Kā noņemt FBI Warning ransomware no Galaxy S8 (un darbības, lai to novērstu)

Autors: Frank Hunt
Radīšanas Datums: 19 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 21 Novembris 2024
Anonim
How To Remove Fbi Ransom  Scam Virus Pop-Up
Video: How To Remove Fbi Ransom Scam Virus Pop-Up

Saturs

Ransomware uzbrukumi ir bijuši, pirmkārt, datora skaitļošanā un tagad mobilajā skaitļošanā. Šajā īsajā rakstā tiks parādītas darbības, kuras varat veikt, lai noņemtu FIB brīdinājuma izpirkuma programmatūru, kas pazīstama arī kā FBI vīruss. Mēs esam saņēmuši lūgumu pēc palīdzības no viena no mūsu lasītājiem, tāpēc mēs vēlamies iekļaut viņa vēstuli arī šajā ierakstā.

Viens no šķēršļiem, ar kuriem lietotājs var saskarties, strādājot ar šāda veida ļaunprātīgu programmatūru, ir fakts, ka ierīce būtībā kļūs nelietojama. Tāpat kā jebkura izpirkuma programmatūra, arī FIB vīruss bloķēs upura ierīci. Tālruņa ekrānā tiks parādīta pilna lapa, kurā lietotājam tiks paziņots, ka viņš vai viņa ir pārkāpusi likumu (piemēram, bērnu pornogrāfijas skatīšana). Pēc tam viltus paziņojumā tiks prasīts, lai lietotājs samaksātu naudas sodu, lai noņemtu ierīces slēdzeni.

Paturiet prātā, ka neviena tiesībaizsardzības aģentūra neaizslēgs ierīci un neliks lietotājam maksāt soda naudu tiešsaistē. Ja jūsu tālrunis ir cietis no šāda veida ransomware, skatiet mūsu tālāk norādītās darbības, kā to novērst.

Problēma: Kā noņemt FBI brīdinājuma izpirkuma programmatūru no Galaxy S8

Man ir liela problēma. Es saņēmu “FIB brīdinājumu”, tāpēc acīmredzami viss sastinga. Es izlasīju visu, ko es varēju atrast internetā par to, kā atiestatīt galaktiku s8, un visi teica to pašu ar vienu niecīgu trūkumu. Jūs nevarat izslēgt sasodīto lietu, lai atiestatītu rūpnīcu vai atiestatītu, jo, tiklīdz cietā atiestatīšana ir pabeigta, uznirst "FBI WARNING" un iesaldē tālruni, lai jums nebūtu laika ievietot kodu vai mēģināt un izslēgt. Es esmu pavadījis visu nakti un šodien un samaksājis par pakalpojumu, kas man palīdzētu un uzminētu, kas man joprojām ir tādā pašā situācijā. DIEVS Es ceru, ka tu vari man palīdzēt. - Roberts Fair



Risinājums: Sveiks, Robert. Pēdējo gadu laikā ir bijuši dažādi ransomware uzbrukumu veidi, un viens no tiem ir tas, ko FBI vai jebkura tiesībaizsardzības aģentūra, domājams, izmantoja naudas izspiešanai. Ja tālruni pārņēma izpirkuma programmatūras vīruss, šīs darbības varat veikt savā galā. Cerams, ka tālāk norādītās darbības jums palīdzēs.

Restartējiet tālruni drošajā režīmā

Tā kā ransomware uzbrukumi parasti ir atkarīgi no tā, vai darbojas instalēta lietotne, tālruņa restartēšana drošajā režīmā ir pirmais solis, kas jums jādara. Šajā režīmā tiks bloķēta visu lejupielādēto lietotņu, kas nav operētājsistēmas sastāvdaļa, darbība. Tas ietver jūsu lejupielādētās lietotnes, kā arī izpirkumprogrammatūru un tās pakalpojumus. Ja paveicas, jums vajadzētu būt iespējai tālruni palaist drošajā režīmā, lai vēlāk varētu noņemt ļaunprātīgas lietotnes.

Lai restartētu S8 drošajā režīmā, rīkojieties šādi:

  1. Izslēdziet ierīci. Ja nevarat normāli izslēgt S8, pagaidiet, līdz akumulators iztukšojas, lai tas pats izslēgtos. Pēc tam uzlādējiet tālruni vismaz 30 minūtes pirms turpināt.
  2. Nospiediet un turiet ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu.
  3. Kad ekrānā parādās SAMSUNG logotips, atlaidiet barošanas taustiņu.
  4. Tūlīt pēc barošanas taustiņa atlaišanas nospiediet un turiet skaļuma samazināšanas taustiņu.
  5. Turpiniet turēt skaļuma samazināšanas taustiņu, līdz ierīce pabeidz restartēšanu.
  6. Drošais režīms tiks parādīts ekrāna apakšējā kreisajā stūrī.
  7. Kad redzat drošo režīmu, atlaidiet skaļuma samazināšanas taustiņu.
  8. Pēc tālruņa palaišanas FBI Warning ransomware vairs nevajadzētu ielādēt.

