Kā novērst Galaxy Note10 videozvanu nedarbojas

Autors: John Pratt
Radīšanas Datums: 11 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 15 Maijs 2024
Anonim
Kā novērst Galaxy Note10 videozvanu nedarbojas - Tech
Kā novērst Galaxy Note10 videozvanu nedarbojas - Tech

Saturs

Vai jums ir problēmas ar Galaxy Note10, jo tā videozvana funkcija nedarbojas? Šis ieraksts parādīs risinājumus, kurus varat mēģināt novērst šo problēmu.

Iemesli, kāpēc nedarbojas Galaxy Note10 video tērzēšana

Lai novērstu konkrētu tīkla problēmu, piemēram, videozvana nedarbošanās problēmu, ir jānorāda iespējamie cēloņi. Šim jautājumam ir jāpārbauda vairāki iespējamie iemesli. Tālāk ir minēti daži izplatītākie cēloņi:

  • Tīkla problēma
  • Konta problēma
  • Lietotne nedarbojas pareizi
  • Lidmašīnas režīms ir IESLĒGTS
  • Viesabonēšanas jautājumi
  • Tīkls nav diapazonā (iespējams, ir iestatīts nepareizs tīkls)
  • Programmatūras jautājums

Galaxy Note10 videozvana nedarbošanās problēmas risinājumi

Videozvanu problēmu novēršana ir vienkārša, taču prasa laiku un pūles. Uzziniet, kā rīkoties, lai novērstu Note10 piezīmi.

Pārbaudiet, vai darbojas balss zvani

Pirms turpināt detalizētākas problēmu novēršanas darbības, pārliecinieties, vai esat pārbaudījis balss zvanu pakalpojuma statusu. Mēģiniet piezvanīt kontaktpersonai, kurai rodas problēmas ar video tērzēšanu, lai uzzinātu, vai tā darbojas. Ja jūs nevarat veikt arī regulārus balss zvanus, visticamākais iemesls tam ir saistīts ar tīklu vai kontu. Atrisinot regulāru balss zvanu problēmu, jūs, iespējams, novērsīsit arī balss zvanus. Ja arī regulārie balss zvani ir problemātiski, tā ir cita problēmu novēršanas filiāle, tāpēc iesakām tieši sazināties ar tīkla operatoru, lai viņi jums palīdzētu veikt darbības.



Ja balss zvani netiek ietekmēti, izpildiet pārējos mūsu ieteikumus.

Pārbaudiet signāla joslas

Ja tīkla signāls ir vājš vai neregulārs, pakalpojumi var nedarboties, kā paredzēts. Pirms atkal parādāties, mēģiniet uzraudzīt, vai ierīces signāla joslas pilnībā pazūd. Tādā gadījumā, iespējams, ir tīkla problēma. Mēģiniet pārvietoties atklātākā telpā, lai redzētu, vai tas situāciju uzlabo.

Ja pozitīvi vērtējat iespējamo signāla problēmu (intermitējošu vai vāju), sazinieties ar tīkla operatoru, izmantojot citus līdzekļus, lai viņi varētu apstiprināt, vai pastāv kāda problēma.

Pārbaudiet, vai nav kļūdu

Ja jūsu Galaxy Note10 videozvans joprojām nedarbojas un tiek parādīta kļūda, noteikti ņemiet to vērā. Pēc tam mēģiniet izmantot Google, lai meklētu risinājumu. Tīkla kļūdas var būt raksturīgas konkrētam pārvadātājam, tāpēc, pirms meklējat tiešsaistes labojumu, noteikti ierakstiet precīzu kļūdu.

