Kā pasargāt 8. piezīmi no ļaunprātīgas programmatūras vai sliktām lietotnēm; labot nevēlamus uznirstošos logus

Autors: Frank Hunt
Radīšanas Datums: 12 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 14 Maijs 2024
Anonim
Kā pasargāt 8. piezīmi no ļaunprātīgas programmatūras vai sliktām lietotnēm; labot nevēlamus uznirstošos logus - Tech
Kā pasargāt 8. piezīmi no ļaunprātīgas programmatūras vai sliktām lietotnēm; labot nevēlamus uznirstošos logus - Tech

Saturs

Šodienas # GalaxyNote8 rakstā ir apskatīta viena problēma - kā noņemt kaitinošos uznirstošos logus. Kā parasti, 8. piezīmes lietotājs vērsās pie mums pēc palīdzības saistībā ar uznirstošajiem logiem un izlases veida novirzīšanu, ko viņa saņem, lietojot tālruni. Kā redzat zemāk aprakstītajos problēmu aprakstos, viņa pieminēs, ka viņai ir zaudējumi, kā rīkoties precīzi, pat pēc ierīces palaišanas drošajā režīmā. Šajā ziņojumā mēs apspriežam, kā šie uznirstošie logi rodas un kā tos noņemt, kad tie jau ir iesakņojušies sistēmā. Mēs arī piedāvājam jums veidus, kā novērst ļaunprātīgas programmatūras inficēšanos ierīcē pēc tam, kad esat atbrīvojies no šiem uznirstošajiem logiem.

Mēs vēlamies arī pateikt citiem viedtālruņu lietotājiem, ka lielāko daļu šeit norādīto preventīvo darbību var veikt viņu Android ierīcē. Tāpēc šajā amatā esošie risinājumi neaprobežojas tikai ar Galaxy Note 8, bet arī ar citiem Android tālruņiem.

Ja meklējat risinājumus savai #Android problēmai, varat sazināties ar mums, izmantojot saiti, kas sniegta šīs lapas apakšdaļā.


Aprakstot problēmu, lūdzu, pēc iespējas detalizētāk, lai mēs varētu viegli noteikt atbilstošu risinājumu. Ja jūs varat, lūdzu, iekļaujiet precīzus kļūdu ziņojumus, kurus saņemat, lai dotu mums ideju, ar ko sākt. Ja pirms e-pasta nosūtīšanas mums jau esat izmēģinājis dažas problēmu novēršanas darbības, noteikti miniet tās, lai atbildēs tos varētu izlaist.


Problēma: kā pasargāt 8. piezīmi no ļaunprātīgas programmatūras vai sliktām lietotnēm, novērsiet nevēlamus uznirstošos logus

Man arvien parādās reklāmas, kas tiek rādītas nolaižamā veidā no ekrāna augšējā labajā stūrī, un daudzas reizes tas neizzudīs, kamēr nenoklikšķināšu uz tā, kas dažreiz mani noved pie reklāmas Facebook, dažreiz Google, dažreiz izlases mājas lapa. 8. piezīme man ir bijusi apmēram mēnesi, un tā vienkārši sāka to darīt pirms dažām dienām. Esmu atinstalējis visas nesen lejupielādētās lietotnes un PAMĒĢINĀJIS, lai atspējotu visas reklāmu opcijas citās lietotnēs, taču šķiet, ka 8. piezīme neļauj tik daudz iedziļināties iestatījumu nodaļā. Restartējot tālruni, es saņemšu pilnekrāna reklāmu, no kuras es varu “x” izkļūt, un tīmeklī nav neviena pienācīga norādījuma par to, kā rīkoties pēc tālruņa ievietošanas drošajā režīmā, lai mēģinātu to novērst. - Šerice


Risinājums: Sveika, Šerice. Tehniski drošais režīms nav labojums. Tas ir veids, kā apstiprināt, vai lejupielādēta lietotne rada problēmas. Jūs nevarat vienkārši restartēt tālruni drošajā režīmā un sagaidīt, ka problēmas cēlonis (slikta vai ļaunprātīga trešās puses lietotne) tiks noņemts no sistēmas. Lai to izdarītu, vispirms ir jāidentificē vainīgais, pēc tam jānoņem tas no tālruņa.

