Saturs
Lielākā daļa Google Pixel 3 XL ierīču uzlādes problēmu ietekmē tikai kabeļu uzlādi, taču, kā norādīts zemāk vienā lietotāja informācijā, var rasties gan vadu (kabeļu uzlāde), gan bezvadu uzlāde. Uzziniet, kā rīkoties, saskaroties ar šādu problēmu.
Problēma: Google Pixel 3 XL kabelis un bezvadu uzlāde pārstāj darboties
Es tikko saņēmu savu Google Pixel 3 XL. vakar no rīta tas izdevās labi. komplektācijā iekļautie lādētāji (siena un bezvadu) darbojās lieliski. Es pamodos un sapratu, ka to neuzlādēju, tāpēc tas bija 7%.
Tāpēc es to ievietoju bezvadu lādētājā un redzēju, ka pilnīgas uzlādes iegūšana prasa 9 stundas. tāpēc atstāju to uzlādēt. vēlāk es pārbaudīju un redzēju, ka tā cena ir 57%, tāpēc es nedaudz vēlāk pārbaudīju, vai tas vairs netiek uzlādēts un vairs netiks ieslēgts.
Šajā brīdī nedz sienas, nedz bezvadu lādētājs tam nedarbosies, bet tie darbojas citām ierīcēm. Šis tālrunis ir pavisam jauns, un tas nekādā veidā nav nomests vai sabojāts. Arī tas nekad nav sasniedzis 0% akumulatoru, jo es to ievietoju lādētājā ar 7%.
Risinājums: Lai identificētu problēmas cēloni vai novērstu pašu problēmu, jums jāveic vairākas problēmu novēršanas darbības. Izpildiet mūsu tālāk sniegtos ieteikumus, lai uzzinātu, ko jūs varat darīt.
Piespiedu atsāknēšana
Pirmais problēmu novēršanas solis, kuru vēlaties veikt, ir nodrošināt sistēmas atsvaidzināšanu. Dažas kļūdas var īslaicīgi attīstīties, ja ierīci kādu laiku atstāj darboties. Tomēr lielākā daļa no tiem tiek novērsti, vienkārši restartējot sistēmu. Jūsu gadījumā varat mēģināt simulēt “akumulatora vilkšanas” sekas. To darot, atbrīvosies RAM un sistēma atkal darbosies svaigi. Lai piespiestu ierīci restartēt, varat nospiest ieslēgšanas / izslēgšanas pogu apmēram 10 sekundes. Pēc restartēšanas vēlreiz pārbaudiet problēmu.
Uzlādējiet caur datoru
Daži lietotāji varēja atkal sākt uzlādes funkciju pēc ierīces pievienošanas datoram. Pagaidām no Google nav loģiska skaidrojuma, kāpēc šis triks dažos gadījumos darbojās. Mēs domājam, ka tas varētu būt saistīts ar faktu, ka datora uzlāde nodrošina zemāku strāvas stiprumu salīdzinājumā ar parasto Google Pixel 3 lādētāju. Ja vēl neesat uzlādējis savu Pixel, noteikti pamēģiniet.
Uzlāde drošajā režīmā
Mēs nevaram pilnībā izslēgt iespēju, ka lietotne bloķē sistēmas uzlādi, tāpēc nākamais ir restartēt Pixel 3 XL drošajā režīmā. Drošais režīms ir atsevišķa programmatūras vide jūsu Android ierīcē, kas bloķē visas trešo pušu lietotnes. Parasti tehniķi to izmanto, lai pārbaudītu, vai nav lejupielādētas slikti lejupielādētas lietotnes, bet galalietotāji to var izmantot arī problēmu novēršanā. Ja jūs vēl to izmēģināt, veiciet tālāk norādītās darbības, kā restartēt tālruni drošajā režīmā:
- Nospiediet un turiet barošanas pogu.
- Ekrānā pieskarieties vienumam Izslēgts un turiet to.
- Pieskarieties OK.
- Kad ekrāna apakšdaļā redzat “Drošais režīms”, pagaidiet, vai problēma izzūd.
Atcerieties, ka drošais režīms bloķē trešo pušu vai lejupielādētas lietotnes. Ja problēma pazūd drošajā režīmā, varat derēt, ka vainīga ir kāda no lietotnēm. Lai identificētu, kuras no lejupielādētajām lietotnēm rada problēmu:
- Lai izietu no drošā režīma, restartējiet ierīci.
