Kā saņemt kompensāciju par MacKeeper

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 20 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 19 Novembris 2024
Anonim
How To Get A Full Refund For Mackeeper
Video: How To Get A Full Refund For Mackeeper

Ja esat iegādājies MacKeeper un atklājis, ka tas nav sasniedzis to, ko tas saka, jūs varat saņemt naudu atpakaļ.


Tiem, kas nezina, MacKeeper ir programmatūra, kas apgalvo, ka aizsargā jūsu Mac no vīrusiem un citām ļaunprātīgām programmatūrām, kā arī optimizē jūsu ierīces veiktspēju, bet daudzi lietotāji ir pamanījuši, ka tas pilnībā neatbilst šīm prasībām .

Rezultātā pret ZeoBIT (uzņēmums, kas izstrādāja MacKeeper) tika iesniegts tiesas prāvas process, un uzņēmums galu galā atrisināja 2 miljonus ASV dolāru. Tas nozīmē, ka, ja esat iegādājies MacKeeper un neesat apmierināts, jums ir iespēja saņemt pilnu kompensāciju.

Klases prasību tiesvedība, kas sākotnēji tika iesniegta pagājušajā gadā maijā, apsūdzēja ZeoBIT par maldinošu MacKeeper reklamēšanu un nepatiesu apgalvojumu sniegšanu par to, ko programmatūra varētu optimizēt un labot. Precīzāk, tērps norāda, ka MacKeeper sniegtu lietotājiem viltus drošības un veiktspējas problēmas, lai savāktu 40 ASV dolāru, kas vajadzīgs programmatūras iegādei, lai atbrīvotos no “problēmām”.




AV Comparatives (Austrijas kompānija, kas pārbauda pretvīrusu programmas) nesen pārbaudīja MacKeeper par jaunu OS X Yosemite versiju. Programmatūra brīdināja, ka datora stāvoklis bija „nopietns” un ka ir iztīrīti vairāk nekā 1500 faili, kur lietotāji tika aicināti iegādāties pilnu MacKeeper versiju, lai attīrītu savu mašīnu.

Lai gan uzņēmums nav pieļāvis vainu, tas liek 2 miljonus ASV dolāru fondā, kas tiks atmaksāts MacKeeper pirkumiem tiem, kas iesniedz pretenzijas ar ZeoBIT, lai saņemtu naudu atpakaļ.

Tiesas dokumenti norāda, ka 513.330 cilvēki iegādājās MacKeeper ASV par 40 ASV dolāriem par kopiju, kas ir aptuveni 20,5 miljoni ASV dolāru pārdošanas apjoma. Tomēr ne katrs no šiem pircējiem iesniegs pretenzijas, jo parasti tikai nedaudzas personas iesniegs sūdzības klases prasību tiesā, bet, tā kā to personu skaits, kas iesniedz prasības, palielinās, kompensāciju summa samazināsies. Turklāt trešdaļa no šīs 2 miljoniem ASV dolāru būs vērstas uz advokāta nodevām. Tas nozīmē, ka, ja katram lietotājam būtu jāiesniedz pieprasījums par kompensāciju, tas būtu aptuveni 2,50 ASV dolāru apmērā.


Ne tieši pilnīga kompensācija, bet atkal, ļoti maz cilvēku patiešām iesniedz sūdzības vairumā klases prasību tiesā.



Tomēr, ja esat ieinteresēts saņemt kompensāciju par MacKeeper (tomēr daudz), vienīgā prasība ir, ka esat iegādājies MacKeeper pirms 2015. gada 16. jūlija. Ja tā, jūs varat doties uz šo vietni, lai iesniegtu prasību. No turienes vienkārši noklikšķiniet uz Failu pieprasījums tiešsaistē tagad. No turienes jūs aizpildīsiet savu vārdu, pasta adresi un e-pasta adresi, kas tika izmantota, lai iegādātos MacKeeper.

Jums līdz šī gada 30. novembrim ir jāiesniedz prasība, jo tiesa neizsniedz galīgo apstiprinājumu līdz 16. oktobrim, jo ​​tā dod sabiedrībai iespēju runāt un iebilst pret norēķinu, ja tā vēlas.

Turklāt pašreizējie MacKeeper īpašnieki var iesūdzēt tiesā, jo programmatūra 2013. gadā tika pārdota Vācijas uzņēmumam un pašlaik tā nav daļa no tiesas prāvas, bet tā var mainīties.

Jūs, iespējams, esat redzējuši, ka MacKeeper tiek reklamēts dažādās interneta daļās, iespējams, vairākās pieaugušo video vietnēs, kur programmatūra iztērē lielu daļu sava laika. Tas, iespējams, ir milzīgs pārdošanas ceļš uzņēmumam, un tas ir labs veids, kā to izdarīt arī, ņemot vērā, ka pieaugušo saturam ir slepeni instalēt ļaunprātīgu programmatūru jūsu datorā, un, ja saņemat uznirstošo logu MacKeeper, sakot, ka tas saņems atbrīvoties no šīs ļaunprātīgās programmatūras, tā izskatās kā win-win situācija.

Tomēr, šķiet, ka MacKeeper nepietiek tikai ar hipotēku (vai tā trūkumu), un pietiekami daudz lietotāju ir sūdzējušies, ka kaut kas tik liels, kā tiesas prāvas process tika iesniegts.

Lai pēlētu Nintendo D pēle operētājitēmā Window 10, jum bū nepieciešam emulator. Emulator ir programmatūra, ka ļauj jūu datoram darbotie kā ND, lai palaitu pēle. Vilabākai, ka jum jāizmanto, ir DemuME...

Katru gadu Google nāk klajā ar jaunu tālruni, ka lietotājiem piedāvā Android labākā iepēja. Tomēr 2015. gadā uzņēmum nolēma ākt mobilo tīklu. Ši mobilo akaru operator Project Fi darboja gan Wi-Fi, gan...

Noteikti Izlasiet