Kā padarīt jūsu interneta ātrāku: paātriniet WiFi

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 23 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 24 Aprīlis 2024
Anonim
Основные ошибки при шпатлевке стен и потолка. #35
Video: Основные ошибки при шпатлевке стен и потолка. #35

Saturs

Redzot, kāpēc jūsu mājas interneta pieslēgums ir lēns, var būt gandrīz neiespējami. Mēs esam izveidojuši padomu sarakstu, kā padarīt jūsu internetu ātrāku, neatkarīgi no tā, kur jūs dzīvojat.


Šeit ir liels mēms, kas liek domāt, ka WiFi var būt vissvarīgākais solis Maslow slavenajā vajadzību hierarhijā - un laba iemesla dēļ: bezvadu tīkls ir kļuvis par nepieciešamību gandrīz ikvienam, kas izmanto internetu. Tas nav tikai tīmekļa pārlūkošanai vairs; mūsdienīgā mājā var būt televizors, ledusskapis, vairākas spuldzes un WiFi savienojumi, un tas ir pirms neskaitāmo piezīmjdatoru, planšetdatoru un telefonu skaita.



Mēs koncentrējamies uz problēmāmiekšpusē mājās - lielāko daļu laika, tas nozīmē, ka jūsu WiFi ir tik lēns. Ja esat nokļuvis sarakstā un jūsu internets joprojām ir lēns, zvaniet savam interneta pakalpojumu sniedzējam un lūdziet, lai viņi pārbaudītu līniju.

Kas padara jūsu WiFi lēnu?

Lai gan ikviena situācija ir atšķirīga, ir divi galvenie jautājumi, kas var palēnināt jūsu WiFi. Viens no tiem ir jūsu kontrolē, un viens nav. Pirmā problēma ir signāla vājināšanās. Atkarībā no tā, kur ievietojat bezvadu maršrutētāju, jums var būt vājš pārklājums jūsu dzīvojamās telpas daļās, kas atrodas vistālāk - ja tā atrodas jūsu dzīvojamā istabā, jūsu aizmugurējā guļamistaba varētu radīt problēmas; ja tas ir augšā, tad lejā varētu būt problēma utt.


Attālums nav vienīgais WiFi vājinātājs jūsu mājā: kamēr radio viļņi var iziet caur jūsu ēku, lielākoties dažādiem materiāliem būs atšķirīga ietekme. Ja pāriet uz jaunu vietu ar līdzīgu izkārtojumu, iespējams, ka jūsu WiFi ir daudz vājāks vai daudz spēcīgāks, pat ja jūs esat tādā pašā attālumā. Viens uzņēmīgs redditors atrada dokumentu (brīdinājums, tas ir vācu valodā), kurā sīki izklāstīts dažu kopīgu būvmateriālu radikālās vājināšanās:



Vēl viens izplatīts iemesls, kāpēc jums var būt WiFi problēmas, ir vienkāršs traucējums. Lielākā daļa WiFi tīklu ietilpst diezgan šauros frekvenču diapazonos, kas pazīstami kā kanāli. Ja atrodaties apgabalā, kurā ir daudz bezvadu piekļuves punktu, jūs faktiski var nonākt pie daudziem tīkliem, kas darbojas vienā kanālā, un tas rada traucējumus - traucējumus, kas var palēnināt savus tīklus. Var būt arī citi, nevis WiFi traucējumi, jo viss, kas darbojas nelicencētā 2,4 GHz frekvencē, var radīt problēmas (ļoti izplatīts piemērs ir tipisks mikroviļņu krāsns). Tomēr lielākoties šāda veida iejaukšanās galvenokārt ir periodiska un nav ilgstoša, tāpēc tas ir mazāk satraucošs.


Kā paātrināt WiFi

Ir dažas lietas, ko varat darīt, lai paātrinātu tīklu izveidi jūsu mājās. Vieglākais un lētākais ir pārvietot maršrutētāju uz centrālo vietu, cik vien iespējams. Tas ne vienmēr ir iespējams, jo jums būs jābūt savienotam ar kabeļu vai tālruņa līniju (vai šķiedru, ja jums ir pietiekami daudz, lai iegūtu šķiedru internetu), bet vairumam rezidenču ir mazliet ērti.

Ja nevēlaties vai nevarat pārvietot savu maršrutētāju uz jūsu mājas centrālo istabu, apsveriet iespēju to ievietot vai tuvu vietai, kur jūs pavadāt lielāko daļu sava laika. Tas varētu nozīmēt mājas biroju, pagrabu, virtuvi vai dzīvojamo istabu. Jebkurā gadījumā, jo tuvāk jūs atrodaties maršrutētājam, jo ​​spēcīgāks būs signāls (un tā ātrāk tas būs arī).