Pārstartējiet ierīci

Restartēšana ir izplatīts tīkla problēmu risinājums, tāpēc to vēlēsities darīt, ja līdz šim neviens no ieteikumiem nav palīdzējis. Tas var darboties, ja problēmas cēlonis ir īslaicīga kļūda, kuras dēļ sistēma sasalst vai nereaģē. Ja vēl neesat to izmēģinājis, pārliecinieties, ka to izdarījāt šoreiz. Vispirms mēģiniet to restartēt parasti, nospiežot barošanas pogu, lai piekļūtu sāknēšanas izvēlnei. Pēc tam atlasiet opciju Restartēt un pārbaudiet, vai tas darbojas.


Vēl viens ierīces restartēšanas veids ir vienlaikus nospiest skaļuma samazināšanas pogu un barošanas taustiņu 10 sekundes vai līdz ieslēdzas ierīces ekrāns. Tas simulē akumulatora atvienošanas no ierīces efektu. Ja tas darbojas, tas var atbloķēt ierīci.

Ja parastās restartēšanas veikšana nepalīdzēs, izmēģiniet šo:

  1. Vispirms nospiediet un turiet skaļuma samazināšanas pogu un neatlaidiet to.
  2. Turot to nospiestu, nospiediet un turiet ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu.
  3. Turiet abus taustiņus nospiestu 10 sekundes vai ilgāk.

Otra restartēšanas procedūra mēģina simulēt akumulatora noņemšanas sekas. Vecākās ierīcēs akumulatora atvienošana bieži ir efektīvs veids, kā novērst nereaģējošas ierīces. Ja tomēr nekas nemainījās, pārejiet pie nākamajiem ieteikumiem.

Ierīces regulāra atsāknēšana vismaz reizi nedēļā var būt izdevīga. Ja jums ir tendence aizmirst lietas, iesakām konfigurēt tālruni tā, lai tas tiktu restartēts pats. Jūs varat ieplānot to veikt šo uzdevumu, veicot šādas darbības:


  1. Atveriet lietotni Iestatījumi.
  2. Pieskarieties vienumam Ierīces kopšana.
  3. Augšdaļā pieskarieties trīs punktiem.
  4. Atlasiet Automātiskā restartēšana.

Tālruņa lietotnes problēmu novēršana

Ja, mēģinot veikt videozvanu, izmantojat noklusējuma lietotni Tālrunis, ieteicams arī šajā brīdī to novērst. Lai pārliecinātos, vai tālrunis darbojas, veicat vairākas darbības. Apspriedīsim katru no tiem tālāk.

Piespiest iziet no lietotnes Tālrunis

Lietotnes Tālrunis restartēšana parasti efektīvi novērš videozvanu problēmas. Neatkarīgi no tā, vai mēģināt veikt konferences zvanus vai video tērzēšanu ar kādu, ir svarīgi, lai lietotne, kuru izmantojat, lai tā notiktu, darbojas normāli. Tā kā balss zvanu gadījumā lielākā daļa cilvēku ievēro noklusējuma lietotni, šajā gadījumā - standarta Samsung Phone lietotni, problēmu novēršanu vēlaties koncentrēt tikai uz šo lietotni. Protams, ja izmantojat citu balss zvanu lietotni trešai pusei, uz to joprojām attiecas tālāk sniegtie ieteikumi. Lai uzzinātu, vai jūs varat novērst problēmu savā līmenī, apsveriet iespēju restartēt lietotni. Lūk, kas jums jādara:

1. metode: aizveriet lietotni, izmantojot taustiņu Nesenās lietotnes

  1. Ekrānā pieskarieties izvēles taustiņam Jaunākās lietotnes (pogai Sākums kreisajā pusē ir trīs vertikālas līnijas).
  2. Kad tiek parādīts ekrāns Nesenās lietotnes, velciet pa kreisi vai pa labi, lai meklētu lietotni. Tam vajadzētu būt šeit, ja jums to iepriekš izdevās palaist.
  3. Pēc tam velciet uz augšu lietotni, lai to aizvērtu. Tam vajadzētu piespiest to aizvērt. Ja tā nav, vienkārši pieskarieties lietotnei Aizvērt visu, lai arī restartētu visas lietotnes.