Kopumā 8. piezīmes restartēšana drošajā režīmā ir tikai viena no lietām, ko varat darīt, lai novērstu pašreiz radušos problēmu. 8. piezīme ir skaidri inficēta ar ļaunprātīgu lietotni, kas savukārt ieslēdz instalētos pakalpojumus vai citas lietotnes, kas tagad nolaupa sistēmu, lai regulāri rādītu reklāmas. Tas nozīmē, ka jūs pats vispirms instalējāt slikto lietotni vai nu apzināti, vai ne. Mēs pieņemam, ka jūs neesat tik stingrs, lai filtrētu ierīcē instalētās lietotnes.

Mēs tomēr nevainojam jūs par problēmu. Ļaunprātīgu lietotņu izstrādātāji pastāvīgi meklē veidus, kā piesaistīt lietotājus instalēt ļaunprātīgu produktu. Daži var izmantot likumīgu lietotni Play veikalā, taču, tiklīdz šī likumīgā lietotne ir atjaunināta, tā var pārvērsties ļaunprātīgā formā, inficējot tālruni vai apdraudot tā drošību, lai vēlāk atļautu ļaunprātīga pakalpojuma vai lietotnes lejupielādi. Labākais, ko varat darīt, ir divreiz padomāt, instalējot JEBKO lietotni. Pat oficiāla izskata pārstāvji patiešām var būt viltoti. Ja neesat piesardzīgs ar instalēto, ir tikai laika jautājums, kad tālrunis tiek inficēts.


Restartējiet 8. piezīmi drošajā režīmā

Pagaidām jūs varat mēģināt restartēt ierīci drošajā režīmā un cerēt, ka izdosies noņemt slikto lietotni. Lūk, kā:

  1. Izslēdziet ierīci.
  2. Nospiediet un turiet ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu aiz modeļa nosaukuma ekrāna.
  3. Kad ekrānā parādās “SAMSUNG”, atlaidiet barošanas taustiņu.
  4. Tūlīt pēc barošanas taustiņa atlaišanas nospiediet un turiet skaļuma samazināšanas taustiņu.
  5. Turpiniet turēt skaļuma samazināšanas taustiņu, līdz ierīce pabeidz restartēšanu.
  6. Drošais režīms tiks parādīts ekrāna apakšējā kreisajā stūrī.
  7. Kad redzat drošo režīmu, atlaidiet skaļuma samazināšanas taustiņu.
  8. Atinstalējiet nesen instalētās lietotnes. Pēc lietotnes noņemšanas noteikti restartējiet 8. piezīmi normālā režīmā. Tas jums paziņos, vai konkrētās lietotnes noņemšana ir vai nav atrisinājusi problēmu. Ja jums ir simtiem lietotņu, tas var aizņemt ilgu laiku, taču tas patiešām ir vienīgais veids, kā identificēt ļaunprātīgo lietotni.
  9. Kad esat identificējis slikto lietotni, varat pievienot citas noņemtās lietotnes.

Noslaukiet 8. piezīmi

Varat arī mainīt lietotņu noņemšanas procesu pa vienam, vispirms noslaukot tālruni un pēc tam atsevišķi instalējot lietotnes. Tāpat kā drošajā režīmā, pēc katras instalēšanas vēlaties novērot tālruni, lai uzzinātu, vai tālrunis tiks atkārtoti inficēts. Mēs neiesakām šo procesu, lai identificētu sliktu lietotni, bet, ja jūs domājat, ka tas ir labāk nekā sāknēšana drošajā režīmā, tā ir jūsu izvēle. Lai rūpnīcā atiestatītu 8. piezīmi, rīkojieties šādi:

