Lietas, kas jums jādara, ja jūsu Samsung Galaxy S7 Edge nokrita ūdenī un pēc tam neieslēdzas

Autors: Frank Hunt
Radīšanas Datums: 18 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 18 Novembris 2024
Anonim
🏊 Gregory Mallet. Former french olympic medalists FULL EPISODE #olympicathlete #allthetalk
Video: 🏊 Gregory Mallet. Former french olympic medalists FULL EPISODE #olympicathlete #allthetalk

Pirmkārt, Samsung Galaxy S7 Edge (un S7) ir ūdensizturīgs, nevis ūdensizturīgs. Lai gan IP68 vērtējums ir viens no ierīces pārdošanas punktiem, tas drīzāk ir apdrošināšana, kas lietotājiem nodrošina, ka ierīce joprojām var darboties, ja tā nejauši īslaicīgi iegremdējas ūdenī. Tas ir fakts, pretējā gadījumā mēs nesaņemsim jautājumus par ūdens sabojātu S7 Edge.

Pirms turpināt darbu, ja jums ir citas problēmas ar ierīci, noteikti apmeklējiet mūsu S7 Edge problēmu novēršanas lapu, jo kopš tā izlaišanas mēs esam risinājuši daudzas problēmas ar šo tālruni. Ja jums nepieciešama papildu palīdzība, varat arī sazināties ar mums, izmantojot mūsu Android jautājumu anketu. Tas ir bezmaksas pakalpojums, taču mēs lūdzam jūs sniegt mums pēc iespējas vairāk informācijas par problēmu, lai mēs varētu sniegt jums precīzākus risinājumus.


1. darbība: nekavējoties izslēdziet tālruni / neieslēdziet tālruni vēlreiz

Kad tālrunis kļūst slapjš vai iegremdēts ūdenī, var notikt trīs lietas; to var neietekmēt, jo īpaši, ja visas ostas ir nostiprinātas, tas var palikt ieslēgts, ekrānam nejauši izgaismojoties vai mirgot, tas var izslēgties, kad ūdens tajā iekļūst.

Ja tālrunis turpina darboties bez problēmām, jums ir paveicies, bet nedēļu rūpīgi to novērojiet, lai redzētu, vai tas sāks darīt neparastas lietas, piemēram, nejaušas atsāknēšanas vai izslēgšanas. Ja tā, tad kaut kā šķidrums ir nokļuvis iekšā. Nekavējoties notīriet ierīci, lai tā nepasliktinātu.

Ja tālrunī sāk parādīties dažas iespējamo šķidruma bojājumu pazīmes, piemēram, mirgojošs ekrāns, displeja nejauša aptumšošana, nejauša atsāknēšana un izslēgšana utt., Nekavējoties izslēdziet to. Ir vispārzināms, ka elektrība un ūdens labi nesajaucas, taču, ja tas notiek, tālrunis tiks ieslēgts krustugunīs, un tam vajadzētu sabojāties.


Ja jūsu Galaxy S7 Edge tomēr izslēdzās brīdī, kad tas nonāca saskarē ar ūdeni, NEieslēdziet to vēlreiz. Parasti, ja ir īssavienojums, tālrunis automātiski izslēdzas, jo tiek traucēta strāvas plūsma. Ja piespiežat to atkal ieslēgt, daži komponenti var tikt bojāti, un nav vienkārša veida, kā noteikt, kura mikroshēma tika iznīcināta, un tā ir vieglākā daļa. Grūti ir noteikt, vai to var salabot vai nē. Sliktākais ir tā nomaiņa, ko var izdarīt tikai eksperti tehniķi, un diemžēl to var izdarīt tikai daži tehniskie speciālisti.

2. solis: nekad nemēģiniet uzlādēt ūdens bojāto Galaxy S7 Edge

Ja mēs atturam jūs izslēgt tālruni, kuru tikko zvejojāt no ūdens, tad iesakām to neuzlādēt, jo īssavienojuma dēļ jūs varat sabojāt gan lādētāju, gan tālruni, un tā ir ļoti slikta situācija. būt iekšā.

Personīgi es redzēju akumulatora eksploziju pārslodzes dēļ un zinu, ka tas varētu notikt, ja akumulators tiek uzlādēts un kaut kur ir īssavienojums. Parasti, kad tas notiek, tālrunis var sakarst un arī lādētājs. Ja esat jau pievienojis mitru tālruni, drošības labad nekavējoties atvienojiet to.


