Saturs
Vai nevarat tikt pāri HTC U11 sāknēšanas ekrānam? Uzziniet, kāpēc tas notiek, un uzziniet, kā to novērst.
Iesprūdušas ekrāna problēmas mobilajās ierīcēs bieži ir nopietnas programmatūras darbības traucējumu sekas, ja ne aparatūras bojājumi. Iestrēdzis logotipā, melnajā ekrānā, baltajā ekrānā vai sāknēšanas ekrānā ir bieži sastopami simptomi, ar kuriem saskaras planšetdatoru un viedtālruņu lietotāji, neatkarīgi no zīmola, varianta vai operētājsistēmas. Tomēr šie jautājumi, šķiet, bija vairāk izplatīti Android tālruņos un planšetdatoros nekā iOS. Pat tie, kurus darbina augstākā līmeņa procesori, var padoties līdzīgai problēmai. Kāpēc tā ir?
Šajā ziņojumā apskatītā problēma ir būtiska konkrētai ierīcei, kas ir HTC U11. Ja jums pieder šis tālrunis un šeit ir līdzīgas problēmas dēļ, iespējams, šis saturs var jums palīdzēt. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kas izraisa tālruņa iesprūšanu sāknēšanas ekrānā. Papildus iespējamiem cēloņiem šajā rakstā ir izcelti arī daži potenciālie risinājumi un piemērojamie risinājumi, lai jūs varētu izmēģināt. Ritiniet uz leju un izmēģiniet jebkuru no piemērojamajiem risinājumiem, kas parādīti zem šīs lapas.
Bet pirms mēs dodamies uz problēmu novēršanu, ja jūs meklējat risinājumu citai problēmai, es iesaku jums apmeklēt mūsu HTC U11 problēmu novēršanas lapu, jo mēs, iespējams, jau esam risinājuši līdzīgas problēmas kā jūs. Izmantojiet mūsu risinājumus un risinājumus. Ja tie nedarbojas un jums nepieciešama papildu palīdzība, vienmēr varat sazināties ar mums, aizpildot mūsu Android problēmu anketu un noklikšķinot uz Iesniegt.
Kas izraisa HTC U11 iesprūšanu sāknēšanas ekrānā?
Jūs esat sistēma, kas sastāv no atsevišķām programmām (apakšsistēmām). Ir programma, kas ir atbildīga par sāknēšanu, uzlādi, zvanu, tekstu, e-pasta ziņojumu uc apstrādi. Katra no šīm programmām darbojas ar noteiktu aparatūras komponentu, piemēram, ieslēgšanas pogu Barošanas sistēma vai skaņas vai audio programmu skaļuma regulēšanas taustiņus. Un katrs no tiem darbojas, pamatojoties uz tiešo lietotāju ievades komandām. Gan aparatūrai, gan programmatūrai jābūt labai, lai viņi varētu veikt paredzēto funkciju. Tas nozīmē, ka, ja aparatūra nedarbojas, programmatūra nevarēs darboties tikpat labi un otrādi. Piemēram, tālrunis nevarēja tikt pāri sāknēšanas ekrānam, jo komponents ir bojāts. Pat ja programmatūra darbojas labi, tā joprojām nevarēs paveikt savu galveno darbu, jo aparatūru nevarēja izpildīt. Tomēr tas ne vienmēr notiek. Daudzi cilvēki ir noskaidrojuši, ka iestrēgušo problēmu cēlonis ir ierīces sistēma, nevis bojāta aparatūra. Starp kopējiem vainīgajiem parādījās sistēmas avārijas, bojāti dati un ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumi. Ja kāds no šiem gadījumiem notiek jūsu tālrunī, tas nevarēs turpināt strādāt ar uzticētajiem uzdevumiem tikai tāpēc, ka kaut kas tiek apturēts un ka kaut kas iepriekš jānovērš.
Kā iegūt HTC U11, kas iestrēgst sāknēšanas ekrānā?
Cik vien iespējams, mēģiniet izolēt problēmu un noteikt, vai tā ir saistīta ar aparatūras bojājumiem vai programmatūras darbības traucējumiem. Kad esat apstiprinājis, ka pamatcēlonis ir saistīts ar programmatūru, jūs varat turpināt novērst problēmu savā galā. Vajadzības gadījumā varat atsaukties uz soli pa solim sniegto rokasgrāmatu, kuru esmu aprakstījis tālāk.
Pirms sākat problēmu novēršanu, pārbaudiet tālruņa iekšējo atmiņu un pārliecinieties, vai tajā joprojām ir vairāk brīvas vietas. Šādi rīkojoties, tiks izslēgta nepietiekama atmiņa no iespējamā sprūda. Kad ierīcei pietrūkst iekšējās atmiņas, tā bieži parāda attiecīgus simptomus, piemēram, aizkavēšanos un iesaldētu displeju. Ja nepieciešams, atbrīvojiet vietu, noņemot no ierīces nevēlamās lietotnes un saturu. Pretējā gadījumā turpiniet novērst programmatūras problēmas savā HTC U11, izmantojot šīs nākamās rokasgrāmatas.
