Pēdējā laikā Google Play mūzika kļūst arvien populārāka, pateicoties bezmaksas dziesmām, kas tiek dotas katru dienu, neierobežots mūzikas abonements bez maksas un vairāk, taču dažreiz lietotāji saskaras ar problēmu, ja tie izmanto Google mūziku pārāk daudzās ierīcēs. Šeit mēs izskaidrojam, kā noņemt vai atcelt ierīces no pakalpojuma Google Play mūzika.
Pat jaunais YouTube mūzikas atslēgas abonements pieskaras pakalpojumam Google mūzika, iegūstot arvien vairāk Android un iOS īpašnieku, kas izmanto šo pakalpojumu, un dažas ir saistītas ar problēmām. Tagad Google ļauj 10 dažādām ierīcēm straumēt mūziku no pakalpojuma Google Play mūzikas. Vai tas ir viedtālruņi, klēpjdatori, planšetdatori vai mājas datori.
Lasiet: Google mūzika Chromecast īpašniekiem tiek nodrošināta bezmaksas piekļuve visiem
Problēma ir, ja esat atiestatījis ierīci un atkārtoti pierakstījies savā Google Play mūzikā, šī ierīce tagad izmanto divus punktus no 10, nemaz nerunājot par to, vai jūs esat modernizējis viedtālruņus un planšetes vairāk nekā dažas reizes iepriekš gadā. Iepriekš Google ļāva katru gadu izņemt četras ierīces, lai novērstu ļaunprātīgu izmantošanu, bet oktobrī tās atcēla šo ierobežojumu.
Tā ir mūsu mūzika, un mums vajadzētu būt iespējai piekļūt tai no jebkuras ierīces, kad vien vēlamies, īpaši, ja mēs maksājam par neierobežotu All Access mūziku. Par laimi deautorization sistēma ir diezgan vienkārša un taisnīga, nemaz nerunājot par tikai četru ierīču noņemšanu gadā, ir atcelts. Esmu piepildījis savu 10 ierīču ierobežojumu trīs reizes, bet es izmantoju vairāk ierīču nekā lielākā daļa.
Tātad, ja esat sasniedzis savu ierīces ierobežojumu pakalpojumā Google Play mūzika un nepieciešams noņemt dažas vecas ierīces, kas vairs netiek izmantotas, šeit ir norādīts, kā to darīt. Ir daži veidi, bet darīšana to viedtālrunī vai datorā ir vienkāršākais veids.
Instrukcijas
Vienkāršākais veids ir vienkārši lietot lietotni Google Play mūzika viedtālrunī vai planšetdatorā. Sāciet, atverot Google mūziku, pēc tam Android, pieskaroties trim līnijām augšējā kreisajā pusē, lai atvērtu izvēlni. No šejienes izvēlieties Iestatījumi > un pēc tam “Manas ierīces“.
Kā redzams iepriekš, iestatījumu izvēlne ir diezgan viegli saprotama, un jums ir tikai jāpārvietojas uz leju, lai piekļūtu apgabalam, kas saka manas ierīces. Kad būsit šeit, jūs redzēsiet sarakstu ar 10 ierīcēm, kas pašlaik piekļūst un izmanto Google Play mūziku. Ja ir veca ierīce, kuru jūs vairs neizmantojat, vai arī dublējama ierīce (piemēram, divas Galaxy S4), izvēlieties vecāko pēdējo izmantoto un izdzēsiet to.
Viss, kas jums jādara, vienkārši pieskarieties X jebkuras ierīces labajā pusē, un jums tiks piedāvāts noņemt un atcelt to no Google Play mūzikas izmantošanas. Dariet to jebkuriem viedtālruņiem, planšetdatoriem, klēpjdatoriem, datoriem vai citām ierīcēm, kuras, iespējams, izmanto jūsu Google mūziku.
Lietotāji var to darīt arī ļoti ātri un viegli tieši no tīmekļa pārlūkprogrammas jebkurā datorā vai pat no viedtālruņa. Sāciet, dodoties uz pārlūkprogrammas izvēlni Google Play mūzikas iestatījumi, ritiniet uz leju līdz Manas ierīces un vienkārši atņemiet kaut ko no šī saraksta.
Tas darbojas tāpat kā metode, kas atrodas pa labi lietotnes iekšpusē, bet vienkārši saka, ka atļaus to atcelt, un pirms turpināt, jūs saņemsiet līdzīgu paziņojumu. Kad tas ir paveikts, tas ir nekavējoties jādarbojas, un jūs varēsiet palaist Google Play mūziku jaunā viedtālrunī vai planšetdatorā un klausīties mūziku bez raizēm.
Ir vērts atzīmēt, ka pakalpojuma Google Play mūzikas iOS versijai joprojām nav iespēju noņemt ierīces no saraksta, tāpēc izmantojiet piesardzību. Visiem pārējiem vai Android lietotājiem sekojiet kādam no iepriekš minētajiem soļiem un jūs visi esat iestatījuši.