Atinstalējiet ļaunprātīgo lietotni

Android ir drošības aizsardzības funkcija, kurai vajadzētu neļaut ierīcei instalēt lietotnes ārpus Play veikala. Šī aizsardzības funkcija ir iespējota pēc noklusējuma sadaļā Iestatījumi> Bloķēt ekrānu un drošība> Nezināmi avoti. Dažreiz daudzi Android īpašnieki izslēdz šo funkciju, neapzinoties, ka viņi, iespējams, padara viņu ierīci neaizsargātu pret lietotnēm, kas bez viņu ziņas instalē ļaunprātīgas lietotnes.


Ja ļaunprātīgā lietotne tika instalēta jūsu tālrunī, izmantojot trešo pušu avotus, jums vajadzētu pārskatīt savu lietotņu sarakstu un to noņemt. Tā kā mums nav ne mazākās nojausmas, kāds ir precīzais lietotnes nosaukums, kas rada nepatikšanas, tas ir atkarīgs no jums, kā rīkoties tālāk. Pamatnoteikums ir atrast aizdomīga izskata lietotni un to atinstalēt, veicot tālāk norādītās darbības.

  1. Atveriet lietotni Iestatījumi.
  2. Pieskarieties vienumam Lietotnes.
  3. Pieskarieties nolaižamajai bultiņai blakus un pārliecinieties, vai esat izvēlējies Visas lietotnes.
  4. Pieskarieties aizdomīgai lietotnei.
  5. Krāns Atinstalēt.

Ja nevarat precīzi noskaidrot problēmu izraisošo lietotni, alternatīvs risinājums ir ierīces rūpnīcas atiestatīšana. Tas notīrīs tālruni tīru, efektīvi noņemot no sistēmas jebkuru ļaunprātīgu lietotni. Lai atiestatītu ierīci rūpnīcā, rīkojieties šādi:

  1. Sākuma ekrānā velciet uz augšu tukšā vietā, lai atvērtu lietotņu paplāti.
  2. Pieskarieties vienumam Iestatījumi> Mākonis un konti.
  3. Pieskarieties pie Dublēt un atjaunot.
  4. Ja vēlaties, pieskarieties Dublēt manus datus, lai pārvietotu slīdni uz Ieslēgts vai Izslēgts.
  5. Ja vēlaties, pieskarieties Atjaunot, lai pārvietotu slīdni uz Ieslēgts vai Izslēgts.
  6. Pieskarieties pogai Atpakaļ izvēlnē Iestatījumi un pieskarieties Vispārējā pārvaldība> Atiestatīt> Rūpnīcas datu atiestatīšana.
  7. Krāns Atiestatīt ierīci.
  8. Ja ekrāna bloķēšana ir ieslēgta, ievadiet akreditācijas datus.
  9. Krāns Turpināt.
  10. Krāns Dzēst visus.

Kā novērst ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumus S8

Paturiet prātā, ka nav daudz pretvīrusu lietotņu, kas varētu aizstāt modrību. Kas attiecas uz lietotnēm, droša spēlēšana ir labākā pieeja ļaunprātīgas programmatūras infekcijas novēršanai.


Lejupielādējiet lietotnes tikai no uzticamām vietnēm

Lietotņu iegūšana no likumīgiem lietotņu veikaliem ir viens vienkāršs veids, kā mazināt inficēšanos ar ļaunprātīgu programmatūru. Vietnēs, piemēram, Google Play veikals, Samsung, Amazon un citos lielākajos uzņēmumos, kas mitina tādas lietotnes kā jūsu mobilo sakaru operators, ir ieviesta drošības prakse, lai atturētu ļaunprātīgas programmatūras rakstītājus no viņu pakalpojumu izmantošanas. Piemēram, Google Play veikals, lai uzraudzītu un skenētu lietotnes. Dažos gadījumos ļaunprātīgas lietotnes joprojām var izvairīties no drošības un skenēšanas, tāpēc jums joprojām ir jāuzmanās, kuru lietotni pievienot.

