MacBook Pro 13 vs virsmas grāmata: kuru vajadzētu iegādāties?

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 18 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 21 Novembris 2024
Anonim
Surface Book 3 vs 2020 MacBook Pro: Best Premium Laptop?
Video: Surface Book 3 vs 2020 MacBook Pro: Best Premium Laptop?

Saturs

Kad Apple vajadzēja atkārtoti kalibrēt ziņojumapmaiņu un sazināties ar lietotājiem, tā atteicās mēģināt pārsūdzēt vidusmēra lietotājus, kuri meklē konkurētspējīgas cenas un lietotnes. Tā vietā tā visu portfeli pielāgoja tiem, kas dara lietas ar saviem datoriem. Mac vairs nebija cita datora. Tas bija kaut kas aiz PC, ierīce, kuru profesionāļi zināja, ka viņi var paļauties uz darbu veikšanu. Amatniekiem - neatkarīgi no tā, ko viņi rada - parasti ir MacBook Pro. Tagad Apple cer, ka halo paplašināsies līdz MacBook Pro 13.


Vienkārši nosakot savu aparatūras tirgu, Microsoft sāka savu Virsmas līniju, iesniedzot apelāciju jebkura veida lietotājiem. Kad tas nedarbojās, tā koncentrējās uz to pašu radīšanas klasi, kuru Apple bija iekarojusi ar MacBook Pro. Visbeidzot, stratēģija novestu pie tā, lai radītu augstas klases klēpjdatoru visu veidu digitālā satura veidotājiem. Šodien virsmas grāmata ir viena no nepārdomātākajām, uz priekšu domājošām domām, un labi izstrādāti datori, kurus var iegādāties, izmantojot Windows.



Kad Apple izveidoja pirmo MacBook Pro, daži no tiem būtu uzminējuši, ka viņi galu galā saņems konkursu no Microsoft. Un vēl, tas ir, ja mēs šodien atrodamies. Izvēloties starp to, kas tradicionāli ir labākais piezīmjdators, ko var iegādāties, un augšupēju izaicinātāju no programmatūras veidotāja.

Lūk, kā jaunais MacBook Pro 13 salīdzina ar Microsoft sākuma-modeļa virsmas grāmatu.


MacBook Pro 13 vs virsmas grāmata: dizains

MacBook Pro 13 ir daļa no atsvaidzinātās darba zirgu līnijas, kas ir izstrādātas, ņemot vērā pašreizējo profesionāļu vajadzības. Tas ir gan plānāks, gan vieglāks par 3.02 mārciņām. Tā kā tā ir Apple ierīce, dizaina estētika nav tik daudz mainījusies. Tas joprojām ir izgatavots no mehāniski apstrādāta alumīnija un joprojām ir viegli izliektas malas uz vāka un apakšas. Apple logotips joprojām atrodas tā vāka centrā.



Visas izmaiņas, kas ir vērstas, ir redzamas no brīža, kad atverat piezīmjdatoru. Visu jauno MacBook Pros trackpad ir milzīgs; viņi izmanto Force Touch tehnoloģiju, kas ļāva MacBook sasniegt jaunus plānuma līmeņus. Arī no parastā MacBook ir tā sauktie „Butterfly” galvenie mehānismi. Viņi šeit ir uzlaboti, lai iegūtu vairāk taustes sajūtu, Apple stāstīja skatītājiem par tās atklāšanu.




Jaunākās MacBook Pro 13 lētākais un mazākais variants maksā 1499 ASV dolārus un ietver tradicionālo funkciju taustiņu rindu. Modelis 1799 ASV dolārs, kuru mēs izmantojam šim salīdzinājumam, izmanto funkciju taustiņus, lai atbalstītu Touch Bar un Touch ID pirkstu nospiedumu lasītāju, kas iebūvēts tā barošanas pogā.



