Saturs
- 1. problēma: Ko darīt, ja Google Pixel 2 ekrāns paliek melns un neieslēdzas
- 2. problēma: kā atgūt fotoattēlus no mitra Google Pixel 2
Joprojām ir diezgan daudz # GooglePixel2 lietotāju, kuri domā, kā rīkoties, kad tālruņa ekrāns kļūst melns un nereaģē. Šodienas rakstā ir sniegtas šī scenārija problēmu novēršanas darbības un risinājumi.
1. problēma: Ko darīt, ja Google Pixel 2 ekrāns paliek melns un neieslēdzas
Es esmu tik neapmierināts ar savu 2. pikseļu. Dažreiz, kad to izslēdzu, lai to uzlādētu, tas uz brīdi atkal nedarbosies. mans vīrs kaut ko izdarīja ar divām sānos esošajām pogām un atkal to iedarbināja, tāpēc tā vietā, lai to izslēgtu, es laiku pa laikam to restartēšu.
Nu šorīt man tas bija jāpārstartē, tāpēc es nospiedu restartēšanas pogu, un tā nekad neatgriezās. Tas ir traki! Es samaksāju par šo tālruni vairāk nekā 400 ASV dolāru, un man tas vēl nav bijis pat gadu. Nav tā, ka man būtu papildu nauda, lai varētu iet ārā un nopirkt jaunu tālruni. es saglabāju un saglabāju tikai tāpēc, lai iegūtu šo. Es teiktu, ka piezvaniet man, bet jūs nevarat, bet, lūdzu, lūdzu, atgriezieties kādam e-pastam Tas ir traki, un es atradīšu kādu, kurš atrodas augstāk google, lai izietu caur jums, cilvēki nopelna pietiekami daudz naudas no mums. Jums vajadzētu būt iespējai kaut ko darīt ar manu tālruni. Paldies par veltīto laiku, un es ceru dzirdēt atbildi no kāda ASAP.
Risinājums: Ir vairāki iespējamie iemesli, kāpēc jūsu Pixel ierīce vairs neieslēdzas. Daži no šiem cēloņiem ir novēršami jūsu galā, bet citi ir jālabo. Apskatīsim katru no šiem iespējamiem iemesliem un lietas, ko jūs varat darīt ar viņiem.
Veiciet piespiedu atsāknēšanu
Pirms risināt iespējamos problēmas cēloņus, mēģiniet pārliecināties, vai pēc piespiedu restartēšanas varēsit dublēt tālruni. Tas parasti ir efektīvs situācijās, kad operētājsistēma ir sasalusi, vai ja ierīce ir ieslēgta, bet nereaģē.
Lai piespiestu restartēt Pixel 2:
- Nospiediet un turiet barošanas pogu vismaz 30 sekundes vai līdz parādās Google logotips.
- Kad parādās Google logotips, atlaidiet pogu.
Uzlādes kabelis un / vai adapteris ir bojāts
Tas ir viens no izplatītākajiem iemesliem, kāpēc viedtālrunis var netikt ieslēgts pat tad, ja tas tiek uzlādēts. Ja jums ir cits oficiāla uzlādes kabeļa un adaptera komplekts, mēģiniet uzlādēt savu Pixel, izmantojot tos, un uzziniet, kas notiek.
Uzlādes ports nav funkcionāls
Vēl viens izplatīts tādas problēmas cēlonis kā jūs, ir slikts uzlādes ports. Neuzmanīgi lietotāji dažreiz bojā ostas metāla savienotājus, izmantojot nepareizu uzlādes kabeli vai bezjēdzīgi pārvietojot kabeli no vienas puses uz otru, kamēr tas ir pievienots. Ja iespējams, izmantojiet palielinošo rīku, lai pārbaudītu portu, lai pārliecinātos, vai tajā nav acīmredzamu fizisku bojājumu, piemēram, saliekta tapa.
Dažreiz ostā var uzkrāties netīrumi vai kabatas savārstījums, kas pēc tam var traucēt uzlādes kabeli. Ja pārbaudot portu, tas ir netīrs, mēģiniet to iztīrīt, izmantojot saspiesta gaisa balonu. Nelieciet neko pie pieslēgvietas, lai nesabojātu metāla savienotājus.
