Kad jūs saņemsiet Google Pixel 2 vai Pixel 2 XL no kastes, jūs redzēsiet daudz ko jaunu. Šajā rokasgrāmatā mēs izskaidrosim vairākus maināmos iestatījumus vai funkcijas, lai nodrošinātu labāku pieredzi. Mēs parādīsim, kā iestatīt Pixel 2 un uzzināt par tālruni, neizlasot rokasgrāmatu vai dodoties uz veikalu, lai saņemtu palīdzību.
19. oktobrī Google jaunais tālrunis skāra plauktos un pēc tam jums būs nepieciešams sagatavoties nākotnei. Iegūstiet kvalitatīvu gadījumu no mūsu apaļās apakškopas, uzziniet par Android 8.0 Oreo, pēc tam dariet šīs 10 lietas savam Pixel 2. Ak, un neaizmirstiet izmantot bezmaksas Google Home Mini.
Lasīt: 20 labākās Google pikseļu 2 XL lietas
Mēs sāksim izmantot Google ērto pārsūtīšanas rīku, kas viegli pārsūta veco tālruni jaunajam Pixel. Pēc tam iestatiet pirkstu nospiedumu skeneri un pielāgojiet tālruni atbilstoši savām vajadzībām. Tie ir iestatījumi, vadīklas un padomi, kas jums jāzina, lai iegūtu vislabāko no tālruņa iespējām.
Datu pārsūtīšana no vecā tālruņa
Pirmā lieta, ko visi īpašnieki vēlēsies darīt, ir nodot visu no vecā tālruņa. Google pārsūtīšanas rīks darbojas datu, lietotņu, iestatījumu, kontaktu, kalendāra, ikonas izvietojuma, fotoattēlu vai video un pat īsziņu gadījumā. Katrā lodziņā tas ir ātrs, vienkāršs, un tajā pat ir pārvades rīka adapteris.
Sākotnējās iestatīšanas laikā par to saņemsiet paziņojumu. Ja to izlaidāt, dodieties uz iestatījumiem un iestatījumu izvēlnes augšdaļā redzēsiet atgādinājumu. Noklikšķiniet uz “Finish setup” un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus. Jums būs nepieciešams pieslēgt USB dongle, kas iekļauta lodziņā, savā Pixel 2. Pēc tam pievienojiet tam USB kabeli un savienojiet otru galu ar veco tālruni. Adapteris nonāk jaunajā ierīcē.
Tas nekavējoties sāks pārsūtīšanas pakalpojumu un burtiski darīs visu jūsu darbu. Tā ir pilnīga pārsūtīšanas pakete, piemēram, Samsung SmartSwitch vai Apple rīki.
Nākamajā solī varat pielāgot to, kas tiek pārsūtīts. Notīriet visu, ko nevēlaties atjaunot jaunajai ierīcei, piemēram, noteiktām lietotnēm vai tekstiem, un pēc tam noklikšķiniet uz Sākt. Mans Galaxy S8 tika nodots mazāk nekā 10 minūtēs. Pēc tam, atkarībā no instalēto lietotņu daudzuma, visu jūsu lietotņu lejupielādei un instalēšanai nepieciešams vēl 5-10 minūtes. Varat turpināt lietot Pixel, kamēr atjaunošanas process ir pabeigts.
Kad tas ir pabeigts, vienkārši atvienojiet kabeli un sāciet lietot jauno Pixel 2. Google pārraides rīks atjaunoja visas manas lietotnes ikonas arī sākuma ekrānā. Ērtība savā labākajā.
Bloķēšanas ekrāna drošības iestatīšana (pirkstu nospiedumu skeneris)
Tālāk jūs vēlaties saglabāt savu ierīci un visu svarīgo informāciju, kas tai ir pieejama. Jums līdz šim ir jāzina, kā iestatīt bloķēšanas ekrāna paroli, rakstu, tapu vai pirkstu nospiedumu. Ja nē, šeit ir jāzina.
Google to sauc par Pixel Imprint, un jūs to varat atrast Uzstādījumi> Drošība un atrašanās vieta> Ekrāna bloķēšana. Lai pabeigtu, tas aizņem tikai aptuveni 20 sekundes. Sāciet, ievadot tapu, pēc tam sešas reizes pieskarieties pirkstam, lai reģistrētu drukāšanu. Mēs iesakām veikt abus rādītājpirkstus, lai iegūtu vislabāko iestatījumu. Kamēr atrodaties šeit, apmeklējiet „Smart Lock”, kas jums būs priecīgs.
Viss process ir ātrs, vienkāršs un drošs. Tagad ierīce ir gatava lietošanai un ir pasargāta no nevēlamām acīm vai zādzības gadījumā.
