Saturs
- Kā lietot Live Photos
- Kā rediģēt tiešraides fotoattēlus un pievienot efektus
- Kā nomainīt noklusējuma tiešraides fotoattēlu
- Kā apgriezt Live Photo
- Kā izslēgt skaņu tiešraides fotoattēlā
- Kā pievienot Live Photo Effects: Bounce, Loop & Long Exposure
- Sk. “Vecāki ziņojumi” bloķēšanas ekrānā
Jaunāki iPhone var uzņemt dzīvās fotogrāfijas, kas ir dinamisks veids, kā sagūstīt cilvēkus un objektus kustībā. Live Photos ir elastīgākais veids, kā uzņemt iPhone fotoattēlus un ir viegli rediģēt radoši. Šī Live Photos ceļvedis iemācīs jums, kā iegūt maksimālu labumu no saviem tiešajiem fotoattēliem un ņemt tos no laba uz lielisku.
Lai gan jūs, iespējams, esat iepazinušies ar Live Photos par iPhone 6s, iPhone SE un iPhone 7, iOS 11 nodrošina virkni jaunu Live Photos funkciju, pat ja neesat iegādājies jaunāko iPhone. Jaunās Live Photos funkcijas ļauj jums mainīt galveno fotoattēlu, kas tiek parādīts jūsu kameras rāmī, lai veiktu tiešraides fotoattēlu, apgrieztu tiešraidi un pievienotu efektus, lai animētu vai stilizētu fotoattēlu.
Pirms sākat darbu ar mūsu Live Photos ceļvedi, atcerieties, ka, lai izmantotu šo opciju, ir jāinstalē bezmaksas iOS 11 atjauninājums. Lūk, ko jums jāzina, lai uzņemtu un rediģētu Live Photos savā iPhone.
Kā lietot Live Photos
Kā lietot Live Photos.
Apple noklusē Live Photos, lai ieslēgtu normālu fotoattēlu. Jūs pat varat to izmantot ar 2x tālummaiņu iPhone 7 Plus vai iPhone 8 Plus. Lai pārliecinātos, ka izmantojat Live Photo, atveriet kameras lietotni un pārliecinieties, ka mazā saules skatā esošā ikona ekrāna malā ir dzeltena. Ja tas ir pelēks, pieskarieties tam un tas kļūs dzeltens.
Pieskaroties tam, redzēsiet, ka attēla apgabala vidū parādīsies LIVE. LIVE parādīsies arī ekrānā, kad uzņemat attēlu. Ja šī opcija ir iespējota, mēģiniet veikt dažus attēlus, un jūs redzēsiet, ka tas parādīsies ekrānā. Katrs krāns ierakstīs 1,5 sekundes audio un nepārtrauktu fotoattēlu sēriju. Jūs varat izslēgt audio vēlāk, ja nepieciešams.
Lai iegūtu vislabākos rezultātus, pārliecinieties, ka turat iPhone, kamēr fotografējat Live Photos, un ļaujiet jūsu objektam pārvietoties rāmī. Tiešo fotogrāfiju skatīšana ar lielu kameras kustību var būt slikta, var izraisīt neskaidru izskatu un ierobežot to rediģēšanu vēlāk.
Tas ir viss, kas nepieciešams, lai uzņemtu Live Photo jūsu iPhone.
Kā rediģēt tiešraides fotoattēlus un pievienot efektus
Kā nomainīt noklusējuma tiešraides fotoattēlu
Fona fotoattēls faktiski ir fotoattēlu un videoklipu kolekcija, kas ir vairāk nekā 1,5 sekundes, un dažreiz fotoattēls, ko programmatūra izvēlas kā noklusējumu, nav labākais fotoattēls. Ar iOS 11 tagad varat mainīt noklusējuma fotoattēlu, kas parādās jūsu kameras rullī. Tas ir lielisks veids, kā pirms attēla aktīvās daļas aktivizēšanas iegūt standarta attēlu kā standarta fotoattēlu.
Mainiet noklusējuma fotoattēlu savā Live Photo programmā iOS 11.
- Iet uz Fotoattēli App.
- Atrodi Live Photo.
- Pieskarieties Rediģēt.
- Pieskarieties citam fotoattēlam apakšējā daļā.
- Pieskarieties Make Key Photo.
- Pieskarieties Gatavs.