2. metode: aizveriet lietotni, izmantojot izvēlni Lietotnes informācija

Vēl viens veids, kā piespiest aizvērt lietotni, ir ietvertas pašas lietotnes iestatījumos. Tas ir garāks ceļš, salīdzinot ar pirmo iepriekš minēto metodi, taču tas ir vienlīdz efektīvs. Jūs vēlaties izmantot šo metodi, ja plānojat veikt citas minētās lietotnes problēmu novēršanu, piemēram, notīrīt tās kešatmiņu vai datus. Lūk, kā tas tiek darīts:

  1. Atveriet lietotni Iestatījumi.
  2. Pieskarieties vienumam Lietotnes.
  3. Pieskarieties ikonai Vairāk iestatījumu (trīs punktu ikona augšējā labajā stūrī).
  4. Pieskarieties vienumam Rādīt sistēmas lietotnes.
  5. Atrodiet lietotni un pieskarieties tai.
  6. Pieskarieties Force Stop.

Notīrīt lietotnes Tālrunis kešatmiņu

Ja videozvani kāda iemesla dēļ vairs nedarbojas, to var izraisīt nepareiza tālruņa lietotnes kešatmiņa. Parasti tas notiek pēc būtiskas sistēmas kapitālās remonta, ja ir pieejams tīkla atjauninājums. Lai pārbaudītu, vai problēmas cēlonis ir nepareiza tālruņa lietotnes kešatmiņa:

  1. Atveriet sākuma ekrānu.
  2. Pieskarieties ikonai Lietotnes.
  3. Atveriet lietotni Iestatījumi.
  4. Pieskarieties vienumam Lietotnes.
  5. Ja meklējat sistēmu vai noklusējuma lietotni, augšējā labajā stūrī pieskarieties vienumam Vairāk iestatījumu (trīs punktu ikona).
  6. Atlasiet Rādīt sistēmas lietotnes.
  7. Atrodiet un pieskarieties attiecīgajai lietotnei.
  8. Pieskarieties vienumam Krātuve.
  9. Pieskarieties pogai Notīrīt kešatmiņu.
  10. Restartējiet ierīci un pārbaudiet problēmu.

Atiestatiet lietotnes Tālrunis noklusējumus

Lietotnes Tālrunis atjaunošana pēc noklusējuma var darboties, ja kļūda nezudīs pēc kešatmiņas notīrīšanas. Veicot šo darbību, tiks izdzēsti jūsu zvanu žurnāli, tāpēc noteikti dublējiet lietotnes datus, ja nevēlaties tos izdzēst, izmantojot Samsung Cloud dublējumu (Iestatījumi> Konti un dublēšana> Samsung Cloud). Lai notīrītu lietotnes datus un atgrieztu tos pēc noklusējuma:

  1. Atveriet sākuma ekrānu.
  2. Pieskarieties ikonai Lietotnes.
  3. Atveriet lietotni Iestatījumi.
  4. Pieskarieties vienumam Lietotnes.
  5. Ja meklējat sistēmu vai noklusējuma lietotni, augšējā labajā stūrī pieskarieties vienumam Vairāk iestatījumu (trīs punktu ikona).
  6. Atlasiet Rādīt sistēmas lietotnes.
  7. Atrodiet un pieskarieties attiecīgajai lietotnei.
  8. Pieskarieties vienumam Krātuve.
  9. Pieskarieties pogai Notīrīt datus.

Ieslēdziet un izslēdziet lidmašīnas režīmu

Tīkla pakalpojumi tiek bloķēti, ja ir iespējots lidojuma režīms. Mēģiniet pārbaudīt, vai šī funkcija ir iespējota kļūdas dēļ. Darīt to:

  1. Jebkurā ekrānā ar diviem pirkstiem pavelciet paziņojumu joslu.
  2. Atrodiet lidmašīnas režīmu un pieskarieties tam.
  3. Ieslēdziet un izslēdziet lidmašīnas režīmu.