- Pa vienam atinstalējiet nesen lejupielādētās lietotnes. Pēc katras noņemšanas restartējiet ierīci. Pārbaudiet, vai šīs lietotnes noņemšana ir atrisinājusi problēmu.
- Kad esat noņēmis lietotni, kas rada problēmu, varat pārinstalēt citas noņemtās lietotnes.
Instalējiet Android OS atjauninājumus (sistēmas atjauninājumus)
Android attīstās, tāpēc laiku pa laikam var rasties jaunas kļūdas un problēmas. Lai samazinātu kļūdu iespējamību, vēlaties pārliecināties, vai programmatūra darbojas ar jaunāko Android versiju. Noteikti iestatiet savu Pixel 3 XL automātiski instalēt atjauninājumus, lai neko nepalaistu garām.
Atiestatīt lietotņu preferences
Lai veiktu savus uzdevumus, dažām lietotnēm un pakalpojumiem ir nepieciešamas citas noklusējuma vai sistēmas lietotnes. Tas pats attiecas uz uzlādi. Var būt dažas sistēmas izmaiņas, kuru dēļ atspējotas nepieciešamās tālruņa uzlādes funkcijas lietotnes tiek noklusētas. Lai pārliecinātos, vai ir ieslēgtas visas noklusējuma lietotnes, veiciet tālāk norādītās darbības.
- Atveriet sadaļu Iestatījumi.
- Lietotnes un paziņojumi
- Pieskarieties vienumam Skatīt visas lietotnes. Ja Skatīt visas lietotnes nav pieejama, pieskarieties vienumam Lietotņu informācija.
- Labā sāna stūra augšdaļā pieskarieties trīs vertikāliem punktiem.
- Pieskarieties Reset app preferences.
- Apstipriniet, pieskaroties RESET APPS.
Rūpnīcas režīma iestatīšana
Tas ir radikāls problēmu novēršanas solis, bet tas var būt arī efektīvs veids, kā palīdzēt novērst problēmu. Ja cēlonis ir saistīts ar programmatūru, var notikt tālruņa notīrīšana, izmantojot rūpnīcas atiestatīšanu.
Lai atiestatītu Google Pixel 3 XL rūpnīcā:
- Izveidojiet savu personas datu dublējumu.
- Izslēdziet savu Google Pixel 3 XL.
- Nospiediet un turiet pogas Power + Volume Down, līdz tiek parādīts sāknēšanas ielādētāja režīms (Android attēls ar Start virs tā), pēc tam atlaidiet.
- Atlasiet atkopšanas režīmu. Varat izmantot skaļuma pogas, lai pārlūkotu pieejamās opcijas, un barošanas pogu, lai atlasītu. Ierīce īslaicīgi mirgos Google sākuma ekrānā un pēc tam tiks restartēta atkopšanas režīmā.
- Ja uz ekrāna ir uzlauzts bojāta Android attēls ar “Nav komandas”, nospiediet un turiet barošanas pogu. Vienreiz nospiediet skaļuma palielināšanas pogu. Pēc tam atlaidiet barošanas pogu.
- Android atkopšanas ekrānā atlasiet Wipe data / factory reset.
- Atlasiet Jā. Pagaidiet vairākas minūtes, līdz tiek pabeigts rūpnīcas datu atiestatīšanas process.
- Atlasiet Pārstartēt sistēmu tūlīt. Atstājiet vairākas minūtes, līdz tiek pabeigti rūpnīcas datu atiestatīšanas un atsāknēšanas procesi.
- Vēlreiz iestatiet tālruni.
Saņemiet profesionālu palīdzību
Ja problēma paliek pēc tālruņa noslaukšanas, visticamāk, tā nav jūsu spēja novērst. Visticamākais cēlonis ir aparatūras kļūme. Lai darbotos, lādēšanas funkcijai nepieciešama gan programmatūra, gan aparatūra. Kā galalietotājam ir tikai tik daudz, ka varat to izdarīt. Sazinieties ar Google vai veikalu, no kura saņēmāt tālruni, lai jūs varētu to salabot vai nomainīt. Pārbaudiet garantijas detaļas, lai uzzinātu, kāds ir jūsu segums.