Šonedēļ virsmas grāmata ar veiktspējas bāzi paņēma milzīgus uzlabojumus, bet pamatmodelis palika nemainīgs. Aizverot, Microsoft logotips atgādina lietotājiem, kas izstrādāja ierīci. 13,5 collu displejs ir savienots ar savu pamatni ar virspuses viru, kas izskatās kā kāda veida metāla pārklājuma vārdnīca. Surface Book noteikti ir smagāks par MacBook Pro 13. Tas sver 3,34 mārciņas. Dynamic Fulcrum Hinge arī nodrošina, ka tas aizņem vairāk vietas bagāžā nekā MacBook Pro 13. Aizvēršanas laikā vienmēr ir atstarpe.

MacBook Pro 13 vs virsmas grāmata: iekšējie

Pagājušajā gadā katram lielajam PC veidotājam bija aparatūra ar Intel Skylake mikroshēmojumiem. Gandrīz visi no viņiem cieta kaut kādā veidā. Intel draiveri un programmatūra Skylake radīja visas problēmas ar virsmas grāmatu un virsmu Pro 4. Nav pārliecinoša, bet, šķiet, Apple nolēma iemācīties mācības, kas Microsoft bija jāsaglabā, un turpināt izmantot jaunākās mikroshēmas no Intel

MacBook Pro 13 nāk ar 8GB RAM, bet to var konfigurēt ar 16GB RAM. 256GB Solid State Drive ir standarta standarts, lai gan lietotāji var pievienot 512GB pat 1TB SSD. Standarta procesors ir Intel 2,9 GHz Core i5 procesors. Kas ir nedaudz ātrāks par 2.4GHz standarta pulksteņa ātrumu virsmas grāmatā. Vēlreiz pircēji var palielināt to ar jaudīgākām iespējām un augstāku cenu.

Ne sākuma līmeņa virsmas grāmatā, ne MacBook Pro 13 nav diskrētas grafikas kartes. MacBook iet ar Intel Iris 550 grafiku. Virsmas grāmatā ir Intel HD 520 grafika.



MacBook Pro 13 ir visvienkāršākā piezīmju grāmatiņa. Tajā dominē 13,3 collu displejs, kurā ir 227 pikseļi collā. Apple saka, ka spēj attēlot „miljonus” krāsu. 13,5 collu displejā virsmas grāmatā ir 267 pikseļi collā. Tas ir arī multi-touch displejs, jo viss Surface Book ekrāns atdala tīru tableti.



Virsmas grāmatā ir Intel Core i5 un i7 varianti, taču lielākā daļa lietotāju izvēlēsies i5 versiju. Iztērējot vairāk nekā $ 1349 pamata konfigurāciju, lietotāji saņem diskrētu grafikas karti, uzglabāšanas iespējas un vairāk RAM. Ieejas modelis ir aprīkots ar 8GB RAM.

Sākot ar vēlu, Apple ir iemācījies atbalstīt jaunākās ostas. MacBook Pro 13 ir četri Thunderbolt 3 / USB 3 tipa C porti. Ir arī austiņu ligzda. Savienojot ar monitoru vai tālruni, kas neatbalsta USB tipa C, lietotājiem būs nepieciešama dongle. Salīdzinājumam, Surface Book ir divi standarta USB 3.0 porti, SD karšu lasītājs, austiņu ligzda un Mini DisplayPort. Šis SD karšu lasītājs ir liela virsmas priekšrocība. Lielākā daļa profesionāļu nenāk pārāk laipni, lai Apple likvidētu SD kartes slotu un piespiestu tos iegādāties vēl vienu dongle.

MacBook Pro 13 vs virsmas grāmata: ekstras

Ekstras ir tās, kas patiesībā definē šīs divas izcilākās mašīnas. Apple nav tik daudz ignorējusi pieskārienu, jo tas ir derības par dažādiem lietošanas gadījumiem. MacBook Pro 13 rāda, ka Apple domā, ka skārienekrāni ir noderīgi, bet tikai tādā mērā, ka tie beidzot ļauj attīstīties mijiedarbībai.

