Saturs
- Atspējojiet paralakses efektu
- Nesūtiet diagnostikas un lietošanas datus
- Atspējot fotoattēlus, kas atrodas ģeogrāfiski
- Atspējojiet uz atrašanās vietu balstītus iAds
- Ierobežot reklāmu izsekošanu
- Iespējojiet Safari's Do not Track
- Iespējot LTE balss un datus
- Atspējot lietotnes atsvaidzināšanu fonā
Ja Ziemassvētkos saņēmāt jaunu spīdīgu iPhone 6, to ir ļoti viegli iestatīt un sākt darboties, taču, ja vēlaties optimālu pieredzi, ir daži iestatījumi, kurus vēlaties mainīt, lai to panāktu.
IPhone 6 ir aprīkotas ar funkcijām un iestatījumiem, kurus nevienam īsti nav jāiespējo, kā arī ir dažas funkcijas un iestatījumi, kas pēc noklusējuma ir izslēgti un kurus ir jāiespējo, lai uzlabotu iPhone 6 pieredzi.
Daudzi no šiem iestatījumiem, par kuriem mēs runāsim, ir saistīti ar privātumu. Privātums ir milzīgas bažas daudziem cilvēkiem, it īpaši attiecībā uz visu šo NSA hoopla, kas ir bijis apmēram pagājušajā gadā.
Neviens nevēlas, lai viņu izsekotu vai visu viņu darbību internetā notvertu tīmekļa uzņēmumi un pārdotu reklāmas aģentūrām, taču tieši tādā pasaulē mēs dzīvojam šodien. Tomēr jūs vismaz varat novērst lielāko daļu vai daļu no tā, apzinoties privātuma iestatījumus, kurus jūs kontrolējat savās ierīcēs.
Apple daudzkārt ir bijusi mērķtiecīga pagātnē, apgalvojot, ka Cupertino bāzētā kompānija nodod Touch ID pirkstu nospiedumu datus NSA un tai ir iespēja lasīt jūsu iMessages. Protams, Apple ir noraidījis jebkādas šādas pretenzijas, un izpilddirektors Tims Kuks pat ir devies televīzijā, lai sniegtu paziņojumus, ka Apple nestrādā ar NSA, lai nodotu personas datus. Neatkarīgi no tā, vai jūs tam ticat vai nē, tas ir cits stāsts, tāpēc labāk ir būt drošam nekā žēl.
Šeit ir desmit iestatījumi, kas jums jāmaina savā iPhone 6, kad to pirmo reizi iegūstat.
Atspējojiet paralakses efektu
Paralakses efekts pirmo reizi tika ieviests operētājsistēmā iOS 7 un bija jauna funkcija, kas arī iekļūst iOS 8. Būtībā tas piešķir jūsu iPhone vai iPad sākuma ekrānam glītu 3D izskatu, tāpēc, pārvietojot ierīci rokā, vienlaikus saglabājot galvu joprojām izskatās, ka jūs aplūkojat lietotnes ikonas uz fona tapetes, gandrīz tāpat, kā skatāties pa logu uz iOS 8 pasauli.
Lai gan dažiem lietotājiem tas var būt iespaidīgs, lielākā daļa lietotāju zaudēs wow koeficientu tikai dažu dienu laikā. Tāpēc lielākajai daļai lietotāju, iespējams, vislabāk ir atspējot paralakses efekta funkciju savā iPhone 6. Plus, iespējams, tas palielina apstrādes resursus, tādējādi samazinot akumulatora darbības laiku.
Lai izslēgtu paralakses efektu, vienkārši dodieties uz Iestatījumi> Vispārīgi> Pieejamība> Samazināt kustību. Pieskaroties Reduce Motion, tiks atvērts vēl viens ekrāns ar pārslēdzēju. Pēc noklusējuma pārslēgšanas slēdzis būs pelēks. Vienkārši pieskarieties slēdzim, lai ieslēgtu funkciju Reduce Motion, tādējādi pagriežot slēdzi zaļā krāsā un izslēdzot paralakses efektu.
Nesūtiet diagnostikas un lietošanas datus
Diagnostikas un lietošanas dati sastāv gandrīz no visa, ko jūs darāt savā iPhone vai iPad, un, kad tas ir iespējots, tas visu nosūta Apple “anonīmi”, cenšoties uzlabot iOS pieredzi, taču mēs visi zinām, ka tāda ir Boloņa. Iespējojot šo funkciju, Apple tiek piešķirta atļauja izsekot visam, ko jūs darāt, tāpēc lūk, kā to izslēgt savā iPhone 6.
Atveriet Iestatījumi lietotni un dodieties uz Konfidencialitāte> Diagnostika un lietošana. Pēc tam pieskarieties Nesūtīt.
Atspējot fotoattēlus, kas atrodas ģeogrāfiski
Pēc noklusējuma ikreiz, kad uzņemat fotoattēlu, tā reģistrē atrašanās vietu un saglabā šo informāciju fotoattēla EXIF datos. Tātad, ja jūs nosūtāt šo fotoattēlu kādam citam, viņš var redzēt, kur jūs to uzņēmāt, tieši līdz konkrētajam ielas stūrim.
Tas, iespējams, nav milzīgs darījums, ja kopīgojat fotoattēlus tikai ar draugiem un ģimenes locekļiem, kuriem uzticaties, bet, ja tiešsaistē ievietojat fotoattēlus, lai tie būtu redzami, viņi varētu tehniski saprast, kur dzīvojat. Pasaule ir pilna ar jaukiem cilvēkiem, taču ne visiem ir labākie nodomi.