Neinstalējiet pirātiskas vai sašķeltas lietotnes

Trešo pušu lietotņu veikalos mitinātas lietotnes dažreiz ir oriģinālu kopijas, un tajās var būt daži ļaunprātīgi kodi, kas nākotnē var ļaut instalēt vairāk sliktu lietotņu. Patiesībā lielākā daļa Android infekciju mūsdienās rodas no uzlauztām vai pirātiskām lietotnēm, jo ​​vairāk kibernoziedznieku tās izmanto vīrusu izplatīšanai. Cik vien iespējams, izvairieties no trešo pušu lejupielādes vietnēm. Lai atgādinātu sev, ka neinstalējat lietotnes no iespējamiem trešo pušu avotiem, sadaļā Iestatījumi> Bloķēt ekrānu un drošību atspējojiet opciju Nezināmi avoti. Izslēdzot šo opciju, tālrunim nevajadzētu lejupielādēt lietotnes no vietnēm, kuras nav Google vai Samsung.

Esiet aizdomīgs

Kad runa ir par jūsu personiskās informācijas aizsardzību un ļaunprātīgas programmatūras inficēšanās novēršanu mūsdienu dienā, aizdomīgs domāšanas veids noteikti palīdzēs. Neņemiet lietotni tikai pēc nominālvērtības. Pirms instalējat nepazīstamu lietotni, piemēram, spēli, noteikti pārbaudiet citu lietotāju atsauksmes un palaidiet to Google meklēšanā. Ja tā ir slikta lietotne, citi lietotāji, visticamāk, kaut kur ir ievietojuši negatīvas atsauksmes par to.

Pārliecinieties, ka lietotņu izstrādātājam var uzticēties

Kā minēts iepriekš, citas lietotnes sākotnēji var būt likumīgas lietojumprogrammas. Kad esat tos atjauninājis, jaunajā versijā var būt iekļauta aizmugure, kas var ļaut ienākt citām sliktām lietotnēm. Kad tas notiks, jūsu personiskā informācija ir godīga. Daudz ļaunprātīgas programmatūras joprojām ir izstrādātas, lai darbotos slepeni, lai savāktu pietiekami daudz informācijas, kas var nākt par labu izstrādātājam. Tāpēc ir ļoti svarīgi instalēt tikai lietotņu veidotāju produktus, kas, kā zināms, vērtē privātumu un drošību. Būt avantūristiskam ne vienmēr maksā. Atcerieties, ka, tiklīdz jūsu personiskā informācija ir nozagta, to vairs nevar atgūt.

Jo mazāk lietotņu, jo labāk

Lietotnes ir viedtālruņu dzīvības pamats. Bez tiem mēs atkal esam izmantojuši vienkāršus mēms tālruņus, kas ļauj mums tikai piezvanīt, sūtīt īsziņas un laiku pa laikam spēlēt spēles. Garlaicīgi, vai ne?

Nu labi. Tas noteikti ir garlaicīgi, ja mēs nevaram pilnībā izmantot jaudīgas aparatūras, piemēram, Galaxy S8, potenciālu, taču svarīgas un vilinošas tās var būt arī lietotnes, kas var būt nopietnu drošības un privātuma problēmu avots. Ja vēlaties pastaigāties pa savvaļas pusi, pārliecinieties, vai esat veicis nepieciešamos piesardzības pasākumus, kā minēts iepriekš.

Kopumā, jo mazāk instalēto lietotņu, jo labāk tā ir jums. Tas ne tikai mazinās ļaunprātīgas programmatūras infekcijas risku, bet arī ilgtermiņā var atvieglot sistēmas darbību, jo īpaši akumulatoru. Tas arī samazina kļūdu un traucējumu rašanās iespēju.

Pieturieties pie dažām nepieciešamajām lietotnēm, cik vien iespējams. Ja vien jums absolūti nav dzīves, izņemot visu sava laika pavadīšanu, izmantojot tālruni, labāk turieties tālāk no nevajadzīgām lietotnēm.

Galerija vienmēr ir avienota ar kameru, jo kamera uzņem attēlu, kamēr pirmā to pārvalda. Ja vienai lietotnei ir problēma, iepējam, tiek ietekmēta otra, un ta varētu notikt ar dažiem mūu laītājiem, kur...

Vai meklējat riinājumu avai # GalaxyNote4 problēmai? Turpiniet laīt, šī ziņa varētu jum palīdzēt. Kā parati, mē šajā raktā appriežam ziņotā problēma, tādēļ, ja šajā materiālā neatrodat neko noderīgu, ...

Nesenie Raksti