Salauzta ekrāna montāža
Ja jūsu Pixel 2 nav pilnībā miris un joprojām ir pazīmes, ka tas deg, piemēram, LED gaisma, skaņas vai vibrācijas, visticamāk, problēma ir ekrāns. Daudzi lietotāji mēdz kļūdaini identificēt problēmu ar sliktu ekrānu saistībā ar problēmu bez enerģijas.Ja tālrunis laiku pa laikam izdod skaņas, vibrē vai mirgo gaismas diode, problēma var būt tikai ekrānā. Tas parasti notiek pēc tālruņa nomešanas vai pakļaušanas ūdenim. Ja tālruņa ekrāns paliek melns, bet, lai arī tas nav pilnībā miris, jums vajadzētu izlaist citu problēmu novēršanu un nosūtīt to Google remontam.
Trešās puses lietotne
Lai gan reti, mēs nevaram pilnībā novērst iespēju, ka trešās puses lietotne, startējot, var traucēt Android darbību. Lai noskaidrotu, vai tas tā ir, vēlaties restartēt tālruni drošajā režīmā. Lūk, kā:
- Nospiediet barošanas pogu, līdz parādās Google logotips.
- Kad redzat animācijas ierosmi, nospiediet un turiet ierīces skaļuma samazināšanas pogu.
- Turot nospiestu skaļuma pogu, līdz ekrāna apakšdaļā parādās etiķete Drošais režīms.
Visas trešo pušu lietotnes drošajā režīmā ir īslaicīgi atspējotas. Tātad, ja jūs varat veiksmīgi palaist tālruni drošajā režīmā, tas nozīmē, ka problēma ir kāda no jūsu lejupielādētajām lietotnēm. Lai identificētu, kuras no jūsu lietotnēm rada problēmas, tālrunis jāstartē drošajā režīmā un veiciet šīs darbības:
- Boot drošajā režīmā.
- Pārbaudiet problēmu.
- Kad esat apstiprinājis, ka pie vainas ir trešās puses lietotne, varat sākt lietotņu atinstalēšanu atsevišķi. Mēs iesakām sākt ar pēdējiem pievienotajiem.
- Pēc vienas lietotnes atinstalēšanas restartējiet tālruni normālā režīmā un pārbaudiet problēmu.
- Ja jūsu ierīce joprojām ir problemātiska, atkārtojiet 1. – 4. Darbību, līdz noskaidrojat vainīgo.
Uzlādējiet Pixel 2, izmantojot datoru
Ja jums ir pieejams dators, varat to izmantot ierīces problēmu novēršanai. Ja dators spēj atpazīt un sazināties ar jūsu Google Pixel 2 XL, tas nozīmē, ka tālrunis joprojām ir dzīvs un, iespējams, vienkārši iestrēdzis melnajā ekrānā. Lūk, kā tas tiek darīts:
- Atvienojiet kabeli no strāvas adaptera.
- Pārbaudiet un pārliecinieties, vai dators ir ieslēgts un pievienots strāvas avotam.
- Pievienojiet savu Google Pixel 2 XL datora USB portam, izmantojot komplektācijā iekļauto USB kabeli.
- Pagaidiet apmēram 15 minūtes.
- Pēc pagājušā laika atvienojiet un pēc tam no jauna pievienojiet kabeli no tālruņa. Dariet to 10 sekunžu laikā.
- Ja 1 minūtes laikā redzat akumulatora ikonu, tas nozīmē, ka tālrunis ir izslēgts un tiek uzlādēts.
- Ja redzat sarkanu gaismu, tas nozīmē, ka akumulators ir pilnībā iztukšots vai izlādējies.
- Ja redzat mirgojošu sarkanu gaismu, tas nozīmē, ka jūsu ierīcei nav pietiekami daudz enerģijas, lai to ieslēgtu.
- Ļaujiet tālrunim uzlādēt vismaz 30 minūtes.
- Pēc 30 minūšu uzlādes dažas sekundes turiet nospiestu barošanas pogu un pēc tam ekrānā pieskarieties Restartēt.
Android var būt bojāts
Android var kļūt korumpēts dažu iemeslu dēļ. Mums nav visas jūsu tālruņa vēstures, tāpēc mēs nevaram precīzi noteikt, kāds tieši ir jūsu problēmas iemesls. Lai uzzinātu, vai operētājsistēmā ir radusies kļūda un tā netiks palaista, mēģiniet to palaist atkopšanas režīmā, lai jūs varētu to atiestatīt rūpnīcā. Mēģiniet izmantot šo risinājumu tikai tad, ja tālrunī ir norāde, ka tas ir ieslēgts. Ja tam nav nevienas LED gaismas, kas nerada skaņu vai nevibrē, netērējiet laiku, veicot tālāk norādītās darbības.