  1. Izveidojiet svarīgu failu dublējumu.
  2. Izslēdziet ierīci.
  3. Nospiediet un turiet skaļuma palielināšanas taustiņu un Bixby taustiņu, pēc tam nospiediet un turiet ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu.
  4. Kad tiek parādīts zaļais Android logotips, atlaidiet visus taustiņus (pirms Android sistēmas atkopšanas izvēlnes opciju parādīšanas aptuveni 30 - 60 sekundes tiks rādīts ziņojums “Sistēmas atjauninājuma instalēšana”).
  5. Nospiediet skaļuma samazināšanas taustiņu vairākas reizes, lai iezīmētu noslaucīt kešatmiņu nodalījumu.
  6. Nospiediet barošanas pogu, lai atlasītu.
  7. Nospiediet skaļuma samazināšanas taustiņu, līdz tiek iezīmēts “jā”, un nospiediet barošanas pogu.
  8. Kad tīrīšanas kešatmiņas nodalījums ir pabeigts, Restartē sistēmu tagad ir izcelts.
  9. Nospiediet barošanas taustiņu, lai restartētu ierīci.

Kā nākotnē pasargāt 8. piezīmi no ļaunprātīgas programmatūras vai sliktām lietotnēm

Nodarbojoties ar ļaunprātīgu programmatūru, profilakse ir labāka izvēle nekā infekcijas noņemšana. Tālāk ir norādītas preventīvās darbības, kuras varat veikt, lai aizsargātu ierīci no inficēšanās ar ļaunprātīgu programmatūru.

Instalējiet lietotnes tikai no oficiāliem avotiem

Dažas lietotnes kāda iemesla dēļ var nebūt pieejamas Google Play veikalā, tāpēc to izstrādātāji var padarīt instalēšanas pakotnes ar nosaukumu APK pieejamus tikai trešo pušu vietnēs. Tas var būt problemātiski. Pirmkārt, jūsu tālrunis vairs neizbaudīs Google Play veikala aizsardzību, kurā tiek rādītas lietotnes. APK no vietnēm, kas nav Play veikala vietnes, var būt ielādēti ar ļaunprātīgiem kodiem, kas vēlāk var apdraudēt tālruņa drošību, atverot to tālākai ļaunprātīgu lietotņu un pakalpojumu instalēšanai. Lai pārliecinātos, ka 8. piezīmi nevar instalēt no trešo pušu vietnēm, sadaļā Iestatījumi ir jāatspējo opcija Nezināmi avoti. Lūk, kā:

  1. Atvērt Iestatījumi lietotne.
  2. Krāns Bloķēt ekrānu un drošību.
  3. Pārvietot slīdni uz Nezināmi avoti opcija pa kreisi, lai to atspējotu.

Iespējot Play Protect

Kā jau minēts, lietotņu instalēšanai no Google Play veikala ir savas priekšrocības. Viens no tiem ir fakts, ka lietotnes tiek pārbaudītas, pirms tās ir pieejamas publiskam patēriņam. Tas tomēr ir automatizēts mehānisms, un laiku pa laikam izcili ļaunprogrammatūru rakstītāji var apiet sistēmu. Tomēr iesakām iespējot Play Protect lietotnē Play veikals, lai pārlūkojot lietotnes, būtu noteikts aizsardzības līmenis. Lūk, kā:

  1. Atveriet lietotni Google Play veikals.
  2. Krāns Izvēlne (trīs horizontālas līnijas ikona).
  3. Pieskarieties Play Protect.
  4. Ieslēdz Skenējiet ierīci drošības draudiem.

Pārtrauciet paziņojumus no noteiktas vietnes

Ja jūs nepārtraukti saņemat paziņojumus no konkrētas vietnes, varat apsvērt iespēju izslēgt tās atļaujas, rīkojoties šādi:

  1. Android tālrunī vai planšetdatorā atveriet lietotni Chrome.
  2. Dodieties uz vietni.
  3. Adreses joslas labajā pusē pieskarieties ikonai Vairāk (trīs punktu ikona) un pēc tam Info ikonai (aplis ar “i”).
  4. Krāns Vietnes iestatījumi.
  5. Sadaļā “Atļaujas” pieskarieties Paziņojumi.
  6. Ja neredzat sadaļu “Atļaujas” vai “Paziņojumi”, vietnē nav ieslēgti paziņojumi.
  7. Izslēdziet iestatījumu.