Jauna WiFi tehnoloģija ir daudz, daudz ātrāka

Pēdējos gados mēs esam redzējuši jaunus standartus, kas regulē WiFi darbību. Jaunāki standarti lielākoties ir ieviesuši ātrākus un ātrākus savienojumus ar dažiem iebildumiem. Protokols, kurā sīki aprakstīts, kā WiFi darbojas, tiek saukts par 802.11, kam parasti seko mazais burts, atkarībā no tā, kuru standartu lietojat.



Vai tas ir bezvadu maršrutētājs vai drone? Neviens nezina par to.

Ja jūs apbalvosiet alfabēta zupu: 802.11b, visticamāk, ir pakāpeniski pārtraukta, bet joprojām ir daži 802.11g maršrutētāji, lielākā daļa ir 802.11n, un jaunākā paaudze, kas pazīstama kā 802.11ac. Katrs no šiem iemesliem ir bijis ievērojami ātrāks nekā pēdējais. Jāuzsver, ka katram protokolam ir ļoti augsts „teorētiskais maksimums”, ko reālās pasaules apstākļi nekad nesasniegs. Sakot, ka, atjauninot tīkla aparatūru, ir laba iespēja, ka redzēsiet spēcīgāku signālu, un ar spēcīgāku signālu ātrāks interneta ātrums.

Tīkla uzlabošana šādā veidā var būt nedaudz sarežģīta - gan jūsu maršrutētājs, gan klēpjdatora, iPhone, Android vai planšetdatora mikroshēma katrā seko vienam no šiem iepriekš minētajiem protokoliem. Tomēr, iegādājoties modernāku maršrutētāju, varēsiet iegūt vislabāko iespējamo ātrumu no ierīcēm, un, atjauninot mobilos sīkrīkus, tie visi izmantos jaunākās tehnoloģijas.

Varat pievienot papildu WiFi piekļuves punktus, lai padarītu jūsu internetu ātrāku

Lielākā daļa klientu pietiks ar jebkādu aprīkojumu, kas tiek instalēts, kad jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs vispirms ieradīsies, lai izveidotu savu pakalpojumu. Diemžēl šie kombinētie modemi un WiFi maršrutētāji ne vienmēr sniedz vislabāko servisu. Ja tiešām vēlaties pieturēties pie viena WiFi piekļuves punkta, jums vajadzētu iegādāties atsevišķu maršrutētāju un sekot norādījumiem, lai to savienotu ar kabeļa vai DSL modemu.

Paplašiniet to ar vadu tīklu

Ja jūs savai mājai esat atvēris vairākus WiFi piekļuves punktus, tomēr varat ievērojami uzlabot pārklājumu. Labākais veids, kā to izdarīt, ir palaist Ethernet kabeļus no jebkuras vietas, kur esat ievietojis WiFi maršrutētāju uz vietu, kur vēlaties ievietot savu jauno piekļuves punktu (dažkārt tos var saukt par WiFi „atkārtotājiem”).



Iespējams, vēlēsities kaut ko mazliet ilgāk. Kredīts: Monoprice.

Varat izmantot citu maršrutētāju, kas iestatīts uz “piekļuves punkta režīmu”, vai arī iegādājieties jaunu piekļuves punktu tieši šai funkcijai. Vēlams izmantot vadu tīklus, jo tas garantē maksimālu ātrumu jūsu videi.

Paplašiniet tīklu bezvadu režīmā

Vai nav iespējams strādāt ar kabeļu caurulēm caur sienām vai grīdām? Tas ir labi, tur ir vēl viena iespēja, kas varētu darboties jums. Jūs faktiski varat paplašināt savu tīklu bez vadiem. Papildu atkārtotāji vai piekļuves punkti izveidos savienojumu ar jūsu bezvadu tīklu un paplašinās jūsu WiFi uz jebkuru telpu, kurā tie atrodas. Tie nedarbojas tikpat labi, kā arī izmantojot vairākus iemeslus, izmantojot vadu tīklu:

  1. Jums tie ir jāievieto apgabalā, kur tie jau ir labi uztverti jau esošajā tīklā. Tas nozīmē, ka jūs nevarat tos novietot taisnā telpā, kur ir slikts signāls, un jums var būt nepieciešams vairāk, lai aptvertu konkrētu apgabalu.
  2. Sakarā ar to, kā viņi savienojas savā starpā bezvadu režīmā, tas samazinās (uz pusi vai vairāk, atkarībā no tā, cik sarežģīts jums ir) jūsu tīkla ātrums, dažreiz būtiski. Labā ziņa ir tāda, ka tas, visticamāk, neietekmēs jūsu faktisko interneta ātrumu, ja vien jums nav paketes, kas sasniedz ātrumu 150Mbps vai vairāk. Nekas mazāk un jūs, iespējams, nepamanīsiet.

