- iFixit Moto Razr 2019 nojaukšana ir atklājusi, ka dažas pamatdaļas, piemēram, ārējais vāks, ir salīmētas kopā, tādējādi attaisnojot slikto labojamības rādītāju.
- 2019. gada Razr iFixit labojamības diagrammā ieguva tikai 1 no 10.
- Tas nāk no tā, ka nesenais ziņojums liecina, ka Moto Razr 2019 var sabojāties tikai pēc 27 000 reizes.
It kā Motorolai nebūtu pietiekami daudz, lai tiktu galā pēc Samsung Galaxy Z Flip izlaišanas, jauna iFixit nojaukšana ir pasliktinājusi situāciju. Standarta nojaukšanas un labojamības testā tika konstatēts, ka dažas 2019. gada Razr daļas bija grūti nomainīt. Turpmāk nojaukumā ir minēts, ka viņu sarežģījumiem ir pievienota "sarežģīta konstrukcija un vairākas elastīgas kabeļa slazdi".
Daži dziļi niršanas laikā arī atklāja, ka viedtālruņa ārējie vāki tika pielīmēti, kamēr USB C uzlādes ports tika pielodēts primārajai shēmai, kas nozīmē, ka ikviena persona, kas mēģina salabot šo viedtālruni, saskaras ar kalnup.
Paturot šīs lietas prātā, nav pārsteigums, ka 2019. gada Moto Razr iFixit labojamības indeksā ieguva tikai 1 no 10. iFixit parasti ir atbildīgs par viedtālruņa iekšējās daļas noteikšanu. Viņu iekšējie eksperti atver visus viedtālruņus vai datorus, lai atklātu atsevišķus komponentus. Pa to laiku viņi arī paskaidro, cik grūti vai viegli būs nomainīt katru komponentu. Zemāk varat apskatīt iFixit nojaukšanas videoklipu, ja vēlaties saprast, kāpēc Moto Razr 2019 iFixit testā veicās tik slikti.
Nesen veiktais tests secināja, ka Moto Razr izturība, iespējams, bija milzīgs faktors tā dzīves laikā, jo tika atklāts, ka testa laikā tas ir izdzīvojis tikai aptuveni 27 000 reizes. Savukārt Samsung minēja, ka tā nesen paziņotais Galaxy Z Flip savas dzīves laikā var izdzīvot līdz 200 000 reizes, ērti nodrošinot vairāk nekā divus gadus ilgu lietošanu, nesabojājot.
Avots: iFixit
Caur: Droid Life