Pagājušā gada beigās Google beidzot paziņoja par pavisam jaunu Nexus 6 viedtālruni, blakus jaunam Nexus 9 planšetdatoram Nexus Player un pilnībā pārveidotajam Android 5.0 Lollipop programmatūras atjauninājumam. Nexus 6 un Lollipop ir daudz ko piedāvāt, taču zemāk ir seši iestatījumi, kurus, iespējams, vēlēsities mainīt savā Nexus 6.
Aparatūras ziņā ir daudz iemeslu iegūt Nexus 6, nevis Samsung Galaxy S5 vai Apple iPhone, un programmatūras pusē ir virkne funkciju, programmatūras un iestatījumu, kas tālruni padara arī diezgan iespaidīgu. Zemāk ir aptuveni seši no galvenajiem iestatījumiem, kas jums jāmaina ierīcē.
Neatkarīgi no tā, vai jums tāds jau ir, vai arī tikko esat ieguvis Moto ražotu Google Nexus 6, šie ir daži iestatījumi, kurus varat uzreiz mainīt, lai uzlabotu pieredzi, uzlabotu akumulatora darbības laiku un vienkārši izbaudītu tālruni pilnā mērā. Papildu drošības pievienošana, akumulatora taupīšanas režīma iespējošana, fonta palielināšana un citas funkcijas ir tikai daži no daudziem iestatījumiem, kurus var mainīt. Lasiet tālāk, lai iegūtu sīkāku informāciju.
Vakar Google paziņoja par jaunu programmatūras atjauninājumu, kas ir Android 5.1 Lollipop. Pagaidām mūsu Nexus 6 nedarbojas jaunākā programmatūra, taču drīz tā tiks izmantota. Visticamāk, visas tālāk aprakstītās opcijas un iestatījumi nemainīsies, taču ir vērts to ņemt vērā, ja vēlāk kaut kas atšķiras. Tas nozīmē, ka ļauj sākt.
Lietotājiem patiks Nexus 6 un tā milzīgais gandrīz 6 collu 2k izšķirtspējas displejs. Filmas skatīties uz tā ar dubultajiem priekšējiem skaļruņiem ir lieliski, un tas ir pirmais Nexus ar patiesi labu akumulatora darbības laiku. Ir daudz ko mīlēt, taču daudz kas jāmaina, lai uzlabotu pieredzi, un šeit ir tikai daži no daudzajiem.
Ierīces drošība
Kaut arī Android ir lielisks, veicot dažus pirmos soļus, pierakstoties un sinhronizējot savu Gmail kontu, un, lai sāktu darbu, tas aizmirst vienu svarīgu svarīgu funkciju. Drošība! Piekļuves koda vai raksta bloķēšanas iestatīšana aizņem apmēram 30 sekundes, un jūsu ierīce tiks pasargāta no nevēlamiem skatieniem vai nozaudēšanas / zādzības gadījumā. Android 5.1 ir pat jauns pasākums, ko sauc par ierīces aizsardzību, ja tā ir iespējota, pat pēc zādzības tālruni nevar izmantot (pēc rūpnīcas datu atiestatīšanas), ja vien viņi nepierakstās jūsu Google kontā, padarot zādzību bezjēdzīgu. Tas nozīmē, ka jūs joprojām vēlaties aizsargāt tālruni.
Vienkārši pabīdiet paziņojumu joslu un dodieties uz iestatījumiem vai lietojumprogrammas teknē atrodiet zobrata formas ikonu no iepriekš redzamā ekrānuzņēmuma.
Iestatījumi> Drošība> Ekrāna bloķēšana> un atlasiet Pattern, PIN vai Password
Šajā pašā izvēlnē ir arī apgabals, kurā bloķēšanas ekrānam pievienot “Īpašnieka informāciju”. Tas var būt jūsu Twitter konts, zvans, ja tiek atrasts numurs, vai kas cits šajā jautājumā. Es darītu kaut ko tādu, lai kāds to varētu atgriezt, ja jums gadās iegūt godīgu Džo, kurš atrod jūsu nozaudēto vai nozagto ierīci.
