Saturs
Ja nejauši nokritāt savu iPhone izlietnē vai tualetē, nav milzīgas nepieciešamības nekavējoties panikas. Tālāk aprakstīts, kā atjaunot iPhone un saglabāt to no ūdens bojājumiem.
Jūs to jau zināt, bet ūdens un elektronika nesajaucas, un sliktas lietas var notikt, ja tās galu galā pieskaras degunām, tāpēc vienmēr ir laba ideja, lai jūsu sīkrīkus atstātu prom no jums, dodoties peldēšanā vai dušā. Labā ziņa ir tā, ka arvien vairāk viedtālruņu kļūst ūdensizturīgi un ūdensizturīgi, jo īpaši tāpēc, ka gan ūdens, gan viedtālruņi ir mūsu dzīves lielās daļas, tāpēc nav viegli izvairīties no maisījuma.
Tomēr iPhone nekādā veidā nav ūdensnecaurlaidīgs, un mēs neesam pārliecināti, kad Apple plāno to pievienot funkciju sarakstam, bet šajā brīdī ātra izgāztuve tualetē var būt katastrofāla. Tomēr ne katram kontaktam ar ūdeni, kas jūsu iPhone nāk pāri, ir jābūt nāvējošam, un ir veidi, kā saglabāt jūsu iPhone, ja tas notiek.
Tas ir iemesls, kāpēc daudzi lietotāji mēģina visgrūtāk atgūt savus iPhone bojājumus, izmantojot visu veidu trikus, lai pēc iespējas ātrāk izžāvētu ierīces, lai novērstu turpmākus bojājumus. Tomēr neuztraucieties mēģināt saglabāt tālākpārdošanas vērtību, jo ūdens sensori iPhone iekšpusē parūpēsies par to (tāpat kā tālāk, tālākpārdošanas vērtība samazināsies par otro, ko jūsu iPhone saņems).
Šeit ir daži padomi un triki par to, kā atjaunot iPhone no ūdens bojājumiem un saņemt to, lai to varētu izmantot.
Tūlītēji soļi
Ir daži svarīgi soļi, kas jāveic, sākot no laika, kad ienāciet iPhone no ūdens, un, kad to atstāt nožūt. Lūk, kas jums jādara pēc ūdens izņemšanas:
- Aizver to: Nekavējoties izslēdziet savu iPhone, kad esat to izņēmis no ūdens (tas ir, ja tas joprojām darbojas). Tas novērš iespēju, ka ierīce īssavienojumu un pastāvīgu bojājumu.
- Atveriet plūdu vārdus: Viss, ko var noņemt, noņemiet to. Tas ietver jebkuru gadījumu un pat SIM kartes paplāti. Tas ļauj jebkuram ūdenim iekļūt iekšpusē, kur tas ir iespējams, kas var paātrināt žāvēšanas procesu.
- Iztukšojiet to: Izbrauciet pēc iespējas vairāk ūdens, darot visu iespējamo. Sakratiet savu iPhone, sitiet to, lai ko darītu. Jūs varat izskatīties kā idiots, bet tas būs tā vērts.
Nelietojiet Rīsi
Iespējams, jums daudzkārt ir teikts, ka jūsu iPhone ievietošana neapstrādātajos rīsiem absorbēs jūsu iPhone mitrumu un palīdzēs tai ātrāk izžūt nekā tikai gaisa žāvēšana, bet regulāra „ole gaisa žāvēšana faktiski darbojas daudz labāk.
Bet no kurienes pirmoreiz nāca rīsu triks? Mobilā telefona remontētājs saka, ka viņš lielākoties stāsta, ka klienti nodod savas ierīces rīsiem, lai viņi nemēģina to iekasēt, lai saņemtu to atpakaļ. Mēģinājums uzlādēt tālruni, jo tas neieslēdzas pēc tam, kad tas ir nometis ūdenī, ir drošs veids, kā saīsināt galdu un pārliecināties, ka tas nedarbosies vēlreiz.
Viņš arī saka, ka pārtikas dehidrators faktiski ir labākais līdzeklis, jo tas neapšaubāmi ir vislabākais darbs, lai noņemtu mitrumu no sava iPhone, vienkārši tāpēc, ka tas ir pārtikas dehidrators.
Tomēr, vienkārši atstājot savu iPhone nožūšanas līdzeklis ir nākamais labākais risinājums, un ventilators var arī palīdzēt procesam un saglabāt gaisa cirkulāciju. Ieteicams saglabāt savu iPhone sausā vietā, kas nav mitra, un atstājot ierīci sēžot siltā vietā, ļaus siltumam iztvaikot ūdeni. Vienkārši esiet uzmanīgi, jo iPhone ir ierobežots līdz 113 grādiem pēc Fārenheita, saskaņā ar Apple.
Ja jūs joprojām izmantojat savu iPhone rīsiem, Gazelle iesaka izmantot silikagelu, kaķu pakaišu, kuskusu, tūlītēju auzu, klasisko auzu vai instant rīsu (atšķirībā no parastajiem rīsiem) izmantošanu. Šie produkti ir daudz labāks darbs nekā parastajiem rīsiem, bet tie joprojām nav labākie risinājumi attiecībā uz žāvēšanas ātrumu, jo mitrs sūklis faktiski var izžūt ātrāk nekā iPhone rīsu vai kaķēnu pakaišiem.
Get It Working Again
Ieteicams vismaz 24 stundas nepieskarties savam iPhone, bet pat tad mēs iesakām to atstāt uz pāris dienām, lai ļautu tam pilnībā nožūt, pirms mēģināt to atjaunot.
Kad jūsu iPhone pilnībā izžūst, mēģiniet to ieslēgt. Ja tas ieslēdzas un darbojas tāpat kā iepriekš, tad jūs esat veiksmīgi atjaunojis dzīvi. Tomēr, ja tas neieslēdzas, ir dažas lietas, kuras varat izmēģināt.
Uzlādējot to uz dažām stundām, tas varētu sākt startēt, kas ļautu tai beidzot ieslēgties, bet ir iespējams, ka akumulators var būt pilnībā grauzdiņš. Šeit jūs varat nomainīt akumulatoru jaunam, ko Apple labprāt darīs Apple veikalā.
Ja jūsu iPhone joprojām neieslēdzas pat pēc akumulatora nomaiņas, jūs joprojām varat sinhronizēt to ar datoru, ļaujot atgūt visus svarīgos datus. Pretējā gadījumā ir pienācis laiks atvadīties.