Kā paātrināt savu internetu, nemaksājot samaksu

Autors: Laura McKinney
Radīšanas Datums: 1 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 17 Novembris 2024
Anonim
The Great Gildersleeve: Gildy’s New Car / Leroy Has the Flu / Gildy Needs a Hobby
Video: The Great Gildersleeve: Gildy’s New Car / Leroy Has the Flu / Gildy Needs a Hobby

Saturs

Ja jums ir lēns internets, visvienkāršākā lieta būtu maksāt vairāk par mēnesi par ātrāku savienojumu, bet, ja nevēlaties izņemt vairāk naudas, ir veidi, kā jūs varat paātrināt savu internetu bez maksas.


Diemžēl, jūs nevarat burtiski paātrināt savu internetu bez maksas, jo ātrāks Mbps savienojums vienkārši tevi maksās vairāk, bet ir veidi, kā jūs varat optimizēt savu interneta pieslēgumu, lai izspiestu katru pēdējo megabitu, neizmantojot dimetānnaftalīnu.

Lielākajā daļā mājsaimniecību internets, visticamāk, nespēj pilnībā izmantot savu potenciālu, un tas varētu būt saistīts ar daudziem dažādiem faktoriem, neatkarīgi no tā, vai maršrutētājs ir crappy, WiFi vajadzīgs zināms skaļums, vai arī Ethernet kabeļi ir slikti. Internets un tīklošana parasti ir atkarīga no tik daudziem dažādiem faktoriem, un lielākā daļa lietotāju, iespējams, nezina, kā šos faktorus novirzīt un optimizēt, lai iegūtu vislabāko interneta pieslēgumu, ņemot vērā to, ko tie sniedz.

Lūk, kā jūs varat paātrināt interneta savienojumu mājās, nemaksājot vairāk par ātrāku savienojumu no interneta pakalpojumu sniedzēja.

Optimizējiet savu maršrutētāja atrašanās vietu

Visticamāk, ka lielāko daļu laika esat savienojis ar savas mājas WiFi, jo daudzas mūsdienu pasaules ierīces ir pieejamas tikai ar WiFi. Lai WiFi laikā iegūtu vislabāko interneta veiktspēju, ir svarīgi apsvērt maršrutētāja atrašanās vietu jūsu mājās vai dzīvoklī.




Visticamāk, jūsu maršrutētājs atrodas stūrī kaut kur jūsu mājā, bet tas, iespējams, nav tā labākā vieta, it īpaši, ja jūs parasti dzīvojat mājas otrā pusē.

Jo tuvāk jūs atrodaties maršrutētājam, jo ​​labāks interneta pieslēgums jums būs (jēga, vai ne?). Ar šo teica, lai jūsu maršrutētāju ievietotu telpā, kurā jūs pavadāt visvairāk laika. Ja jūs sadalāt lielāko daļu sava laika starp divām telpām katrā mājas pusē, apsveriet iespēju pārvietot savu maršrutētāju starp šīm telpām.

Protams, maršrutētāja pārvietošana uz citu atrašanās vietu ne vienmēr ir iespējama, tāpēc ir svarīgi domāt arī par citām iespējām, piemēram, iegādāties otru maršrutētāju un pieslēgt to galvenajam maršrutētājam, izmantojot elektrolīniju adapterus, lai gan šis maršruts prasa tērēt dažas papildu naudas.

Mainiet maršrutētāja kanālu

Ja jūs dzīvojat daudzdzīvokļu kompleksā, visticamāk, ir tuvu vairākiem dažādiem WiFi tīkliem, kas bloķē viena otras signālu un diapazonu. Tomēr, mainot kanālu, kurā darbojas jūsu maršrutētājs, jūs varat atvērt savu WiFi tīklu zaļajām ganībām, bet visi citi apkārtējie WiFi tīkli ir palikuši ātrgaitas satiksmē.


Pirms to izdarīt, tomēr jums ir jāpārzina, kādi citi kanāli ir ieslēgti visos citos WiFi tīklos, lai jūs varētu izvairīties no šiem kanāliem. Par laimi, ir diezgan viegli atrast kanālu, kas nav aizsērējis, jo lielākā daļa maršrutētāju izmanto to pašu noklusējuma kanālu un lielākā daļa lietotāju neuztraucas to mainīt.



Lai uzzinātu, kādus kanālus izmanto citi WiFi tīkli, jums būs nepieciešams lejupielādēt WiFi meklēšanas rīku. Man patīk izmantot iStumbler for Mac un Windows tur WiFiInfoView. Kad esat lejupielādējis un instalējis lietotni, varat apskatīt un redzēt, kādus kanālus izmanto citi tīkli. Manuprāt, lielākā daļa WiFi tīklu ir viena cipara kanālos, kas nozīmē, ka 10 vai 11 kanāls būtu ideāls.

Lai mainītu maršrutētāja kanālu, jums būs nepieciešams piekļūt maršrutētāja iestatījumiem. To darāt, ierakstot maršrutētāja IP adresi, kas parasti ir 192.168.1.1. Tiklīdz jūs atrodaties, vēlaties meklēt kaut ko līdzīgu Bezvadu iestatījumi. No turienes jums vajadzētu redzēt iespēju Kanāls un pēc tam to var nomainīt uz citu kanālu no nolaižamā saraksta.

Kad esat to mainījis, noteikti saglabājiet iestatījumus un ļaujiet maršrutētājam restartēt, ja tas ir nepieciešams.

Atbrīvoties no citu objektu traucējumiem

Jūsu maršrutētājs nav neuzvarams. Patiesībā nepatīkamas sadzīves tehnikas ierīces var skrūvēt ar WiFi signālu un izraisīt traucējumus. Tādas lietas kā mikroviļņu krāsnis un bezvadu tālruņi var vājināt jūsu WiFi signālu un padarīt grūtāk izveidot savienojumu vai saglabāt to ātri.



Tādēļ ir svarīgi, lai jūsu maršrutētājs būtu prom no mājsaimniecības priekšmetiem, kas var izraisīt traucējumus, tostarp mikroviļņu krāsni, tālruņus, bērnu monitorus utt. Tomēr parasti jūs varat iegādāties bezvadu tālruņus un bērnu monitorus tādā biežumā, kas atšķiras no jūsu maršrutētāja, kas darbojas ar 2,4 GHz.

Pretējā gadījumā varat mainīt paša maršrutētāja frekvenci 5GHz, ja tas to atbalsta. To var izdarīt administratora iestatījumos un doties uz bezvadu iestatījumiem, atkarībā no maršrutētāja.

No turienes jūs varat mainīt frekvenci no 2,4 GHz līdz 5 GHz, vai arī iespējot abus uzreiz, kas radīs divus WiFi tīklus, no kuriem viens ir 2,4 GHz un otrs ir 5GHz.

LG neen paziņoja par jauno LG G7 ThinQ ar augta klae pecifikācijām un daudz ko piedāvāt. Tālruni, ka konkurē ar amung, Google un Apple. G7 tuvojotie drīz, šeit ir ta, ko gaidīt un vai ir vērt gaidīt. ...

Baeball Boy app ir bezmaka nebeidzamu beibola pēli iPhone. Ta ir mieklīgi mājīg derbija tila pēle, kurā nepieciešam uzlabot avu pēlētāju, lai aniegtu bumbu tālāk un atbloķētu jaunu ikpārņu. Programma ...

Mēs Iesakām Jūs Lasīt