Lai gan mēs runājam par drošību, tas nav vērts neko citu kā divas citas lietas. Viens no tiem ir ieiešana Google Play veikalā un iestatījumos iespējot pirkumu aizsardzību. Tas nodrošina, ka par nozaudētu ierīci nebūs jāmaksā, un bērni nejauši neiegādās kaudzi spēļu vai lietotņu. Tajā pašā laikā dodieties uz Android ierīču pārvaldnieku un sagatavojiet ierīci šiem pakalpojumiem. Tas ļaus jums piezvanīt, bloķēt vai pat izdzēst ierīci, ja tā ir pazaudēta, pazudusi vai nozagta. Ir pat trauksmes signāls, lai jūs varētu atrast pazaudētu ierīci arī tiem, kam tā nepieciešama.
Ierīces drošība ir viena no tām lietām, par kurām daudzi domā, bet daudzi to nedomā. Šis ir viens no pirmajiem iestatījumiem, ko mainām jebkurā ierīcē, un tam vajadzētu būt visaugstākajam iestatījumam, ko mainīt savā Nexus 6.
Noklusējuma lietotne Text Messenger
Ar Android 4.4 KitKat Google padarīja Hangouts par noklusējuma ziņojumapmaiņas lietotni viedtālruņiem, nemaz nerunājot par dažiem pārvadātājiem, piemēram, Verizon, piedāvājam kaut ko citu. Nexus 6 vajadzētu izmantot Hangouts īsziņu un multiziņu saņemšanai, taču jūs varat un vēlēsities to mainīt.
Lai to izdarītu, dodieties uz Iestatījumi lietotni un pieskarieties Vairāk. Pēc tam pieskarieties Noklusējuma īsziņa lietotne. Šeit jūs redzēsiet visu instalēto, visticamāk, tikai Google Hangouts, taču, ja esat lejupielādējis trešo pušu ziņojumapmaiņas lietotnes, tās būs šeit, un šeit jūs izvēlaties, kuru lietot. Personīgi es izmantoju Textra SMS, bet izmēģiniet visu, ko vēlaties, ja akciju lietotne nav gluži jūsu iecienītākā.
Iet uz Iestatījumi lietotni lietotnes pārlūkprogrammā vai velciet uz leju ar diviem pirkstiem no augšas un pieskarieties zobrata formas iestatījumu izvēlnei. Pēc tam pieskarieties Displejs. Tagad meklējiet un pieskarieties Fonti opcija. Ir četri dažādi izmēri, no kuriem izvēlēties: mazs, normāls, kas ir noklusējums, liels un milzīgs. Lielākā daļa izmanto parasto, bet lielie var labāk atbilst jūsu vajadzībām.
Atspējot apkārtējā displeju
Veiksmīga funkcija, ko Moto X un lielākajā daļā Motorola ierīču sauc par aktīvo displeju (vai tagad Moto displeju), ir tālruņu spēja ieslēgt un izslēgt, izmantojot tūlītēju paziņojumu un informāciju. Tas tika pievienots Nexus 6, taču to sauc par Ambient Display. Kad jūs paņemat tālruni, tas to atpazīst, un jūs saņemsit mazjaudas melnbaltu ekrānu, kas ļauj ātri apskatīt paziņojumus un pēc tam izslēgt. Tā ir jauka funkcija, taču viens pieskāriens pilnībā izgaismo jūsu ekrānu, un jūs bieži nejauši atvērsit lietotnes, kabatas zvanu cilvēkus un ekrānu vienkārši ieslēdzat, kad tas nav ieslēgts, kas izraisa sliktu akumulatora darbības laiku.
Lai gan teorētiski apkārtējais displejs ir lielisks, tā bija viena no pirmajām lietām, kuru es atspējoju savā Nexus 6. Man patīk šī funkcija, taču nebija vērts to paturēt. Lai sāktu, vienkārši divreiz (vai ar diviem pirkstiem) pavelciet lejup pa paziņojumu joslu un pieskarieties zobrata formas iestatījumu pogai. Šeit dodieties uz Displejs, un jūs atradīsit nepieciešamo iestatījumu.
Tagad lietotājiem ir jādara tikai pieskaroties iestatījumam Ambient Display, un tas pārslēgs slēdzi un izslēgs to. Tas ir viss, jūs viss esat pabeidzis. Tas neļaus ekrānam izgaismoties, kad to pacelsiet, un ienākošie paziņojumi nepulsēs displeju. Jūs joprojām saņemsit ātru dažu paziņojumu priekšskatījumu, pamatojoties uz attiecīgajām lietotņu instrukcijām, taču pārējie ekrānu neieslēdz.