- Pārliecinieties, vai tālrunis ir izslēgts. Ja nevarat to normāli izslēgt, pagaidiet, līdz akumulators tiek iztukšots. Pēc tam 30 minūtes uzlādējiet tālruni, pirms turpināt. Nemēģiniet ieslēgt tālruni, jo šajā stāvoklī nevarēsit piekļūt atkopšanas režīmam.
- Nospiediet un turiet barošanas un skaļuma samazināšanas pogas, līdz tiek parādīts sāknēšanas ielādētāja režīms, pēc tam atlaidiet. To attēlo Android robota attēls ar augšējo etiķeti Start.
- Nospiediet skaļuma samazināšanas pogu, lai atlasītu atkopšanas režīmu, pēc tam nospiediet barošanas pogu, lai apstiprinātu izvēli. Pēc tam tālrunis mirgos Google sākuma ekrānā un pēc tam tiks restartēts atkopšanas režīmā.
- Kad sarkanā trīsstūra iekšpusē redzat Android robota attēlu ar izsaukuma zīmi, zem kuras nav etiķetes, nospiediet un turiet barošanas pogu.
- Vienreiz nospiediet skaļuma palielināšanas pogu, pēc tam atlaidiet barošanas pogu.
- Izmantojiet pogu Skaļums, lai Android atkopšanas ekrānā atlasītu opciju Wipe data / factory reset.
- Lai apstiprinātu, izvēlieties Jā.
- Pagaidiet, līdz tiek pabeigts rūpnīcas datu atiestatīšanas process.
- Atlasiet Pārstartēt sistēmu tūlīt.
Aparatūras darbības traucējumi
Ja jūsu Pixel 2 nedarbosies atkopšanas režīmā vai arī tas notiks, bet pēc rūpnīcas atiestatīšanas nekas nenotiks, problēma jūsu līmenī nav novēršama. Šajā gadījumā jums jāļauj profesionālim tikt galā ar problēmu. Nosūtiet tālruni Google, lai viņi to varētu salabot.
2. problēma: kā atgūt fotoattēlus no mitra Google Pixel 2
Problēma, kas jāatrisina. Atgūt fotoattēlus. Tālruņa ieslēgšana - nav ticama. Nekādā veidā nevar atvērt šo tālruni, lai veiktu atiestatīšanu. nometu telefonu ūdenī. Nav izslēgts uzreiz. pēc tam aptuveni 2 nedēļas iesaiņots rīsiem. Kad tas ir pievienots USB lādētājam, ekrānā redzamā uzlādes ikona nav norādīta par uzlādi, un pēc tam izzūd. Neatgriežas. zaļa gaisma virs skārienekrāna (pieņem, ka tas ir kameras objektīvs). Tālruni var iznīcināt, lai to atgūtu. Es pieņemu, ka tālrunī ir ierīce, kas glabā fotoattēlus un kuru var noņemt un pēc tam piekļūt.
Risinājums: Jūsu tālruņa loģiskais dēlis, visticamāk, ir cepts, tāpēc piekļuves faila atkopšana, iespējams, nav iespējama. Jā, katram viedtālrunim ir iekšēja atmiņas ierīce, kas glabā programmatūru un datus, taču, lai tiem piekļūtu, nepieciešama laba darba sistēma. Jūs nevarat vienkārši noplūkt atmiņu no mātesplates un atļaut otrai ierīcei nolasīt šīs mikroshēmas saturu. Galalietotājiem šāda tehnoloģija nav pieejama. Dažām progresīvām tiesībaizsardzības aģentūrām var būt šādas tiesu medicīnas iespējas, taču rīki datu iegūšanai (pieņemot, ka pašu mikroshēmu nav sabojājis ūdens) ir patentēti un patērētājiem nav pieejami.
Ja dati, kurus mēģināt atgūt, ir ļoti vērtīgi, varat meklēt uzņēmumus, kas specializējas datu atkopšanā. Viņiem jāspēj jums pateikt, vai pastāv iespēja, ka viņi varēs kaut ko atgūt no jūsu tālruņa.