Ir divi produkti, kas ļoti labi darbojas šāda veida iestatījumiem. Ja jūsu mājā ir vismaz viens iPhone vai Mac, Apple AirPort Extreme darbojas kā primārais maršrutētājs un lētāki AirPort Express moduļi kalpo kā bezvadu paplašinātāji. Tie darbosies neatkarīgi no tā, kāda veida ierīces jums ir, bet, ņemot vērā to, ko Apple ir veikusi, tas atvieglo uzstādīšanu, pateicoties lietojumprogrammām.



Trīs paketes Eero bezvadu maršrutētāji.

Relatīvs jaunpienācējs uz skatuves, Eero izmanto identiskus maršrutētājus, lai izplatītu tīklu visā jūsu mājā. Agrīnās atsauksmes slavē ierīces, bet tās ir dārgas: viena ierīce ir 199 $, bet 3-pack var iegādāties par 499 ASV dolāriem.

Paplašiniet tīklu, izmantojot tīkla līniju

Pēdējais vienkāršais veids, kā paplašināt bezvadu tīkla pārklājumu, ir tehnoloģija, ko sauc par elektrolīniju tīklu. Jūs atradīsiet šos produktus ar uzlīmēm, piemēram, elektrolīniju, barošanas līniju, HomePlug un citiem. Šie komplekti darbojas, nosūtot tīklu pār jūsu mājās vai dzīvoklī esošajām elektriskajām līnijām. Vienkārši pievienojiet vienu no maršrutētāja, pievienojiet otru citur, un pievienojiet WiFi piekļuves punktu šim kontaktam.



ZyXEL Powerline aprīkojums.

Viens no šīs saiknes trūkumiem ir tas, ka tā sniegums var atšķirties no mājas uz māju.Tiem jābūt tieši pieslēgtiem kontaktligzdai, ja jūs varat šķērsot vairākus kontūrus, mainīt grīdas utt. Mūsu iecienītākais modelis ir ZyXEL Powerline AV1200.

Pārslēdziet kanālu, ko maršrutētājs izmanto WiFi

Atcerieties, kad mēs runājām par iepriekš minētajiem kanāliem? Ja jūsu WiFi darbojas vienā kanālā ar vairākiem citiem tīkliem jūsu apkārtnē vai ēkā, var rasties problēmas ar traucējumiem un palēnināšanos.

Ko jūs nezināt, bieži vien jūs varat piespiest tīklu izmantot citu kanālu. Pēc noklusējuma labs maršrutētājs analizēs radio vidi, meklēs vismazāk piesārņoto kanālu un attiecīgi pārvietos jūsu tīklu. Dažreiz tie nedarbojas labi, un manuāla kontrole var nodrošināt labāku veiktspēju.



Meklējiet lietotni “WiFi spektra analizators” - tie ir paredzēti Windows, Mac, iPhone un Android. Palaidiet to, un jūs varēsiet redzēt katru tīklu, kur atrodas jūsu atrašanās vieta, un daudz informācijas par katru no tiem - tīkla nosaukumu, tā signāla stiprumu un kanālu, kurā tas darbojas. Attēls, kuram kanālam ir vismazākā satiksme, un pārvietojiet tīklu pāri.

Tas nav ideāls risinājums, jo daži kanāli joprojām pārklājas, bet tas var atrisināt dažas no vissliktākajām problēmām. Tas ir tikai jautājums par 2,4 GHz tīkliem. Ja jums ir arī 5GHz tīkls (ja jūsu WiFi maršrutētājs saka, ka jūs darāt 802.11n vai 802.11ac), iespējams, ka nekas nav jāmaina, jo ir daudz, daudz vairāk kanālu, un automātiskajam rīkam jādara labāks darbs.

Apkatot jaunu viedpulkteņa iegādi un domājot, kuru izvēlētie Fitbit Vera V Galaxy Watch? ākotnējā meklēšanā jū, bez šaubām, eat redzēji dažāda pieejamā iepēja. Ta var apgrūtināt vilabākā viedpulkteņa ...

Daži Galaxy M30 lietotāji neen ūdzējā par MM problēmām. Ja eat vien no viņiem un domājat, kā rīkotie, ja jūu Galaxy M30 nevar noūtīt MM, mē eam šeit, lai palīdzētu. Tālāk uzziniet riinājumu, ko varat ...

Pavadīja Šodien