Saturs
Lai piesaistītu jūsu iPhone ienestu klēpjdatoru, šeit varat izmantot TetherMe savā iPhone.
Vairumam ASV lielāko pārvadātāju jūs varat saņemt piesaistes plānu (vai hotspot plānu), kas ļauj izmantot savu datu savienojumu no viedtālruņa uz jūsu klēpjdatora, ja nav pieejams WiFi savienojums.
Šāda funkcija ir patiešām ērta, jo, lai gan jūs varat iegūt internetu savā viedtālrunī gandrīz jebkurā vietā ar LTE, to pašu nevar teikt par lielāko daļu klēpjdatoru, bet piesiešana ļauj jums dot savu klēpjdatoru LTE datu iespējas, ņemot vērā jūsu mobila ierīce.
Tomēr viens no lielākajiem trūkumiem ir šo piesiešanas plānu izmaksas, kas ir tikpat augstas kā $ 20 mēnesī papildus tam, ko maksājat par mobilo telefonu. Tas nav iespējams tikai vairumam klientu, īpaši, ja jūs bieži neizmantojat piesiešanu.
Labā ziņa ir tā, ka, ja jūsu iPhone ir jailbroken, jūs varat izmantot lietotni, kas ļauj piesaistīt, nesamaksājot par piesaistes plānu no jūsu pārvadātāja. Cydia kniebiens sauc TetherMe būtībā spoofs piesieti jūsu iPhone, lai tas izskatās dati tiek izmantoti, ir tikai nāk no jūsu iPhone, nevis no jūsu piesietā klēpjdators.
Tālāk ir aprakstīts, kā iestatīt un lietot TetherMe savā iPhone.
TetherMe iestatīšana
TetherMe var atrast, atverot Cydia un meklējot “TetherMe” Meklēt uz leju apakšējā labajā stūrī. Tas arī varētu būt redzams Cydia mājaslapā, no kuras jūs varat vienkārši pieskarties, lai pārietu uz kniebiena lapu.
No turienes piesitiet Pirkums augšējā labajā stūrī. TetherMe maksā dažus dolārus, taču tas ir mazāks nekā tas, ko jūs maksātu par piesaistes plānu no sava pārvadātāja. Ja jūs jau esat iegādājies TetherMe, tas teiks Uzstādīt augšējā labajā stūrī, un, ja tas jau ir instalēts, tas teiks Modificēt.
Jebkurā gadījumā, ja tā nav instalēta, izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai to varētu viegli instalēt jūsu iPhone ierīcē - tas ilgst tikai dažas minūtes.
Pēc TetherMe uzstādīšanas tas ir gatavs lietošanai, un jūs varat to aizdegt, kad jums ir nepieciešams piesiet savu iPhone pie klēpjdatora.
Izmantojot TetherMe
TetherMe var piekļūt no iestatījumu lietotnes un ritinot uz leju, līdz redzat TetherMe sarakstā. No turienes pieskarieties personiskajam Hotspot un pēc tam pieskarieties pārslēgšanas slēdzim blakus Personal Hotspot nākamajā lapā, kas parādās.
Pārslēgšanas slēdzis kļūs zaļš, un jūs būsiet gatavs piesiet.
Vienkārši vienkārši dodieties uz jūsu klēpjdatora WiFi iestatījumiem, kur parasti izveidojat savienojumu ar WiFi tīklu un meklējat savu iPhone WiFi tīklu sarakstā, lai to izveidotu.
TetherMe ir daži citi iestatījumi, ka jums, iespējams, nekad nebūs jātērē, bet ir svarīgi vismaz zināt, kas viņi ir un ko viņi dara.
Ignorēt datu avotu ļauj mainīt, no kurienes nāk no jūsu iPhone koplietojamie dati. Piemēram, jūs varat savienot savu iPhone ar WiFi un pēc tam savu piesaisti pie klēpjdatora, izmantojot USB, un dalīties ar savu iPhone savienojumu ar savu klēpjdatoru, tādēļ, ja jūsu klēpjdators ir bojājis WiFi, varat izmantot savu iPhone, lai sniegtu savu klēpjdatoru ar WiFi iespējām, kas ir pieejamas . Tā ir diezgan niša, tāpēc jums, iespējams, nav nepieciešams to izmantot.
The Saglabājiet apraidi funkcija ir paredzēta, ja piesiet, izmantojot WiFi. Parasti jūsu iPhone ir jātur personiskajā Hotspot izvēlnē, vai arī tas tiks izslēgts, ja pēc dažām minūtēm tas netiks atklāts. Lai to novērstu, varat iespējot Saglabājiet apraidi.
The APN izvēle ir izvēlne, kas jums, iespējams, nekad nebūs jāpieskaras, un jūs, iespējams, nevajadzētu pieskarties, bet tas būtībā ir tas, kur jūsu pārvadātāja informācija ir ietverta, kas padara TetherMe darbu tā, kā to dara - spoofing jūsu datu savienojumu, lai tā domā, ka jūsu portatīvā interneta satiksme ir nāk no jūsu iPhone.
Protams, TetherMe nav pilnīgi drošs. Daudzi lietotāji ir teikuši, ka AT&T joprojām var atklāt, ka esat piesieti, bet Verizon šobrīd šķiet labi. Vienkārši izmantojiet TetherMe uz savu risku.