Šī bija viena no manām iecienītākajām jaunajām Android 5.0 Lollipop un Nexus 6 funkcijām, taču kopš tā laika esmu to atspējojusi.Cerams, ka atjauninājums vai jaunas opcijas var mainīt daļu uzvedības, pretējā gadījumā šī ir viena funkcija, kuru atstāšu izslēgtu.
Iespējot akumulatora taupīšanas režīmu
Kamēr mēs runājam par displeju, kas visātrāk iznīcina jūsu akumulatoru, ļauj runāt par akumulatora darbības laiku. Nexus 6 ir liels 3220 mAh akumulators un dažas jaunas Turbo lādēšanas funkcijas, kas ļauj 6 stundas izmantot, lādējot 15 minūtes, taču dažreiz pat ar to nepietiek. Tāpat kā citi oriģinālie ražotāji, uzņēmums Google Android 5.0 Lollipop ir pievienojis akumulatora jaudas taupīšanas režīmu, un jūs dažreiz to vēlaties iespējot.
Dodieties iestatījumos, ritiniet uz leju līdz Akumulators, pēc tam pieskarieties trim punktiem augšējā labajā stūrī un atlasiet Bateriju taupītājs. Tas faktiski nav iestatījums, kuru mēs pastāvīgi mainām, bet jums tas jāzina un jāmaina, kad nepieciešams. Akumulatora jaudas taupītājs samazina ekrāna spilgtumu un iznīcina lielāko daļu fona lietu (piemēram, datus), lai ļautu akumulatoram darboties ilgāk.
Jūs nevarēsiet paveikt lielāko daļu lietu, taču akumulators darbosies vairākas stundas (pat ja paliks tikai 15–20%) un ļaus jums zvanīt vai nosūtīt īsziņu, ja nepieciešams vai ārkārtas gadījumā. Tā ir lieliska funkcija, par kuru jāzina un jāizmanto. Iestatiet, lai tas ieslēgtos pie 15% opcijās, un tas automātiski ieslēgsies pie 15%, dodot jums pietiekami daudz sulas, lai izietu naktī, kad jums tas patiešām ir nepieciešams.
Atspējot ārkārtas apraides brīdinājumus
Pēdējā ir viena no tām lietām, par kuru jums nebūs jāuztraucas bieži, bet, kad tas notiek, tas ir ārkārtīgi kairinošs. Tie ir ārkārtas apraides brīdinājumi. Jūsu tālrunis nez no kurienes sāks signālu atskaņot pilnā skaļumā neatkarīgi no iestatījumiem. Parasti tas attiecas uz brīdinājumiem par smagiem laika apstākļiem, brīdinājumiem par dzintaru vai citiem ārkārtas raidījumiem, kurus jūsu pilsēta vai štats izsūta.
Es tikai dažus gadījumus ieslēdzu, taču tie ir ļoti skaļi un ļoti nepatīkami, tāpēc ļauj izslēgt dažus mazāk svarīgos.
Vienkārši dodieties uz iestatījumiem, atlasiet Vairāk, pēc tam pieskarieties Ārkārtas raidījumi. No šejienes vienkārši noņemiet atzīmi no visa, ko nevēlaties, kā esmu darījis iepriekš. Es atstāju iespējotus ārkārtas brīdinājumus, bet izslēdzu pārējo, lai tālrunis mani nebaidītu līdz nāvei nejaušos brīžos, dienā vai naktī. Izslēdziet arī vibrāciju, jo tā vibrē skaļi, daudz un ar pilnu jaudu.
Secinājums
Protams, ir daudz citu iespēju, iestatījumu, funkciju un noderīgu lietu, ko varat darīt ar savu Nexus 6 un Android 5.0. Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet mūsu pilno Nexus 6 pārskatu, pēc tam mēģiniet iegūt kādu no iepriekš minētajiem iestatījumiem, lai iegūtu labāku pieredzi. Dažas citas lietas, kuras ir vērts pārbaudīt, ir Smart Lock, paziņojuma netraucēt paziņošanas iespējas un dažas citas lietas, kas ir jauns Android 5.1 Lollipop.
Kopumā Nexus 6 ir lieliska ierīce, taču katram lietotājam ir atšķirīgas vēlmes un vajadzības, tāpēc galu galā jums būs jāatspēlējas iestatījumos, lai redzētu un atrastu sev piemērotāko. Izbaudi!