Saturs
- Kas ir nepieciešams Philips Hue iestatīšanai?
- Atšķirības Hue centros un spuldzēs
- Atšķirības Philips Hue trīs paaudzēs
- Kas darbojas ar Philips Hue?
Tas nebija tik ilgi, ka tehnoloģiju iekšējie lietotāji paredzēja, ka kādu dienu kaut kādā veidā nebūtu iespējams pieslēgties internetam. Intelligent tehnoloģija nav spējusi pilnībā iebrukt mūsu mājās, bet pravietojums jau sāk piepildīties. Pašlaik visveiksmīgākā no tā sauktajām lietiskā interneta armijām, kas vēlas nokļūt, nav ierīce vispār. Daudzi apgalvo, ka jebkuras viedas mājas pārveidošanas centrā ir Philips Hue Bulbs.
Philips Hue ir viedo spuldžu zīmols, kas sazinās ar bāzes staciju. Izmantojot Philips Hue, varat konfigurēt apgaismojumu jūsu mājās, lai ieslēgtu un izslēgtu, kad esat tuvu. Ļoti vienkāršā līmenī jūs varat kontrolēt savas mājas gaismu ar neko vairāk kā viedtālruni, no jebkuras vietas pasaulē.
Otrās paaudzes Philips Hue Bridge.
2012.gadā aizsāktais Philips Hue ir kļuvis par inteliģenta apgaismojuma un viedo māju sinonīmu kopumā. Par salīdzinoši zemu cenu gandrīz ikviens var tos izmantot, lai savai mājai pievienotu viedo apgaismojumu. Philips Hue bija viens no 2016. gada karstākajiem pārdošanas vienumiem. Nedēļu laikā viņi ir bijuši neticami grūti atrast. Daudzi cilvēki pērk nokrāsu, bet ne pirms viņi pilnībā saprot, kas viņi ir un kā viņi strādā. Tā ir kļūda. Viedas ierīces ir lieliskas, bet arī prasīgas.
Pirms maksājat savu naudu, jums ir jāzina par Philips Hue Bulbs.
Kas ir nepieciešams Philips Hue iestatīšanai?
Pirmā lieta, ko daudzi cilvēki mēdz pārprot par Hue, ir tas, ka tā ir sistēma, nevis kaut kas, ko jūs varat izmantot atsevišķi un sagaidīt pilnīgu funkcionalitāti.
Regulāra spuldze atrodas jūsu lampā vai apgaismes ķermenī. Kad jūs pārslēdzat slēdzi, tiek pabeigta ķēde un elektriskā strāva tiek piegādāta tā spuldzei, kas tur spuldzi. Nokrāsu spuldzes var darboties tāpat kā noklusējuma stāvoklī, bet jūs nevarēsiet kontrolēt, cik spilgti tās saņem vai kādas krāsas tās ir.
Jums nepieciešams Philips Hue Bridge. Hue tilts savienojas ar jūsu maršrutētāju. Tas ir tilts, kas pārraida Hue Bulbs informāciju par to krāsu temperatūru un iestatījumiem. Tas ir tilts, kas spuldzes atjaunina un sinhronizē kopā. Ja plānojat iegādāties Hue, jums ir nepieciešams tilts, tas ir sliktās ziņas.
Labā ziņa ir tā, ka Philips ir Hue Starter Pack, kas nāk ar tiltu. Vislētākie no tiem ir $ 69,99 White Starter Pack. Tam ir divas baltas spuldzes, kuras var apgaismot vai pelēkā krāsā. Ir pieejams arī $ 199.99 starta komplekts, kas aprīkots ar Hue Hub un trim krāsainām spuldzēm. Amazon un daži citi mazumtirgotāji paši pārdod Hue Bridges par 59,99 ASV dolāriem.
[Skatīt Hue White A19 starta komplektu Amazon] [Skatīt Hue White un Color A19 starta komplektu Amazon]
Atšķirības Hue centros un spuldzēs
Katrs Hue Bulb, neatkarīgi no paaudzes, strādā ar iepriekšējo paaudzi. Piemēram, varat izveidot trešās paaudzes spuldzi, kas savienota ar pirmās paaudzes Hue Hub. Jums nav jāuztraucas par to, lai saglabātu atpakaļ gaismas savietojamību.
Ņemot vērā iepriekš minēto, ir daži acīmredzami iemesli, lai pārietu uz otrās paaudzes Hue Hub pirmo paaudzi. Otrais atbalsta lietas, kuras jūs varētu interesēt: Apple HomeKit programmatūra un Amazon Alexa integrācija. Abi no tiem ļauj kontrolēt apgaismojumu ar savu balsi.
Jūs varat atrast pirmās paaudzes Hue Hub lētāk nekā otrās paaudzes, bet vienmēr iet ar otro paaudzi. Veiksmīgas viedās mājas iestatīšanas atslēga ir elastīga izmaiņām, kuras jūs varētu veikt nākotnē.