Vai esat ārzemēs?

Ja atrodaties ārpus valsts vai neizmantojat tīkla operatora tīklu, iespējams, ka esat iestatījis viesabonēšanas statusu, kas var būt iemesls, kāpēc Galaxy Note10 videozvans nedarbojas. Šajā gadījumā sazinieties ar tīkla operatoru un lūdziet viņu palīdzību šajā jautājumā.

Mēģiniet manuāli pārslēgties uz citu tīkla režīmu

Ja video tērzēšanas funkcija joprojām nedarbojas, mēģiniet noskaidrot, vai tīkla režīma maiņa to var novērst. Ja vēl neesat to izmēģinājis, veiciet šīs darbības, lai piespiestu ierīci manuāli izmantot citu tīkla režīmu, piemēram, 4G vai 3G, atkarībā no pašreizējā tālruņa izmantotā režīma:

  1. Atveriet lietotni Iestatījumi.
  2. Pieskarieties vienumam Savienojumi.
  3. Pieskarieties vienumam Mobilie tīkli.
  4. Pieskarieties vienumam Tīkla režīms.
  5. Atkarībā no iespējām jums jāizvēlas tā, kas norāda 4G vai līdzīgu šim: LTE / 3G / 2G (automātiska savienošana).
  6. Restartējiet ierīci un pārbaudiet problēmu.

Atiestatīt tīkla iestatījumus

Tālruņa tīkla iestatījumu dzēšana ir vēl viens veids, kā novērst šāda veida problēmas. Veiciet tālāk norādītās darbības, lai uzzinātu, vai tas palīdzēs, ja videozvanu problēma turpināsies.

  1. Sākuma ekrānā pieskarieties ikonai Lietotnes.
  2. Atveriet lietotni Iestatījumi.
  3. Pieskarieties vienumam Vispārējā pārvaldība.
  4. Pieskarieties vienumam Atiestatīt.
  5. Pieskarieties vienumam Atiestatīt tīkla iestatījumus.
  6. Pieskarieties vienumam Atiestatīt, lai apstiprinātu.

Atsvaidzināt sistēmas kešatmiņu

Dažas tīkla problēmas var rasties pēc sistēmas atjaunināšanas vai lietotnes instalēšanas. Tas var notikt, ja sistēmas kešatmiņa ir bojāta. Lai pārbaudītu, vai videozvanu problēma ir nepareizas sistēmas kešatmiņas dēļ, uzziniet, kā šo kešatmiņu atsvaidzināt.

  1. Izslēdziet ierīci.
  2. Nospiediet un turiet skaļuma palielināšanas taustiņu un Bixby taustiņu, pēc tam nospiediet un turiet ieslēgšanas / izslēgšanas taustiņu.
  3. Kad tiek parādīts zaļais Android logotips, atlaidiet visus taustiņus (pirms Android sistēmas atkopšanas izvēlnes opciju parādīšanas aptuveni 30 - 60 sekundes tiks rādīts ziņojums “Sistēmas atjauninājuma instalēšana”).
  4. Nospiediet skaļuma samazināšanas taustiņu vairākas reizes, lai iezīmētu ‘noslaucīt kešatmiņas nodalījumu’.
  5. Nospiediet barošanas pogu, lai atlasītu.
  6. Nospiediet skaļuma samazināšanas taustiņu, līdz tiek iezīmēts “jā”, un nospiediet barošanas pogu.
  7. Kad tīrīšanas kešatmiņas nodalījums ir pabeigts, tiek iezīmēts “Reboot system now”.
  8. Nospiediet barošanas taustiņu, lai restartētu ierīci.