Lai atspējotu savas atrašanās vietas saglabāšanu fotoattēlos, atveriet Iestatījumi lietotni un dodieties uz Konfidencialitāte> Atrašanās vietas pakalpojumi. Tiks parādīts to lietotņu saraksts, kurās ir Kamera atrodoties uz augšu. Pieskarieties tam un atlasietNekad.
Atspējojiet uz atrašanās vietu balstītus iAds
iAds pastāv jau dažus gadus, bet ne bez savām pretrunām. Lai gan reklāmas ir kaut kas tāds, ko mēs visi ienīstam, Apple patiesībā diezgan labi pārvalda informāciju, ko tā sniedz reklāmdevējiem.
Turklāt uz atrašanās vietu balstītie iD reklāmās ne vienmēr tiek izmantota jūsu precīza atrašanās vieta, un Apple tik un tā šo informāciju nesniedz reklāmdevējiem, kas satrauc daudzas reklāmas firmas. Jebkurā gadījumā iAds parasti tiek uzskatīta par funkciju, kuru jebkurā gadījumā atspējot, vienkārši tāpēc, ka tas neko nedara lietotājam.
Atveriet Iestatījumi lietotni un dodieties uz Konfidencialitāte> Atrašanās vietas pakalpojumi> Sistēmas pakalpojumi. Tiks parādīts saraksts ar dažādām pārslēgšanām, kuras varat izslēgt un ieslēgt. Jūs redzēsiet vienu, kas saka Uz atrašanās vietu balstīti iAds. Ejiet uz priekšu un pavelciet slēdzi pa labi, līdz tā ir pelēka.
Ieteicams arī izslēgt Diagnostika un lietošana (atcerieties, kā mēs to iepriekš izslēdzām? Šeit tas būs jādara vēlreiz), kā arī pieskarietiesBiežas atrašanās vietasun arī to izslēdzot.
Ierobežot reklāmu izsekošanu
Jūs zināt, kā mēs teicām, ka ar reklāmām var izsekot visu, ko jūs darāt? Nu, Apple ir iestatījums, kurā jūs varat to ieslēgt vai izslēgt.
Atveriet Iestatījumi lietotni un dodieties uz Privātums> Reklāma. Jūs vēlaties pārliecināties, ka pagriežatiesIESLĒGTSIerobežot reklāmu izsekošanu. Mēs esam izslēguši lielāko daļu no šīm pieminētajām funkcijām, taču Apple šoreiz jums iemet nelielu līkumu. Jūs vēlaties ieslēgt šo īpašo funkciju, lai ierobežotu reklāmas, kas izseko jūsu darbības.
Iespējojiet Safari's Do not Track
Nesekot ir universāla atteikšanās no tīmekļa izsekošanas, kas lietotājiem ļauj neļaut reklāmdevējiem izsekot jūsu pārlūkošanas paradumiem. Safari mobilais pārlūks operētājsistēmā iOS 8 ļauj atteikties, lai reklāmas acis neuzlūkotu jūsu mobilās tīmekļa pārlūkošanas vēsturi.
Lai atteiktos, atveriet Iestatījumi lietotni, ritiniet uz leju un pieskarieties Safari. Sadaļā ar nosaukumu Privātums un drošība, ieslēdz Neizseko. Tā ir arī laba ideja, lai iespējotu Bloķēt uznirstošos logus.
Iespējot LTE balss un datus
Ja jums ir Verizon iPhone 6, vēlaties LTE iespējot vienlaicīgu balsi un datus, kas nozīmē, ka jūs varat tērzēt ar kādu tālruni, vienlaikus pārlūkojot internetu.
Pārvietojoties uz Iestatījumi> Paziņojumi, jums būs dažas iespējas, no kurām izvēlēties, kad pielāgot paziņojumus savā iPhone 6.
Tiks parādīts to lietotņu saraksts, kuras esat instalējis savā iPhone tālrunī, un, pieskaroties vienai, jūs nokļūsit konkrētās lietotnes paziņojumu iestatījumos. Ja vispār nevēlaties saņemt paziņojumus no šīs lietotnes, vienkārši izslēdziet Atļaut paziņojumus. Pretējā gadījumā jūs varat pielāgot dažādus paziņojuma veida aspektus, piemēram, skaņu, lietotnes ikonu un to, kā vispirms vēlaties saņemt paziņojumus.
Atspējot lietotnes atsvaidzināšanu fonā
Ja akumulatora darbības laiks ir samazinājies vai ikmēneša datu sadalījums samazinās jūsu jaunā iPhone 6 notecējumu, iespējams, iOS 8 automātiski atsvaidzina fonā darbināmas lietotnes, pat ja tās netiek aktīvi izmantotas.
To sauc par lietotnes atsvaidzināšanas fonu, un to, visticamāk, vēlaties atspējot.
Tas nozīmē, ka, ja kāds nozagtu jūsu iPhone, viņš varētu nekavējoties ieslēgt lidojuma režīmu neatkarīgi no tā, vai tālrunī ir vai nav piekļuves koda bloķēšanas, kas tālruni pilnībā noņems no tīkla un neļaus īpašniekam atrast nozagto ierīci vai tālvadības pulti. noslaukot to.
Vienkārši atveriet Iestatījumi lietotni un pieskarieties Vadības centrs. Jūs redzēsiet divas iespējas, kuras varat ieslēgt un izslēgt: Piekļuve bloķēšanas ekrānam un Piekļuve lietotnēs. Pārliecinies ka Piekļuve bloķēšanas ekrānam ir atspējots. Tas nozīmē, ka blēži nevarēs piekļūt lidojuma režīmam, kamēr tālrunis ir bloķēts.