Aktīvās malas pielāgošana (izspiest puses)
Ja jūs nezināt, mēģiniet saspiest Pixel 2 vai Pixel 2 XL malas. Google to sauc par Active Edge - saīsni, lai ātri palaistu Google palīgu. Uzsākt palīgu un izmantojiet visu, ko tā piedāvā.
Tomēr iestatījumu izvēlnē paslēpta vēl viena opcija Active Edge. Google ļauj mums to ieslēgt darbam, pat ja ekrāns ir izslēgts. Pēc tam varat ieslēgt iestatījumu, kas ļauj klusēt zvanus, vienkārši izspiežot tālruņa malas.
Doties uz Iestatījumi> Sistēma> Valodas, ievade un žesti> Papildu> un ritiniet uz leju līdz Active Edge. Vai arī vienkārši nospiediet meklēšanas joslu augšējā un tipa Active Edge. Noregulējiet saspiešanas jutību un ļaujiet tai strādāt, kad ekrāns ir izslēgts vai klusē zvani. Vienkārši pagrieziet slēdzi, lai ieslēgtu šīs funkcijas.
Ieslēdziet paziņojuma LED gaismu
Jā, Google Pixel 2 un Pixel 2 XL ir informatīvs LED. Tas ir izslēgts no kastes, bet mēs varam to ieslēgt. Tad jūs redzēsiet mirgojošu gaismu ienākošajiem zvaniem, tekstiem, e-pastiem un citiem paziņojumiem. Tas ir ērts līdzeklis, kas visvairāk mīl.
Virzieties uz iestatījumiem un dodieties uz lietotnēm un paziņojumiem, pēc tam atlasiet Paziņojumi un ieslēdziet opciju, kas apzīmēta ar mirgojošu gaismu. Vai arī vienkārši meklējiet Mirgo gaisma un ieslēdziet to.
Pielāgojiet ātrās iestatīšanas īsceļus
Kad nolaižat paziņojumu joslu, ir ērta virkne sešu ikonas, ko sauc par programmas īsceļiem. Ātri pārslēdziet vai piekļūstiet savam WiFi, Bluetooth vai ieslēdziet zibspuldzi. Divreiz velciet uz leju un paplašinātajā skatā redzēsiet deviņus īsceļus. No šejienes pieskarieties ikonai Pencil, kas atrodas blakus iestatījumu ikonai, lai rediģētu un pielāgotu lietotņu īsceļus.
Tagad vienkārši nospiediet un turiet jebkuru ikonu un velciet to, lai pārkārtotu savu sarakstu. Ir pieejami 15 ātri iestatījumi. Nākamreiz, kad jūs velciet uz leju paziņojumu joslu, jūs redzēsiet sešus, kurus vēlaties, lai ātri un viegli piekļūtu.
Ieslēdziet / izslēdziet vienmēr ieslēgtu displeju
Pagājušajā gadā sākotnējam Pixel attēlojumam bija apkārtējās vides displejs, kur jūs redzēsiet īslaicīgu informāciju, uzņemot vai pieskaroties ekrānam. Informācija, piemēram, laiks, akumulatora uzlādes līmenis vai ienākošie paziņojumi. Nu, ne Pixel 2 nav vienmēr parādīta displeja, piemēram, Samsung vai LG. Sniedziet noderīgu informāciju 24/7 mazjaudas stāvoklī tieši ekrānā, pat ja tas ir izslēgts.
Un, lai gan tas izmanto mazu akumulatora darbības laiku, tas ir tikai daži procenti visā 8 stundu darba dienā. Tāpēc mēs iesakām to ieslēgt. Tas ir ērts līdzeklis, ko daudzi nevar dzīvot bez. Dodies uz Iestatījumi> Displejs> Papildu> Apkārtējās vides displejs un ieslēdziet vai izslēdziet vienmēr ieslēgto displeju.
Iestatiet Do-Not-Disturb & Night Light
Viena no mūsu iecienītākajām funkcijām ir Do-Not-Disturb. Lai nepieļautu pārtraukumus vai pamodos, naktī pilnībā ieslēdzot tālruni vai ieslēdzot vibrāciju.
Iet iekšā Iestatījumi> Skaņa> Netraucēt un izmantojiet šo noderīgo funkciju. Jūs varat iestatīt izņēmumus, atļaut dažus kontaktus vai trauksmes signālus, izmantojot kluso barjeru, un pat bloķēt redzes traucējumus, lai jūsu ekrāns neieslēgtos un izgaismotu telpu naktī.
Turklāt varat iestatīt grafiku, kas atbilst jūsu vajadzībām. Tad tālrunis darba dienās automātiski ieslēdz DnD, bet nedēļas nogalē tas var notikt. Izvēlieties, kas vislabāk atbilst jums.