Piespiest pārstartēt
Spēka restartēšana vai spēka atsāknēšana ir simulēta akumulatora noņemšanas procedūra viedtālruņos. Līdzīgi kā parasti atsāknēšana, spēka restartēšana neietekmēs nevienu no jūsu svarīgajiem tālruņa datiem. Viss, ko tas dara, ir novērst nelielas programmatūras kļūmes, kas, iespējams, ir apturējušas tālruņa pilnīgu sāknēšanu un tā vietā iestrēdzis sāknēšanas ekrānā. Ja vēl neesat to izdarījis un vēlaties to izmēģināt, rīkojieties šādi:
- Nospiediet Jauda un Skaļums uz leju pogas kopā apmēram 10 līdz 20 sekundes.
- Kad tālrunis vibrē, atlaidiet abas pogas.
- Pagaidiet, līdz jūsu U11 tiks pilnībā atsāknēts.
Cerams, ka tas šoreiz vairs nebūs iestrēdzis sāknēšanas ekrānā.
Spēka restartēšana bieži atrisina citas mobilo ierīču problēmas, tostarp pastāvīgas aiztures, nereaģējošus displejus un sāknēšanas cilpas.
Restartējiet tālruni atkopšanas režīmā
Ja spēka atsāknēšana neizdevās novērst problēmu un tālrunis joprojām nevarēja pārsniegt sāknēšanas ekrānu, pēc tam mēģiniet palaist atkopšanas režīmā, noslaukiet kešatmiņas nodalījumu un pēc tam restartējiet ierīci. Atkopšanas režīms Android ierīcēs ir īpašs sāknēšanas nodalījums ar instalētu atkopšanas konsoli. Šajā režīmā varat atrast opcijas, kas var palīdzēt labot vai atjaunot sistēmas datus, atiestatīt sistēmu, kā arī instalēt oficiālus operētājsistēmas atjauninājumus jūsu HTC U11. Lai sāktu U11 atkopšanas režīmā, pēc tam mēģiniet piemērot dažus atkopšanas labojumus:
- Pilnībā izslēdziet ierīci.
- Nospiediet un turiet Skaļuma poga un pēc tam Ieslēgšanas poga.
- Kad ekrānā parādās jauna izvēlne, vienlaikus atlaidiet abas pogas.
- Izmantojiet vai nospiediet Skaļums uz leju pogu, lai ritinātu un iezīmētu Pārstartējiet Bootloader opcija.
- Pēc tam nospiediet Ieslēgšanas poga lai apstiprinātu izvēli.
- No Bootloader, nospiediet Skaļums uz leju pogu, lai atlasītu vai iezīmētu Sāknēšana atkopšanas režīmā tad nospiediet Ieslēgšanas poga apstiprināt.
- Kad redzat izsaukuma zīme ekrānā nospiediet un turiet Ieslēgšanas poga.
- Turot nospiestu Ieslēgšanas poga, nospiediet un pēc tam atlaidiet Volume Uz augšu poga. To darot, jūs nokļūsiet Reģenerācijas režīmā.
- Izmantojiet Skaļuma pogas , lai ritinātu un izvēlētos opcijas ar Ieslēgšanas poga.
- Lai notīrītu kešatmiņas nodalījumu, nospiediet taustiņu Skaļums uz leju pogu, lai iezīmētu Noslaucīt kešatmiņu nodalījumu tad nospiediet Jauda pogu, lai apstiprinātu.
- Lai restartētu tālruni, nospiediet Skaļuma poga izcelt Restartējiet sistēmu tūlīt tad nospiediet Ieslēgšanas poga lai apstiprinātu izvēli.
Pārbaudiet, vai tas novērsīs problēmu, un ļaujiet tālrunim pabeigt sāknēšanas procesu. Ja nē, tad apsveriet rūpnīcas atiestatīšanu vai galveno atiestatīšanu kā nākamo iespēju.
Rūpnīcas atiestatīšana vai galvenā atiestatīšana atkopšanas režīmā
Veicot rūpnīcas atiestatīšanu vai galveno atiestatīšanu mobilajās ierīcēs, bieži tiek novērstas sarežģītas kļūdas, kuru dēļ sistēma avarēja vai sabojājās. Ja neviena no iepriekšējām metodēm nespēj dot jums dažus līdzekļus, varat mēģināt pamēģināt galveno atiestatīšanu un redzēt, kas notiek. Lūdzu, ņemiet vērā, ka visa jūsu personiskā informācija un kritiskie dati šajā procesā tiks izdzēsti. Pēc atiestatīšanas tālrunis tiks restartēts uz rūpnīcas noklusējuma iestatījumiem. Līdz tam jūs varat turpināt sākotnējo iestatīšanu. Lūk, kā tas tiek darīts:
- Dublējiet datus savā tālrunī.
- Kad dublējums ir izveidots, izslēdziet ierīci.