Tas padarīs šo jauno fotoattēlu tā, kas parādās jūsu kameras rullī, un to, kas redzēs, kad tos nosūta tiešraidē.
Kā apgriezt Live Photo
Dažreiz Live Photo ir ideāls, izņemot gadījumus, kad foto sākumā vai beigās ir pārāk daudz kratīšanas vai noņemama materiāla. Bieži tas notiek, ja jūs neplānojat veikt Live Photo, un jūs galu galā ar kaut ko vēsu, ka jūs vienkārši atvienojat tālruni vai paaugstināt to. Tālāk aprakstīts, kā apgriezt Live Photo.
Padariet Live Photo īsāku vai rediģējiet kaitinošu kustību.
- Iet uz Fotoattēli App.
- Atrodi Live Photo.
- Pieskarieties Rediģēt.
- Velciet fotoattēla apgabala malas, lai apdari no sākuma un beigām.
- Krāns Gatavs.
Tiešās fotogrāfijas sadaļa, kuru vēlaties saglabāt, būs dzeltenās daļas iekšpusē pēc tam, kad velciet vienu no slīdņiem. Vienkārši pielāgojiet tos, kā vēlaties, un pēc tam pieskarieties Done.
Kā izslēgt skaņu tiešraides fotoattēlā
Ja jums patīk Live Photo, bet jums nepatīk ierakstītā skaņa, to var viegli izslēgt bez trešo pušu lietotnēm.
Kā izslēgt skaņu Live Photo.
- Iet uz Fotoattēli App.
- Atrodi Live Photo.
- Pieskarieties Rediģēt.
- Pieskarieties Skaļruņa ikona.
- Pieskarieties Gatavs.
Jūs vienmēr varat pievienot skaņu vēlāk, ja nolemjat, ka vēlaties. Jūs nevarat pievienot jaunu skaņas klipu, tāpēc jums ir jādzīvo ar skaņu vai baudiet klusumu.
Kā pievienot Live Photo Effects: Bounce, Loop & Long Exposure
Pārvelciet uz augšu, lai pievienotu efektus Live Photos.
Ar iOS 11 tagad varat izveidot Live Photo Loop, Bounce vai pārvērsties par Long Exposure. Tie ir forši efekti, kas var padarīt jūsu Live Fotogrāfijas veidu vēsāku. Jūs nedrīkstat pievienot šos efektus, izmantojot pogu Rediģēt. Tas padarītu pārāk daudz jēgas. Tālāk ir aprakstīts, kā pievienot Live Photo Effect;
- Iet uz Fotoattēli App.
- Atrodi Live Photo.
- Pārvelciet uz augšu no ekrāna apakšas.
- Pieskarieties efektam.
- Krāns Gatavs.
Varat izmantot tikai vienu efektu uz vienu fotoattēlu un dažreiz viena no opcijām netiks rādīta, jo efekts nedarbosies tieši uz šī fotoattēla. Visbiežāk mēs neredzam iespēju Loop.
Piemērs ilgu ekspozīciju Live Photo efektam, kas uzņemts iPhone.
Lūk, ko dara katra Live Photo Effects;
- Loop: Atkārto Live Live attēlu. Dažreiz tas ir bezšuvju atkārtojums, citreiz jūs to pamanīsiet.
- Atlekšana: Live Photo atskaņo vienā virzienā, pēc tam atceļ atdzist efektu.
- Ilgstoša ekspozīcija: Pievieno zilu uz ūdeni vai gaismām, lai radītu māksliniecisku efektu.
Ja izmantojat cilpu vai atlēcienu, jūs redzēsiet īpašu animācijas filmas versiju, kas saglabāta animētajā albumā, un jūs varat koplietot šo filmu. Virs fotokameras redzams Loop efekta piemērs. Ja jūs perfekti apgrieziet fotoattēlu, varat iegūt precīzu cilpu, bet tas aizņem daudz mēģinājumu iegūt tiesības.
Iepriekš redzamais fotoattēls ir Live Photo gif ar Bounce efektu, kas pamatā vada fotoattēlu un pēc tam to atceļ un atkārto.
Ilgstošs iedarbības efekts ir labākais ūdenskritumiem, bet to var izmantot arī ar auto aizmugurējiem lukturiem. Tas darbojas vislabāk, ja jums ir statīvs vai ja jūs varat piestiprināt iPhone, lai to stabilizētu.
31 iOS 11 Padomi un triki, ko nevar zināt