājumiem, var būt dažas pamata lietas, kuras varat izmēģināt, taču tās neizlabos plaisu, kā arī nenoņems krāsas maiņu un līnijas, tāpēc galu galā jums joprojām ir jānosūta tālrunis. Šie līdzekļi var darboties vai nedarboties. jūsu gadījumā, bet, ja vēlaties viņiem izmēģināt, rīkojieties šādi.
Pārbaudiet, vai digitalizētājs joprojām darbojas
Ir gadījumi, kad digitalizētājs paliek neskarts, pat ja ekrānā ir slikta plaisa. Jūsu Galaxy ekrānā ir trīs galvenie komponenti - digitalizētājs, LCD / monitors un digitizer elastīgais kabelis. Digitalizētājs ir plāns caurspīdīga sensora slānis, kas uztver jūsu pieskārienus, lai operētājsistēma tos varētu interpretēt kā komandas. Dažreiz, pat ja monitors (komponents, kas attēlo attēlus) ir fiziski bojāts, digitalizētājs joprojām var darboties pareizi, ļaujot turpināt mijiedarboties ar tālruni. Kamēr digitalizētājs ir labs un tālrunis joprojām pareizi ielādē operētājsistēmu, jūs, iespējams, joprojām varēsit dublēt failus un turpināt izmantot tālruni, neskatoties uz dažiem ierobežojumiem. Lai uzzinātu, vai digitalizētājs joprojām darbojas, jums tikai jāpārbauda, vai lielākā daļa vai visas ekrāna virsmas atpazīst jūsu pieskārienus. Ja jūs to varat izdarīt, tad noteikti dublējiet failus uzreiz, lai nezaudētu tos, ja tālrunis pēkšņi nolemj pārtraukt pienācīgu darbību.
Ja digitalizētājs vairs nedarbojas vai šķiet, ka tikai daļa ekrāna atklāj jūsu pieskārienus, mēģiniet izpildīt pārējos mūsu ieteikumus.
Noņemiet perifērijas ierīces
Perifērijas ierīces šajā gadījumā ietver SIM kartes, atmiņas kartes un citas pievienotās ierīces. Ja jums ir kāds vai visi no tiem, apsveriet iespēju tos atvienot un redzēt, kas notiek. Daži bojāti ekrāni atkal varēja darboties labi, pēc tam noņemot nebūtiskas daļas, tāpēc noteikti veiciet šo vienkāršo problēmu novēršanas darbību. Ja jums nav pievienota SIM karte, SD karte vai kas cits, vienkārši izlaidiet šo ieteikumu.
Sāknēšana drošajā režīmā
Dažas lietotnes var novērst ekrāna normālu darbību. Lai to noskaidrotu, mēģiniet palaist S8 drošajā režīmā un redzēt, kas notiek. Atcerieties, ka drošais režīms bloķē tikai trešo pušu lietotnes. Ja ekrāns parasti darbojas tikai drošajā režīmā, pie tā ir jābūt vainīgai vienai no jūsu lietotnēm.
Lai S8 palaistu drošajā režīmā:
- Izslēdziet ierīci.
- Nospiediet un turiet ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu aiz modeļa nosaukuma ekrāna.
- Kad ekrānā parādās “SAMSUNG”, atlaidiet barošanas taustiņu.
- Tūlīt pēc barošanas taustiņa atlaišanas nospiediet un turiet skaļuma samazināšanas taustiņu.
- Turpiniet turēt skaļuma samazināšanas taustiņu, līdz ierīce pabeidz restartēšanu.
- Drošais režīms tiks parādīts ekrāna apakšējā kreisajā stūrī.
- Kad redzat drošo režīmu, atlaidiet skaļuma samazināšanas taustiņu.
- Ļaujiet S8 darboties šajā režīmā vairākas stundas un pārbaudiet problēmu.
Lai uzzinātu, kura lietotne rada problēmu, rīkojieties šādi:
- Boot drošajā režīmā.
- Pārbaudiet problēmu.
- Kad esat apstiprinājis, ka pie vainas ir trešās puses lietotne, varat sākt lietotņu atinstalēšanu atsevišķi. Mēs iesakām sākt ar pēdējiem pievienotajiem.