Izvairieties no klikšķināšanas vai pieskaršanās aizdomīgām saitēm

Neesi idiots. Ja kaut kas izskatās pārāk labi, lai būtu patiess, piemēram, kad saite vai lapa, kurā teikts, ka esat laimējis loterijā, pat ja jūs neatceraties, ka esat kaut ko derējis, visticamāk, tā nav taisnība. Mēs iesakām būt uzmanīgiem ar lietām, uz kurām noklikšķiniet vai pieskaraties. Pietiek ar vienu pieskārienu, lai ļaunprātīgs kods darbotos fonā un apdraudētu jūsu tālruni.

Turklāt, ja pēdējā laikā neesat instalējis antivīrusu vai veicis antivīrusu skenēšanu, brīdinājums par vīrusiem vai infekciju ierīcē var būt biedējoša taktika, lai vilinātu jūs lejupielādēt sliktu lietotni.

Neielādējiet failus vai lietotnes no nedrošām vietnēm

Tāpat kā datorā, arī tagad Android ļaunprātīgo programmatūru var instalēt ierīcē, izmantojot apdraudētus failus vai lietotnes, tāpēc, atkal lejupielādējot lietotnes no jebkuras vietas, neesiet idiots. Failus un lietotnes iegūstiet tikai no zināmiem drošiem avotiem. Tas nozīmē arī neapmeklēt vietnes, kurās var mitināties ļaunprātīga programmatūra vai aizdomīgs saturs.

Instalējiet lietotņu un Android atjauninājumus

Starp produktu veidotājiem / izstrādātājiem un ļaunprogrammatūru rakstītājiem pastāv pastāvīgas kaķu un peles attiecības. Tā kā ievainojamības tiek atklātas gandrīz katru dienu, ir vērts visu laiku būt gatavam. Runājot par Android, lietotņu un operētājsistēmas atjauninājumu instalēšana ir viens no sagatavošanās veidiem. Atjauninājumi ne tikai rada kosmētiskas izmaiņas, bet arī novērš zināmas kļūdas. Pārliecinieties, vai jūsu ierīce ir iestatīta automātiski instalēt lietotņu un Android atjauninājumus visu laiku.

Esiet uzmanīgs ar instalētām lietotnēm

Vissvarīgākais ir atcerēties, ka Android ļaunprātīgu programmatūru izplata lietotnes. Ja jums ir tendence instalēt lietotnes pēc iegribas, ir liela iespēja, ka jūsu tālrunis, visticamāk, agrāk vai vēlāk tiks inficēts.

Paturiet prātā, ka lietotnes izveide ir laikietilpīga un dārga darbība. Izstrādātājiem ir jāmaksā, instrumenti jāpērk, un uzturēšana ir vēl dārgāka. Atklāti sakot, tiešām nav nevienas bezmaksas lietotnes. Visām bezmaksas lietotnēm, kuras varat instalēt no Play veikala, kaut kas ir jāpelna, lai saglabātu virs ūdens. Nav pārsteidzoši, ka izstrādātāji var izmantot dažādas taktikas, lai gūtu peļņu no saviem produktiem. Dažiem tas tiek darīts, laiku pa laikam mirgot reklāmas. Citi var nonākt galējībās, vienkārši palielinot mērķa ierīci ar neskaitāmām reklāmām, lai maksimāli palielinātu ieņēmumus no reklāmām. Vēl citi var pilnībā pārņemt ierīces kontroli, lai viņi varētu instalēt vairākus kodus, lai reklāmas nepārtraukti pārpludinātu. Papildus šīm kaitinošajām reklāmām sliktas lietotnes var apkopot arī jūsu pārlūkošanas vēsturi un paradumus, personisko informāciju, piemēram, kontaktpersonas, maksājumu informāciju.

Pirmai Call of Duty: Otrā paaule kara 2XP nedēļa nogalē dzīvo Call of Duty: Xbox II un P4.Ta ir lielik iemel, lai pavadītu laiku šajā nedēļa nogalē, lai jū varētu izmantot mūu padomu, lai izlīdzinātu ...

Black Op 3 DLC 4 izlaišana datum ir šodien, un izkatā, ka 6. eptembrī ir pieejam arī jaun Black Op 3 1.16 atjauninājum.Mē gaidām, ka drīzumā tik atjaunināt Black Black Op 3, lai agatavoto jaunajam DLC...

Jaunākās Ziņas