3. solis: Nekratiet ierīci, tā vietā atvienojiet gan SIM, gan microSD kartes

Ierīces kratīšana nav labākais veids, kā atbrīvoties no ūdens no iekšpuses, jo tas iet gan uz āru, gan uz iekšu. Tātad, tas pat var pasliktināt situāciju. Vislabāk šajā brīdī ir noņemt SIM karti un SD karti un atstāt paplāti nenomontētu. Gan SIM, gan SD kartes var viegli sabojāt pat ar mazu ūdens daudzumu.

4. solis: turiet tālruni vertikāli, lai izlaistu ūdeni

Tālruņa sānos nav pieslēgvietu, un 3,5 mm austiņu ligzdai ir neliela atvere no iekšpuses. Visticamāk, ka ūdens iekļūs caur USB vai utilītas portu, un tas ir arī labākais veids, kā ļaut tam izplūst.

NELIETOJIET matu pūtēju, lai mēģinātu nožūt tālruni, jo iekšpusē ir iesprostots ūdens, tāpēc tas patiešām nevar aizbēgt, pat ja esat to veiksmīgi iztvaicējis. Pirms karstā gaisa izmantošanas, lai nožūtu tā sastāvdaļas, ierīce ir jāizjauc.

5. solis: Ielieciet tālruni rīsu traukā

Gadījumā, ja ierīci vēl nevar pārbaudīt tehniķis, noņemiet visus trešo pušu gadījumus, ja tādi ir, un pēc tam apglabājiet to rīsu traukā.

Tiem, kas vēl nezina, rīsu graudi ir labs ūdens absorbents. Patiesībā tas absorbē ūdeni ātrāk nekā auduma gabals. Atkarībā no tā, kad jūs varat pārbaudīt ierīci, ieteicams atstāt ierīci apraktu vienu vai divas dienas.

Pēc tam jūs varat mēģināt ieslēgt tālruni un pārbaudīt, vai tas darbojas, vai tam ir ūdens bojājumu pazīmes, un atkarībā no tā, kā darbojas jūsu ierīce, jūs varat izlemt, vai nosūtīt to remontam.

Iesaiņojot to

Nelielos ūdens bojājumu gadījumos šīs darbības noteikti darbosies. Faktiski mēs, tehniķi, ievērojam šos vienkāršos veidus, kā novērst līdzīgas problēmas. Vienīgā atšķirība ir tā, ka mums ir instrumenti, kas žāvēšanu var padarīt ātrāku, piemēram, karstā gaisa izpūšana. Turklāt mēs esam pilnvaroti atvērt tālruni un rūpīgi pārbaudīt komponentus, kurus tas varētu ietekmēt.

Tādēļ, ja jūsu Galaxy S7 Edge cieta šķidri bojājumi, izmēģiniet iepriekš minētās darbības un pēc tam meklējiet palīdzību pie pilnvarotiem tehniķiem.

SAVIENOTIES AR MUMS

Mēs vienmēr esam atvērti jūsu problēmām, jautājumiem un ierosinājumiem, tāpēc sazinieties ar mums, aizpildot šo veidlapu. Šis ir mūsu piedāvātais bezmaksas pakalpojums, un mēs par to neiekasēsim ne santīma. Bet, lūdzu, ņemiet vērā, ka katru dienu mēs saņemam simtiem e-pasta ziņojumu, un mums nav iespējams atbildēt uz katru no tiem. Bet esiet droši, ka izlasījām katru saņemto ziņojumu. Tiem, kuriem mēs esam palīdzējuši, lūdzu, izplatiet vārdu, daloties ar saviem ierakstiem draugiem vai vienkārši iepatikoties mūsu Facebook un Google+ lapai vai sekojot mums Twitter.

Jūu Galaxy Note10 + ir daudz funkciju, un viena no noderīgākajām ir tā pēja izmantot kā maršrutētāju, iepējojot mobilo tīklāju. Ta var būt noderīgi, ja vēlatie koplietot interneta avienojumu ar citām ...

Māja uzkopšana var būt diezgan arežģīta. tarp plauktu tīrīšanu, pilvenu tīrīšanu, laucīšanu un putekļūcēju var paiet ievērojam laik, lai pareizi akoptu jūu māju, taču, par laimi, tehnoloģija ir ļāvui ...

Lasītāju Izvēle