Steve Jobs derības uz multi-touch screen sākotnējā iPhone, jo tas ļāva izstrādātājiem mainīt pogas un interfeisu, lai atbilstu viņu vajadzībām. Skārienjosla darbojas tāpat kā MacBook Pro. Iespējas, kas atrodas skārienjoslas joslā, mainās atkarībā no lietojumprogrammu lietotājiem. Microsoft Word pievienos bieži lietotos formatēšanas iestatījumus savām lietotnēm. Mūzikas izveides programmatūra pievienos laika skalu, lai tā būtu vieglāk rediģēt visu dziesmu ar nelielu ritināšanu ierīces galvenajā ekrānā.



Microsoft uzskata, ka pieskārienu spēks ir tik liels, ka Surface Book viss 13,5 collu displejs pilnībā atdalās no ķermeņa līdz pat 3 stundām. Iekļautā virsmas pildspalva ļauj lietotājiem lietot rokraksta piezīmes un zīmēt. Ekrānu var pagriezt uz tastatūras, lai iegūtu pienācīgu pieskārienu un pilnīgu 12 stundu ilgu laiku, ko Microsoft sola.



Lai gan Apple ir piesaistījis Touch ID, lai ļautu MacBook lietotājiem pieteikties, Microsoft ir derīga par optiskiem sensoriem, kas atbloķē Windows, kad kāds sēž pie virsmas grāmatas. Apple saka, ka MacBook Pro 13 ilgst 10 stundas starp maksas, kad atskaņojat video.

MacBook Pro 13 vs virsmas grāmata: kuru vajadzētu iegādāties?

Apple ir iztērējis ļoti ilgu laiku augstas klases piezīmjdatoru tirgus augšgalā tādu iemeslu dēļ, ko visi saprot. Uzņēmums piedāvā spēcīgu stila, pareizo lietotņu un snieguma kombināciju. MacBook Pro 13 ir plāns un viegls. Lielāks trackpad ir apsveicams. Sākotnēji Touch Bar šķiet kā triks, bet tas varētu būt ļoti noderīgs.



Microsoft ir Apple par cenu un akumulatora darbības laiku. Virsmas grāmata ir 1,349 ASV dolāri. Salīdziniet to ar 1,799 ASV dolāriem, kas jums būs jāiztērē, lai iegūtu MacBook Pro 13 ar Touch ID un Touch Bar. Tas, ka šī mašīna tiek saglabāta, pat neieslīdot uz MacBook Pro bez Touch Bar. Tas joprojām maksā $ 1499, un tas arī samazina divas USB tipa C porti un saņem tādu pašu akumulatora darbības laiku.

Virsmas grāmata saņem 2 stundu vairāk ekrāna laika. Tas var kļūt par tableti vai piezīmjdatoru tikai dažu sekunžu laikā. Tajā pašā laikā Apple cer, ka lietotāji vēlēsies izmantot MacBook Pro 13 Force TrackPad.



Microsoft noteikti zaudē dažus punktus, lai vēl nepārņemtu Thunderbolt. Turklāt tās pamatiekārtai ir mazāk uzglabāšanas nekā MacBook Pro 13. Tomēr šīs divas lietas kopā nav pat MacBook Pro 13 priekšā.

Galu galā tiem, kas jau ir Mac ekosistēmā, varētu būt grūti pāriet uz Windows 10 un Windows lietotnēm viņu kuģiem. Viņiem, iespējams, būs jātērē nauda jaunām programmām un jāapvieno jauna darbplūsma. Ja tas tā nebūtu, virsmas grāmata būtu uzvarētājs jebkurā situācijā.

Protams, ja jūs jau neesat ieguldījis Mac ekosistēmā, labāk iegādāties virsmas grāmatu.

Videopēļu mazumtirgotāj Gametop nelik pircējiem gaidīt līdz rītdiena rītam, lai paņemtu ava Ubioft kopija Divīzija. Nedēļa nogalē mazumtirgotāj aptiprināja uzņemšanu punaktī Divīzija izlaidum un daži ...

"Ka ir atbloķēt iPhone?" ir izplatīt jautājum, un, drīzumā parādotie iPhone 6 izlaišana datumam, atkal ir interee no lietotājiem, kuri vēla iegādātie jaunu atbloķētu iPhone, lai to varētu iz...

Interesanti Ziņojumi