- Nospiediet un turiet Skaļums uz leju un Jauda pogas vienlaicīgi vismaz 10 sekundes.
- Atlaidiet abas pogas, kad Lejupielādes režīms shows uz augšu.
- Nospiediet Skaļuma poga lai atlasītu Bootloader tad nospiediet Jauda pogu, lai apstiprinātu.
- Nospiediet Skaļums uz leju pogu, lai ritinātu uz leju un iezīmētu Pārstartējiet atkopšanas režīmā opcija.
- Pēc tam nospiediet Jauda pogu, lai apstiprinātu izvēli.
- Pagaidiet, līdz ekrānā redzat izsaukuma zīmi, pēc tam turiet nospiestu Jauda pogu.
- Turot nospiestu Jauda nospiediet pogu Skaļāk vienreiz.
- Pēc tam jūs redzēsiet Reģenerācijas režīmā izvēlne. Atkal izmantojiet Skaļuma pogas lai atlasītu opciju un Ieslēgšanas poga lai apstiprinātu izvēli.
- Nospiediet Skaļuma samazināšanas poga lai ritinātu uz leju un iezīmētu Iznīcināt datus / atjaunot rūpniecības iestatījumus opcija. Pēc tam nospiediet Power pogu, lai apstiprinātu.
- Izmantojiet Skaļuma samazināšanas poga lai atlasītu Jā - izdzēsiet visus lietotāja datus opciju un apstipriniet izvēli. Tas izdzēsīs un atiestatīs jūsu tālruņa sistēmu.
- The Restartē sistēmu tagad opcija tiks izcelta.
- Nospiediet Ieslēgšanas poga lai apstiprinātu un restartētu tālruni.
- Pēc tam jūsu ierīce tiks restartēta un atjaunota rūpnīcas noklusējuma iestatījumos.
Ņemot vērā to, ka šī atiestatīšana visu izdzēsīs no jūsu tālruņa sistēmas, visticamāk, šajā procesā tiks izskaustas sistēmas kļūdas. Tādējādi tas pēc tam sniegs jūsu tālrunim tīru jaunu sākumu.
Citas iespējas, kas jāapsver
- Mēģiniet izmantot Android atkopšanas programmatūru. Izmantojiet Android atkopšanas rīku, lai mēģinātu atkopt visus jūsu kritiskos datus, un salabojiet tālruņa sistēmu, pilnībā izdzēšot. Daudzi no šiem rīkiem tagad tiek piedāvāti Play veikalā, tāpēc viss, kas jums jādara, ir izvēlēties pareizo programmatūru, lejupielādēt un instalēt to savā datorā. Kad programmatūra ir veiksmīgi instalēta, pievienojiet tālruni datoram, izmantojot komplektācijā iekļauto USB kabeli. Pēc tam datorā atveriet Android atkopšanas rīku un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai dublētu un atjaunotu tālruni un visbeidzot atrisinātu problēmu. Pārbaudiet un pārliecinieties, vai jūsu dators darbojas ar jaunāko operētājsistēmu, lai šajā procesā izvairītos no sistēmas konfliktiem.
- Meklējiet papildu palīdzību. Tātad jūs esat izmēģinājis visu, kas, jūsuprāt, ir iespējams risinājums, bet bez rezultātiem. Ja tas tā ir, tad nākamais labākais risinājums būtu problēmu eskalācija. Sazinieties ar sava mobilo sakaru operatora klientu atbalsta dienestu vai HTC atbalsta dienestu, lai informētu viņus par problēmu un lūgtu papildu palīdzību vai iespējas. Problēmas eskalācija ir ieteicama arī īpaši, ja jūsu HTC U11 sāka iestrēgt sāknēšanas ekrānā pēc programmaparatūras atjauninājuma instalēšanas. To var atzīmēt starp citām pēcatjaunināšanas problēmām, kas tiks risinātas nākamajā atjauninājumu izlaišanā, izmantojot nepieciešamo labojuma ielāpu.
- Tehniskais remonts. Ja tehniskā atbalsta zvans nav jūsu izvēle, varat vienkārši nogādāt tālruni tieši tuvumā esošajā pilnvarotajā servisa centrā un tā vietā diagnosticēt tehniķi.
Sazinieties ar mums
Mēs vienmēr esam atvērti jūsu problēmām, jautājumiem un ierosinājumiem, tāpēc sazinieties ar mums, aizpildot šo veidlapu. Šis ir mūsu piedāvātais bezmaksas pakalpojums, un mēs par to neiekasēsim ne santīma. Bet, lūdzu, ņemiet vērā, ka katru dienu mēs saņemam simtiem e-pasta ziņojumu, un mums nav iespējams atbildēt uz katru no tiem. Bet esiet droši, ka izlasījām katru saņemto ziņojumu. Tiem, kuriem mēs esam palīdzējuši, lūdzu, izplatiet vārdu, daloties ar saviem ierakstiem draugiem vai vienkārši iepatikoties mūsu Facebook un Google+ lapai vai sekojot mums Twitter.