Arī spuldžu atšķirības ir svarīgas. Visi no tiem ir savietojami, bet jaunākās paaudzes Hue Bulbs piedāvā spilgtākas krāsas un precīzāku krāsu atveidi. Otrā un trešās paaudzes spuldzes ir lielākās izejas no oriģinālajām spuldzes spuldzēm. Viņi saņem aptuveni 200 lūmenus spilgtākus nekā viņu vecāki kolēģi.
Atšķirības Philips Hue trīs paaudzēs
Gaismas ķermeņi ir pieejami dažādās formās un izmēros. Tā vietā, lai piespiestu visus lukturus izmantot tikai tad, ja viņi vēlējās izmantot Hue, Philips piedāvā dažādas Hue Spuldzes, kas izgatavotas no padziļināta apgaismojuma un vairāk. Lūmenis ir spuldzes izstarotās gaismas mērījums. Jo vairāk Lumens spuldzes izejas, jo spilgtāka tā ir.
Philips Hue A19 ir spuldze, kuru vēlaties izmantot lampām un apgaismes ķermeņiem. Tas ir spējīgs 16 miljonu krāsu un izdrukā 800 lūmenus gaismas.
[Skatiet Philips Hue A19 pie Amazon]
Philips Hue BR30 var izvadīt tikai 630 lūmenu gaismas, bet var arī parādīt 16 miljonus krāsu. Tas ir paredzēts arī ieskrūvējamiem apgaismes ķermeņiem.
[Skatiet Philips Hue BR30 vietnē Amazon]
Philips Hue GU10 ir spējīgs izmantot 16 miljonus krāsu, bet var izvadīt tikai 300 lūmenu gaismas. Tas ir īpaši izstrādāts armatūrai, kas nepiedāvā skrūvējamu savienojumu.
[Skatiet Philips Hue GU10 vietnē Amazon]
Visbeidzot, ir Philips Hue PAR16. Arī tas ir spējīgs tikai 300 lūmenu, bet saglabā krāsu opcijas neskartas. Tas ir paredzēts iedegtam apgaismojumam un lampām, kurām ir ieskrūvējams savienojums, bet kas prasa spuldzes ar zemu augstāko profilu.
[Skatiet Philips HUE PAR16 pie Amazon]
Hue White A19 nepiedāvā nekādas krāsas. To maksimālais spilgtums ir 800 lūmeni, bet tie galvenokārt pastāv kā veids, kā pievienot apgaismojuma iestatījumus. Galu galā, var būt telpas, kur jums nav vajadzīgs aprīkojums, lai varētu mainīt krāsas.
Kas darbojas ar Philips Hue?
Philips Hue Bulbs izmanto bezvadu standartu Zigbee, lai sazinātos ar savu bāzi. Tādēļ uzņēmumi var izveidot spuldzes, kas darbojas ar Hue tiltu, bet nav tik dārgas kā Philips pašas. Esiet gatavs, apskatot šīs spuldzes. Lietas var sajaukt.
Ir spuldzes, kas izmanto to pašu Zigbee standartu kā Hue, bet vispār nepārveidojas ar Hue Hub. Cree viedās spuldzes savienosies ar Hue Hub, bet dažas uzlabotas funkcijas nedarbosies. Piemēram, Amazon Alexa personīgais asistents nevar redzēt Cree spuldzes. Pirms iegādāties Hue iestatījumus, izlasiet trešo pušu spuldzes pārskatus.
Lai palīdzētu lietotājiem viegli sakārtot to, kas ir saderīgs ar Hue un kas nav, Philips izstrādāja programmas Draugs no Hue. Ja ierīce ir draugu ar Hue programmu dalībniece, viņiem tiek nodrošināta vienmērīga sadarbība ar jūsu Hue apgaismojuma sistēmu. Programmā ietilpst lampas, termostati, tālvadības pultis, iPhone un Amazon Echo skaļruņu sistēmas.
Kā kontrolēt Philips Hue
Philips Hue Tap slēdzis.
Kā kontrolēt Philips Hue gaismas, viedtālruni var izmantot jau kabatā. Philips piedāvā gan iPhone, gan Android lietotnes. Papildus šīm pieredzēm izstrādātāji var brīvi veidot savas Hue lietotnes. Tādā veidā Windows un Windows Phone lietotāji var piekļūt Hue. Vienkāršākais un lētākais veids, kā kontrolēt Hue, ir pa tālruni, bet ir arī nokrāsu dimmeri, nokrāsas pieskāriena slēdzis un Hue kustības sensors, kas ļauj izlaist viedtālruņa lietotni pēc uzstādīšanas.
Lasīt: Smart Home saderības diagramma - Darba sākšana
Šie ir pamati, lai sāktu darbu ar Philips Hue, bet ziniet, ka tā ir dziļa tēma, kas ātri attīstās un mainās. Ja jūs nolemjat iegādāties jaunu veiksmi, izvelciet savas jaunās Philips Hue Spuldzes.