Saturs
- 1. Apple iPhone
- 2. Samsung Galaxy S4
- 3. Windows tālrunis
- 4. HTC One
- Kad nav jāizmanto fiziskā kameras atslēga
Tiem, kas ir jauni savos viedtālruņos, gan Apple iPhone, gan atlasītie Android viedtālruņi ļauj lietotājiem uzņemt fotoattēlu, nospiežot skaļuma taustiņu, nevis noklikšķinot uz maza ekrāna kameras pogas. Tas kameras režīmā ieslēgtu skaļuma pogu aparatūras aizvara pogā, un tas varētu būt noderīgs vēsākos apstākļos, kur lietotāji var vēlēties fotografēt, bet nevēlas noņemt pirkstus no cimdu siltuma vai tiem, kas nevēlas risināt skārienekrānu. Tomēr tam ir arī nepietiekami. Šajā apmācībā mēs vispirms izpētīsim, kā iespējot šo funkciju, un tad mēs apspriedīsim situācijas, kurās, iespējams, vēlaties paļauties uz ekrāna aizvara taustiņu.
1. Apple iPhone
Uz iPhone pēc noklusējuma šī funkcija ir ieslēgta. Viss, kas jums būtu jādara, ir palaist kameru un pēc tam nospiediet skaļuma palielināšanas taustiņu, lai fotografētu. Tas tiešām ir tik vienkārši.
Tas ir patiešām lielisks veids, kā fotografēt zem ūdens, ja pārī savienojat iPhone ar ūdensizturīgu korpusu, piemēram, lielisku un ļoti ieteicamo Lifeproof nuud korpusu iPhone 5. Ja skārienekrānā ir ūdens, vai ja viedtālrunis ir iegremdēts zem ūdens atkarībā no tā, kā darbojas darbspējīgie skārienekrāni, tālruni nevar izmantot, izmantojot skārienekrānu. Tas nozīmē, ka nav piekļuves ekrāna kameras aizvara pogai, bet, kad jūs niršanas baseinā, varat izmantot dažas lieliskas bildes, izmantojot skaļuma kontroles metodi.
Ja jūs esat iecerējis zemūdens fotogrāfs, tikai pārliecinieties, vai tālrunis ir ieslēgts un kameras lietojumprogramma ir palaista, pirms jūs iegremdēsiet sevi, citādi jūs nevarēsiet sākt kameru, lai uzņemtu fotoattēlus, kad atrodaties mitrās teritorijas.
Es izmantoju iPhone 5 ar Lifeproof nuud lietu un izmantoju skaļuma taustiņu, lai attēlotu attēlus, un tas bija prieks izdarīt pēdējo kajaku piedzīvojumu.
2. Samsung Galaxy S4
Galaxy S4 ir pieejamas dažādas iespējas, lai kartētu skaļuma taustiņu. Pēc noklusējuma skaļuma regulēšanas taustiņš ir pietuvināts tālummaiņai, bet to var mainīt, lai jūs varētu izmantot skaļuma regulēšanas taustiņu, lai uzņemtu fotoattēlu, piemēram, iPhone, vai ierakstītu video.
Palaidiet kameras lietotni. Pēc tam nospiediet taustiņu ietilpīgo pieskārienu izvēlni. Noklikšķiniet uz Iestatījumi. Pēc tam noklikšķiniet uz ikonas Gear, kas ir trešais.
No turienes jums vajadzētu redzēt skaļuma taustiņa opcijas un no tās varat mainīt tās darbību.
3. Windows tālrunis
Par laimi, izmantojot īpašu Windows slēdža pogu, jums jau ir īpaša aparatūras kameras poga. Un atšķirībā no citām platformām, šī poga var ātri iedarbināt kameru, pat ja tālrunis ir izslēgts.
4. HTC One
Jūs esat iestrēdzis, lietojot ekrāna kameras pogu HTC vadošajā viedtālrunī. Nav iespējams, ka es varētu atrast skaļuma taustiņu, lai uzņemtu fotoattēlu. Tas nozīmē, ka HTC piedāvā citu alternatīvu. Veids, kā iPhone un lielākā daļa Android strādā šodien, ir tas, ka lietotājiem vispirms būs jāpieskaras, lai fokusētu kameru, un pēc tam nospiediet slēdzi, lai uzņemtu fotoattēlu. HTC ir iespēja, kas apvienotu divas darbības, lai ietaupītu laiku. Izmantojot vienu pieskārienu, kamera sāks fokusēšanu un, tiklīdz tas būs izdarīts, fotoattēls tiks uzņemts bez lietotāja iejaukšanās. Tas ir līdzīgs tam, kas tiek darīts Windows Phone.
Kad nav jāizmanto fiziskā kameras atslēga
Aparatūras pogas lietošana kā slēdža lietošana ir ērta, jo tā dod jums sajūtu, ka izmantojat īstu fotokameru, bet gan joprojām ir situācijas, kurās to nevēlaties.
Viena no situācijām ir tumsā vai vājā vidē un neizmanto zibspuldzi. Tikai fiziska darbība, nospiežot aparatūras pogu, lai uzņemtu fotoattēlus, var izraisīt fotokameras vibrāciju, kā rezultātā var rasties neskaidras fotogrāfijas. Lai to apkarotu, tālruņiem, piemēram, Nokia Lumia 920 un Lumia 1020, ir optiskā attēla stabilizācija, lai apkarotu kameras vibrāciju.
Vēl viens piemērs būtu atkarīgs no tā, kā jūs turat tālruni un vietu, kurā atrodaties, mēģinot uzņemt attēlu. Iespējams, ir neērti turēt tālruni, un ierīce var izlīst un nokrist vai nokrist no rokām, kad mēģināt žonglēt skaļuma pogu, turot ierīci otrā pusē. Butterfingers vajadzētu piesargāties.