Vēl viena ideja ir izveidot nakts gaismu. Dodies uz Uzstādījumi> Displejs> un izvēlieties Nakts apgaismojums. Zilās gaismas diodes naktī tiek izslēgtas uz ekrāna, un displejam pievieno sarkanu nokrāsu. Tas novērš acu spriedzi, palīdz lietotājiem aizmigt. Pētījumi liecina, ka tas palīdz cilvēkiem aizmigt ātrāk naktī. Iestatiet grafiku vai ļaujiet Google to ieslēgt ar saullēktu un saulrietu.
Ieslēdziet jauno atskaņošanas funkciju
Katram Google Pixel 2 vai Pixel 2 XL ir iebūvēts Shazam vai Soundhound. Google šo funkciju sauc par „Tagad atskaņo”, un, ja tiek atskaņota mūzika, bloķēšanas ekrāna apakšdaļā redzēsiet nelielu paziņojumu. Ja jums patīk mūzika, ieslēdziet to un izbaudiet to.
Iet uz Iestatījumi> Skaņa> Papildu> Tagad atskaņo un ieslēdziet to
Tālrunis neuzklausa visu, kas atrodas mums apkārt, un tā vietā izmanto datu bāzi, lai uzzinātu mākslinieku un dziesmu. Tagad atskaņošana darbojas bezsaistē un nekad nesūta dziesmas vai sarunas uz Google. Tas ir pilnīgi droši un sniedz jums informāciju par dziesmu, pirms jūs to lūdzat.
Ātri iedarbiniet kameru
Tagad lielākā daļa zina par šo funkciju, bet, ja ne, jūs to mīlēsiet. Ātri divreiz pieskarieties barošanas pogai tālruņa sānos. Neatkarīgi no tā, vai lietojat lietotni, sākuma ekrānā vai jūsu Pixel 2 ekrāns ir izslēgts un tas ir tikai jūsu rokā. Tas uzreiz atver kameru zem vienas sekundes. Tad fotografējiet ar iespaidīgo Pixel kameru.
Pirmo reizi, kad to izdarīsiet, Pixel jautā, vai vēlaties palaist ātrās palaišanas iespējošanu, tā teikt jā vai nē. Turklāt, ja fotokamera ir ieslēgta, pavelciet plaukstu uz priekšu un atpakaļ, lai viegli pārslēgtos uz priekšpusi vērstu kameru. Nav par ko.
Android Pay iestatīšana
Kamēr mēs atrodamies, mēs iesakām arī īpašniekiem iestatīt Android Pay. Tas darbojas tāpat kā Apple Pay, un ļauj jums pārvelciet tālruni, lai veiktu maksājumus, kamēr jūs veicat maksājumu, nevis par to, ka maksāsiet seifu. Visur ar Tap-n-Pay strādā ar Android Pay.
Atrodiet ikonu vai lejupielādējiet Android Pay, palaidiet lietotni, pievienojiet kredītkarti un sāciet baudīt mobilos maksājumus.
Citas detaļas un galīgās domas
Neaizmirstiet, ka Pixel ir tīras funkcijas, kas ir daļa no Android 8.0 Oreo. Nospiediet un turiet lietotņu īsceļu ikonas, kas ir līdzīgas Apple 3D pieskārienam, vai atrodiet paziņojumu punktus lietotņu ikonās, kas brīdina par ienākošo saturu.
Automātiska aizpildīšana ir vēl viens veikls jauns līdzeklis, kur lietotnes automātiski aizpildīs jūsu vārdu, e-pastu, adresi, tālruņa numuru vai lietotājvārdu un paroli. Tāpat kā automātiskā aizpildīšana pakalpojumā Google Chrome, tikai tagad tā darbojas visā ierīcē.
Lasīt: Google pikseļu 2 problēmas: 5 lietas, kas jāzina
Pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, neaizmirstiet iegādāties Pixel 2 XL ekrāna aizsargu, lejupielādēt iecienītāko lietotņu ķekaru un izpētīt iestatījumu izvēlni, lai uzzinātu par savu tālruni. Ja jums ir kādi jautājumi, iestatījumos ir pieejama 24/7 klientu atbalsta opcija. Nekavējoties zvaniet, e-pastu vai pat tērzējiet ar klientu atbalsta pārstāvi, lai saņemtu palīdzību, ja tas ir nepieciešams.
Dažas citas idejas ir noteikt mobilo datu ierobežojumus, pārbaudīt, cik liela ir kamera, un izmēģiniet kameras jauno portreta režīmu. Kā papildu bonusu mēģiniet mainīt tapetes uz tumšu vai gaišu attēlu un skatīties visas ekrāna pogas, paziņojumu joslu un Google meklēšanas joslu. Google pievienoja iebūvētu tēmu Pixel 2, bet tas ir vienīgais veids, kā iegūt tēmas.
Pirms dodaties, pārbaudiet šīs 10 Google Pixel 2 funkcijas, kuras jums patiks, un izbaudiet visu savu jauno tālruni.