Mēģiniet veikt videozvanu drošajā režīmā

Vēl viens iespējamais iemesls, kāpēc videozvans nedarbojas jūsu Galaxy Note10, var būt slikta trešās puses lietotne. Lai pārbaudītu, vai tas tā ir, palaidiet ierīci drošajā režīmā. Šajā režīmā visas trešo pušu lietotnes tiks bloķētas, kamēr iepriekš instalētās lietotnes, tostarp lietotne Tālrunis, turpinās darboties. Tātad, ja varat veikt videozvanu tikai drošajā režīmā, tas nozīmē, ka jums ir slikta trešās puses lietotņu problēma.

Lai restartētu drošo režīmu, rīkojieties šādi:

  1. Nospiediet un turiet barošanas pogu, līdz tiek parādīts logs Izslēgt, pēc tam atlaidiet.
  2. Pieskarieties un turiet nospiestu Izslēgts, līdz parādās drošā režīma uzvedne, pēc tam atlaidiet.
  3. Lai apstiprinātu, pieskarieties vienumam Drošais režīms.
  4. Procesa pabeigšana var ilgt līdz 30 sekundēm.
  5. Pēc restartēšanas sākuma ekrāna apakšējā kreisajā stūrī parādās “Safe mode”.
  6. Pārbaudiet problēmu.

Neaizmirstiet: drošais režīms bloķē trešo pušu lietotnes, taču tas nenorādīs, kurš no tiem ir patiesais iemesls. Ja videozvans joprojām nedarbojas jūsu Note10 un jūs domājat, ka sistēmā ir negodīga trešās puses lietotne, jums tā ir jāidentificē. Lūk, kas jums jādara precīzi:

  1. Boot drošajā režīmā.
  2. Pārbaudiet problēmu.
  3. Kad esat apstiprinājis, ka pie vainas ir trešās puses lietotne, varat sākt lietotņu atinstalēšanu atsevišķi. Mēs iesakām sākt ar pēdējiem pievienotajiem.
  4. Pēc lietotnes atinstalēšanas restartējiet tālruni normālā režīmā un pārbaudiet, vai nav problēmu.
  5. Ja jūsu Galaxy Note10 joprojām ir problemātisks, atkārtojiet 1. – 4. Darbību.

Atjaunot programmatūru pēc noklusējuma (rūpnīcas atiestatīšana)

Ja problēma līdz šim nav atrisināta, apsveriet iespēju noslaucīt tālruni. Tas var būt krasi, tomēr tas, iespējams, ir efektīvs veids, kā novērst videozvanu problēmu. Ja programmatūras problēmu novēršana jau ir izsmelta, ieteicams apsvērt iespēju veikt atiestatīšanu.

Zemāk ir divi veidi, kā rūpnīcā atiestatīt jūsu Note10:

1. metode: kā grūti atiestatīt Samsung Galaxy Note10, izmantojot iestatījumu izvēlni

Tas ir vienkāršākais veids, kā noslaucīt savu Galaxy Note10. viss, kas jums jādara, ir doties uz izvēlni Iestatījumi un izpildīt tālāk norādītās darbības. Mēs iesakām izmantot šo metodi, ja iestatījumu sadaļā nav problēmu.

  1. Izveidojiet savu personisko datu dublējumu un noņemiet savu Google kontu.
  2. Atveriet lietotni Iestatījumi.
  3. Ritiniet līdz un pieskarieties General management.
  4. Pieskarieties vienumam Atiestatīt.
  5. No norādītajām opcijām atlasiet Rūpnīcas datu atiestatīšana.
  6. Izlasiet informāciju un pēc tam pieskarieties Atiestatīt, lai turpinātu.
  7. Pieskarieties Dzēst visu, lai apstiprinātu darbību.