- Pēc lietotnes atinstalēšanas restartējiet tālruni normālā režīmā un pārbaudiet, vai nav problēmu.
- Ja jūsu S8 joprojām atsakās atkal ieslēgties, atkārtojiet 1. – 4. Darbību.
Sazinieties ar profesionāli
Nosūtiet tālruni remontam. Tas var šķist vienkārši, taču daudzi tālruņu lietotāji šai gudrībai netic. Lielākoties lietotāji mēdz atteikties pieņemt faktu, ka tālrunis ir jānosūta Samsung vai neatkarīgam servisa centram. Daudzos gadījumos finansiālais stāvoklis ir galvenais faktors, lai izvairītos no remonta. Lieta ir tāda, ka neviens no šiem apstākļiem faktiski nepalīdzēs labot ekrāna bojājumu problēmu. Jo ilgāk jūs noraidīsit remonta nepieciešamību, jo ilgāk nevarēsit izmantot tālruni.
Vēl viens labs apsvērums ir tas, ka visefektīvākais veids, kā atrisināt šo problēmu, ir ļaut to darīt jūsu labā kādam, kurš veic ekrāna vai tālruņa remontu. Fiziski bojātus ekrānus nevar novērst, veicot programmatūras procedūras. Nav burvju trika, ar kuru jūs varētu atsaukt ekrāna plaisu. Redzamās līnijas, visticamāk, liecina par fizisku monitora bojājumu. Jebkuru vai visu galveno ekrāna mezgla sastāvdaļu iekšējos bojājumus var novērst, tikai nomainot daļas.Ja vien jūs pats nevarat veikt nomaiņu, iesakām meklēt profesionālu palīdzību.
Jebkurš tālruņa bojājums automātiski anulē Samsung standarta garantiju, tāpēc jūs nevarat gaidīt, ka tālrunis tiks labots bez maksas. Tomēr mēs joprojām iesakām ļaut Samsung tehniķim nomainīt ekrānu, lai pēc iespējas samazinātu iespēju rasties vairāk problēmu. Nav nedzirdēts, ka trešo pušu tālruņu remonts dažkārt var izraisīt nopietnākas aparatūras problēmas. Diemžēl Samsung vairs nepieņems nevienu remonta pieprasījumu, ja tehnoloģija, kas nav Samsung, vispirms ir veikusi remontu jūsu tālrunī. Atcerieties, ka nav garantijas, ka jūsu tālruņa bojājumi ir tikai ekrānā. Elektroniskās ierīces nomešana vai fiziska trieciens nekad nav laba ideja, un tā var izraisīt citas aparatūras problēmas. Remonta laikā Samsung pārbauda visu sistēmu, lai pārbaudītu, vai ārpus ekrāna nav bojājumu, lai izvairītos no atkārtota remonta. Ja trešās puses tehniķis to nedarīs, visticamāk, pēc sākotnējā remonta jums būs problemātiska ierīce.
Nomainiet ekrānu pats
Jā, ļoti iespējams pats nomainīt bojāto ekrānu. Daudzi tālruņu lietotāji ar līdzīgiem gadījumiem kā jūs parasti domā arī tā. Lai gan ekrāna nomaiņa ir samērā vienkārša, tā nav paredzēta visiem. Daudzas reizes amatieri galu galā sabojā aparatūru vairāk nekā novērš sākotnējās nepatikšanas. Pieņemot lēmumu pats nomainīt ekrānu, jūs arī ļausiet Samsung labot ierīci, ja nevarēsit to atrisināt. Pašdarināts remonts nenozīmē arī bezmaksas remontu, jo, lai ekrāna remonts būtu veiksmīgs, jums būs jāpērk rīki un materiāli. Papildus tam tiešām nav garantijas, ka tālrunis pēc tam darbosies normāli. Ja jūs domājat, ka tomēr pats varat nomainīt ekrānu, mēģiniet tiešsaistē meklēt labus ceļvežus, kā to izdarīt. Pakalpojumā YouTube ir daudz videoklipu, kas jums parādīs, kā to izdarīt. Vienkārši veiciet remontu uz savu risku.