2. metode: kā grūti atiestatīt Samsung Galaxy Note10, izmantojot aparatūras pogas

Ja jūsu gadījums ir tāds, ka tālrunis netiek startēts vai tas tiek palaists, bet iestatījumu izvēlne nav pieejama, šī metode var būt noderīga. Pirmkārt, jums jāiestata ierīce atkopšanas režīmā. Kad esat veiksmīgi piekļuvis atkopšanai, ir pienācis laiks sākt pareizu atiestatīšanas procedūru. Lai varētu piekļūt atkopšanai, var būt nepieciešami daži mēģinājumi, tāpēc esiet pacietīgs un vienkārši mēģiniet vēlreiz.

  1. Ja iespējams, pirms laika izveidojiet savu personas datu dublējumu. Ja jūsu problēma neļauj to darīt, vienkārši izlaidiet šo darbību.
  2. Turklāt vēlaties pārliecināties, ka esat noņēmis savu Google kontu. Ja jūsu problēma neļauj to darīt, vienkārši izlaidiet šo darbību.
  3. Izslēdziet ierīci. Tas ir svarīgi. Ja nevarat to izslēgt, jūs nekad nevarēsiet palaist atkopšanas režīmā. Ja nevarat regulāri izslēgt ierīci, izmantojot barošanas pogu, pagaidiet, līdz tālruņa akumulators ir iztukšots. Pēc tam uzlādējiet tālruni 30 minūtes pirms sāknēšanas atkopšanas režīmā.
  4. Vienlaicīgi nospiediet un turiet pogu Skaļuma palielināšana un Bixby.
  5. Turot nospiestu skaļuma palielināšanas un Bixby taustiņus, nospiediet un turiet barošanas pogu.
  6. Tagad parādīsies atkopšanas ekrāna izvēlne. Kad to redzat, atlaidiet pogas.
  7. Izmantojiet pogu Skaļuma samazināšana, līdz iezīmējat opciju “Wipe data / factory reset”.
  8. Nospiediet barošanas pogu, lai atlasītu “Wipe data / factory reset”.
  9. Izmantojiet skaļuma samazināšanas funkciju, lai izceltu Jā.
  10. Nospiediet barošanas pogu, lai apstiprinātu rūpnīcas atiestatīšanu.

Sazinieties ar savu mobilo sakaru operatoru

Ja rūpnīcas atiestatīšana neko nemainīs un videozvans joprojām nedarbojas jūsu Note10 ierīcē, pēdējais solis ir saņemt tīkla operatora palīdzību. Varbūt ir kāda nezināma tīkla kļūda vai problēma ar kontu, kas vispirms jānovērš. Jūsu mobilo sakaru operatoram ir rīki, lai pārbaudītu citus šīs problēmas aspektus, tāpēc noteikti saņemiet no viņiem palīdzību.

Ieteiktie lasījumi:

  • Kā lietot Samsung Note10 Plus ekrāna spoguļošanu
  • 10. piezīme. PowerShare nedarbojas Vienkārši soļi, lai to labotu
  • Note10 Plus Hard Reset | Kā veikt rūpnīcas vai galvenā atiestatīšanu
  • 10. piezīme. Bezvadu uzlāde nedarbojas Easy Fix

Saņemiet palīdzību no mums

Vai jums ir problēmas ar tālruni? Sazinieties ar mums, izmantojot šo veidlapu. Mēs centīsimies palīdzēt. Mēs arī veidojam videoklipus tiem, kas vēlas izpildīt vizuālās instrukcijas. Apmeklējiet mūsu Youtube lapu, lai iegūtu problēmu novēršanu.

Neatkarīgi no tā, vai eat jaun amung lietotāj vai ne, vienmēr ir jauna lieta, kura daži īkrīki, piemēram, Galaxy Bud, jum var nebūt acīmredzami. Šajā īajā apmācībā mē parādīim, kā viegli pārvaldīt Gal...

Ir viena lieta, ka motocikliti bieži apkauž ratiņu: kaļruņu. Braucot pa vējainu ceļu un baudot ainavu, gandrīz nav grēk klauītie lieliku mūziku. Diemžēl lielākajai daļai motociklu mūdienā nav iebūvētu...

Ieteicams Jums